lek.

Elżbieta Burna-Draśković

Psychiatra

91 opinii +dodaj

Umów wizytę 63 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista psychiatra, biegła sądowa oraz lekarz orzecznik, wychowanka prof. Piotrowskiego z IV Kliniki Psychiatrii IPiN. Wieloletni pracownik Oddziału Leczenia Chorób Afektywny... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Terapii PROGRESSUS ul.Skrzetuskiego 2/róg Kmicica /wejście od strony ul.Kmicica/okolice metra Służew

  ul.Jana Skrzetuskiego 2, Mokotów
  02-726 Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Konsultacje psychiatryczne indywidualne 150 zł
  Wizyty domowe 350 zł
  Zaświadczenia lekarskie( w ramach wizyty)
  Konsultacje psychiatryczne małżeńskie 60 min 200 zł
  Przedłużenie recept u pacjentów gabinetu bez wizyty 100 zł
  Recepty refundowane w ramach wizyty

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista psychiatra, biegła sądowa oraz lekarz orzecznik, wychowanka prof. Piotrowskiego z IV Kliniki Psychiatrii IPiN.
Wieloletni pracownik Oddziału Leczenia Chorób Afektywnych II Kliniki Psychiatrii IPiN, ordynator Oddziału Dziennego Leczenia Uzależnień od Substancji Psychoaktywnych w Szpitalu Nowowiejskim i kierownik Programu Metadonowego. Obecnie koordynator Centrum Zdrowia Psychicznego Warszawa Żoliborz, Ordynator Dziennego Oddziału Psychogeriatrycznego.

Specjalizuje się w: zaburzeniach afektywnych (CHAD, depresji), psychozach, zaburzeniach lękowych, problematyce uzależnień (leczenie pacjentów uzależnionych od opiatów, amfetaminy, THC, alkoholu i środków uspokajających i nasennych) i psychiatrii konsultacyjnej (zaburzenia psychiczne w chorobach somatycznych).

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie
 • Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Publikacje

 • Zaburzenia afektywne (CHAD, depresja)

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  W roku 2001 , p[o wielu operacjach, w tym nie udanych, nabawiłem sie depresji. Przez szereg lat byłem leczony wieloma różnymi lekami. W roku 2012 zmieniłem lekarza, znajdując w portalu ZNANY LEKARZ: dr Burna - Draśković. Pani doktor stwierdziła, że jestem źle leczony, odstawiła wszystkie dotychczasowe leki i zaaplikowała swój jeden. Już po tygodniu poczułem się lepiej, a dziś funkcjonuję bez depresji, zmniejszając stopniowo ten jeden lek. Szczerze olecam: lekarz bardzo dobry, uprzejmy i solidny. Stały kontakt z lekarzem : telefoniczny i sms-owy. I dodatkowo: bardzo miła kobieta !

 • bardzo dobry

  Kompetentnie i serdecznie! Wspaniała Pani doktor, wizyta sprawa i punktualna. Merytorycznie, ciepło, pełen profesjonalizm.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 22 czerwca 2016)

  Bardzo dziękuje za miłe słowa.Pozdrawiam serdecznie.

 • bardzo dobry

  Wiele razy zbierałam się do napisania opinii, jednakże trudno znaleźć słowa, które opisałyby wdzięczność dla Pani Doktor oraz to, jak dzięki pozytywnie zmieniła życie moje, mojej najlbliższej rodziny i przyjaciół. Niesamowity specjalista, potrafi bardzo dobrze słuchać i wyciągać wnioski. Jako jedyny lekarz z wielu potrafiła dobrać leki osobie z CHADem tak, że zmieniła się jakość życia. Dzięki Pani Doktror udało się osiągnąć najdłuższy okres remisji od zdiagnozowania choroby. Z Panią Doktor w razie potrzeby jest stały kontakt telefoniczny/mailowy, w razie potrzeby na bieżąco błyskawicznie reaguje na konieczność zmiany leków/dawki, słucha, ale jednocześnie nie daje wejść sobie na głowę pacjentowi. Pani Doktor szanuje swój czas oraz czas pacjentów i czas między poszczególnymi wizytami dostosowuje do stanu zdrowia pacjenta - nie ma praktyki, co niestety zdarza się u innych lekarzy, że nawet, kiedy stan zdrowia pacjenta jest lepszy, trzeba co miesiąc pokazać się po kolejną receptę. Pacjent w gabinecie nie ma wrażenia, że trzeba się spieszyć - jeżeli to jest konieczne, Pani Doktor przedłuża czas wizyty ponad 30 minut, dopóki sprawa nie zostanie załatwiona. Pełen profesjonalizm, duża inteligencja, bardzo sympatyczna osoba, po prostu dobry człowiek. Nie potrafię znaleźć minusów Pani Doktor i każdemu z całego serca polecam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 22 czerwca 2016)

  Pani Agato bardzo dziękuje za tak miłe słowa,będę sie starać żeby Pani opinia o mnie nie uległa zmianie i żeby inni pacjenci mogli doświadczyć że nie są to słowa pisane na wyrost,jeszcze raz bardzo dziękuję.Pozdrawiam :)

 • bardzo dobry

  Uczęszczam do Pani doktor już kilka lat. Rozwiązała bardzo wiele moich problemów, całkowicie jej ufam. Potrafi stworzyć niesamowitą, ciepłą, atmosferę, dzięki której każda wizyta staje się umysłowym komfortem, zawsze przeprowadza rzetelny wywiad. Serdecznie pozdrawiam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 22 czerwca 2016)

  Bardzo dziękuje Panie Janie za pozytywną opinię.Pozdrawiam serdecznie :)

 • bardzo dobry

  bardzo zaangażowana, ciepła. jako pierwsza psychiatra spojrzała na moje problemy całościowo na przestrzeni życia, doszukując się prawidłowej diagnozy zamiast skupiać się tylko na problemach bieżących. diagnoza nie jest jeszcze postawiona, natomiast czuję się po raz pierwszy bezpiecznie u psychiatry, dotychczas nie trafiłam do nikogo dobrego. awaryjnie podaje swój nr tel, gdyby się coś działo. polecam

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 9 marca 2016)

  Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię :)pozdrawiam serdecznie

 • bardzo dobry

  Wizytą byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Spodziewałem się, że to tylko 30min będzie trwała rozmowa, bo co tyle były wyznaczone kolejne terminy. Szedłem z niedowierzaniem co można w tak krótkim czasie uzyskać. Jednak Pani doktor poświęciła mi dużo więcej czasu, tyle ile tego wymagałem. Uzyskałem potrzebne dla mnie informacje. Dziękuję bardzo. Polecam. Konrad

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 26 lutego 2016)

  Bardzo dziękuję Panie Konradzie za pozytywną opinię pozdrawiam serdecznie

 • dobry

  Pani dr.postawiła mi wyjątkowo dobrą diagnozę w stosunku do mojej sytuacji zdrowotnej. Będę ją mogła wykorzystać szukając spokojnej pracy. Poza tym zapisała mi lek mogący już za kilka dni -tygodni przynieść oczekiwane skutki.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 21 stycznia 2016)

  Bardzo dziękuję za dobrą opinię.pozdrawiam serdecznie

 • bardzo dobry

  Pani Doktor pomagała mi na przełomie 2014 i 2015 roku. I pomogła :O) dzięki swojemu profesjonalizmowi, czyli przyjaznej atmosferze, wywiadowi i poświęconemu czasowi na wywiad, słuchaniu mnie, odpowiedziom na moje pytania, w tym informacjami o lekach. Zdecydowanie polecam Panią Elżbietę każdej osobie, która potrzebuje pomocy psychologicznej lub psychiatrycznej. Piotr K.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 15 stycznia 2016)

  Bardzo dziękuję Panie Piotrze za tak miłe słowa :)pozdrawiam serdecznie

 • bardzo dobry

  Pani doktor od razu mnie dobrze zdiagnozowała i dobrała odpowiednie leki. Bardzo szybko widziałam efekty ich działania. Poza tym w sytuacjach kiedy tego bardzo potrzebowałam mogłam skontaktować się z Panią Doktor co bardzo mi pomagało. Pani Doktor też nie jest osobą, która naciąga swoich pacjentów. Jest tylko tyle wizyt ile potrzeba. P. Elżbieta jest drugim psychiatra do, którego trafiłam i pokazała mi co to jest lekarz z powołania. Polecam Panią doktor przy depresjach poporodowych i jako wspaniałego lekarza.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 6 stycznia 2016)

  Bardzo dziękuję Pani Sylwio za pozytywną opinię i życzę Pani i Maleństwu samych szczęśliwych chwil w Nowym Roku :) pozdrawiam serdecznie

 • bardzo dobry

  myślę że jest to jeden z niewielu lekarzy słuchających i zadających sensowne pytania, sensowne bo są konsekwencją rozmowy czyli analizy problemu

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Elżbieta Burna-Draśković ( 23 grudnia 2015)

  Miło to słyszeć Panie Pawle :) bardzo dziękuję.Pozdrawiam serdecznie

Najbliższe terminy:

kolejne dni