O nas

W szpitalu Vratislavia Medica pomagamy pacjentom powrócić do dawnej sprawności. Szpital Vratislavia Medica jest jednym z najnowocześniejszych ośrodków medycznych na Dolnym Śląsku. W swojej codziennej pracy wykorzystujemy innowacyjne i nowoczesne metody leczenia, które umożliwiają pacjentom szybki powrót do dawnej sprawności oraz codziennej aktywności. Nasz zespół medyczny składający się z lekarzy specjalistów wielu dziedzin medycyny, fizjoterapeutów oraz pielęgniarek zatroszczy się o Twoje zdrowie, bezpieczeństwo oraz komfort podczas powrotu do zdrowia i sprawności. W szpitalu Vratislavia Medica oferujemy kompleksową opiekę medyczną w zakresie leczenia operacyjnego, nowoczesnej diagnostyki, wielospecjalistycznych konsultacji lekarskich, specjalistycznej rehabilitacji i fizjoterapii. LECZENIE OPERACYJNE Sercem naszego szpitala jest blok operacyjny wyposażony w światowej klasy aparaturę medyczną, dzięki której możemy przeprowadzić pełen zakres zabiegów operacyjnych z obszaru ortopedii, chirurgii kręgosłupa, ginekologii oraz chirurgii plastycznej i ogólnej. Gwarantujemy wysokiej jakości leczenie przy zastosowaniu najnowszych osiągnięć technologicznych, takich jak m.in. nowoczesna wieża artroskopowa posiadająca zaawansowany system Synergy UHD 4K, endoskop i mikroskop do operacji kręgosłupa, laparoskop do zabiegów ginekologicznych i chirurgicznych, ramię C, najwyższej klasy sterylizatornię zintegrowaną z systemem T-DOC, system filtrów z pełną klimatyzacją i nawiewem laminarnym. Nad prawidłowym przebiegiem zabiegu czuwa doświadczony zespół lekarzy operatorów, a o bezpieczeństwo i komfort pacjenta w trakcie operacji dba zespół anestezjologów i wyspecjalizowanych pielęgniarek. REHABILITACJA I FIZJOTERAPIA Rehabilitacja i fizjoterapia stanowią szczególny obszar naszej działalności. Z wielkim zaangażowaniem przywracamy pacjentów do pełnej sprawności, wykorzystując najnowsze osiągnięcia z dziedziny fizjoterapii. Specjalizujemy się m.in. w rehabilitacji: - neurologicznej, - ortopedycznej, - stomatologicznej - sportowej, - uroginekologicznej, - po wypadku - po mastektomii - kardiologicznej - wad postawy u dzieci i młodzieży. W leczeniu stosujemy uznane na całym świecie metody fizjoterapii, m.in. manipulację powięziową FDM, terapię manualna oraz wykorzystujemy nowoczesny sprzęt medyczny tj. platforma stabilometryczna ze sprzężeniem zwrotnym, platforma do oceny dystrybucji obciążenia, fotel diagnostyczno-oporowy, elektroniczne rotory, BIODEX system. Proces usprawniania uzupełniony jest bogatą ofertą zabiegów fizykalnych, .in.: Super Indukcyjna Stymulacja (SIS), głęboka oscylacja oraz fala uderzeniowa. Jako jedyny szpital we Wrocławiu posiadamy basen rehabilitacyjny wyposażony w tor z przeciwprądem, w którym prowadzimy specjalistyczną fizjoterapię w wodzie w ramach pobytu na oddziale i ambulatoryjnie.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Endoskop i mikroskop do operacji kręgosłupa
 • Artroskop
 • Laparoskop
 • Super Indukcyjna Stymulacja (SIS)
 • Fala uderzeniowa
 • Głęboka oscylacja
 • Holter EKG
 • Holter RR
 • Elektrokardiograf
 • Platformy stabilometryczna i dynamograficzna Alfa i Gamma
 • Fotel diagnostyczno-oporowy
 • BIODEX system
 • HUR system
 • Szyna CPM
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (1848)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Chmielak konsultacja neurochirurgiczna

  Jestem niezmiernie wdzięczny za określenie sposobu leczenia.Pojawiło się światełko w tunelu, że wrócę do normalnego funkcjonowania. Wielkie dzięki.
  Pozdrawiam


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Krzysztof Chmielak konsultacja neurochirurgiczna

  Bardzo uprzejmy lekarz. Cierpliwie opisał i wyjaśnił mój stan.Przedstawił propozycje leczenia- polecam pana Krzysztofa Chmielaka -gdyby inni lekarze traktowali tak pacjentów nasza "opieka lekarska" byłaby o wiele lepsza i skuteczniejsza.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Krzysztof Chmielak konsultacja neurochirurgiczna

  B. kompetentne podejście do pacjenta. Pan doktor sam ocenia wyniki rezonansu, niezależnie od opisu. Omawia z pacjentem
  wyniki i proponuje następne kroki w leczeniu, które mam nadzieję przyniosą spodziewane efekty.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Edyta Karasek konsultacja internistyczna

  Zdecydowanie polecam. Pani doktor jest bardzo profesjonalna. Z troską i życzliwością podchodzi do Pacjenta. Poświęca czas pacjentowi i jest zaangażowana. Dawno nie byłem u takiego dobrego lekarza.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Chmielak konsultacja neurochirurgiczna

  Kompetentny lekarz, w sposób zrozumiały wyjaśnił wyniki rezonansu. Spokojnie i dokładnie wytłumaczył możliwości leczenia. Polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania