New Art Medica Przychodnia Stomatologiczna i Lekarska

(54 opinie)

Firma Handlowo Usługowa New Art Medica sp. z o.o. od 15 lat prowadzi działalność w zakresie usług stomatologicznych i lekarskich oraz zaopatrzenia w artykuły rehabilitacyjne, ortopedyczne i środki pom... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

New Art Medica Przychodnia Stomatologiczna i Lekarska

3-go Maja 28

08-110 , Siedlce , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , NFZ

O nas

Firma Handlowo Usługowa New Art Medica sp. z o.o. od 15 lat prowadzi działalność w zakresie usług stomatologicznych i lekarskich oraz zaopatrzenia w artykuły rehabilitacyjne, ortopedyczne i środki pomocnicze.

Lokalizacja naszej Przychodni oraz Sklepu Medycznego na parterze Siedleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej stwarza bardzo dobre warunki dostępności dla wszystkich pacjentów, szczególnie osób niepełnosprawnych i starszych.
W naszych gabinetach stomatologicznych pracuje na zmianę 6 lekarzy dentystów - troje z nich przyjmuje prywatnie i w ramach NFZ osoby dorosłe jak i dzieci do 18 roku życia.
W zakresie stomatologii prowadzimy: stomatologię dziecięcą, profilaktykę, ortodoncję, ortodoncję dziecięcą, stomatologię zachowawczą z endodoncją, chirurgię, protetykę oraz wybielanie zębów u osób dorosłych.

W gabinecie lekarskim przyjmują prywatnie: neurochirurg, kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych, diabetolog, dr inż. dietetyki ORAZ NOWOŚĆ: LOGOPEDA!

Prowadzimy również gabinet diagnostyczny, w którym przeprowadzamy: RTG zębów -punktowe (możliwość wykonania zdjęcia cyfrowego!), pantomograficzne, cefalometryczne oraz Badanie tzw. Holterem - ciśnieniowym i elektrodowym (badanie 24 godzinne).

Badania

 • Zdjęcia RTG - pantomogramy, cefalogramy, punktowe
 • Holter: ABPM i EKG

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Artur Rozbicki

  Stomatolog, lek. dent.

  • M

   Bardzo miły i sprawny lekarz ,trafiłem do niego z utraconą 1 ,zaproponował rozsądne rozwiązanie i w ciągu kilku dni miałem ząb na miejscu i w dodatku po rozsądnej cenie ,bardzo polecam !


 • Małgorzata Oklińska

  Diabetolog, lek.

  • R

   Wspaniała Pani doktor. Teraz takich lekarzy to ze świecą szukać.Bardzo sympatyczna, dokładna, dociekliwa. Ona leczy pacjentów nie "przyjmuje". Jeżeli ktoś ma możliwość leczyć się u Niej to szczęściarz. Bardzo żałuję, że Łuków Jej nie zatrzymał.


 • Jolanta Zamościńska

  Stomatolog, lek. dent.

  • D

   Bardzo miła i sympatyczna,indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta,delikatna,tłumaczy dokładnie co będzie wykonywała,świetny fachowiec-od razu zdiagnozowała mój problem i pomogła.Serdecznie polecam.


 • Katarzyna Bareja-Chaciak

  Stomatolog, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: New Art Medica Przychodnia Stomatologiczna i LekarskaUsługa: kontrola

   Super Pani doktor. Pełen profesjonalizm. Mądra miła i pomocna. Szkoda tylko ,że na NFZ nie przyjmuje.

  • R
   Lokalizacja: New Art Medica Przychodnia Stomatologiczna i LekarskaUsługa: kontrol

   Bardzo miła pani doktor. Ma podejście do dzieci. Moja trzylatka jest zachwycona, zęby poleczone. Polecam


 • Krzysztof Kruk

  Stomatolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne - PrzychodniaUsługa: Inny

   Jestem zadowolona z wizyty u tego specjalisty. Miałam do usunięcia wszystkie 8-emki wrastające w dziąsła i odrobinę "pracy" i plombowania na innych zębach. Zabieg usuwania zębów w znieczuleniu miejscowym, ale wykonany na tyle sprawnie że po ustąpieniu znieczulenia nic mnie w zasadzie mnie nie bolało. Fakt, całość leczenia rozbita na 3 wizyty i płaci się jak to u prywatnego stomatologa, ale nie znam tematu na tyle żeby stwierdzić, czy była taka potrzeba czy dało się to wykonać na mniejszej ilości wizyt. Generalnie leczenie było skuteczne, obsługa wg mnie profesjonalna, dostałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania - polecam.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Ból zęba, zapalenie

   Brak odpowdniego zajęcia się pacjentem, lekarz zaspany. Gdy drugi raz tej samej nocy przyjechaliśmy na dyżur nocny, pani recepcjonistka nie mogła doktora wybudzić. Nie zidentyfikował ropnia, ulgę przyniosło tylko podane znieczulenie. Warto zwrócić uwagę, pomimo dwóch wizyt w nocy, a później telefonu w związku z brakiem udzielenia należytej pomocy nie zwrócił pieniędzy - Doktor zainkasował 400 zł za nic


 • Radosław Manowiec

  Neurochirurg, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Operację miałam w czerwcu 2020r. Bardzo mocno polecam Pana Doktora. Rzetelny, sumienny i mocno zaangażowany w wypełnianiu swoich obowiązków. Przy tym uprzejmy i sympatyczny. Z wielkim szacunkiem odnosi się do pacjentów. Wykazuje się ogromnym zainteresowaniem pacjentem po operacji. Lekarz w 100% godny polecenia.

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zabieg usunięcia przepukliny w odcinku lędźwiowym kręgosłupa

   Polecam Pana doktora w 100% bardzo konkretny, rzetelny i przesympatyczny???? prawdziwy profesjonalista, wszystko dokładnie tłumaczy, interesuje się pacjentem po zabiegu. Doktor usuwał mi przepuklinę w odcinku lędźwiowym kręgosłupa wszystko przebiegło sprawnie i szybko jestem bardzo ale to bardzoooo zadowolona.

  Zobacz wszystkie opinie (48) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania