Informacje o placówce

Gabinety

 • Wojskowy Instytut Medyczny

  Szaserów 128, Praga-Południe

  04-141, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Gabriela Delong

  Okulista, lek.

  • Z
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79

   Jeżeli chodzi o kompetencje Pani Gabrieli to raczej nie mam zastrzeżeń. Może jako jedyne, to że i wywiad, i badania zostały wykonane bardzo pobieżnie. Ale leczenie przynosi skutki, także nie do tego chcę się odnosić. Natomiast jeżeli chodzi o kontakt z pacjentem, to w przypadku Pani Gabrieli pozostawia on dużo do życzenia. Jak już wspomniałam wywiad krótki, Pani doktor zniecierpliwiona i dość nieprzyjemna. Ogólnie polecam, ale nie spodziewajmy się, że ta wizyta będzie przyjemna.

  • L
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79Usługa: konsultacja okulistyczna

   Byłam u dr Delong na badaniu siatkówki oka przed porodem. Była bardzo dokładna podczas badania, starała się być delikatna, jasno wszystko tłumaczyła. Dodatkowo ma przyjazne usposobienie, więc wizyta przebiega nie tylko rzetelnie, ale też w miłej atmosferze.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Krzysztof Rowicki

  Ortopeda, lek.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo przyjemny konkretny lekarz. Zbadał moje kolano bardzo dokładnie jak nikt dotąd tlumaczac wszystko dokladnie.

  • E

   Kompetentny, rzeczowy, kontaktowy, w pełni profesjonalny. A do tego niezwykle miły i współczujący. Bardzo, bardzo mi pomógł w dolegliwościach kręgosłupa. Polecam wszystkim cierpiącym.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Agnieszka Bielarska

  Chirurg, Chirurg Plastyczny, lek.

  • K
   Lokalizacja: Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w LegionowieUsługa: usunięcie znamion na twarzy i szyi

   Bardzo dobry specjalista. Brak śladów po usuniętych znamionach i pieprzykach na twarzy i szyi - a to bardzo ważne. Jednym słowem fachowiec. Polecam.

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD Clinic PragaUsługa: usuwanie znamienia

   Genialna chirurg. Delikatna duskretna i dokladna. Kloejny już zbieg przebiegł bezboleśnie i dyskretnie. Po szwie nie został ślad. Polecam wszystkim

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Marek Maruszyński

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, prof. dr hab. n. med.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Chmielna 85/87Usługa: przetoka tetniczo- zylna

   Pan profesor to najlepszy specjalista, jakiego do tej pory poznałam. Genialny fachowiec, ciepły, otwarty, budzący zaufanie. Lekarz z prawdziwego powołania. Od samego początku poświęcił mi maksimum swojego czasu. Dokładnie przeanalizował wszelkie aspekty mojej choroby i co najważniejsze pomógł. Oby wszyscy lekarze byli tak genialnymi specjalistami, otwartymi na potrzeby innych, jak Pan profesor Maruszyński. Pięknie dziękuję:)

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo kompetentna osoba, a poza tym super podejscie do pacjenta. Polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalisty w tej dziedzinie.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Leszek Delimat

  Neurochirurg, lek.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pan doktor bardzo miły i sympatyczny najpierw rozmowa z pacjentem co robi i co dolega a dopiero późnej wgląd w wyniki. Na wszystkie pytania odpowiedział wyczerpująco i dokładnie.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo miły, rzeczowy. Kompleksowe podejście do pacjenta. Nie koncentruje się wyłącznie na wynikach ale interesuje go "żywy człowiek". Wizytę rozpoczyna od wywiadu, oceny stanu zdrowia, badania a dopiero później zapoznaję się z wynikami.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Tomasz Zwierowicz

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, Onkolog, dr n. med.

  • O
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania diagnostyczne; zabieg chirurgiczny

   Bardzo dobry specjalista. Nie lekceważy żadnych symptomów, zleca szczegółowe badania oraz stara się przekazać jak najwięcej informacji o stanie zdrowia pacjenta w jak najbardziej przystępny sposób. Doktor ma dużo empatii dla swoich pacjentów, udając się do niego można mieć pewność, że jest się pod dobrą opieką, doświadczonego specjalisty.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MULTIMED

   Czas wizyty zdecydowanie za krótki (5 min?), poza tym było spóźnienie ok kwadransa. Wizyta bez badania, informacje ogólnikowe. Ja nie jestem zadowolona, szczególnie, że zapłaciłam 140 zł w sumie za nic. Następnego dnia byłam u innego lekarza, gdzie za mniejsze pieniądze zostałam zbadana, łącznie z usg i otrzymałam wyczerpujące informacje a wizyta trwała ok pół godziny. Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Adam Durma

  Lekarz W Trakcie Specjalizacji, Endokrynolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Świetny lekarz! Bardzo rzeczowy, wszystko dokładnie tłumaczy , nie tylko zalecenia, ale również możliwa przyczynę choroby/ objawów. Do tego przesympatyczny, co jedynie pomaga i sprawia, ze wizyta staje się bardziej przyjemna


 • Daniel Baczyński

  Internista, Lekarz Rodzinny, Nefrolog, dr n. med.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. 1-go Sierpnia 8Usługa: konsultacja nefrologiczna

   Pan Doktor uważnie słucha pacjenta, szuka przyczyny złych wyników czy dolegliwości. Nie zostawia pacjenta z niczym, zawsze wychodzę od Doktora dokładnie poinformowana, co należy robić. Jest sympatyczny i wyrozumiały. Niewątpliwie ma bardzo dużą wiedzę, co czuć po sposobie obchodzenia się z pacjentem i podejmowanego leczenia.

  • W
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79Usługa: nerki

   Bardzo fachowy lekarz. Lepszego nie spotkałem. Wszystko wnikliwie i jasno tlumaczy i nie trzeba ciagnac za jezyk aby co kolwiek powiedzial interesujacego. Po prostu polecam a napewno bedziesz zadowolony z jego wizyty.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Paweł Czerniawski

  Neurolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: neurologiczna

   Chciałam podziękować dokotorowi za wsparcie i pomoc w trudnej dla mnie sytuacji. Miałam dolegliwości z którymi chodziłam miedzy lekarzami przez ponad rok czasu. Doktor zlecił kilka badań a na kolejnej wizycie zalecił leczenie. Po dwóch miesiącach jest wyraźna poprawa. Mimo że długa droga dla mnie do wyzdrowienia to ogromne podziękowania dla Pana Doktora.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: Zwykła wizyta

   To była moja pierwsza wizyta u p Doktora Czerniawskiego. Wszytko było jak najbardziej w porządku. Ponieważ wizyta była pierwszy raz, to się trochę przeciągnęła, ale było bez pospiechu. Bardzo dobry, rzeczowy i konkretny lekarz. Mogę zdecydowanie polecić, ma wiedzę, widać że doświadczenie i ze pracuje w szpitalu. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Marek Dudziak

  Internista, Gastrolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: problemy gastrologiczne

   Bardzo dobry lekarz. W trakcie wizyty wszytkie badania i ich wyniki były omówione bardzo szczegółowo. Zalecenia przekazane precyzyjnie.


Opinie o placówce

 • O

  Byłam hospitalizowana w dwóch Ośrodkach Klinicznych Intensywnej Terapii i Opieki Specjalnej WIM (Oddział Kliniczny Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń oraz Klinika Chorób Infekcyjnych i Alergologii)

  Pracują tam wykwalifikowani specjaliści o życzliwym i profesjonalnym podejściu do Pacjenta. Szczególnie, jako osoba także pracująca w instytucie badawczym cenię zaangażowanie i empatię lekarzy, których miałam okazję poznać podczas ww. hospitalizacji. Serdecznie polecam.

  Olga Dębińska-Morzy, Warszawa (l. 25)