Informacje o placówce

Gabinety

Wojskowy Instytut Medyczny

Szaserów 128, Praga-Południe

04-141, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Nowak - Dement

  Onkolog, Internista, lek.

  • M

   Świetna specjalistka, która bardzo dobrze prowadzi mojego ojca w przy rozsianym raku trzustki.
   Pomogła wprowadzić chemię, która nie jest normalnie podawana w Polsce. Niestety ta chemia w naszym przypadku nie pomogła w zbiciu choroby (pojawiły się nowe przerzuty) ale przynajmniej mieliśmy szansę wykorzystać wszelkie możliwości. W tej chwili rozpoczęliśmy inną chemię.
   Jedynym naszym małym zastrzeżeniem może być kwestia czasu jaki poświęca wyjaśnianiu pacjentom bieżącej sytuacji, ale pomimo to i tak mamy do Pani Doktor pełne zaufanie.

  • Z

   Pani dr Anna Nowak to lekarz z ludzką twarzą i wielkim sercem (choć czasem zabieganym). Uratowała życie mojego wówczas 47. letniego ojca dzięki swojej wiedzy, uporowi i odwadze, ponieważ nie zgodziła się z opinią innych lekarzy o beznadziejnej sytuacji i nie zaprzestała leczenia. Pani dr nie tylko leczy pacjenta ale także wspiera jego rodzinę, cierpliwie tłumaczy i nie odbiera nadziei, jeżeli tylko tli się jej nikłe światło. Mój ojciec już od 10 lat jest zdrowy, i do dziś jest pod Jej opieką. Szczerze polecam

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Marek Maruszyński

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, prof. dr hab. n. med.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Chmielna 85/87Usługa: przetoka tetniczo- zylna

   Pan profesor to najlepszy specjalista, jakiego do tej pory poznałam. Genialny fachowiec, ciepły, otwarty, budzący zaufanie. Lekarz z prawdziwego powołania. Od samego początku poświęcił mi maksimum swojego czasu. Dokładnie przeanalizował wszelkie aspekty mojej choroby i co najważniejsze pomógł. Oby wszyscy lekarze byli tak genialnymi specjalistami, otwartymi na potrzeby innych, jak Pan profesor Maruszyński. Pięknie dziękuję:)

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo kompetentna osoba, a poza tym super podejscie do pacjenta. Polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalisty w tej dziedzinie.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Leszek Delimat

  Neurochirurg, lek.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pan doktor bardzo miły i sympatyczny najpierw rozmowa z pacjentem co robi i co dolega a dopiero późnej wgląd w wyniki. Na wszystkie pytania odpowiedział wyczerpująco i dokładnie.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo miły, rzeczowy. Kompleksowe podejście do pacjenta. Nie koncentruje się wyłącznie na wynikach ale interesuje go "żywy człowiek". Wizytę rozpoczyna od wywiadu, oceny stanu zdrowia, badania a dopiero później zapoznaję się z wynikami.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Tomasz Zwierowicz

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, Onkolog, dr n. med.

  • O
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania diagnostyczne; zabieg chirurgiczny

   Bardzo dobry specjalista. Nie lekceważy żadnych symptomów, zleca szczegółowe badania oraz stara się przekazać jak najwięcej informacji o stanie zdrowia pacjenta w jak najbardziej przystępny sposób. Doktor ma dużo empatii dla swoich pacjentów, udając się do niego można mieć pewność, że jest się pod dobrą opieką, doświadczonego specjalisty.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MULTIMED

   Czas wizyty zdecydowanie za krótki (5 min?), poza tym było spóźnienie ok kwadransa. Wizyta bez badania, informacje ogólnikowe. Ja nie jestem zadowolona, szczególnie, że zapłaciłam 140 zł w sumie za nic. Następnego dnia byłam u innego lekarza, gdzie za mniejsze pieniądze zostałam zbadana, łącznie z usg i otrzymałam wyczerpujące informacje a wizyta trwała ok pół godziny. Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Paweł Czerniawski

  Neurolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: neurologiczna

   Chciałam podziękować dokotorowi za wsparcie i pomoc w trudnej dla mnie sytuacji. Miałam dolegliwości z którymi chodziłam miedzy lekarzami przez ponad rok czasu. Doktor zlecił kilka badań a na kolejnej wizycie zalecił leczenie. Po dwóch miesiącach jest wyraźna poprawa. Mimo że długa droga dla mnie do wyzdrowienia to ogromne podziękowania dla Pana Doktora.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: Zwykła wizyta

   To była moja pierwsza wizyta u p Doktora Czerniawskiego. Wszytko było jak najbardziej w porządku. Ponieważ wizyta była pierwszy raz, to się trochę przeciągnęła, ale było bez pospiechu. Bardzo dobry, rzeczowy i konkretny lekarz. Mogę zdecydowanie polecić, ma wiedzę, widać że doświadczenie i ze pracuje w szpitalu. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Marek Dudziak

  Internista, Gastrolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: problemy gastrologiczne

   Bardzo dobry lekarz. W trakcie wizyty wszytkie badania i ich wyniki były omówione bardzo szczegółowo. Zalecenia przekazane precyzyjnie.


 • Katarzyna Jobs

  Pediatra, Nefrolog, dr hab. n. med.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Chmielna 85/87Usługa: wizyta kontrolna

   Bardzo miła pani doktór. Skrupulatnie zrobiła wywiad na podstawie dokumentów i wyników badań z minionych lat i zaproponowała leczenie. Polecamy Panią doktór.

  • A

   Lekarz z powołaniem a takich jest juz malo. Pani doktor wszystko spokojnie cierpliwie wyjasnila na wszystkie pytania odpowiadala wyczerpujaco nie na zasadzie ciagniecia za jezyk. Z gabinetu wyszlam duzo spokojniejsza i doinformowana odpowiednio a to przy leczeniu dzieci chyba najważniejsze. Z czystym sercem polecam Pania Doktor

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Renata Elżbieta Rożyńska

  Lekarz Rehabilitacji Medycznej, Pulmonolog, Internista, dr n. med.

  • V
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Profilaktyki i TerapiiUsługa: konsultacja pneumonologiczna (pierwsza wizyta)

   Perfect experience. Doctor is speaking English without any problems. Conversation was very friendly and pleasant. She explained everything to me and gave some tips what should I do to recover faster. I recommend!!!

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Profilaktyki i TerapiiUsługa: konsultacja pneumonologiczna (kolejna wizyta)

   Bardzo profesjonalnie, życzliwie dla pacjenta. Serdecznie polecam, bardzo miła Pani doktor, wszystkie moje pytania zostały dokładnie wyjaśnione.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Gabriela Delong

  Okulista, lek.

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - TargowaUsługa: konsultacja okulistyczna

   Zapisałem się na wizytę dwa miesiące po operacji zaćmy obu oczu, na którą skierowała mnie pani doktor. Zostałem dokładnie przebadany i otrzymałem receptę na okulary. Pani doktor jest osobą kompetentną, a przy tym kontaktową i ciepłą. Polecam!

  • Z
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79

   Jeżeli chodzi o kompetencje Pani Gabrieli to raczej nie mam zastrzeżeń. Może jako jedyne, to że i wywiad, i badania zostały wykonane bardzo pobieżnie. Ale leczenie przynosi skutki, także nie do tego chcę się odnosić. Natomiast jeżeli chodzi o kontakt z pacjentem, to w przypadku Pani Gabrieli pozostawia on dużo do życzenia. Jak już wspomniałam wywiad krótki, Pani doktor zniecierpliwiona i dość nieprzyjemna. Ogólnie polecam, ale nie spodziewajmy się, że ta wizyta będzie przyjemna.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Urszula Agnieszka Rud

  Internista,

  • B
   Lokalizacja: Klinika Chorób Wewnętrznych i Reumatologii - Wojskowy Instytut MedycznyUsługa: konsultacja reumatologiczna

   Jestem zafascynowana kulturą, profesjonalizmem i empatią Pani doktor. Wizyta bardzo rzeczowa. Pytania, których nikt mi nie zadał a trafiały w sedno. Miałam wrażenie, że jestem u wróżki. Przemiła osoba o wysokiej kulturze i wprost nie do uwierzenia - empatyczny człowiek! Miałabym ochotę wysłać niektórych lekarzy z Podkarpacia na konsultacje do Pani doktor jak powinny wyglądać rozmowy z pacjentem. Jestem zauroczona. Aż nie mogę uwierzyć, że są jeszcze tacy lekarze. Dziękuję.