lek.

Paweł Czerniawski

verifiedCreated with Sketch.

Neurolog

9 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
183 odwiedziny w ciągu 30 dni

Specjalista neurolog. Ukończył Wojskową Akademię Medyczną. Pracuje w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie jako neurolog Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Doświadczenie zawodowe… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: neurologiczna

  Chciałam podziękować dokotorowi za wsparcie i pomoc w trudnej dla mnie sytuacji. Miałam dolegliwości z którymi chodziłam miedzy lekarzami przez ponad rok czasu. Doktor zlecił kilka badań a na kolejnej wizycie zalecił leczenie. Po dwóch miesiącach jest wyraźna poprawa. Mimo że długa droga dla mnie do wyzdrowienia to ogromne podziękowania dla Pana Doktora.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: Zwykła wizyta

  To była moja pierwsza wizyta u p Doktora Czerniawskiego. Wszytko było jak najbardziej w porządku. Ponieważ wizyta była pierwszy raz, to się trochę przeciągnęła, ale było bez pospiechu. Bardzo dobry, rzeczowy i konkretny lekarz. Mogę zdecydowanie polecić, ma wiedzę, widać że doświadczenie i ze pracuje w szpitalu. Polecam

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne DamianaUsługa: ból pleców

  Polecam!!!Miły, sympatyczny, konkretny. Leczyłam się 10 lat u innych specjalistów, niestety bez rezultatu:( po pierwszej wizycie u Doktora dostałam skierowanie na badania, które dokładnie pokazały gdzie jest problem, niestety skończyło się na operacji, ale dzięki Panu Doktorowi i skierowaniu do szpitala szybko pozbyłam się bólu

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum Medyczne

  Polecam, ze względu na profesjonalne podejście do pacjenta. Pan Doktor przeprowadził szczegółowy wywiad. Widać że zależy mu na postawieniu trafnej diagnozy. Przeprowadził podstawowe badania, polecił wykonanie dodatkowych badań których nie miałam wykonywanych wcześniej. Zdecydowanie polecam !

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Dobrze oceniam wizyte u Pana doktora. Byl punktualny, uprzejmy, sluchal mnie i proponowal rozwiazania. Moge rozwazyc kolejne wizyty w przyszlosci jesli zajdzie taka potrzeba.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: zwykła neurologiczna

  To moja trzecia wizyta u pana Doktora. Nie mam uwag. Realizujemy plan leczenia ustalony dwa miesiące temu. Konkretny, rzeczowy i dokładny. Polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: zwykła neurologiczna

  Znakomity lekarz. Pan doktor był konkretny, zadawał wiele pytań przy wywiadzie, dokładnie się dopytywał. Przez całą wizytę był bardzo rzeczowym. Dużo słucha i poświęca odpowiednio dużo czasu. Wyczuwa się ogromne doświadczenie lekarza. Polecam.

 • S
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana

  Lekarz podczas wizyty bardzo nieprofesjonalny. Wizyta trwała ok 10 minut, podczas których konieczne było trzykrotne powtórzenie dlaczego nie mogę przyjmować leków i mieć wykonanych badan z kontrastem - z powodu karmienia piersią. P. dr po wypisaniu skierowania na badanie CT z kontrastem i po kolejnym przypomnieniu, ze nie mogę badania z kontrastem, rzucił swobodny tekst - to zrobi pani sobie, jak będzie mogla. Po czym zreflektował się i dodał kolejne skierowanie, tym razem bez kontrastu. Właściwie to mogę zrobić co mi pasuje - usłyszałam na wychodne. Ponadto podstawowe badanie neurologiczne tez zrobione "odniechcenia", moje pytania zbywane niczym. Nie polecam i nie uważam, ze pozna godzina wizyty tłumaczy cokolwiek, np. zmęczenie lekarza i brak zainteresowania pacjentem.

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  To moja trzecia wizyta u p. doktora. Mogę polecić p. doktora jako osobę bardzo konkretną, dokładnie wykonującą badanie i wywiad. Widać też, że posiada duże doświadczenie. Po kilku miesiącach leczenia odczuwam widoczną i trwałą poprawę. Zdecydowanie mogę polecić.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista neurolog.
  Ukończył Wojskową Akademię Medyczną.
  Pracuje w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie jako neurolog Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.
  Doświadczenie zawodowe zdobył w Klinice Neurologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

  Specjalizuje się w diagnostyce oraz leczeniu bólów głowy o różnej etiologii, zespołów bólowych kręgosłupa, chorób zwyrodnieniowymi ośrodkowego układu nerwowego, chorób układu pozapiramidowego oraz innych schorzeń z zakresu neurologii.

Specjalizacje

 • Neurologia