Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Wojskowy Instytut Medyczny

Szaserów 128

04-141 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Grzęda Inny

  Pani doktor bardzo dokładna i szczegółowa. Miła aparycja i dobry kontakt z pacjentem. Serdecznie polecam.

  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Miłosz Chwiałkowski Inny

  Piszę w imieniu mojej babci.
  Lekarz niezwykle komunikatywny, empatyczny, ale przede wszystkim profesjonalny. Babcia stwierdziła, że mimo słusznego wieku nigdy nie była pod opieką tak wspaniałego lekarza, który uwolnił ją od bólu i całkowicie zmienił komfort jej życia. Dziękujemy Panie Doktorze!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Miłosz Chwiałkowski konsultacja neurochirurgiczna

  Doktor M. Chwiałkowski był moim lekarzem prowadzącym podczas moich hospitalizacji na Oddziale Neurochirurgii w Szpitalu na Szaserów. Pan doktor jest bardzo komunikatywny, uprzejmy i cierpliwy. Udziela wszelkich ważnych informacji, wszystko spokojnie tłumaczy, wprowadza dobrą atmosferę. Dziękuję, Panie Doktorze!

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zuzanna Gasik-Fus konsultacja ginekologiczna

  Trafiłam do Pani Doktor w ramach SOR i nie mogę przejść obojętnie wobec jakości obsługi pacjenta pani Doktor. Pani Doktor jest niezwykle kompetentną i ciepłą osobą. Dokładnie bada pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania. Przy tym jej życzliwość i chęć niesienia pomocy jest rzadka i warta wyróżniania. Dziękuje Pani Doktor za cudowną konsultacje!

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Doniec Inny

  Udałam się do Doktora jakiś czas temu z polecenia, że może mi pomóc w zdiagnozowaniu wady macicy i ewentualnym wykluczeniu zrostów co mogło być powodem problemów z zajściem w ciążę. Z uwagi na to że miałam ponad 500 km do Warszawy, lekarz miał mi wykonać podczas pobytu na oddziale, jak sam to określił : "wszystko co jest możliwe" żeby potwierdzić lub wykluczyć w/w problem. W efekcie końcowym zabieg przeprowadził inny Lekarz (jak się później dowiedziałam Asystent / Uczeń Pana Doktora ) i była to mini-histeroskopia ,która w moim przypadku nic nie wnosiła ,bo miałam już ją robioną kilka razy w swojej okolicy, a dodatkowo lekarz błędnie postawił diagnozę wady macicy i wykluczył zrosty (które jak się teraz okazuje były). Jestem w stanie zrozumieć, że lekarz może być zabiegany ,ma dużo pracy ,nie pamięta wszystkich pacjentek itd ; ale po pierwsze kilka dni przed udaniem się na oddział kontaktowałam się telefonicznie z lekarzem w celu przypomnienia swojego przypadku a poza tym na skierowaniu wypisanym przez Pana Doktora podczas wizyty w Novum było wyraźnie wypisane co ma być przeprowadzone. Straciłam ponad rok czasu co w moim przypadku ( z uwagi na wiek ) jest dosyć istotne. Nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Najdecki Inny

  Wspaniały lekarz, bardzo kontaktowy i życzliwy super profesjonalny! Dziękujemy za opiekę i troskę :)

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Bilbin-Bukowska Inny

  miła rzeczowa Pani doktor jestem bardzo zadowolony z wizyty przy badaniu emg poświęciła dużo uwagi i fajnie mi wszystko wyjaśniła

  X
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Bogdanowicz Inny

  Zgłosiłem się do Poradni Urologicznej w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie przy ul. Szaserów 128 na umówioną wcześniej wizytę która była opóźniona o 1 godz .45 min., wg lekarza nie działał system komputerowy.
  Pan doktor zapytał w jakim celu zgłosiłem się. Odpowiedziałem, że około pół roku temu wykryto u mnie przy okazji innych badań prawdopodobny brak lewej nerki, moczowodu i nasieniowodu, więc lekarz POZ wystawił skierowanie do poradni urologicznej aby tam to skontrolować. Doktor odpowiedział "To po co pan przyszedł, przecież nerki panu nie przyszyję". Przyznam szczerze, że poczułem się skołowany tą wypowiedzią, ponieważ sam sobie skierowania nie wystawiłem, jest to dla mnie nowa sytuacja i oczekiwałem potwierdzenia braku w/w narządów oraz jakichkolwiek informacji czy coś mam z tym robić, na coś uważać lub kontrolować. Posiadam szereg badań, m. in. o niskiej płodności (zrobione prywatnie) i myślałem, że uzyskam odnośnie tego również informacje. Doktor powiedział, że spojrzy tylko na USG, gdy wyjmowałem dokumenty z segregatora zakpił: "A co pan, dziadkowi zabrał ten segregator?!". Od lekarza, urzędnika czy nauczyciela powinno wg mnie oczekiwać się trochę więcej kultury i taktu. Odpowiedziałem, że jest to segregator z moimi różnymi badaniami, ponieważ jestem aktualnie na rehabilitacji ZUS-owskiej po operacji kolana. Lekarz po tych słowach zaczął na mnie krzyczeć, że nie mam prawa tu przychodzić i pobierać w jednym czasie dwóch świadczeń. Wtórowała mu asystentka. Spokojnie tłumaczyłem, że dostałem w Zakładzie Rehabilitacji przepustkę za zgodą lekarza odpowiedzialnego za oddział, a ponadto jest to rehabilitacja finansowana tylko i wyłącznie w ramach ZUS, a NFZ nie jest powiązana z tym. Lekarz stwierdził, że nie zrealizuje mi wizyty i żebym zgłosił się w grudniu po rehabilitacji i zrobił sobie jeszcze raz USG prywatnie u lekarza do którego da mi kontakt ?! Notabene u wymienionej przez niego lekarki miałem już zrobione badanie a lekarz nie chciał spojrzeć.
  Nie wiem jaki miałby być cel wizyty w grudniu skoro nerki pan doktor i tak mi nie przyszyje - jak sam powiedział - a jedyna rada jaką mi dał to jeździć 50 km/h autostradą. NFZ przysłał mi oficjalne pismo, że usługa powinna zostać zrealizowana i przyjmuje skargę.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Bogdanik Konsultacja chirurgiczna

  U doktora operowałam guza piersi. Zostałam dobrze przygotowana do zabiegu, sam zabieg też wykonany wspaniale, bez powikłań. Wracam już do zdrowia. Polecam świetnego chirurga i człowieka pełnego empatii.

  lek. Robert Bogdanik

  Dziękuję za opinię

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Bogdanik Inny

  Pan Doktor wszystko wyjaśnia pacjentowi, szczegółowo bada i rozmawia. U mnie postawił trafną diagnozę chociaż był z tym problem od tygodni. Polecam z całego serca!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania