New Art Medica Przychodnia Stomatologiczna i Lekarska

New Art Medica Przychodnia Stomatologiczna i Lekarska

Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Szanowni Pacjenci!

Z przyjemnością informujemy o wprowadzonych nowych usługach w Naszej Przychodni!

Już od sierpnia 2022 możliwe jest wykonanie u Nas nakładek ortodontycznych systemem SPARK™ CLEAR ALIGNER!
Jest to nowoczesna, niezwykle wygodna i estetyczna alternatywa dla tradycyjnych aparatów ortodontycznych.
Nakładki wykonane z przezroczystego, praktycznie niewidocznego opatentowanego materiału TruGEN, będą stopniowo przesuwać zęby na prawidłową pozycję, w oparciu o precyzyjne ruchy, które zaplanuje ortodonta. System jest odpowiedni dla różnego rodzaju wad ortodontycznych – od łagodnych po złożone, gdyż umożliwia stosowanie różnego rodzaju akcesoriów wspomagających proces leczenia. Co 7-10 dni Pacjent samodzielnie wymienia nakładki w domu, co wpływa na zredukowanie wizyt kontrolnych w gabinecie.Nasza Firma już od 18 lat prowadzi działalność w zakresie usług stomatologicznych i lekarskich oraz zaopatrzenia w artykuły rehabilitacyjne, ortopedyczne i środki pomocnicze. Lokalizacja naszej Przychodni stwarza bardzo dobre warunki dostępności dla wszystkich pacjentów, szczególnie osób niepełnosprawnych i starszych.

W naszych gabinetach stomatologicznych zespół lekarzy dentystów przyjmuje osoby dorosłe jak i dzieci do 18 roku życia w ramach wizyt prywatnych oraz na Narodowy Fundusz Zdrowia.

W zakresie stomatologii prowadzimy: stomatologię dziecięcą, profilaktykę, ortodoncję, ortodoncję dziecięcą, stomatologię zachowawczą z endodoncją, chirurgię, protetykę oraz wybielanie zębów u osób dorosłych.

W gabinecie lekarskim przyjmują prywatnie: neurochirurg, kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych, dr inż. dietetyki

Prowadzimy również gabinet diagnostyczny, w którym przeprowadzamy badanie tzw. Holterem – ciśnieniowym i elektrodowym (badanie 24 godzinne).

W sprawie informacji, zapisów oraz aktualnego cennika prosimy o kontakt telefoniczny bądź osobisty w miejscu naszej Przychodni
Dowiedz się więcej

Adres

New Art Medica Przychodnia Stomatologiczna i Lekarska
3-go Maja 28, 08-110 Siedlce
New Art Medica Przychodnia Stomatologiczna i Lekarska logo
Ubezpieczenia
NFZ

Specjaliści

Opinie o specjalistach (9)

Ogólna ocena

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Radosław Manowiec Inny

  Na pewno pan doktor jest dobrym specjalistą, skoro tylu ludzi go chwali. Zresztą dlatego też do niego się udałam z moim wynikiem rezonansu, nad którym inni lekarze tylko kiwali głową, że tak źle.
  Krótko mówiąc, z 30 min wizyty, ponad połowa to był popis ,,erudycyjny''' p. doktora nt. jego wiedzy z historii, literatury itp. Poznałam jego poglądy polityczne, relacje rodzinne.
  Będąc w głębokim szoku, czekałam, kiedy za te 200 zł zaczniemy rozmawiać o niewesołym obrazie mego kręgosłupa i dolegliwościach. Nie usłyszałam niczego, czego bym nie wiedziała. Ból w stawie biodrowym? Być może zwyrodnienie, wykluczone wcześniej przez neurologa i ortopedę. I jeszcze najważniejsze: usłyszałam, że gdybym poszła do mniej doświadczonego neurochirurga, pewnie usłyszałabym o operacji, ale on mnie pozostawia mojej intuicji i rozsądkowi.
  Żenada. Może tylko miał zły dzień i musiał się wygadac?
  Czuję się upokorzona i jestem zła, że nie wykazałam się asertywnoscią.

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. Radosław Manowiec Inny

  Do lekarza trafiłem z ostrym bólem lewej nogi zalecił szybką operację to było najlepsze co mogłem zrobić ból minął polecam tego lekarza to wspaniały człowiek i specjalista pozdrawiam Robert

  Profil zweryfikowany
  lek. Radosław Manowiec Inny

  Wspaniały człowiek i wspaniały lekarz, trafna diagnoza, bardzo pomocny, nie oczekuje niczego w zamian. Aby takich lekarzy było jak najwięcej.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Radosław Manowiec Inny

  Pan doktor to świetny specjalista o wielkiej empatii. Cztery miesiące borykałam się z bólem kręgosłupa i nogi który pojawił się po porodzie, już praktycznie nie chodziłam sama tylko z czyjąś pomocą, doktor postawił diagnozę i przeprowadził operację, jestem ogromnie wdzięczna, mogę w końcu chodzić bez bólu i cieszyć się życiem. Dziękuję Panie doktorze.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Katarzyna Bareja-Chaciak kontrola

  Super Pani doktor. Pełen profesjonalizm. Mądra miła i pomocna. Szkoda tylko ,że na NFZ nie przyjmuje.

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Katarzyna Bareja-Chaciak kontrol

  Bardzo miła pani doktor. Ma podejście do dzieci. Moja trzylatka jest zachwycona, zęby poleczone. Polecam

  Profil zweryfikowany
  lek. Radosław Manowiec

  Polecam Pana doktora,świetny specjalista,kompetentny przyjazny,wspaniały człowiek zawsze stara się wybierać metody leczenia które jak najmniej zagrażają pacjentowi,dokładnie wytłumaczy,podniesie na duchu i zmotywuje do walki.Oby jak najwięcej takich lekarzy!!!!Z całego serca polecam!!!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Radosław Manowiec

  Jeszcze nigdy nie spotkałam tak wspaniałego lekarza. Bardzo życzliwy, niezwykle inteligentny i kompetentny, skrupulatny. Przyjazny i ciepły w relacji z pacjentem. Wspaniały doktor. Polecam całym sercem.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Radosław Manowiec ból kręgosłupa

  Bardzo miły lekarz o dużej wiedzy. Nie robi łaski jak większość lekarzy o jego renomie, którzy mają dobro i samopoczucie pacjenta w nosie. Dokładnie wysłucha pacjenta, odpowie na pytania, doradzi. Pan doktor zanim skieruje na operację, to wcześniej stara się szukać i znaleźć inne rozwiązania. Polecam tego Pana.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania