Umów wizytę 143 odwiedziny w ciągu 30 dni

Moje doświadczenie stale rośnie, pogłębiam wiedzę praktyczną oraz teoretyczną uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach. Pracuję głównie ze sportowcami oraz pacjentami ortopedyc... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania pacjentów (12)

 • staw skokowy

  Dzień dobry. 4 miesiące doznałem kontuzji stawu skokowego. 3 tyg temu zrobiłem rezonans i wyszło, że mam obraz miernego naderwania więzadła trójgraniastego, zwłaszcza jego wiązki przedniej, oraz znaczne naderwanie więzadła skokowego - strzałkowego przedniego oraz więzadła strzałkowo piętowego. Proszę… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dominik Kolmaga

  Witam, nie mogę dokładnie odpowiedzieć na to pytanie. Najlepszą opcją będzie jeżeli odwiedzi Pan doświadczonego fizjoterapeutę, który poprowadzi Pana przez proces rehabilitacji - zrobi odpowiednią terapię,… Więcej

 • kiedy zacząć rehabilitację ?

  Witam
  Jak szybko po artroskopii kolana (usunięciu części łąkotki przyśrodkowej, resekcji fałdów i termoplastyce acl) powinienem rozpocząć rehabilitację.
  Obecnie chodzę w ortezie (kąt 30) dzień i noc. Od operacji minęło 10 dni

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dominik Kolmaga

  Witam, musiałbym ocenić Pana ocenić osobiście - nie chce podawać jakiś książkowych wartości czasu. Proszę odwiedzić fizjoterapeutę, który oceni Pana stan funkcjonalny oraz zaleci rozpoczęcie rehabilitacji.… Więcej

Zobacz wszystkie (12) odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Moje doświadczenie stale rośnie, pogłębiam wiedzę praktyczną oraz teoretyczną uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach. Pracuję głównie ze sportowcami oraz pacjentami ortopedycznymi, do każdej osoby podchodzę indywidualnie stosując i dobierając odpowiednie formy oraz techniki rehabilitacji.

Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Rehabilitacja medyczna
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Wyższa Szkoła Mazowiecka
 • Szkoła Policealna nr 2 Samorządu Województwa Łódzkiego im Marii Skłodowskiej-Curie w Łodzi

Nagrody i wyróżnienia

 • 2016 - podziękowanie fundacji "Maraton Warszawski" za zorganizowanie strefy masażu na Półmaratonie Warszawskim

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika - Ośrodek Rehabilitacji Kardiologicznej w Łodzi
 • ZOZ MSWiA w Łodzi - odział rehabilitacyjny z pododdziałem dziennym rehabilitacji
 • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. N. Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
 • NZOZ NIKOMED - przychodnia lekarsko rehabilitacyjna - Warszawa
 • NZOZ PROFIMEDIC
 • NZOZ MEDICAL MAGNUS
więcej

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Po pierwszej wizycie mam bardzo pozytywne odczucia - wizyta pełna przydatnych informacji a sam masaż bardzo dobrze dopasowany do potrzeb. Po zabiegu poczułam naprawdę dużą ulgę w napiętych mięśniach. Dominik jest kompetentnym, bardzo dobrze przygotowanym merytorycznie i praktycznie fizjoterapeutą. Sympatyczny, z dużym zaangażowaniem wykonujący swoją pracę. Godny zaufania! Polecam wszystkim szukającym dobrego i rzetelnego specjalisty.

 • bardzo dobry

  Od ponad 3 lat jestem pacjentką Dominika i mogę śmiało powiedzieć, że to absolutny profesjonalista i zna się na swoim fachu. Gdyby nie jego masaże to pewnie dziś ledwo bym chodziła. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, umie zadbać o komfort i dobrą atmosferę podczas wizyty. Masuje genialnie - dobrze dobiera siłę i technikę. Poleciłam Dominika już kilku osobom i wszystkie były bardzo zadowolone.

 • bardzo dobry

  Polecam, bardzo dobre podejście fizjoterapeuty, miła rozmowa, teraz tylko robić wyznaczone ćwiczenia i wszystko powinno wrócić do normy ;)

 • bardzo dobry

  Polecam Pana Dominika. Jestem po wypadku komunikacyjnym: złamane kości stopy i obojczyk. Po kilku zabiegach i ćwiczeniach wykonywanych w domu chodzę już bez kuli. Bardzo szybkie postępy w rehabilitacji. Aktualnie Pan Dominik pracuje nad mim barkiem po złamaniu obojczyka. Wszystko odbywa się bardzo profesjonalnie i widać szybkie efekty.

 • bardzo dobry

  Miły uprzejmy człowiek pomimo młodego wieku zna się na swojej pracy.Potrafi ze zrozumieniem wytłumaczyć w czym tkwi problem

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dominik Kolmaga ( 17 listopada 2016)

  Dziękuję za opinię.

 • bardzo dobry

  Jestem osobą po 60 roku życia, cierpię na bóle kręgosłupa związane ze skoliozą, przeciążeniem, zmianami zwyrodnieniowymi.
  Pan Dominik wnikliwie zapoznał się z badaniami, skomentował je, rzeczowo przedstawił mi plan terapii i przystąpił do niej. Pracował bardzo intensywnie łącząc metodę terapii manualnej z masażem. Po zabiegu czułam się lekko, znacznie zwiększyła się ruchomość mojego ciała i zmniejszyło się poczucie "zakleszczenia" krzyżowo-lędźwiowej części kręgosłupa.
  Chętnie podejmę dalszą współpracę.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dominik Kolmaga ( 17 listopada 2016)

  Dziękuję za opinię.

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie godny polecenia. Pan Dominik pomaga mi uporać się z bólem kręgosłupa i lewego barku. Szczegółowo zbiera wywiad. Jest profesjonalny, skuteczny, rzetelny. Widać duże doświadczenie oraz zaangażowanie. Cenię u niego indywidualne i kompleksowe podejście do pacjenta. A wszystko przebiega zawsze w miłej atmosferze. Pozdrawiam i do zobaczenia :-)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dominik Kolmaga ( 17 listopada 2016)

  Dziękuję za opinię. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm, fachowa wiedza oraz trafne diagnozy! Z czystym sumieniem polecam Dominika, który szybko stawia na nogi swoich pacjentów. Sama jako fizjoterapeuta zmagam się z przeciążeniami i powierzam mój kręgosłup w ręce Dominika. Jako terapeuta i pacjent w 100% polecam świetnego specjalistę.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dominik Kolmaga ( 7 listopada 2016)

  Żeby "szewc bez butów nie chodził". Dziękuję

 • bardzo dobry

  Polecam wizytę u Pana Dominika, który nie tylko wykona profesjonalnie masaż , ale również opowie wiele ciekawostek na temat wykonywanych zabiegów , zawsze można liczyć na trafną poradę . Podziwiam Pana zaangażowanie oraz wiedzę , a do tego poczucie humoru .
  Pozdrawiam :)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dominik Kolmaga ( 13 października 2016)

  Dziękuję, tak poczucie humoru jest tu bardzo ważne :) pozdrawiam i zapraszam częściej.

 • bardzo dobry

  Szczerze polecam Pana Dominika, bardzo szybko postawił mnie na nogi po zabiegu rekonstrukcji ACL, skuteczne i profesjonalne metody rehabilitacji dają błyskawiczne efekty. Dzięki wizytą u Pana Dominika mam dużo większą stabilność kolana a ćwiczenia znacząco powiększyły zakres ruchowy stawu kolanowego. Po rehabilitacji nie odczuwam już ograniczeń ruchowych związanych z zabiegiem rekonstrukcji ACL. Powoli zaczynam myśleć o powrocie do sportu :) Dziękuję i pozdrawiam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dominik Kolmaga ( 8 października 2016)

  Dziękuję za opinię, życzę szybkiego powrotu do pełnej sprawności oraz sportu- zapraszam również na dalszy proces rehabilitacyjny oraz ćwiczenia pomocne w odbudowie formy.