Neuroclinic - Centrum Medycyny Specjalistycznej

(255 opinii)

Neuroclinic – to wyjątkowe miejsce, w którym do pacjenta podchodzimy w sposób holistyczny. Wierzymy, że tylko całościowe spojrzenie na problemy z którymi zwraca się do nas pacjent, jest gwarancją sukc... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Neuroclinic - Centrum Medycyny Specjalistycznej

Świętej Jadwigi 33/7

55-100 , Trzebnica , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 513...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Neuroclinic - Centrum Medycyny Specjalistycznej

Dąbrowskiego 32/2u

50-457 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 513...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Neuroclinic – to wyjątkowe miejsce, w którym do pacjenta podchodzimy w sposób holistyczny. Wierzymy, że tylko całościowe spojrzenie na problemy z którymi zwraca się do nas pacjent, jest gwarancją sukcesu terapeutycznego. Nasze placówki powstały z myślą o kompleksowej diagnostyce i profesjonalnym leczeniu związanym z szeroko pojętym układem nerwowym. Pacjenci mogą skorzystać z konsultacji neurologów, neurochirurga, psychologa, psychiatry. Ponadto oferujemy diagnostykę i terapię neurologopedyczną oraz psychoterapię. Do dyspozycji naszych pacjentów dostępne są dwie placówki : we Wrocławiu oraz w Trzebnicy. Na miejscu, we Wrocławiu, wykonujemy również badanie EEG oraz wideo – EEG.

W skład naszego zespołu wchodzą:

- dr Monika Susz – Kołodyńska – specjalista neurolog, posiadająca wieloletnie doświadczenie zdobyte w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym, Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu oraz Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy. Uczestniczka szkoleń, konferencji i zjazdów na których zdobywa najnowszą wiedzę z zakresu neurologii. Główny badacz w badaniach klinicznych z obszaru stwardnienia rozsianego, bezsenności czy spastyczności po udarach i uszkodzeniach mózgu. Ponadto posiada bogate doświadczenie z zakresu opisu i analizy EEG.

- prof. Grzegorz Miękisiak – specjalista neurochirurg. Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu, absolwent stypendium naukowego w Klinice Neurochirurgii, Mount Sinai Hospital, NY, USA. Specjalizuje się w chirurgii kręgosłupa, wykonuje zarówno zabiegi minimalnie inwazyjne jak i duże zabiegi onkologiczne oraz korekcyjne kręgosłupa. Profesor specjalizuje się w leczeniu: stenozy kanału kręgowego, dyskopatii, rwy kulszowej, bólu kręgosłupa, urazów oraz deformacji kręgosłupa.

- dr Magdalena Myśliwiec - specjalista neurolog, posiadająca wieloletnie doświadczenie zdobyte w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym oraz w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu

- Bartosz Kozak – psycholog, psychoterapeuta pracujący w nurcie psychodynamicznym. Pracuje zgodnie z Kodeksem Etyki Psychoterapeuty, poddaje swoją pracę regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę, a także jest w trakcie studiów z seksuologii klinicznej.

- Dorota Murzyńska – neurologopeda.

Nasza oferta

Nasza oferta obejmuje:

- konsultacje neurologiczne
- konsultacje neurochirurgiczne
- badanie neurologiczne
- EEG
- Wideo – EEG
- konsultacje psychologiczne
- konsultacje psychoterapeutyczne
- konsultacje seksuologiczne
- psychoterapia długoterminowa
- psychoterapia partnerska
- diagnostyka neurologopedyczna
- terapia neurologopedyczna

Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem padaczki, Choroby Parkinsona, stwardnienia rozsianego, bezsenności, neuropatii, neuralgii, tężyczki, rwy kulszowej, bólów kręgosłupa, dyskopatii, urazów kręgosłupa, depresji, nerwic, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości, itp.

Przyjmujemy w naszym centrum osoby dorosłe.

