lek.

Elżbieta Burna-Draśković

Psychiatra

Umów wizytę 85 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista psychiatra, biegła sądowa oraz lekarz orzecznik, wychowanka prof. Piotrowskiego z IV Kliniki Psychiatrii IPiN. Wieloletni pracownik Oddziału Leczenia Chorób Afektywny... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Terapii PROGRESSUS ul.Skrzetuskiego 2/róg Kmicica /wejście od strony ul.Kmicica/okolice metra Służew

  ul.Jana Skrzetuskiego 2, Mokotów
  02-726 Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Konsultacje psychiatryczne indywidualne 150 zł
  Wizyty domowe 350 zł
  Zaświadczenia lekarskie( w ramach wizyty)
  Konsultacje psychiatryczne małżeńskie 60 min 200 zł
  Przedłużenie recept u pacjentów gabinetu bez wizyty 100 zł
  Recepty refundowane w ramach wizyty

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Specjalista psychiatra, biegła sądowa oraz lekarz orzecznik, wychowanka prof. Piotrowskiego z IV Kliniki Psychiatrii IPiN.
  Wieloletni pracownik Oddziału Leczenia Chorób Afektywnych II Kliniki Psychiatrii IPiN, ordynator Oddziału Dziennego Leczenia Uzależnień od Substancji Psychoaktywnych w Szpitalu Nowowiejskim i kierownik Programu Metadonowego. Obecnie koordynator Centrum Zdrowia Psychicznego Warszawa Żoliborz, Ordynator Dziennego Oddziału Psychogeriatrycznego.

  Specjalizuje się w: zaburzeniach afektywnych (CHAD, depresji), psychozach, zaburzeniach lękowych, problematyce uzależnień (leczenie pacjentów uzależnionych od opiatów, amfetaminy, THC, alkoholu i środków uspokajających i nasennych) i psychiatrii konsultacyjnej (zaburzenia psychiczne w chorobach somatycznych).

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie
 • Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Publikacje

 • Zaburzenia afektywne (CHAD, depresja)

Nagrody i wyróżnienia

 • Laur Pacjenta 2013
 • Laur Pacjenta 2012

Znajomość języków

 • rosyjski
 • angielski

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Profesjonalistka pod każdym względem. Świetny specjalista oraz szczery i życzliwy człowiek. Polecam każdemu

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 30 listopada 2016)

  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię :)pozdrawiam serdecznie

 • bardzo dobry

  To była moja pierwsza wizyta u lekarza psychiatry i tak właśnie sobie ją wyobrażałam, takiego podejścia, kontaktu i zrozumienia ze strony lekarza oczekiwałam. Pani Doktor jest bardzo rzeczowa i spostrzegawcza, a jednocześnie taktowna i empatyczna. Wyszła na przeciw moim potrzebom. Czuję, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo się bałam wizyty u psychiatry i konfrontacji ze wszystkimi swoimi emocjami i problemami, ale właściwie już po samej rozmowie z Panią doktor poczułam się lepiej, a to dopiero początek, więc jestem dobrej myśli co do efektów dalszej współpracy. Szczerze polecam spotkanie z Panią dr Burna. Dziękuję Pani Doktor i pozdrawiam serdecznie.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 30 listopada 2016)

  Bardzo dziękuję i mam nadzieję że nie zawiodę pokładanych we mnie oczekiwań :) pozdrawiam serdecznie

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam Panią doktor. Jest osobą pełną zainteresowania, zrozumienia i serdeczności. Jest lekarzem i psychoterapeutą. Zawsze wysłucha i doradzi. Pełny profesjonalizm i kompetencje. Bardzo miła atmosfera. Polecam. Najwyższa ocena.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 30 listopada 2016)

  Pani Anno bardzo dziękuję za pozytywną opinię.Pozdrawiam serdecznie :)

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentna, bezpieczna. Naprawdę poczułam, ze ktoś mi wierzy, ba sama uwierzyłam w to co od prawie zawsze wiedziałam, ale Taki Autorytet który widzi i nazywa, ugłaśnia pomaga uwierzyć, że nie wymyśliłam sobie. Chyba pierwsza osoba która zobaczyła we mnie to co zawsze chciałam żeby ktoś dostrzegł. Jest niezaborczo życzliwa, kompetentna, akceptująca, przełamuje schemat psychiatry. Dziekuje

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 30 listopada 2016)

  Bardzo dziękuję za same pozytywy :)pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Polecam Panią Doktor ponieważ słucha pacjenta ,wzbudza zaufanie, pozwala się otworzyć,Nie ponagla co jest ważne dla osób nieśmiałych, Jestem zadowolony z porad mam dobrze dobrane leki.

 • bardzo dobry

  Boję się, szczerze, polecać Pani Doktor, bo nie będzie wolnych terminów... Ale pisząc już racjonalnie - byłem u kilkudziesięciu psychiatrów, ale tylko Pani Doktor Burna poważnie się zajęła moim problemem, właściwie rozpoznała zaburzenia... I po prostu, do jest lekarz od Boga, z prawdziwego powołania. Każdego pacjenta pamięta, przyjmuje się sytuacją... Nie mogę znaleźć odpowiednika tego słowa - jest to ZAJEBISTY lekarz. Daję ... cokolwiek... do odcięcia, że to lekarz naprawdę godny polecenia. Jak mi kiedyś powiedziała, że jest od ratowania ludzi - to prawdziwie tym się zajmuje... Można pisać jeszcze bardzo dużo, ale chyba najważniejsze napisałem. Dziękuję z całego serca Pani Doktor, że istnieje w ogóle ktoś taki...

 • bardzo dobry

  Od kilku godzin zastanawiam się, jakiego słowa użyć, żeby sprawiedliwie ocenić moje odczucia po dzisiejszej wizycie. Najlepszym słowem wydaje mi się "autentyczność". Odnosi się to zarówno do poprzednich pozytywnych opinii, jak i wszelkich moich odczuć z godzinnego spotkania z Panią Doktor. Rzadko miałem w swoim życiu okazję spotkać ludzi, którzy nie muszą nikogo udawać w zderzeniu z 18-kołową ciężarówką mojej skopanej osobowości. Pani Doktor należy do czworga, do których nie zalicza się nawet moja rodzona matka czy wyeliminowane już grono nie do końca szczerych przyjaciół. Wiele osób pewnie uzna tę ocenę subiektywnych wrażeń z wizyty za zbyt pochopną. Zaświadczam, że tak nie jest, a jeśli chcecie się przekonać osobiście, to zachęcam do zaryzykowania.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 2 listopada 2016)

  Panie Andrzeju bardzo dziękuję za pozytywną opinię i mam nadzieję że jednak nie zawiodę :) Pozdrawiam ciepło.

 • dobry

  Wszystko wyjaśnia spokojnym tonem co pozwala się zrelaksować, otworzyć. Wskazuje rzeczy, które ciężko samemu sobie uzmysłowić. Daje wskazówki

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 2 listopada 2016)

  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię :) pozdrawiam serdecznie

 • bardzo dobry

  Na wizycie u Pani Doktor doświadczycie wszystkiego czego potrzebuje każdy pacjent: zainteresowania, zrozumienia i serdeczności, niczym psychoterapeuta. Zawsze wysłucha i doradzi. Profesjonalizm i kompetencje Pani Doktor pozwalają na skuteczne leczenie. Polecam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 11 października 2016)

  Bardzo dziękuję Pani Moniko za pozytywną opinię,to bardzo miłe słowa.Pozdrawiam serdecznie.

 • bardzo dobry

  Dopiero pierwsza wizyta. Mam nadzieję, że pani doktor pomoże mojej mamie. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne. Warto było przyjechać.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 11 października 2016)

  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię ,mam nadzieję że nie zawiodę pokładanego we mnie zaufania.Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia :)

Najbliższe terminy:

kolejne dni