Neuroclinic - Centrum Medycyny Specjalistycznej

(165 opinii)

Neuroclinic – to wyjątkowe miejsce, w którym do pacjenta podchodzimy w sposób holistyczny. Wierzymy, że tylko całościowe spojrzenie na problemy z którymi zwraca się do nas pacjent, jest gwarancją sukc... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Neuroclinic - Centrum Medycyny Specjalistycznej

Świętej Jadwigi 33/7

55-100, Trzebnica, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 513...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Neuroclinic - Centrum Medycyny Specjalistycznej

Dąbrowskiego 32/2u

50-457, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 513...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Neuroclinic – to wyjątkowe miejsce, w którym do pacjenta podchodzimy w sposób holistyczny. Wierzymy, że tylko całościowe spojrzenie na problemy z którymi zwraca się do nas pacjent, jest gwarancją sukcesu terapeutycznego. Nasze placówki powstały z myślą o kompleksowej diagnostyce i profesjonalnym leczeniu związanym z szeroko pojętym układem nerwowym. Pacjenci mogą skorzystać z konsultacji neurologów, neurochirurga, psychologa, psychiatry. Ponadto oferujemy diagnostykę i terapię neurologopedyczną oraz psychoterapię. Do dyspozycji naszych pacjentów dostępne są dwie placówki : we Wrocławiu oraz w Trzebnicy. Na miejscu, we Wrocławiu, wykonujemy również badanie EEG oraz wideo – EEG.

W skład naszego zespołu wchodzą:

- dr Monika Susz – Kołodyńska – specjalista neurolog, posiadająca wieloletnie doświadczenie zdobyte w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym, Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu oraz Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy. Uczestniczka szkoleń, konferencji i zjazdów na których zdobywa najnowszą wiedzę z zakresu neurologii. Główny badacz w badaniach klinicznych z obszaru stwardnienia rozsianego, bezsenności czy spastyczności po udarach i uszkodzeniach mózgu. Ponadto posiada bogate doświadczenie z zakresu opisu i analizy EEG.

- prof. Grzegorz Miękisiak – specjalista neurochirurg. Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu, absolwent stypendium naukowego w Klinice Neurochirurgii, Mount Sinai Hospital, NY, USA. Specjalizuje się w chirurgii kręgosłupa, wykonuje zarówno zabiegi minimalnie inwazyjne jak i duże zabiegi onkologiczne oraz korekcyjne kręgosłupa. Profesor specjalizuje się w leczeniu: stenozy kanału kręgowego, dyskopatii, rwy kulszowej, bólu kręgosłupa, urazów oraz deformacji kręgosłupa.

- dr Magdalena Myśliwiec - specjalista neurolog, posiadająca wieloletnie doświadczenie zdobyte w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym oraz w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu

- Bartosz Kozak – psycholog, psychoterapeuta pracujący w nurcie psychodynamicznym. Pracuje zgodnie z Kodeksem Etyki Psychoterapeuty, poddaje swoją pracę regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę, a także jest w trakcie studiów z seksuologii klinicznej.

- Dorota Murzyńska – neurologopeda.

Nasza oferta

Nasza oferta obejmuje:

- konsultacje neurologiczne
- konsultacje neurochirurgiczne
- badanie neurologiczne
- EEG
- Wideo – EEG
- konsultacje psychologiczne
- konsultacje psychoterapeutyczne
- konsultacje seksuologiczne
- psychoterapia długoterminowa
- psychoterapia partnerska
- diagnostyka neurologopedyczna
- terapia neurologopedyczna

Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem padaczki, Choroby Parkinsona, stwardnienia rozsianego, bezsenności, neuropatii, neuralgii, tężyczki, rwy kulszowej, bólów kręgosłupa, dyskopatii, urazów kręgosłupa, depresji, nerwic, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości, itp.

Przyjmujemy w naszym centrum osoby dorosłe.

Nasz sprzęt

 • EEG

Badania

 • EEG

Choroby

 • Padaczka
 • Depresja
 • Stwardnienie rozsiane
 • Bezsenność
 • Zaburzenia lękowe
 • Neuropatia
 • Tężyczka
 • Bóle głowy
 • Bóle kręgosłupa
 • Nerwica
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grzegorz Miękisiak

  Neurochirurg, prof. nadzw. dr hab. n. med.

  • H
   Lokalizacja: VRATISLAVIA MEDICA Szpital im. Św. Jana Pawła II we WrocławiuUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Czekam na drugi zabieg na rwę kulszową .Profesor zapewnił mnie, że osobiście zainteresuje się dlaczego nie mam jeszcze ustalonego terminu. Czekam więc z cierpliwością bo chcę jak najszybciej wròcić do pracy. Wierzę swojemu lekarzowi . Ma klasę i doświadczenie.

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: VRATISLAVIA MEDICA Szpital im. Św. Jana Pawła II we WrocławiuUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Witam serdecznie. Po wizycie u Pana Profesora jesteśmy przekonani że Polska Medycyna jest na bardzo wysokim poziomie . Mamy dużo szczęścia że tacy wspaniali lekarze dbają o nasze zdrowie . Bardzo dziękuję Panie Profesorze.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Bartosz Kozak

  Psycholog, Seksuolog, Psychoterapeuta, mgr

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Neuroclinic - Centrum Medycyny SpecjalistycznejUsługa: psychoterapia indywidualna

   Bardzo dobre podejście do pacjenta. Brak narzucania wyjaśnień, próba zrozumienia i nauczenia rozwiązywania problemów samemu.

  • N
   Lokalizacja: Neuroclinic - Centrum Medycyny Specjalistycznej

   Pan Bartosz nie był pierwszym terapeutą, którego spotkałam w swoim życiu, ale pierwszym, który potrafił stworzyć atmosferę, w której potrafiłam się otworzyć. Zaangażowany, ciepły, cierpliwy, pamiętający najdrobniejszy szczegół, prowadzący za rękę przez najtrudniejsze momenty w terapii, a było ich sporo... Potrafił sprawić, że z niej nie uciekłam, wręcz przeciwnie, pomógł przeżyć i zrozumieć wszystko co tak bardzo bolało latami. Nauczył patrzeć, a przede wszystkim dostrzec i zrozumieć samą siebie. W najtrudniejszych momentach potrafił sprawić, że codzienność i świat dookoła wcale nie były takie złe, dając ogromną nadzieję, na lepsze jutro. Pan Bartosz potrafi zmotywować do pracy, ale kiedy trzeba potrafi wyciszyć i uspokoić. Po 3 latach spotkań z całą stanowczością stwierdzam, że była to jedna z najciekawszych i zarazem najtrudniejszych przygód w moim życiu. Dziękuję Panu za każde słowo i każdą minutę wspólnego milczenia. Za to, że nauczył mnie Pan płakać, pozwalał krzyczeć, kląć i milczeć. Dziękuję za to , że dziś już mogę swobodnie oddychać...
   Kornelia

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Magdalena Putra-Szczepaniak

  Dermatolog, Specjalista Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • U
   Lokalizacja: Premium Clinic Centrum MedyczneUsługa: konsultacja dermatologiczna (pierwsza wizyta)

   Znakomita komunikacja z lekarzem, szczegółowy wywiad dotyczący ogólnego stanu zdrowia a nie tylko tego, który był celem wizyty. Wyszłam z gabinetu pełna optymizmu i wiary w skuteczność leczenia. Polecam.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Premium Clinic Centrum MedyczneUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Pani doktor bardzo miła, profesjonalna. Odpowiedziała na wszystkie pytania. Zaproponowała dwie drogi leczenia. Zdecydowanie wrócę na kontrolę i zobaczymy jakie efekty przyniesie leczenie.

  Zobacz wszystkie opinie (97) o tym lekarzu


 • Monika Susz-Kołodyńska

  Neurolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: Neuroclinic - Centrum Medycyny SpecjalistycznejUsługa: konsultacja neurologiczna

   Bardzo miła zaangażowana i dokladna Pani Doktor,bardzo dziękuję za pomoc. Przyjazna atmosfera ,trafna diagnoza

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Neuroclinic - Centrum Medycyny SpecjalistycznejUsługa: konsultacja neurologiczna

   Pani Doktor to lekarz z pasją. Bardzo przyjazna atmosfera, z chęcią i szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania. Ma ogromną wiedzę. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (37) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania