New Art Medica Przychodnia Stomatologiczna i Lekarska

(5 opinii)

Firma Handlowo Usługowa New Art Medica sp. z o.o. od 15 lat prowadzi działalność w zakresie usług stomatologicznych i lekarskich oraz zaopatrzenia w artykuły rehabilitacyjne, ortopedyczne i środki pom... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

New Art Medica Przychodnia Stomatologiczna i Lekarska

3-go Maja 28

08-110 , Siedlce , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , NFZ

O nas

Firma Handlowo Usługowa New Art Medica sp. z o.o. od 15 lat prowadzi działalność w zakresie usług stomatologicznych i lekarskich oraz zaopatrzenia w artykuły rehabilitacyjne, ortopedyczne i środki pomocnicze.

Lokalizacja naszej Przychodni oraz Sklepu Medycznego na parterze Siedleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej stwarza bardzo dobre warunki dostępności dla wszystkich pacjentów, szczególnie osób niepełnosprawnych i starszych.
W naszych gabinetach stomatologicznych pracuje na zmianę 6 lekarzy dentystów - troje z nich przyjmuje prywatnie i w ramach NFZ osoby dorosłe jak i dzieci do 18 roku życia.
W zakresie stomatologii prowadzimy: stomatologię dziecięcą, profilaktykę, ortodoncję, ortodoncję dziecięcą, stomatologię zachowawczą z endodoncją, chirurgię, protetykę oraz wybielanie zębów u osób dorosłych.

W gabinecie lekarskim przyjmują prywatnie: neurochirurg, kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych, diabetolog, dr inż. dietetyki ORAZ NOWOŚĆ: LOGOPEDA!

Prowadzimy również gabinet diagnostyczny, w którym przeprowadzamy: RTG zębów -punktowe (możliwość wykonania zdjęcia cyfrowego!), pantomograficzne, cefalometryczne oraz Badanie tzw. Holterem - ciśnieniowym i elektrodowym (badanie 24 godzinne).

Badania

 • Zdjęcia RTG - pantomogramy, cefalogramy, punktowe
 • Holter: ABPM i EKG

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Katarzyna Bareja-Chaciak kontrola

  Super Pani doktor. Pełen profesjonalizm. Mądra miła i pomocna. Szkoda tylko ,że na NFZ nie przyjmuje.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Katarzyna Bareja-Chaciak kontrol

  Bardzo miła pani doktor. Ma podejście do dzieci. Moja trzylatka jest zachwycona, zęby poleczone. Polecam


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Radosław Manowiec

  Polecam Pana doktora,świetny specjalista,kompetentny przyjazny,wspaniały człowiek zawsze stara się wybierać metody leczenia które jak najmniej zagrażają pacjentowi,dokładnie wytłumaczy,podniesie na duchu i zmotywuje do walki.Oby jak najwięcej takich lekarzy!!!!Z całego serca polecam!!!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Radosław Manowiec

  Jeszcze nigdy nie spotkałam tak wspaniałego lekarza. Bardzo życzliwy, niezwykle inteligentny i kompetentny, skrupulatny. Przyjazny i ciepły w relacji z pacjentem. Wspaniały doktor. Polecam całym sercem.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Radosław Manowiec ból kręgosłupa

  Bardzo miły lekarz o dużej wiedzy. Nie robi łaski jak większość lekarzy o jego renomie, którzy mają dobro i samopoczucie pacjenta w nosie. Dokładnie wysłucha pacjenta, odpowie na pytania, doradzi. Pan doktor zanim skieruje na operację, to wcześniej stara się szukać i znaleźć inne rozwiązania. Polecam tego Pana.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania