Adresy (2)

Plac Solny 13/45, Stare Miasto, Wrocław
Gabinet Psychologiczny


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
71 773..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online


Przyjmuję: dorosłych
71 773..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Witam! Jestem absolwentem psychologii klinicznej Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS we Wrocławiu. Niezbędne umiejętności do prowadzenia ps...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Nerwica
 • Stres
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Wrocławski Instytut Psychoterapii WIP - Pięcioletni Akredytowany Kurs Psychoterapii w zakresie podejścia systemowo-ericksonowskiego ( aktualnie)
 • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS we Wrocławiu - Psychologia kliniczna.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia

Zdjęcia


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


Konsultacje Online


Konsultacja psychologiczna


Plac Solny 13/45, Wrocław

120 zł

Gabinet Psychologiczny


Konsultacja seksuologiczna


Plac Solny 13/45, Wrocław

150 zł

Gabinet Psychologiczny

Pozostałe usługi

Poradnictwo psychologiczne


Plac Solny 13/45, Wrocław

120 zł

Gabinet Psychologiczny


Poradnictwo seksuologiczne


Plac Solny 13/45, Wrocław

150 zł

Gabinet Psychologiczny


Psychoterapia indywidualna


Plac Solny 13/45, Wrocław

120 zł

Gabinet Psychologiczny


Psychoterapia partnerska


Plac Solny 13/45, Wrocław

150 zł

Gabinet Psychologiczny


Terapia seksuologiczna


Plac Solny 13/45, Wrocław

150 zł

Gabinet Psychologiczny

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
H
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny konsultacja seksuologiczna

Byłem u Pana Tomasza na czterech wizytach, które wystarczyły, by rozwiązać mój problem. Sformułował trafne spostrzeżenia, które zmieniły moją perspektywę i mnie uspokoiły. Byłem zaskoczony skutecznością terapii i sugestii podawanych przez Pana Tomasza. Spotkania przebiegały zawsze w miłej atmosferze. Polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny konsultacja seksuologiczna

Każdemu kto zastanawia się nad wizytą u Pana Tomasza, polecam pomimo tego że dla mnie jest to pierwsza i jedyna wizyta. Ze względu na istotę rozwiązania moich problemów zostałem przekierowany do innego specjalisty. Jednakże, udało się zwrócić uwagę na problemy których sam nie byłem w stanie dostrzec. Kontakt polega na spotkaniu w pomieszczeniu gdzie ma się pewność co do prywatności rozmowy. Przekierowanie do innego specjalisty to szczere postawienie sprawy, że jest potrzebna inna forma pomocy, która oferuje lepsze rozwiązanie problemu. Przebieg wizyty polega na wstępnym przestawieniu siebie oraz potencjalnego problemu z jakim się pojawiamy a następnie interakcji z Panem Tomaszem. Jeszcze raz polecam, lepiej nie zwlekać tylko umówić się na wizytę i stawić czoła problemom.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny psychoterapia indywidualna

Polecam wizytę u pana Tomasza. W moim przypadku była to tylko jedna wizyta, ponieważ nie podjął on się mojego leczenia z powodu nurtu w jakim prowadzi terapię, jednakże dzięki rozmowie z nim i szczegółowym wyjaśnieniom pana Tomasza udało mi się znaleźć odpowiedniego specjalistę dla siebie. Pan Tomasz jest bardzo pogodny i szczery. Podczas rozmowy z nim nie czuć żeby jakkolwiek oceniał pacjenta; poświęca mu w pełni uwagę i stara się pomóc jak tylko może. Jest bardzo profesjonalny i czuć, że ma dużą wiedzę i zna się na swoim fachu. Ponadto nie czuć żadnej bariery w rozmowie z nim i otwarciu się.


N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje Online konsultacja online

Pomimo długiego zastanawiania się czy potrzebuję wizyty u terapeuty mogę stanowczo stwierdzić, że nie żałuję podjętej decyzji.
Pan Tomasz wskazał źródła moich problemów, pomógł przejść przez trudy wynikające z nowo podejmowanych kroków w zachowaniu oraz przez przemyślenia przychodzące z tygodnia na tydzień dając trafne uwagi lub pokazując inną perspektywę.
Nigdy podczas sesji nie poczułam się oceniona lub skrytykowana, a Pan Tomasz wykazał się dużą dozą wyrozumiałości i akceptacji co pozwoliło mi z czasem czuć się swobodniej w trakcie terapii, dało poczucie ulgi i wsparcia.
Mimo nadal trwajacych spotkań, udało mi się do tej pory usystematyzować to co miałam w głowie, przyznać się przed sobą do wielu rzeczy i zrozumieć sporo mechanizmów.
Zachęcam do umówienia wizyty u Pana Tomasza, mimo pojawiających się wątpliwości :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny psychoterapia indywidualna

Szanowni Państwo czytający,
zanim wybrałem się do Pana Tomasza zastanawiałem się, czy aby na pewno jest mi potrzebna terapia? Dziś mogę powiedzieć tylko, że bardzo żałuję, że nie uczyniłem tego wcześniej. Wiele lat borykałem się z pewnymi sprawami i żal mi tego czasu, który już upłynął, a którego nie mogę cofnąć. Pan Tomasz okazał się specjalistą i profesjonalistą w zakresie terapii psychologicznej. Zajęcia zawsze odbywały się w przyjaznej atmosferze. Z tygodnia na tydzień moje problemy się klarowały. To, co najbardziej mnie urzekło, to bezpośredniość, ale z zachowaniem najwyższej kultury. W naszych rozmowach choć były poruszane tematy z zakresu seksualności, wiary, snów - nigdy nie czułem się skrępowany, czy zawstydzony i nigdy nie zostałem oceniony w zakresie ww. spraw. Odbierałem jedynie porady i zalecenia psychologiczne do pracy własnej, ponieważ Pan Tomasz dostrzegał sprawy, o których ja nie miałem pojęcia. Po trzech miesiącach cel terapii został przeze mnie osiągnięty.
Zatem jeśli się Państwo zastanawiacie czy iść? Umówicie wizytę - szkoda czasu w życiu na próby rozwiązywania problemów samemu - lepiej się udać do specjalisty. Jeśli myślicie do kogo? Zapiszcie się do Pana Tomasza - nie będziecie żałować. Szczerze polecam!
Przemysław B.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny psychoterapia indywidualna

Nie mam zastrzeżeń, choć trudno ocenić po jednym spotkaniu. Pan Tomasz powiedział, jakie są możliwości z jego strony oraz zaproponował, że w moim przypadku lepiej skorzystać z pomocy innego specjalisty.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny konsultacja psychologiczna

Profesjonalny psychoterapeuta i bardzo miła wizyta. Uzyskałem potrzebne informacje. Po tym jak opowiedziałem wszystko co chodziło mi po głowie, Pan Tomasz ocenił moją sytuację i uznał, że nie potrzebuję terapii psychodynamicznej. Polecił mi ewentaulnego specjalistę ze szkoły właściwej dla moich problemów.
Poza tym gabinet jest ładnie i przyjaźnie urządzony.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Nie mogę wystawić opinii, ponieważ nie miałam możliwości poznania umiejętności Pana Tomasza. Została mi odmówiona współpraca - co jest całkowicie dla mnie zrozumiałe i nie mam prawa mieć o to do Pana mgr żadnych pretensji.
Niesmak jednak zostaje gdy równo po półgodzinnej 'konsultacji' otrzymałam wizytówki do innych psychologów, którzy mogliby mi pomóc, a rozliczyłam się z Panem Tomaszem za całą godzinę konsultacji. Nie twierdzę, że wizytę powinnam mieć bezpłatną. Myślę, że zapłata powinna być zgoda z czasem, który poświęcił mi Pan Tomasz czyli 60 zł.Szanujmy swój czas pracy, ale uważam, że 120 zł za półgodziny to mówiąc delikatnie lekki nietakt. Szłam po pomoc - Pan Tomasz powiedział jasno, że nie jest w stanie mi pomóc, ale widocznie jest w stanie wziąć pieniądze za pełną konsultacje, która nie miała miejsca. Mogę tylko powiedzieć, że jest to tylko przykre.

mgr Tomasz Bogucki

Szanowna Pani, dziękuję za wystawiona opinię. Jednocześnie pozwolę sobie na odpowiedź na Pani wątpliwości i stawiane oceny. Sesja trwa 50 minut, jest to czas przeznaczony wyłącznie dla klienta. Jeżeli zdarza się sytuacja, w której proponuję kontakt z innymi terapeutami, przekazuję do nich namiary. Zdarza się, że w tych sytuacjach pozostaje jeszcze trochę czasu do końca sesji - od klienta zależy czy będzie chciał wykorzystać ten czas, czy zakończyć sesję wcześniej. Informuję również o możliwości wykorzystania czasu do końca, decyzja należy do klienta. W tej sytuacji poszedłem za Pani decyzją.
Pozdrawiam,
Tomasz Bogucki


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny konsultacja psychologiczna

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, widać, że Panu Tomaszowi zależy na tym, aby pacjenci, którzy do niego przychodzą dostali potrzebną pomoc


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Profesjonalne podejście, wizyty odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze, zdecydowanie polecam Pana Tomasza.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

9 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Czy jeżeli jest wszystko dobrze i czasem mam dobre dni nawet bardzo dobre ale nagle bez powodu mam napady lęku o przyszłość i brak chceci do życia, czasem nawet myśli samobójcze. W ciągu dnia jest często okej i cieszę sie z życia i olewam wszystkie złe rzeczy przynajmniej sie staram ale raczej to wychodzi, moze to być depresja ? Czy bardziej zwykle tzw. Doły „ mam 15 lat „

  Dzień dobry! Biorąc pod uwagę objawy, które zostały wymienione, z pewnością sugeruję konsultację ze specjalistą. Tzw. "doły" oczywiście pojawiają się w życiu każdego człowieka - są zazwyczaj spowodowane aktualnymi problemami pojawiającymi się w codzienności. Natomiast napady lęku oraz myśli samobójcze sugerują konieczność wizyty psychiatrycznej oraz podjęcie farmakoterapii lub psychoterapii w celu poprawy jakości funkcjonowania. W zależności od problemu i objawów oraz przebiegu choroby, farmakoterapia może być stosowana w połączeniu z psychoterapią. Analogicznie, psychoterapia może być wystarczającą interwencją, bez potrzeby wdrażania farmakoterapii. Problemy okresu dojrzewania - psychologiczne, jak i uwarunkowania biologiczne - mogą być bodźcem wyzwalającym różne problemy. Sugeruję wizytę u specjalisty - psychoterapeuty lub psychiatry - w celu rozpoczęcia leczenia. Pozdrawiam, Tomasz Bogucki

  mgr Tomasz Bogucki

 • Szukam pomocy od dluzszego czasu, mój zwiazek wlasciwie juz nie istnieje...a ja mam poczucie straconego czasu...mam córkę która nie zasługuje na takie życie... Pomocy!

  Szanowna Pani,

  Kłopoty w związku - niedogadywanie się, brak kompromisów, jednostronne relacje, konflikty - są problemem, z którym warto zgłosić się do specjalisty. Warto wziąć pod uwagę (oprócz terapii/konsultacji indywidualnej) konsultację/terapię partnerską - oprócz specjalisty, w sesji uczestniczą obie osoby z pary.

  W momencie, w którym pojawia się poczucie "straconego czasu", psychoterapia będzie miała na celu rozstrzygnięcie możliwych rozwiązań z aktualnej sytuacji życiowej. Należy jednak pamiętać, że podczas sesji partnerskich, specjalista ma możliwość uzyskania obu perspektyw oraz umożliwienia podjęcia dialogu w kwestiach spornych. Podczas terapii indywidualnej praca skupiona jest raczej w obszarze perspektywy klienta/klientki. Oba scenariusze pracy przynoszą różne korzyści.

  Biorąc pod uwagę fakt, iż Państwa córka uczestniczy w życiu rodzinnym, warto zastanowić się nad podjęciem pracy ze specjalistą w celu wyeliminowania możliwych konsekwencji w funkcjonowaniu Państwa córki w przyszłości.

  Pozdrawiam,
  Tomasz Bogucki

  mgr Tomasz Bogucki

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witam! Jestem absolwentem psychologii klinicznej Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS we Wrocławiu. Niezbędne umiejętności do prowadzenia ps...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Nerwica
 • Stres
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Wrocławski Instytut Psychoterapii WIP - Pięcioletni Akredytowany Kurs Psychoterapii w zakresie podejścia systemowo-ericksonowskiego ( aktualnie)
 • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS we Wrocławiu - Psychologia kliniczna.

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia

Staże

 • Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu
 • Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychiczne Chorych w Lubiążu (2014)
 • Fundacja "Dobrze, że jesteś" - Oddział Onkologii Klinicznej i Chemioterapii oraz Ginekologii Onkologicznej Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu (2013)


Zdjęcia


Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania