lek.

Dominik Orzechowski

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

3 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
203 odwiedziny w ciągu 30 dni

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Doświadczenie zdobywał podczas… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Po dwukrotnej wizycie u Pana doktora Chce polecić innym mamom wykonywanie badania usg bioderek właśnie u niego. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, badanie wykonuje tak sprawnie ze mój synek nie zdążył sie zorientować ze to nie zabawa. Przy tym dr Orzechowski cale badanie dokładnie tłumaczy a także rozwiewa wszelkie wątpliwości. Jako mama wcześniaka która w ostatnim czasie odwiedziła z dzieckiem wielu specjalistów uważam, że Pana doktora warto polecić. Pozdrawiam.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20Usługa: uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej

  Do doktora trafiłam z silnym bólem i obrzękiem prawego kolana. Byłam bardzo zrezygnowana po kilku wcześniejszych wizytach u innych lekarzy, od których dostawałam kolejne recepty na maści i leki przeciwzapalne, które pomagały tylko na chwilę, bo ból i obrzęk ciągle powracał. Doktor Orzechowski trafnie zdiagnozował mój przypadek już w czasie pierwszego ogólnego badania. Następnie skierował mnie na badanie MR obu kolan (badanie potwierdziło wcześniej postawioną diagnozę) i zostałam zakwalifikowana na leczenie operacyjne stawu kolanowego z powodu uszkodzenia łąkotki przyśrodkowej (kolano prawe i lewe). W międzyczasie doktor skierował mnie rehabilitację, która pomogła mi przetrwać i "uspokoić" kolano przed artroskopią. W zeszłym roku przeszłam zabieg usunięcia łąkotki przyśrodkowej w kolanie prawym, obecnie czekam na zabieg lewego kolana. W końcu mogę powrócić do normalnej aktywności za co jestem bardzo wdzięczna doktorowi. To świetny lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta, cierpliwie omawia wszystkie szczegóły leczenia, chętnie odpowiada na wszelkie wątpliwości swoich pacjentów. Bardzo polecam!

 • A

  Doktor Orzechowski to nie tylko świetny specjalista, ale też bardzo miły i cierpliwy człowiek. Byłam u doktora dwukrotnie ze swoją córeczką na usg stawów biodrowych. Za każdym razem przed wykonaniem usg doktor skrupulatnie zbadał córeczkę, samo usg również było wykonane bardzo dokładnie, a przy tym na tyle szybko, że nie było przykre dla dziecka. W trakcie badania doktor wszystko mi pokazywał i tłumaczył, rozwiewał wątpliwości. Doktor ma ponadto świetne podejście do dzieci-moja córeczka, bardzo nieufna wobec obcych, bez problemu pozwoliła mu się zbadać. Oby jak najwięcej takich lekarzy. Szczerze polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Doświadczenie zdobywał podczas pracy w Oddziale Urazowo - Ortopedycznym Szpitala im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy, w tym ponad 2 500 godzin w ramach ostrych dyżurów urazowo - ortopedycznych. Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w kursach i szkoleniach organizowanych przez ośrodki o najwyższym stopniu referencyjności na terenie całego kraju i za granicą. Uczestnik i posiadacz certyfikatu ukończenia kursu badania USG stawów biodrowych metodą Grafa. Umiejętności doskonalił w trakcie stażu z zakresu ortopedii dziecięcej w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Jana Mikulicza - Radeckiego we Wrocławiu, wykonując badania przesiewowe USG stawów biodrowych u noworodków.


  Zakres udzielanych świadczeń:
  - konsultacje ortopedyczne dorosłych i dzieci
  - USG stawów biodrowych dzieci, diagnostyka w kierunku dysplazji stawów biodrowych
  - zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i osocza bogatopłytkowego (PRP) w schorzeniach takich jak np. łokieć tenisisty/golfisty, inne entezopatie, zmiany zwyrodnieniowe stawów, chondromalacja
  - dobór zaopatrzenia ortopedycznego, unieruchomienia gipsowe
  - kwalifikacje do leczenia operacyjnego
  - USG stawu kolanowego

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski