Umów wizytę Zapytaj lekarza 213 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem psychologiem i psychoterapeutą, absolwentem Uniwersytetu Wroclawskiego oraz Uniwersytetu SWPS. Ukończyłem także 4,5 –letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej prowadzoną… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Softskin Dermaclinic

  Przed pierwszą wizytą u Pan Bartosza bałam się i miałam wiele obaw, ale już przy pierwszym kontakcie okazało się, że Pan Bartosz wzbudza niesamowite zaufanie i ma świetne wyczucie co pozwala poczuć się naprawdę komfortowo. Doskonale wie jak poprowadzić rozmowę, żeby człowiek mógł się otworzyć ....zdecydowanie poczułam dużą ulgę, jestem przekonana i gotowa do dalszej współpracy z Panem Bartoszem aby wreszcie rozwiązać moje problemy czuję , że powoli zaczynam rozumieć ich przyczyny... Cieszę się, że znalazłam terapeutę, który potrafi stworzyć taką atmosferę w której mam odwagę mówić o tym co najtrudniejsze. Polecam terapię u Pana Psychologa Bartosz Kozaka.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologii i PsychoterapiiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pan Doktor wzbudza ogromne zaufanie, łatwo się przed Nim otworzyć i zwierzać nawet z najbardziej wstydliwych doświadczeń. Jest bardzo wyważony, spokojny i opanowany.

 • Chcialabym z calego serca polecic Pana Kozaka. Dlugo szukalam kogos kto bedzie w stanie mi pomoc a jednoczesnie kogos z kim bede potrafila wspolpracowac.Mialam kontakt z wieloma terapeutami - jedynie Pan Kozak dokonal jak sadzilam niemozliwego i postawil mnie na nogi. Jestem bardzo wdzieczna bo stracilam juz nadzieje.Kompetentny i bardzo serdeczny terapeuta.

 • P

  Pan Bartek jest bardzo profesjonalny i kompetentny. Potrafi słuchać i umiejętnie spuentować, dzięki czemu pacjent może dostrzec swój problem i potem samodzielnie radzić sobie w życiu. Bardzo jestem Panu wdzięczny za udzieloną mi pomoc. Szczerze polecam!
  Paweł

Pytania pacjentów (7)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem i psychoterapeutą, absolwentem Uniwersytetu Wroclawskiego oraz Uniwersytetu SWPS. Ukończyłem także 4,5 –letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej prowadzoną przez Klinikę Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Szkoła jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, jako przygotowująca do profesjonalnego prowadzenia psychoterapii oraz uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty.

  Na co dzień, jako psychoterapeuta, pracuję w paradygmacie psychodynamicznym. Niektórzy uważają terapię psychodynamiczną za psychoanalizę "po tuningu". Thomas Ogden, amerykański psychianalityk, pisze, że człowiek zgłasza się do psychoanalityka, ponieważ doświadcza, niezrozumiałego dla siebie, bólu emocjonalnego, którego - nie zdając sobie z tego sprawy - nie potrafi wyjaśnić. Z kolei Nancy McWilliams pisze, że w terapii zachodzi proces, w którym zarówno terapeuta jak i pacjent stają się coraz bardziej uczciwi wobec siebie. Bion zaś nazywa terapię egzystencjalnym, eksperymetnalnym, humanistycznym, romantycznym, współpracującym i nastawionym na odkrycia sposobem poszukiwania odpowiedzi na pytania dotyczące człowieka.

  Terapia ma na celu nie tylko pozbycie się objawów, z ktorymi zgłasza się pacjent, tj. bezsennością, napadami lęku, cierpieniem egzystencjalnym, lękiem wolnopłynącym, czy depresją. Głównym celem terapii jest dotarcie do źródeł cierpienia pacjenta i uleczenie ich.
  Terapia jest bezpieczną relacją, w której niezwykle ważne miejsce zajmują dyskrecja, etyka oraz profesjonalizm.

  W związku z tym, w pracy terapeutycznej kieruję się standardami zawartymi w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. Ponadto, stale i regularnie superwizuję swoją pracę u certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Na bieżąco poszerzam swoją wiedzę w zakresie psychoterapii i psychologii.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Wrocławski
 • Uniwersytet SWPS
 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu
więcej