Nasz sprzęt

 • EEG

Badania

 • EEG

Choroby

 • Padaczka
 • Depresja
 • Stwardnienie rozsiane
 • Bezsenność
 • Zaburzenia lękowe
 • Neuropatia
 • Tężyczka
 • Bóle głowy
 • Bóle kręgosłupa
 • Nerwica
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Susz-Kołodyńska konsultacja neurologiczna

  Bardzo dobra lekarka , pierwsza wizyta dokładne badanie wyjaśnienie co się dzieje . Pani Dyrektor przypisała leki w tym zaszczyki które po pół roku z bólem wreszcie pomogły. Polecam wizytę u Pani Dyrektor!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Monika Susz-Kołodyńska EEG - elektroencefalografia

  Badanie było dokładne, opis całego badania był wcześnie wyjaśniony krok po kroku, zaangażowaniem i z empatia.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Monika Susz-Kołodyńska konsultacja neurologiczna

  Pani doktor jest bardzo kontaktowa i miła ! Rzeczowa,konkretna-wyjaśniła po badaniu przyczyny choroby i przebieg leczenia . Bardzo empatyczna ! Fantastyczny przebieg wizyty !!!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Susz-Kołodyńska konsultacja neurologiczna z wykonaniem EEG dla pacjentów po pierwszej wizycie i kolejnej

  Bardzo sympatyczny i kontaktowy lekarz. Badanie przebiegło w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Na szczęście nie wykryto żadnych problemów neurologicznych a na wyjściu dostaliśmy pakiet wskazówek. Naprawdę polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Patrycja Górecka psychoterapia indywidualna

  Bardzo polecam współpracę z Panią mgr. Patrycją Górecką. Pełen profesjonalizm i bardzo fajne podejście do pacjenta. Człowiek czuje się swobodnie, nie czuć presji. Z czystym sumieniem polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Myśliwiec konsultacja neurologiczna

  Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Ma ogromną wiedzę i wszystko szczegółowo wyjaśnia. W razie konieczności dalszego leczenia, na pewno do niej wrócimy.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Monika Susz-Kołodyńska konsultacja neurologiczna - kwalifikacja toksyna botulinowa

  Pani Doktor dokładnie wiedziała jak rozmawiać z moim tatą i mocno skupiła się na jego diagnozie przy bardzo dokładnym zbadaniu.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Susz-Kołodyńska konsultacja neurologiczna

  Cudowny specjalista. Pani Doktor jest niesamowicie empatyczna osoba i wspaniałym specjalistą. Szczerze? Z mamą jeździłyśmy po całej Polsce w poszukiwaniu dobrego naurologa(mama choruje na Parkinsona) nasze poszukiwania kończymy we Wrocławiu, u Pani Doktor!! W życiu nie spotkałyśmy lekarza który z takim zaangażowaniem pomaga pacjentowi, aby mu pomóc!! Mama czuje się wreszcie dobrze, ma super dobrane dawkowanie leku, a ja jestem w końcu spokojna!!! Polecam serdecznie, bo Pani Doktor jest przecudownym lekarzem i osobą!!!


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Susz-Kołodyńska konsultacja neurologiczna

  Pani Doktor jest świetnym fachowcem, najlepszym specjalistą neurologiem, do jakiego trafiliśmy. Z wielką mądrością, empatią i zaangażowaniem leczyła mojego męża, a mi w tym trudnym dla nas czasie służyła wsparciem. Ja i moja rodzina jesteśmy pod wielkim wrażeniem wiedzy, kompetencji i osobowości Pani Doktor.


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr hab. n. med., prof. uczelni Grzegorz Miękisiak konsultacja neurochirurgiczna

  Szczerze Polecam Pana Profesora. Byłem na wizycie ze swoją przypadłością kręgosłupa i obawiałem się najgorszego i zdania ,,niestety trzeba kroić" tymczasem dostałem mega mentalnego kopa wszystko wyjaśnione jak trzeba i wnioski takie, że trzeba nad sobą sumiennie popracować fizycznie i nie tylko. Profesor nie nakłania do operacji proponuje alternatywne rozwiazania. Wyjaśnienie sytuacji, wiedza, empatia- podejście do pacjenta i doświadczenie na mega poziomie. Dziękuję Panie Profesorze Pacjent z okolic Wielunia kregozmyk- Pan wie. Dużo zdrowia dla Pana Profesora.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania