O nas

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż w trosce o nasze zdrowie, przygotowaliśmy szeroką ofertę usług telemedycznych.
Informacja o usłudze znajduje się w profilach poszczególnych lekarzy.

Centrum Medyczne Damiana istnieje od 1994 r. Oferuje szeroki zakres opieki medycznej, którą zapewnia Pacjentom w siedmiu przychodniach i w szpitalu.
Pracują w nich lekarze wszystkich specjalizacji, z wieloletnią praktyką kliniczną zdobytą w wiodących placówkach polskich i zagranicznych. Misję Centrum najlepiej oddaje przesłanie – Z Damianem przez całe życie.

Centrum Medyczne Damiana współpracuje z ponad 200 przychodniami na terenie całego kraju.

Centrum Medyczne Damiana należy do Grupy Medicover.

Misja CMD
Zdrowie i bezpieczeństwo naszych Pacjentów w oparciu o długoletnie doświadczenie i najwyższe standardy w procesie leczenia.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (1021)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Serafiński konsultacja kardiologiczna

  Spokój i profesjonalizm, niesamowita umiejętność przedstawienia problemu i metody leczenia w sposób przystępny i zrozumiały dla pacjenta. Potrafi wysłuchać często chaotyczne relacje o stanie zdrowia i merytorycznie podsumować, oferując trafna diagnozę i skuteczne leczenie. Swietny lekarz i bardzo dobry człowiek z dużą empatią i cierpliwością do pacjentów. Z całego serca polecam.

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Zylbersztejn Konsultacja chirurgiczna

  Wydaje się być bardzo w porządku jako człowiek. Cierpliwie wytłumaczył, otwarcie powiedział co i jak wygląda.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Izabella Szydłowska-Belniak Inny

  Zle postawiona diagnoza. Inny lekarz postawił inną, prawidłową diagnozę. Okazało się, że przepisany antybiotyk był niepotrzebny, a wręcz pogorszył stan mojego ucha. Pani doktor niezaangażowana, brak komunikacji.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr Grzegorz Sobczyk konsultacja laryngologiczna

  Bardzo pozytywnie, profesjonalne podejście do pacjenta, polecam

  Z
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Maria Skowrońska Inny

  Pani dr. Skowronska jest mistrzem w swoim " fachu". Tą drogą serdecznie jej dziękuję za operację którą mi zrobiła (przykurcz Dupuytrena prawa dłoń) w Centrum Damiana na ul Wałbrzyskiej. Trzeciego dnia po zabiegu byłem na zmianie opatrunku na ul Foksal i już widziałem i czułem że dłoń odzyskuje dawną sprawność. Po zdjęciu szwów Pani doktor powiedziała co i jak mam dalej robić. No i bez żadnych dodatkowych rehabilitacji palec jak i cała dłoń funkcjonują w 100% idealnie. Polecam każdemu Panią doktor Annę Skowronską. Jest to osoba z bardzo dużą wiedzą, praktyką i "pewną ręką". Gdybym kiedykolwiek miał jakieś problemy na które Pani Skowrońska będzie w stanie pomóc i zaradzić to tylko do niej będę się starał dostać na wizytę choć bym musiał i dłużej zaczekać, bo wiem że będzie to pomoc fachowa i na najwyższym poziomie.
  Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję Pani Doktor za wszystko i tą drogą serdecznie pozdrawiam.

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Damian Zaborowski ortopeda wysokospecjalistyczny

  Pełna satysfakcja na całej linii relacji pacjentka-lekarz.Szybka diagnoza,pomocna reakcja na cierpienie a potem udany zabieg.Profesjonalny,empatyczny lekarz,którego polecam całym sercem.Pozdrawiam Doktorze-wdzięczna pacjentka

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr Krzysztof Kucharski konsultacja ginekologiczna

  Wspaniały lekarz. Od wielu lat uczęszczam do Doktora Kucharskiego. Polecam nie tylko ze względu na profesjonalizm, ale też pełne ciepła i życzliwości podejście do pacjenta.

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Maciej Kisiel Konsultacja chirurgiczna

  Tak jak u lekarza powinno być! Ok!
  Cóż to za rygor 50 znaków?

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr hab. n. med. Beata Jagielska konsultacja onkologiczna

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Konsultacje onkologiczne z samej swojej natury nie należą do łatwych. Pani doktor wykazuje odpowiednią kombinację spokoju, empatii oraz rozwagi. Wyjaśniła mi dokładnie kolejne kroki do podjęcia oraz równoległe możliwości diagnostyczne. Mam nadzieję wrócić do niej z dobrymi wiadomościami.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr Jakub Bryll konsultacja ortopedyczna

  Wspaniały człowiek, rozmowny. Mogłam spokojnie wyjaśnić co mi dolega. Lekarz wykazał się zainteresowaniem i empatia.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Wałbrzyska 46, 02-739 Warszawa
Medicover, Signal Iduna, INTER Polska, Allianz, Compensa, ... SKOK Asekuracja, TU Zdrowie
Konsultacje online, Warszawa
Medicover, Signal Iduna, INTER Polska, Allianz, Compensa, ... SKOK Asekuracja, TU Zdrowie

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje Centrum Medyczne Damiana Wałbrzyska 46, Warszawa?
  Centrum Medyczne Damiana Wałbrzyska 46, Warszawa dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: alergologia, andrologia, anestezjologia, audiologia, chirurgia, bariatria, chirurgia dziecięca, chirurgia naczyniowa, chirurgia plastyczna, dermatologia, diabetologia, diagnostyka, dietetyka, endokrynologia, gastrologia, geriatria, genetyka, ginekologia, hematologia, histopatologia, immunologia, interna, kardiologia, kardiologia dziecięca, laryngologia, laryngologia dziecięca, logopedia, medycyna pracy, nefrologia, neurologia, neurochirurgia, neurologia dziecięca, okulistyka, onkologia, ortopedia, pediatria, proktologia, psychiatria, psychoterapia, pulmonologia, radiologia, reumatologia, urologia, medycyna sportowa.
 • Oferta Centrum Medyczne Damiana Wałbrzyska 46 obejmuje 104 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: chirurgia onkologiczna, konsultacja radiologiczna, konsultacja ginekologiczna, USG ciąży, USG ginekologiczne transvaginalne, konsultacja ginekologa - telemedycyna, USG doppler, Konsultacja Lekarze dla Ukrainy / Консультація Лікарі для України, konsultacja ginekologiczna - Ukraina, USG ginekologiczne FFS.
 • Tak, Centrum Medyczne Damiana Wałbrzyska 46 oferuje konsultacje online. Wybierz konsultację online podczas umawiania wizyty, a zobaczysz dostępne terminy.
 • Centrum Medyczne Damiana Wałbrzyska 46 ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • Centrum Medyczne Damiana Wałbrzyska 46 może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 1021 osób dodało swoją opinię o placówce Centrum Medyczne Damiana Wałbrzyska 46. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Centrum Medyczne Damiana Wałbrzyska 46 ma 2 różnych lokalizacji. Możesz odwiedzić ich pod 2 adresami:
  • Wałbrzyska 46 Warszawa
  • Konsultacje online Warszawa
Powiązane wyszukiwania