lek.

Elżbieta Burna-Draśković

Psychiatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 79 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista psychiatra, biegła sądowa oraz lekarz orzecznik, wychowanka prof. Piotrowskiego z IV Kliniki Psychiatrii IPiN. Wieloletni pracownik Oddziału Leczenia Chorób Afektywny... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Terapii PROGRESSUS ul.Skrzetuskiego 2/róg Kmicica /wejście od strony ul.Kmicica/okolice metra Służew

  ul.Jana Skrzetuskiego 2, Mokotów
  02-726 Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Konsultacje psychiatryczne indywidualne 150 zł
  Wizyty domowe 350 zł
  Zaświadczenia lekarskie( w ramach wizyty)
  Konsultacje psychiatryczne małżeńskie 60 min 200 zł
  Przedłużenie recept u pacjentów gabinetu bez wizyty 100 zł
  Recepty refundowane w ramach wizyty

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista psychiatra, biegła sądowa oraz lekarz orzecznik, wychowanka prof. Piotrowskiego z IV Kliniki Psychiatrii IPiN.
  Wieloletni pracownik Oddziału Leczenia Chorób Afektywnych II Kliniki Psychiatrii IPiN, ordynator Oddziału Dziennego Leczenia Uzależnień od Substancji Psychoaktywnych w Szpitalu Nowowiejskim i kierownik Programu Metadonowego. Obecnie koordynator Centrum Zdrowia Psychicznego Warszawa Żoliborz, Ordynator Dziennego Oddziału Psychogeriatrycznego.

  Specjalizuje się w: zaburzeniach afektywnych (CHAD, depresji), psychozach, zaburzeniach lękowych, problematyce uzależnień (leczenie pacjentów uzależnionych od opiatów, amfetaminy, THC, alkoholu i środków uspokajających i nasennych) i psychiatrii konsultacyjnej (zaburzenia psychiczne w chorobach somatycznych).

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie
 • Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Publikacje

 • Zaburzenia afektywne (CHAD, depresja)

Nagrody i wyróżnienia

 • Laur Pacjenta 2013
 • Laur Pacjenta 2012

Znajomość języków

 • rosyjski
 • angielski

Ocena pacjentów:

118 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest wszechstronna, spokojna ale jednocześnie dociekliwa co bardzo pomaga się otworzyć. Angażuje się w problemy pacjenta. Polecam

 • L

  Kochani trafiłam do Pani Dr Burny z wielkim problemem a mianowicie.... Od 10 lat faszerowal mnie lekarz lekiem Efectin er 150 potem 75mg potem 37.5 mg i na tym sie zatrzymałam od lat ponieważ nie dało się odstawić.Miewałam tak straszne objawy po odstawianiu,że to nie do opisania ! Nudnośći,wymioty,zawroty itp i lekarz twierdzil ze nic na to nie poradzi i musze dalej brac ,ale ile ?! Rok dwa 9 10 !!! W końcu trafiłam na Dr Burne która jako jedyna mi pomogła odstawić ten ochydny lek ! Za co jestem Dr z całego serca wdzięczna .Doktor Burna jest najlepszą Lekarką jaką spotkałam w swoim życiu . Polecam z całego serca.Pozdrawiam L.Hb

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalny lekarz, pacjent czuje sie zaopiekowany i przede wszystkim rozumiany.Przepisane leki wszechstronnie zabezpieczaja pacjenta.Goraco polecam Pania Doktor.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz i bardzo dobry człowiek. Kiedy chorował mój syn, jej stanowczość i udawana surowczość zmuszały mnie do działania, gdy choruję ja sama zawsze mogę liczyć na zrozumienie i czas na rozmowę lub kontakt chociażby telefoniczny. Sytuacja w której znajduje się pacjent psychiatryczny nie jest prosta,tym bardziej należy poszukiwać odpowiedniego lekarza,który przeprowadzi nas przez jej trudy w możliwie spokojny sposób. Dzięki Pani Doktor mam poczucie, że wszystko będzie dobrze.

  lek. Elżbieta Burna-Draśković2017-02-06

  Bardzo dziękuje za te ciepłe i miłe słowa.Pozdrawiam serdecznie

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  dr Elżbieta Burna bardzo skutecznie nawiązuje kontakt z pacjentem,a w moim przypadku chodziło o 82-letnią mamę,która uznała,że dobiega końca życia i przekonanie jej o konieczności leczenia i o tym,że na pewno się uda,nie było łatwe.Pani doktor udało się przekonać mamę do leczenia i już po dwóch dobach zachciało się mamie żyć,więc przypuszczam,że dalej będzie tylko łatwiej.Jak na pierwszą wizytę super i dalej spodziewam się wspaniałej i skutecznej terapii,bo jeszcze daleka droga przed nami.Przy wyborze lekarza dla mamy sugerowałam się wspaniałymi opiniami o pracy pani doktor,ale mogę potwierdzić,że pani doktor jest wspaniała,troskliwa i bardzo skuteczna i na te oceny naprawdę zasługuje.

  lek. Elżbieta Burna-Draśković2017-02-06

  Pani Danuto bardzo dziękuję za pozytywną opinię.Pozdrawiam serdecznie

 • JC

  Fantastyczna specjalistka i fantastyczny człowiek. Życzliwa, konkretna, uważna, z niebywałym wyczuciem. Bardzo mi pomogła. Nie po raz pierwszy.

  lek. Elżbieta Burna-Draśković2017-02-06

  Miło mi czytać te słowa.Pozdrawiam :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo pomocna i zaangażowana w podejciu do pacjenta. Profesjonalistka w swoim fachu. Polecam

  lek. Elżbieta Burna-Draśković2017-02-06

  Bardzo dziękuje za pozytywną opinię :)

 • MM

  Najlepszy psychiatra u jakiego byłam (a byłam u wielu). Pani doktor jest ciepła, życzliwa, empatyczna, a przy tym profesjonalna; nie daje odczuć, że pacjent powinien już iść, bo inni czekają w kolejce, tylko cierpliwie wysłuchuje. Oprócz tego daje numer telefonu, dzięki czemu możliwy jest kontakt także poza wizytami, co jest zapewnia olbrzymi komfort i poczucie, że zawsze można liczyć na pomoc. Pierwszy raz od dłuższego czasu jestem dobrej myśli i wierzę, że będzie lepiej. Dziękuję! I polecam :)

  lek. Elżbieta Burna-Draśković2017-02-06

  Bardzo dziękuję za miłe słowa,postaram sie nie zawieść zaufania :)
  pozdrawiam serdecznie

 • DS

  Doskonały lekarz i wspaniały człowiek. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc. Tak naprawdę w moim odczuciu brakuje gwiazdek zeby ocenić P. Doktor. Jeszcze raz bardzo dziękuje! Dominika:)

  lek. Elżbieta Burna-Draśković2017-01-02

  Pani Dominiko dziękuję za dobrą opinię.Pozdrawiam serdecznie :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz o dużej wiedzy, uważny. Pani Doktor pomaga uporządkować spostrzeżenia z dziedziny samooceny, podkreśla aspekty, na które trudno zwrócić uwagę samemu, albo nam umykają. Łatwiej odnaleźć drogę do zdrowia będąc pod jej życzliwą opieką.

  lek. Elżbieta Burna-Draśković2017-01-02

  Bardzo dziękuję za miłe słowa.Pozdrawiam serdecznie