Neuroclinic - Centrum Medycyny Specjalistycznej

(193 opinie)

Neuroclinic – to wyjątkowe miejsce, w którym do pacjenta podchodzimy w sposób holistyczny. Wierzymy, że tylko całościowe spojrzenie na problemy z którymi zwraca się do nas pacjent, jest gwarancją sukc... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Neuroclinic - Centrum Medycyny Specjalistycznej

Świętej Jadwigi 33/7

55-100 , Trzebnica , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 513...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Neuroclinic - Centrum Medycyny Specjalistycznej

Dąbrowskiego 32/2u

50-457 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 513...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Neuroclinic – to wyjątkowe miejsce, w którym do pacjenta podchodzimy w sposób holistyczny. Wierzymy, że tylko całościowe spojrzenie na problemy z którymi zwraca się do nas pacjent, jest gwarancją sukcesu terapeutycznego. Nasze placówki powstały z myślą o kompleksowej diagnostyce i profesjonalnym leczeniu związanym z szeroko pojętym układem nerwowym. Pacjenci mogą skorzystać z konsultacji neurologów, neurochirurga, psychologa, psychiatry. Ponadto oferujemy diagnostykę i terapię neurologopedyczną oraz psychoterapię. Do dyspozycji naszych pacjentów dostępne są dwie placówki : we Wrocławiu oraz w Trzebnicy. Na miejscu, we Wrocławiu, wykonujemy również badanie EEG oraz wideo – EEG.

W skład naszego zespołu wchodzą:

- dr Monika Susz – Kołodyńska – specjalista neurolog, posiadająca wieloletnie doświadczenie zdobyte w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym, Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu oraz Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy. Uczestniczka szkoleń, konferencji i zjazdów na których zdobywa najnowszą wiedzę z zakresu neurologii. Główny badacz w badaniach klinicznych z obszaru stwardnienia rozsianego, bezsenności czy spastyczności po udarach i uszkodzeniach mózgu. Ponadto posiada bogate doświadczenie z zakresu opisu i analizy EEG.

- prof. Grzegorz Miękisiak – specjalista neurochirurg. Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu, absolwent stypendium naukowego w Klinice Neurochirurgii, Mount Sinai Hospital, NY, USA. Specjalizuje się w chirurgii kręgosłupa, wykonuje zarówno zabiegi minimalnie inwazyjne jak i duże zabiegi onkologiczne oraz korekcyjne kręgosłupa. Profesor specjalizuje się w leczeniu: stenozy kanału kręgowego, dyskopatii, rwy kulszowej, bólu kręgosłupa, urazów oraz deformacji kręgosłupa.

- dr Magdalena Myśliwiec - specjalista neurolog, posiadająca wieloletnie doświadczenie zdobyte w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym oraz w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu

- Bartosz Kozak – psycholog, psychoterapeuta pracujący w nurcie psychodynamicznym. Pracuje zgodnie z Kodeksem Etyki Psychoterapeuty, poddaje swoją pracę regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę, a także jest w trakcie studiów z seksuologii klinicznej.

- Dorota Murzyńska – neurologopeda.

Nasza oferta

Nasza oferta obejmuje:

- konsultacje neurologiczne
- konsultacje neurochirurgiczne
- badanie neurologiczne
- EEG
- Wideo – EEG
- konsultacje psychologiczne
- konsultacje psychoterapeutyczne
- konsultacje seksuologiczne
- psychoterapia długoterminowa
- psychoterapia partnerska
- diagnostyka neurologopedyczna
- terapia neurologopedyczna

Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem padaczki, Choroby Parkinsona, stwardnienia rozsianego, bezsenności, neuropatii, neuralgii, tężyczki, rwy kulszowej, bólów kręgosłupa, dyskopatii, urazów kręgosłupa, depresji, nerwic, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości, itp.

Przyjmujemy w naszym centrum osoby dorosłe.

Nasz sprzęt

 • EEG

Badania

 • EEG

Choroby

 • Padaczka
 • Depresja
 • Stwardnienie rozsiane
 • Bezsenność
 • Zaburzenia lękowe
 • Neuropatia
 • Tężyczka
 • Bóle głowy
 • Bóle kręgosłupa
 • Nerwica
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
193 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Magdalena Myśliwiec konsultacja neurologiczna

  Pani doktor bardzo miła.skupila się na moich pytaniach dot.mojego dalszego leczenia.wyjasnila wyczerpująco . Polecam.

 • Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. nadzw. dr hab. n. med. Grzegorz Miękisiak konsultacja neurochirurgiczna

  Pierwszy lekarz, który nie zostawił mnie na łóżku z moim bólem kręgosłupa wyznaczając kierunek ku rozwiązaniu problemu. Jestem bardzo zadowolony i z niecierpliwością czekam na kolejną wizytę ! :)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Susz-Kołodyńska konsultacja neurologiczna

  Polecam panią doktor za jej profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta.Rozmowa i czas poświęcony na wyjaśnienie problemu to bardzo dużo a dobranie leków bardzo ułatwia codzienne życie

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Monika Susz-Kołodyńska konsultacja neurologiczna z wykonaniem EEG dla pacjentów po pierwszej wizycie i kolejnej

  Wizyta na czas, lekarz wyjaśnił wszystkie badania i ich wyniki. Polecam i będę korzystać w przyszłości

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: prof. nadzw. dr hab. n. med. Grzegorz Miękisiak konsultacja neurochirurgiczna

  Bardzo przyjazny lekarz, wyrozumiały, dokładny, ma czas na wytłumaczenie rzeczy niezrozumiałych. Polecam

 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Monika Susz-Kołodyńska konsultacja neurologiczna

  Pani doktor bardzo miła.wyjasnla mi moje wszystkie wątpliwości co do dalszego leczenia.spokojnie rzeczowo bez pośpiechu. Jestem zadowolona.polecam.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Susz-Kołodyńska konsultacja neurologiczna

  Pani doktor podchodzi do pacjenta holistycznie, całościowo zajmując się problemami pacjenta. Jest bardzo rzetelna, dokładna, uśmiechnięta i potrafi słuchać pacjenta, i bardzo szybko rozpoznaje problem i stawia właściwą diagnozę. Polecam z całego serca. Jest to wspaniały lekarz i człowiek, który poświęcił mi swój cenny czas. Jestem jej bardzo wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobiła. Jeszcze raz bardzo polecam.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: prof. nadzw. dr hab. n. med. Grzegorz Miękisiak konsultacja neurochirurgiczna

  Bardzo sympatyczny lekarz, jasny przekaz co do rozpoznania jak i sposobu leczenia. Wystawił dokumenty niezbędne do dalszego leczenia i wytłumaczył krok po kroku co dalej robić.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Susz-Kołodyńska konsultacja neurologiczna

  Uprzejma, słuchająca konkretna. W przeciągu 30 min zbadała moją mamę, wysłuchała całej historii, przepisała recepty i dała konkretne porady.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Susz-Kołodyńska EEG - elektroencefalografia

  Czułem się jak na terapii antystresowej, a to dzięki bardzo ciepłemu potraktowaniu podczas badania.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz