mgr

Tomasz Bogucki

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Seksuolog

16 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Witam! Jestem absolwentem psychologii klinicznej Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS we Wrocławiu. Niezbędne umiejętności do prowadzenia psychoterapii doskonalę we Wrocławskim… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: porady behawioralne

  zdecydowanie polecam!! każda wizyta odbyła się w miłej atmosferze, dużo wyniosłam z spotkań i zmieniłam swoje nastawienie do problemu z którym przyszłam. Pan Tomasz zawsze mnie wysłuchał, nigdy się nie spóźnił na wizyty, odbierał telefon jeśli musiałam zadzwonić, bardzo profesjonalnie podchodził do rozmowy z mną a co najlepsze, nie zdawałam sobie sprawy jak szybko wpłynęły na mnie jego porady. odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! :)

  Tomasz Bogucki2018-07-18

  Pani Natalio, dziękuję za opinię. Cieszę się, że mogłem pomóc :) Pozdrawiam

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zdecydowałam się na skorzystanie z pomocy psychoterapeuty i spośród wielu wybrałam właśnie pana Tomasza, co okazało się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Z biegiem czasu było coraz lepiej, a ja każdego tygodnia czekałam z niecierpliwością na wizytę. Terapia dobiegła końca i mogę szczerze polecić pana Tomasza - jestem mu niesamowicie wdzięczna za pomoc, stałam się pewniejsza siebie i dużo spokojniejsza, nauczył mnie radzić sobie z problemami, które mnie spotykają, a każdą jego radę, jak również wiele informacji zapamiętywałam i z coraz lepszym rezultatem wprowadzałam w życie. Nauczyłam się także sama wyciągać wnioski i analizować wiele sytuacji, co okazało się bardzo pomocne w radzeniu sobie z problemami. Warto również wspomnieć, że atmosfera podczas wizyt zawsze była bardzo miła, czułam się swobodnie rozmawiając z panem Tomaszem, co również istotne miałam poczucie bezpieczeństwa i pełnej dyskrecji. Pan Tomasz zawsze obiektywnie patrzył na wiele spraw - czego oczekiwałam i bardzo potrzebowałam. Reasumując - przyszłam do Pana Tomasza z brakiem chęci do życia, zagubiona, bezustannie przygnębiona i z poczuciem winy za wszystko, co działo się w moim życiu, a wyszłam pewna siebie, potrafiąca stawiać granice i dużo bardziej spokojna, co daje mi ogromne ukojenie. A jeśli pojawi się taka potrzebę chętnie powrócę właśnie do niego.

  Tomasz Bogucki2018-07-02

  Dziękuję za opinię. Cieszę się, że mogłem pomóc!
  Pozdrawiam,
  Tomasz Bogucki

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: konsultacje psychologiczne

  Trudno mi wyrazić coś więcej niż olbrzymią wdzięczność i uznanie. Spotkania odbywały się w bardzo przyjaznej atmosferze, dzięki czemu z każdą kolejną wizytą mogłem coraz swobodniej mówić o swoich problemach. Pan Tomasz pomógł mi poukładać wszystkie swoje sprawy oraz, co najważniejsze, skutecznie się z nimi zmierzyć. Cieszę się, że mogłem trafić do takiego psychologa, gdyż zostałem zmotywowany do ciężkiej, ale wartościowej pracy nad sobą, dzięki czemu czuję teraz olbrzymią satysfakcję z osiągniętych rezultatów. Pan Tomasz zawsze starał się, abym do każdego wniosku dochodził sam i każdy podejmowany krok należał do mnie, dzięki czemu zyskałem na pewności siebie i nabrałem mnóstwo wewnętrznej siły do podejmowania dalszych wyzwań w życiu.

  Tomasz Bogucki2018-07-02

  Panie Jakubie, dziękuję za opinię :) Pozdrawiam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: konsultacje psychologiczne

  Pan Tomasz bardzo szybko nawiązał ze mną kontakt. Świetnie mi się z nim rozmawiało. Gorąco polecam spotakanie z nim na pewno pomoże każdemu.

  Tomasz Bogucki2018-07-02

  Dziękuję za opinię! Cieszę się, że mogłem pomóc.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Niewiele mogę powiedzieć, ponieważ odbyła się pierwsza wizyta u tego lekarza. Na spotkaniu była miła atmosfera, bezstresowa. Lekarz mnie wysłuchał i powiedział jak wygląda z nim współpraca.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: konsultacje psychologiczne

  Bardzo się cieszę, że trafiłam akurat do tego gabinetu. Każde spotkanie wnosiło coś nowego do terapii. Uważne słuchanie, trafne pytania Pana Tomasza i przestrzeń na własne wnioski pozwoliły mi spojrzeć na pewne sprawy i emocje z nimi związane zupełnie inaczej. Pomimo trudnych tematów, cały proces przebiegał w miłej atmosferze, a ja czułam pełne zaufanie do terapeuty. Dzisiaj jestem naprawiona, silniejsza i szczęśliwa! :)

  Tomasz Bogucki2018-07-02

  Pani Małgorzato, dziękuję za opinię! Życzę sukcesów! Pozdrawiam :)

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: konsultacje psychologiczne

  Terapia u Pana Tomasza odbyła się w miłej i swobodnej atmosferze, aczkolwiek czasem dla mnie trudnej. Pozwoliła na zrozumienie stanów obniżonego nastroju oraz rozważne podjęcie zmian w moim życiu. Serdecznie polecam!

 • P

  Pan Tomasz jest godnym polecenia specjalistą. W trakcie terapii odkrywałam jak wiele zależności ma wpływ na moje zachowanie, stosunek do mojej osoby jak i relacji z innymi. Zrozumienie oraz spojrzenie na siebie nieco z boku, jak gdyby z innej perspektywy pozwoliło mi zarówno na uwierzenie w swój potencjał, jak również zdystansowanie się do spraw, na które nie mam wpływu. Ostatecznie ta świadomość ma pozytywny wydźwięk w relacjach społecznych zarówno z dawnymi znajomymi, jak i pomaga w zawieraniu nowych kontaktów, co daje realne przełożenie na poprawę wyników w pracy. Polecam terapię u Pana Tomasza, wiele można się o sobie dowiedzieć.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

  Dzień dobry, piszę po ukończeniu terapii. Na terapię zgłosiłam się po długim namyśle, ponieważ nie byłam pewna czy w moim przypadku ma to w ogóle sens. Mimo, że jestem osobą dorosłą, to wydarzenia z dzieciństwa i wczesnej młodości wciąż nie pozwalały mi prawidłowo funkcjonować; ponadto obecna sytuacja rodzinna również sprawiała mi wiele trudności. Uważałam, że Pan Tomasz pomógł mi spojrzeć na moją sytuację z innej perspektywy , dzięki czemu nie żyję już przeszłością. Oczywiście moje problemy nie zniknęły ale dzięki psychoterapii wierzę, że będę w stanie stawić czoła różnym trudnościom. Pana Tomasza cechuje pozytywne i indywidualne podejście do klienta, uważność oraz ciekawe formy pracy z klientem. Dziękuję!

  Tomasz Bogucki2018-07-02

  Pani Joanno! Ja również dziękuję za Pani zaufanie! Pozdrawiam i życzę sukcesów! Tomasz Bogucki

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Wizyty przebiegały w miłej atmosferze. Profesjonalnie i konkretnie, bez zbędnego rozwlekania i przeciągania. Dostałam pomoc, której potrzebowałam i sposoby pracy na przyszłość.

  Tomasz Bogucki2018-07-02

  Cieszę się, że mogłem pomóc! Pozdrawiam :)

Pytania pacjentów (9)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam!

  Jestem absolwentem psychologii klinicznej Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS we Wrocławiu. Niezbędne umiejętności do prowadzenia psychoterapii doskonalę we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii podczas Akredytowanego Kursu Psychoterapii rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

  Ukończyłem studia podyplomowe w dziedzinie seksuologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu uzyskując tytuł seksuologa dyplomowanego.

  Doświadczenie zawodowe zdobywałem między innymi w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu i Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu. Aktualnie odbywam staż na całodobowym oddziale ogólnopsychiatrycznym w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego.

  Swoją pracę terapeutyczną opieram na podejściu integracyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem nurtu systemowego oraz ericksonowskiego. Każdy klient wnosi na spotkanie inne, specyficzne zagadnienia, dlatego zawsze staram się dostosować sposób pracy do potrzeb każdego z klientów.

  W obszar moich zainteresowań zawodowych wchodzą takie zagadnienia jak zaburzenia lękowe, wysoki poziom stresu, kryzysy (zawodowy, emocjonalny, życiowy), długotrwałe poczucie zmęczenia a także problemy osób należących do mniejszości seksualnych (LGBT) – problemy w akceptacji orientacji seksualnej, problemy z określeniem tożsamości płciowej, kryzys w związku osób tej samej płci.

  Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu!

  e-mail: tboguckipsychoterapia@gmail.com
  strona internetowa : www.psychologiaoswojona.wixsite.com/psychoterapiawroclaw

  W celu umówienia wizyty proszę skorzystać z zapisów przez portal ZNANY LEKARZ lub poprzez podaną wyżej stronę internetową (zakładka KONTAKT - kontakt telefoniczny).

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia

Edukacja

 • Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Wrocławski Instytut Psychoterapii WIP - Pięcioletni Akredytowany Kurs Psychoterapii w zakresie podejścia systemowo-ericksonowskiego ( aktualnie)
 • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS we Wrocławiu - Psychologia kliniczna.

Znajomość języków

 • angielski

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Staże

 • Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu
 • Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychiczne Chorych w Lubiążu (2014)
 • Fundacja "Dobrze, że jesteś" - Oddział Onkologii Klinicznej i Chemioterapii oraz Ginekologii Onkologicznej Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu (2013)

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia