lek.

Antoni Brański

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra, Psychoterapeuta, Terapeuta

23 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
631 odwiedzin w ciągu 30 dni

Praca w zawodzie psychiatry od 1993- w szpitalu psychiatrycznym we Wrocławiu, w poradniach zdrowia psychicznego. Założyciel i kierownik Poradni Leczenia Zaburzeń Pamięci przy Szpitalu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Antoni Brański

  Trafilam przypadkiem. Zaintrygowaly mnie negatywne komentarze na ZL... i trafiłam najlepiej jak mogłam.
  Piekielnie inteligentny, konkretny i dobry lekarz. Dobry rozmówca. Po dwóch wizytach trzęsłam się jak galaretka i odkrywałam powoli ze mimo wyuczonych w korporacjach schematów/zachowań i odpowiedzi 'na każdy temat' mam jeszcze emocje. Po trzech odczuwam spokoj i gotowosc do powrotu do pracy.
  Pan Doktor nie faszeruje lekami i się nie użala nad pacjentem - ale to nie brak empatii, a raczej wiedzą i doświadczenie.
  Polecam Pana Doktora każdemu 'korpo-trybikowi' w managerskiej roli. Żałuję, że wcześniej nie spotkalam-pewnie uniknelabym wypalenia zawodowego. Czeka mnie jeszcze jedna, raczej ostatnia wizyta i więcej chyba nie będzie potrzebne.
  Koszt-jeden z najwyższych (ale finalnie i tak wychodzi stosunkowo niedrogo -lepiej zapłacić sporo Mistrzowi za kilka wizyt niż pseudo-czeladnikom za kilkadziesiąt )we Wro ale warto. Za dobrą pracę trzeba zapłacić odpowiednio.
  Polecam

 • P

  Bardzo miły, metaforyczny ale trafny w swoich wypowiedziach. Zdystansowany do narzucania wyborów w kierunku leczenia. Zainteresowany podłożem wizyty i chętny do pomocy, nie koniecznie drogą farmakologiczną. Przyjazny dla pacjenta.

 • G
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Antoni BrańskiUsługa: stres przewlekły

  Była to moja druga wizyta. Na pierwszej jako element terapii doktor zaproponował mi hipnozę. Byłam sceptycznie nastawiona. Jednak to co przeżyłam było niesamowite, Relaks, stres odpłynął, na wiele rzeczy patrzę z innej perspektywy. Polecam tą formę terapii. Warto. Doktor podchodzi do pacjenta nie sztampowo. Będę kontynuować hipnozę .Polecam i doktora i formę terapii.

 • M
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Antoni Brański

  Długa i wnikliwa analiza problemu (u mnie trwała dwie godziny), ale po tym czasie Pan Doktor postawił diagnozę i zaproponował metodę leczenia, która okazała się skuteczna. Już po pierwszej aplikacji, odczułam poprawę. Duży plus za dogodne dla pacjenta godziny terapii, Pan Doktor przyjmuje nawet w soboty po południu.

  Antoni Brański2018-04-30

  Witam. Dziękuję za opinie. Pozdrawiam

 • H
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: bezsenność, depresja

  Przed wizyta czytalam opinie nt. dr Brańskiego i miałam mieszane uczucia ze wzgledu na sugestie, ze nie jest on empatyczny. Jako ze sama jestem osoba serdeczna, zwykle w głębi duszy oceniam ludzi dokładnie pod tym katem i wydaje się to szczególnie ważne w przypadku psychiatry, z którym z natury rzeczy porusza się wrażliwe i intymne tematy. Podczas wizyty niespodzianka, wielkie wyczucie i przenikliwość, trafna ocena sytuacji i zwykła ludzka życzliwość. Świetny lekarz. Całym sercem polecam. Myśle, ze opinie dotyczące braku empatii biora się stad, ze dr Branski Jest typem człowieka analitycznym, wyważonym i spokojnym, co może stwarzać mylne wrażenie braku empatii.

  Antoni Brański2018-04-30

  Witam. Dziękuję za opinię. Pozdrawiam

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Antoni BrańskiUsługa: konsultacja

  Nie mam zastrzeżeń. Bardzo miły, kulturalny, konkretny, pomocny i wyrozumiały lekarz. Skupiony na pacjencie.

  Antoni Brański2018-04-30

  Witam.
  Dziękuję za opinie i zaufanie. Pozdrawiam

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Oceniam jako psychiatrę, nie psychoterapeutę (nawet nie wiedziałam, że nim jest). Doktor Brański zrobił na mnie świetne wrażenie już od wejścia - weszłam jako człowiek trzęsący się z nerwów i przerażony (fobie, nerwice), wyszłam zapłakana, ale uśmiechnięta. Zdziwiło mnie jak dużo dr pyta, rozmawia - spodziewałam się szybkiej konsultacji, recepty i zamknięcia drzwi. Tymczasem dużo rozmawialiśmy o moich problemach, dr pytał czego oczekuję po leczeniu psychiatrycznym i tłumaczył jakich efektów mogę się spodziewać. Chodzę do dr regularnie, namawia mnie na terapię poza lekami i za każdym razem, choć teoretycznie przychodzę po kolejną receptę, rozmawiamy o zmianach, nowych czynnikach mających wpływ na moje samopoczucie i decyzjach, jakie u mnie zachodzą. Parę razy zdarzało mi się też dzwonić do dr w związku z lekami, poza wizytami i zawsze był pomocny.
  Dr Brański charakter ma taki, że może faktycznie niektórym to nie odpowiadać - jest konkretny, rzeczowy, nie bawi się w głaskanie po główce i użalanie nad pacjentem. Mnie też parę razy powiedział coś, z czym się nie zgadzałam, ale nie od tego jest lekarz, żeby się ze mną zgadzał we wszystkim, tylko żeby mi doradził i pokierował leczeniem. Obie te uwagi dały mi do myślenia - najpierw byłam zła za takie opinie, a z perspektywy czasu patrzę już na nie inaczej - może nie zgadzam się w wnioskami, ale na pewno coś w nich było. W każdym razie, wolę żeby dr był dosadny i konkretny, niż zostawiał mnie w poczuciu, że nie kontroluje leczenia - mi takie podejście pasuje. Szczególnie, że "konkretność" dra oznacza też, że spokojnie i cierpliwie odpowiada na każde, nawet najgłupsze pytanie - jak ktoś ma nerwicę i lęki społeczne, to wie jakie to ważne nie musieć się bać kompromitacji i mieć lekarza, który odpowie nawet trzy razy na to samo pytanie, rozwiewając wątpliwości, bez oceniania.

 • A

  Dzięki podejściu doktora Brańskiego, sposobie tłumaczenia i zaleceniach zdecydowanie odzyskałam wiarę w wyzdrowienie i czuję bardzo dużą poprawę swojego stanu. Pan doktor jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały, używa ciekawych porównań tłumacząc chorobę. Zdecydowanie polecam tego lekarza

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Antoni BrańskiUsługa: Wizyta

  Indywidualne podejscie do problemu.W kontakcie z pacjentem profesjonalizm,empatia,zrozumienie.
  Polecam w 100%.

 • Pomógł mi i mojej rodzinie. Nie ma mowy o stwarzaniu dystansu, choć jego profesjonalizm onieśmiela przy pierwszym kontakcie. Później pacjent może czuć się swobodnie. Moja ocena to nie jest pierwsze wraźenie. Kontaktujemy się już ponad rok i konsultował kilkoro członków mojej rodziny. Zawsze można do niego zadzwonić w problemowe sytuacji. Daje poczucie bezpieczeństwa i za to dziękuję.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Praca w zawodzie psychiatry od 1993- w szpitalu psychiatrycznym we Wrocławiu, w poradniach zdrowia psychicznego. Założyciel i kierownik Poradni Leczenia Zaburzeń Pamięci przy Szpitalu Psychiatrycznym we Wrocławiu. Kierownik Poradni Zdrowia Psychicznego przy ul. Podwale 13 we Wrocławiu.
  Od 1995 coraz częstsza praca metodami psychoterapeutycznymi- w 1997 ukończony kurs psychoterapii psychodynamicznej pod kierunkiem dr P. Drozdowskiego.
  Od 1997 praca we własnej praktyce lekarskiej oraz dla firm: Medicover, Luxmed.
  Od 2005 coaching, treningi, warsztaty dla osób indywidualnych oraz firm.

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia
 • Psychologia Sportu
 • Psychoonkologia
 • Psychoterapia uzależnień
 • Psychotraumatologia
 • Psychoterapia uzależnień
więcej

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu 1991
 • Kurs psychoterapii psychodynamicznej- Uniwersytet Jagielloński- pod kierunkiem dr Piotra Drozdowskiego
 • Certyfikat International Board of Hipnosis 2016
 • Certyfikat National Guild of Hypnotists, Inc 2016
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Założyciel i kierownik Poradni Leczenia Zaburzeń Pamięci przy Szpitalu Psychiatrycznym we Wrocławiu. Kierownik Poradni Zdrowia Psychicznego przy ul. Podwale 13 we Wrocławiu.

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Choroby

więcej