lek.

Paweł Czerniawski

Neurolog

5 opinii +dodaj

Pracuje w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie jako neurolog Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Ukończył Wojskową Akademię Medyczną. Doświadczenie zawodowe zdobył w Klinice Neurologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dobrze oceniam wizyte u Pana doktora. Byl punktualny, uprzejmy, sluchal mnie i proponowal rozwiazania. Moge rozwazyc kolejne wizyty w przyszlosci jesli zajdzie taka potrzeba.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: zwykła neurologiczna

  To moja trzecia wizyta u pana Doktora. Nie mam uwag. Realizujemy plan leczenia ustalony dwa miesiące temu. Konkretny, rzeczowy i dokładny. Polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: zwykła neurologiczna

  Znakomity lekarz. Pan doktor był konkretny, zadawał wiele pytań przy wywiadzie, dokładnie się dopytywał. Przez całą wizytę był bardzo rzeczowym. Dużo słucha i poświęca odpowiednio dużo czasu. Wyczuwa się ogromne doświadczenie lekarza. Polecam.

 • S
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana

  Lekarz podczas wizyty bardzo nieprofesjonalny. Wizyta trwała ok 10 minut, podczas których konieczne było trzykrotne powtórzenie dlaczego nie mogę przyjmować leków i mieć wykonanych badan z kontrastem - z powodu karmienia piersią. P. dr po wypisaniu skierowania na badanie CT z kontrastem i po kolejnym przypomnieniu, ze nie mogę badania z kontrastem, rzucił swobodny tekst - to zrobi pani sobie, jak będzie mogla. Po czym zreflektował się i dodał kolejne skierowanie, tym razem bez kontrastu. Właściwie to mogę zrobić co mi pasuje - usłyszałam na wychodne. Ponadto podstawowe badanie neurologiczne tez zrobione "odniechcenia", moje pytania zbywane niczym. Nie polecam i nie uważam, ze pozna godzina wizyty tłumaczy cokolwiek, np. zmęczenie lekarza i brak zainteresowania pacjentem.

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  To moja trzecia wizyta u p. doktora. Mogę polecić p. doktora jako osobę bardzo konkretną, dokładnie wykonującą badanie i wywiad. Widać też, że posiada duże doświadczenie. Po kilku miesiącach leczenia odczuwam widoczną i trwałą poprawę. Zdecydowanie mogę polecić.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracuje w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie jako neurolog Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Ukończył Wojskową Akademię Medyczną.
  Doświadczenie zawodowe zdobył w Klinice Neurologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.
  Specjalizuje się w diagnostyce oraz leczeniu bólów głowy o różnej etiologii, zespołów bólowych kręgosłupa, chorób zwyrodnieniowymi ośrodkowego układu nerwowego, chorób układu pozapiramidowego oraz innych schorzeń z zakresu neurologii.

  www.facebook.com/sonofemcm/

Specjalizacje

 • Neurologia