lek.

Elżbieta Burna-Draśković

Psychiatra

97 opinii +dodaj

Umów wizytę 65 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista psychiatra, biegła sądowa oraz lekarz orzecznik, wychowanka prof. Piotrowskiego z IV Kliniki Psychiatrii IPiN. Wieloletni pracownik Oddziału Leczenia Chorób Afektywny... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Terapii PROGRESSUS ul.Skrzetuskiego 2/róg Kmicica /wejście od strony ul.Kmicica/okolice metra Służew

  ul.Jana Skrzetuskiego 2, Mokotów
  02-726 Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Konsultacje psychiatryczne indywidualne 150 zł
  Wizyty domowe 350 zł
  Zaświadczenia lekarskie( w ramach wizyty)
  Konsultacje psychiatryczne małżeńskie 60 min 200 zł
  Przedłużenie recept u pacjentów gabinetu bez wizyty 100 zł
  Recepty refundowane w ramach wizyty

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Specjalista psychiatra, biegła sądowa oraz lekarz orzecznik, wychowanka prof. Piotrowskiego z IV Kliniki Psychiatrii IPiN.
  Wieloletni pracownik Oddziału Leczenia Chorób Afektywnych II Kliniki Psychiatrii IPiN, ordynator Oddziału Dziennego Leczenia Uzależnień od Substancji Psychoaktywnych w Szpitalu Nowowiejskim i kierownik Programu Metadonowego. Obecnie koordynator Centrum Zdrowia Psychicznego Warszawa Żoliborz, Ordynator Dziennego Oddziału Psychogeriatrycznego.

  Specjalizuje się w: zaburzeniach afektywnych (CHAD, depresji), psychozach, zaburzeniach lękowych, problematyce uzależnień (leczenie pacjentów uzależnionych od opiatów, amfetaminy, THC, alkoholu i środków uspokajających i nasennych) i psychiatrii konsultacyjnej (zaburzenia psychiczne w chorobach somatycznych).

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie
 • Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Publikacje

 • Zaburzenia afektywne (CHAD, depresja)

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Trafiłam do Pani doktor rok temu z nerwicą lękową. Najpierw przepisała delikatne leki, jednak nie pomogły, więc dostałam leki antylękowe. I to był strzał w dziesiątkę! Przez rok miałam spokój. Kontakt telefoniczny z Panią Elżbietą jest łatwy i przyjemny, zawsze dostępna dla pacjentów. Po odstawieniu leków również czułam się dobrze przez rok. Niestety mam nawrót i nie wyobrażam sobie iść do innego psychiatry. Bardzo polecam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 23 września 2016)

  Bardzo dziękuję pani Martyno za pozytywną opinię :) pozdrawiam serdecznie

 • bardzo dobry

  Na wizycie u Pani Doktor doświadczycie wszystkiego czego potrzebuje każdy pacjent: zainteresowania, zrozumienia i serdeczności. Profesjonalizm i kompetencje Pani Doktor pozwalają na skuteczne leczenie. Polecam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 10 września 2016)

  Bardzo dziękuje Pani Katarzyno za pozytywną opinię :)pozdrawiam serdecznie

 • bardzo dobry

  Pani Dr Elżbieta Burna-Draśković jest osobą przemiłą, inteligentną, posiadająca ogromny zasób wiedzy z różnych dziedzin. Zawsze poświęca odpowiednią ilość czasu i uwagę. Każda wizyta to pełne zaangażowanie Pani Doktor oraz bardzo miła atmosfera. Zawsze możliwy kontakt telefoniczny lub sms-owy. Pełen profesjonalizm, osoba sympatyczna, po prostu dobry człowiek. Według mnie lekarz z powołania. Bardzo polecam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 31 sierpnia 2016)

  Bardzo dziękuję Panie Łukaszu i do zobaczenia.Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  pani doktor to swietny specjalista i jeden ogromny plus ńie patrzy na zegarek co oznacza, ze zalezy jej na pacjencie i jego jestem zadowolona z wizyty i będę przychodziła z moim synem.problemie..

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 26 sierpnia 2016)

  Bardzo dziękuje za pozytywną opinię,pozdrawiam serdecznie

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem o bardzo wysokich kwalifikacjach, od kilu lat pomaga mi bardo skutecznie.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 6 sierpnia 2016)

  Pani Beato w Pani ustach taka opinią jest dla mnie dużym wyróżnieniem ,bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie

 • bardzo dobry

  Na razie jedna wizyta. Ale pani doktor robi świetne wrażenie. Fachowa i empatyczna. Poświęca czas i uwagę.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 6 sierpnia 2016)

  Bardzo dziękuję Panie Dominiku za dobrą opinię,mam nadzieję że nie ulegnie ona nigdy zmianie.pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Kompetentnie i serdecznie! Wspaniała Pani doktor, wizyta sprawa i punktualna. Merytorycznie, ciepło, pełen profesjonalizm.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 22 czerwca 2016)

  Bardzo dziękuje za miłe słowa.Pozdrawiam serdecznie.

 • bardzo dobry

  Wiele razy zbierałam się do napisania opinii, jednakże trudno znaleźć słowa, które opisałyby wdzięczność dla Pani Doktor oraz to, jak dzięki pozytywnie zmieniła życie moje, mojej najlbliższej rodziny i przyjaciół. Niesamowity specjalista, potrafi bardzo dobrze słuchać i wyciągać wnioski. Jako jedyny lekarz z wielu potrafiła dobrać leki osobie z CHADem tak, że zmieniła się jakość życia. Dzięki Pani Doktror udało się osiągnąć najdłuższy okres remisji od zdiagnozowania choroby. Z Panią Doktor w razie potrzeby jest stały kontakt telefoniczny/mailowy, w razie potrzeby na bieżąco błyskawicznie reaguje na konieczność zmiany leków/dawki, słucha, ale jednocześnie nie daje wejść sobie na głowę pacjentowi. Pani Doktor szanuje swój czas oraz czas pacjentów i czas między poszczególnymi wizytami dostosowuje do stanu zdrowia pacjenta - nie ma praktyki, co niestety zdarza się u innych lekarzy, że nawet, kiedy stan zdrowia pacjenta jest lepszy, trzeba co miesiąc pokazać się po kolejną receptę. Pacjent w gabinecie nie ma wrażenia, że trzeba się spieszyć - jeżeli to jest konieczne, Pani Doktor przedłuża czas wizyty ponad 30 minut, dopóki sprawa nie zostanie załatwiona. Pełen profesjonalizm, duża inteligencja, bardzo sympatyczna osoba, po prostu dobry człowiek. Nie potrafię znaleźć minusów Pani Doktor i każdemu z całego serca polecam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 22 czerwca 2016)

  Pani Agato bardzo dziękuje za tak miłe słowa,będę sie starać żeby Pani opinia o mnie nie uległa zmianie i żeby inni pacjenci mogli doświadczyć że nie są to słowa pisane na wyrost,jeszcze raz bardzo dziękuję.Pozdrawiam :)

 • bardzo dobry

  Uczęszczam do Pani doktor już kilka lat. Rozwiązała bardzo wiele moich problemów, całkowicie jej ufam. Potrafi stworzyć niesamowitą, ciepłą, atmosferę, dzięki której każda wizyta staje się umysłowym komfortem, zawsze przeprowadza rzetelny wywiad. Serdecznie pozdrawiam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 22 czerwca 2016)

  Bardzo dziękuje Panie Janie za pozytywną opinię.Pozdrawiam serdecznie :)

 • bardzo dobry

  bardzo zaangażowana, ciepła. jako pierwsza psychiatra spojrzała na moje problemy całościowo na przestrzeni życia, doszukując się prawidłowej diagnozy zamiast skupiać się tylko na problemach bieżących. diagnoza nie jest jeszcze postawiona, natomiast czuję się po raz pierwszy bezpiecznie u psychiatry, dotychczas nie trafiłam do nikogo dobrego. awaryjnie podaje swój nr tel, gdyby się coś działo. polecam

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 9 marca 2016)

  Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię :)pozdrawiam serdecznie

Najbliższe terminy:

kolejne dni