mgr

Justyna Luty

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

15 opinii +dodaj

W trakcie rejestracji: w przypadku pierwszej wizyty proszę wybierać opcję "pierwsza wizyta". Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym, absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Poradnia Dietetyki Medycznej

  Artura Grottgera 19/3, Oliwa
  80-311 Gdańsk, pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Przelew na konto

  Usługi

  Pierwsza wizyta 100 zł
  Dieta redukcyjna (odchudzająca) od 100 zł
  Leczenie żywieniowe w chorobach autoimmunizacyjnych od 100 zł
  Wdrażanie diety wegetariańskiej/ wegańskiej od 100 zł
  Badania genetyczne od 230 zł
  Kolejna wizyta 70 zł
  Leczenie żywieniowe w chorobach dietozależnych od 100 zł
  Dietoterapia zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia, nadmierne objadanie) od 100 zł
  Analiza składu ciała 20 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Poradnia Dietetyki MedycznejUsługa: konsultacje dietetyczne

  Bardzo miłe i profesjonalne podejście , jadłospis wygląda na smaczny. Od jutra zaczynam dietę i mam nadzieje ,ze przy pomocy pani Justyny w końcu uda mi się schudnąć

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyki MedycznejUsługa: pierwsza wizyta związana z planem żywienia małego dziecka

  Panią dietetyk oceniam bardzo dobrze. Rozmowa, w tym zebranie wywiadu, przebiegła w naturalnej, miłej atmosferze, a jednocześnie była merytoryczna i profesjonalna. Podczas wizyty uzyskałem sporo informacji, a następnego dnia plan żywienia dziecka ze wskazaniem dodatkowej literatury. Kolejnym atutem jest możliwość zadania dalszych pytań związanych z powyższym planem pocztą elektroniczną. Zamierzam dalej korzystać z usług Pani Dietetyk.

 • J

  Dotychczas zamowilam 2 jadlospisy. Jak dotychczas jestem niezmiernie zadowolona z zaproponowanych potraw jak i rezultatow stosowania jadlospisow, ktore zostaly ulozone z uwzglednieniem moich ulubionych skladnikow omowionych podczas naszej wstepnej rozmowy. W dodatku, potrawy sa nie tylko zdrowe ale takze niesamowicie smaczne. Jestem pod wrazeniem szybkosci odpowiedzi Pani Justyny - bardzo czesto po kilku minutach od wyslania maila z pytaniem. Wszystkie konsultacje prowadzone byly online, co nie przeszkodzilo w skutecznym ulozeniu jadlospisu. Zdecydowanie polecam.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyki MedycznejUsługa: niedowaga

  Jestem bardzo zadowolona z 6-miesięcznej współpracy z panią Justyną, po której udało mi się wrócić do prawidłowej wagi. Podczas wizyt dowiedziałam się bardzo dużo o odżywianiu, które jest teraz u mnie o wiele bardziej świadome i zdrowsze. Przepisy jakie otrzymywałam są niesamowicie smaczne, i wciąż z nich korzystam, i się nimi inspiruje. Pani Justyna jest bardzo sympatyczną i otwartą osobą, można z nią porozmawiać na wszelkie tematy dot. odżywiania. Zdecydowanie polecam każdemu.

  Justyna Luty2017-11-21

  Dziękuję bardzo za miłe słowa. Współpracą z Panią była dla mnie ogromną przyjemnością, ale i wyzwaniem, jakie lubię w mojej pracy. Powodzenia!

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyki MedycznejUsługa: analiza działania diety

  Zdecydowanie polecam.
  Wykorzystuję od 4 tygodni dietę przygotowaną przez Panią Justunę i jestem bardzo zadowolony!

  Justyna Luty2017-11-03

  Dziękuję za miłe słowa. Działamy dalej!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały specjalista. To lekarz, z którym mogę porozmawiać o moim zdrowiu w szerszym kontekście, zadać wszystkie nurtujące mnie pytania i otrzymać na nie odpowiedzi. Cudownie spotkać kogoś, kto bierze na poważnie nietolerancje pokarmowe i dietę wegańską. Polecam każdemu.

  Justyna Luty2017-11-03

  Dziękuję pięknie za te miłe słowa.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyki MedycznejUsługa: Dieta redukcyjna (odchudzająca)

  Jestem bardzo zadowolona z 3 miesięcznej kuracji i opieki Pani Justyny. Udało nam się zgubić prawie 20kg. Dziękuję i pozdrawiam Pani Justyno! Jolanta

  Justyna Luty2017-05-15

  Dziękuję Pani Jolanto za tę owocną współpracę, trzymam kciuki za dalsze sukcesy!

 • M

  Do Pani Justyny trafiłam z polecenia. Zależało mi na obniżeniu wagi i porady w odżywianiu przy niedoczynności tarczycy. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Pani Justyna jest bardzo dobrym dietetykiem i bardzo sympatyczną osobą. Nasze spotkania zupełnie odmieniły moje podejście do odżywiania, nabrałam dobrych nawyków i stosuję się do zaleceń. Dziękuję Pani Justyno!

  Justyna Luty2017-01-17

  Pani Magdaleno, dziękuję za tyle miłych słów. Cieszę się z utrzymywania dobrych nawyków mimo, iż od naszej intensywnej współpracy minęło już kilka miesięcy.

 • Zależało mi na konsultacji z kimś specjalizujacym się w diecie wegańskiej i dlatego cieszę się, że udało mi się znaleźć Justynę Luty. Przede wszystkim to bardzo sympatyczna osoba, widać też, że z pasja podchodzi do swojej pracy. Byłam u niej na jednorazowej konsultacji, trwała trochę ponad godzinę, kiedy Justyna przeanalizowała dokładnie wyniki moich badań, odpowiadała na moje pytania i mówiła o innych istotnych rzeczach, na które sama nie zwróciłabym uwagi. Następnego dnia dostałam jeszcze maila z dokładnymi wytycznymi dla mnie i dużo innych pomocnych materiałów, a dodatkowo Justyna podkreślała, zeby w razie watpliwosci pisac do niej maila z pytaniami. Dziękuję za pomoc, bardzo mi pomogłaś:)

  Justyna Luty2016-12-16

  Pani Aniu, dziękuję za miłe słowa i cieszę się ogromnie, że mogłam Pani pomóc!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Justyna jest bardzo profesjonalnym dietetykiem i przy okazji bardzo sympatyczną i pełną energii osobą. Już moja pierwsza wizyta dała mi dużo pozytywnych bodźców do pracy nad sobą. Polecam bardzo, wiem że ta współpraca zaoawocuje nowąjakością mojego życia.

  Justyna Luty2016-11-14

  Pani Marto, dziękuję za miłe słowa. A od siebie dodam, że pozytywne nastawienie to aż 75% sukcesu!

Pytania pacjentów (9)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W trakcie rejestracji: w przypadku pierwszej wizyty proszę wybierać opcję "pierwsza wizyta".

  Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym, absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
  W trakcie studiów odbyłam praktyki w Poradni Dziecięcej przy Zakładzie Żywienia Klinicznego i Dietetyki GUMed oraz półroczny staż w Studenckiej Poradni Dietetycznej w IMMiT w Gdyni.
  Odbyłam również szkolenie z zakresu chorób tarczycy i diet wegetariańskich oraz uzyskałam certyfikat Edukatora w Cukrzycy oraz "Dietetyka Przyjaznego Osobom Chorym na Celiakię". Ponadto od kilku lat w ramach ciągłego samoudoskonalania uczestniczę w licznych ogólnopolskich konferencjach i szkoleniach poświęconych tematyce żywienia klinicznego i dietetyki.
  Obecnie prowadzę projekt doktorski, dotyczący zastosowania suplementacji selenem w zapaleniu tarczycy typu Hashimoto.

  Proponuję pomoc dietetyczną opartą przede wszystkim na edukacji żywieniowej, konsultacji oraz pogłębianiu samoświadomości i świadomego żywienia. Stopniowo oddając kontrolę nad wyborami żywieniowymi, uczę, że nie "dieta" a zmiana stylu życia gwarantuje długoterminowy sukces, którym jest zdrowie i dobre samopoczucie na codzień.

  Zapraszam do zapoznania się ze stroną internetową mojej poradni: http://www.justynaluty.pl/

Edukacja

 • Gdański Uniwersytet Medyczny (licencjat, 2010)
 • Gdański Uniwersytet Medyczny (magister, 2015)
 • Gdański Uniwersytet Medyczny (doktorantka, 2016-2020)

Publikacje

 • Choroba Hashimoto — aspekt genetyczny i środowiskowy. Forum Medycyny Rodzinnej 2017;11(1):1-6.
 • Iron status and dietary iron intake in vegetarians. Advances in Clinical and Experimental Medicine 2017 (zaakceptowany do druku)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Poradnia Dziecięca przy Zakładzie Żywienia Klinicznego i Dietetyki GUMed (2014)
 • Studencka Poradnia Dietetyczna w IMMiT w Gdyni (2014-2015)
 • staż kliniczny w ramach studiów GUMed (2007-2010, 2013-2015)

Certyfikaty