Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • Wojskowy Instytut Medyczny

  Szaserów 128, Praga-Południe

  04-141, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dominik Bień

  Laryngolog, dr n. med.

  • E

   Dr Bień to moim zdaniem bardzo dobry specjalista. Miałam robioną operację myringoplastyki ucha, wszystko przebiegło bez komplikacji: narkoza, sam zabieg i samopoczucie po operacji. Dr Bień poświęcił mi czas, by wytłumaczyć na czym polega zabieg, to świetny lekarz, cierpliwy, z poczuciem humoru, a przy tym bardzo konkretny. Za tydzień czeka mnie kolejna operacja, też operuje dr Dominik Bień. Mam nadzieję, że też wszystko będzie w porządku.

  • T

   Bardzo dobry fachowiec. Robił mi operację przegrody nosa czyli septoplastyke. Przebiegła bez problemów. Pobyt w szpitalu też. Jednego dnia było przyjęcie na oddział, drugiego operacja, a czwartego rano wypis do domu. Mogłyby być lepsze warunki w szpitalu, ale fachowość jest najważniejsza

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Lubomir Bodnar

  Onkolog, dr hab. n. med.

  • Lekarz któremu można zaufać miły cierpliwy wart polecenia zna się na rzeczy,Zalecil dalsze leczenie jak narazie jest dobrze, mam do niego zaufanie jak do zadnego innego lekarza,Zaluje ze nie ma mozliwosci leczenia prywatnego.Zawsze wyslucha co pacjent ma do powiedzenia.nie jest obojetny

  • P

   bardzo dobry lekarz, specjalista najwyższej klasy i ematyczny człowiek, lekarz leczył moją Mamę jasnokomórkowy rak nerki

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Gabriela Delong

  Okulista, lek.

  • Z
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79

   Jeżeli chodzi o kompetencje Pani Gabrieli to raczej nie mam zastrzeżeń. Może jako jedyne, to że i wywiad, i badania zostały wykonane bardzo pobieżnie. Ale leczenie przynosi skutki, także nie do tego chcę się odnosić. Natomiast jeżeli chodzi o kontakt z pacjentem, to w przypadku Pani Gabrieli pozostawia on dużo do życzenia. Jak już wspomniałam wywiad krótki, Pani doktor zniecierpliwiona i dość nieprzyjemna. Ogólnie polecam, ale nie spodziewajmy się, że ta wizyta będzie przyjemna.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79Usługa: konsultacja okulistyczna

   Byłam u dr Delong na badaniu siatkówki oka przed porodem. Była bardzo dokładna podczas badania, starała się być delikatna, jasno wszystko tłumaczyła. Dodatkowo ma przyjazne usposobienie, więc wizyta przebiega nie tylko rzetelnie, ale też w miłej atmosferze.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Daniel Baczyński

  Internista, Lekarz Rodzinny, Nefrolog, dr n. med.

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. 1-go Sierpnia 8Usługa: konsultacja nefrologiczna

   Bardzo dokładny wywiad i badanie pacjenta. Uważnie słucha, pyta, rozmawia. Konkretne sugestie dalszego postępowania. Ma lekka wadę wymowy, co w pierwszej chwili utrudnia kontakt, ale po chwili w żadnym razie nie przeszkadza.

  • T
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze Specjaliści

   Świetny lekarz, o szerokiej wiedzy (nefrolog, internista). Poświęca odpowiedni czas w celu dogłębnego wywiadu i rzeczowo prowadzi kurację. Wspierał mnie w walce z krztuścem (nie wykrytym przez 3 poprzednich lekarzy) oraz kamicy nerkowej. Korzystałem z płatnej wizyty w LuxMed (ProfeMed) gdzie niestety większość darmowych lekarzy "abonamentowych" prezentuje znacznie niższy poziom niż dr. Baczyński.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Marcin Wojtkowski

  Ortopeda, lek.

  • Lokalizacja: Przychodnia Lekarzy Wojskowych

   Bardzo dobry ortopeda. Skutecznie poskładał mnie po wypadku. Dzięki Jego wiedzy i umiejętnościom, a także rehabilitacji dosłownie stanęłam na nogi. Spokojny i bardzo miły, budzi zaufanie. Polecam.

  • A

   Wiedzę na pewno posiada, ale mi nie pomógł i nawet nie próbował, nie interesowało go to co mówię, diagnozę postawił na podstawie 3letniego badania i nie skierował na żadne nowe. Zalecił rehabilitację, ale źle wypisał skierowanie, na pytania odpowiadał ogólnikowo i nie na temat.
   Wydał receptę na bardzo drogie placebo a wizytę zakończył stwierdzeniem, że najpewniej będzie potrzebna operacja.
   Ogólnie nie polecam.


 • Krzysztof Giejda

  Endokrynolog, Internista, Diagnostyk, dr n. med.

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne PETRA MEDICAUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Pan doktor doskonale i na spokojnie mi wszystko wyjaśnił i opisał. A najważniejsze że mnie uspokoił. Polecam

  • P
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne PETRA MEDICAUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Lekarz bardzo przyjazny dla pacjenta, podczas wizyty sprawdza ogólny stan pacjenta, szczegółowo analizuje wyniki dotychczas wykonanych badań, zaleca wykonanie kolejnych badań celem dalszej diagnostyki choroby.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Jarosław Leś

  Anestezjolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: Instytut Diagnostyki i Leczenia Bólu (IDLB)Usługa: konsultacja anestezjologiczna

   Wspaniały lekarz.Olbrzymi szacunek do pacjenta,po ludzku sympatyczny, a przy tym kompetentny. Wizyta odbyła się terminowo i punktualnie . Przebieg wizyty w bardzo przyjemnej atmosferze. Zdecydowanie polecam każdemu.

  • Bardzo miły i życzliwy Pan Doktor, naprawdę przejmuje się losem pacjenta. Byłem u niego z powodu bólu barku, wykonał mi 2x blokadę i ból ustąpił. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Piotr Martiszek

  Stomatolog, Chirurg, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek. dent.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Dr Martiszek jest chirurgiem godnym polecenia! Jest pewny każdego ruchu, który wykonuje, zaś podczas zabiegu "relacjonuje" pacjentowi wykonywane czynności, dzięki czemu ma się poczucie powierzenia swojego zdrowia w dobre ręce.
   Usunięcie dwóch górnych zębów (położonych niezbyt szczęśliwie) przebiegło bez żadnych komplikacji. Polecam wszystkim pacjentom!

  • P
   Lokalizacja: Centrum Stomatologii Mars Dental Krzysztof JaśkiewiczUsługa: stan zapalny dziąsła

   Pan Doktor Martiszek zdecydowanie jest najlepszym stomatologiem, u jakiego zdarzyło mi się leczyć. Bardzo szybko, sprawnie i bezboleśnie usunął moją ósemkę i już na drugi dzień czułam się nieporównywalnie lepiej. Dzięki lekom przepisanym przez Doktora i jego zaleceniom rana po ekstrakcji zagoila się błyskawicznie i nie pojawiła się żadna opuchlizna. Przyjazne podejście Pana Doktora sprawiło że stres związany z zabiegiem był minimalny. Polecam wszystkim!!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Marek Maruszyński

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Bardzo kompetentna osoba, a poza tym super podejscie do pacjenta. Polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalisty w tej dziedzinie.

  • -

   Wspaniały człowiek, profesjonalny Pan Profesor - autorytet światowej klasy oraz bardzo dobry pracujący bez wytchnienia cały personel medyczny Kliniki Chirurgii Naczyniowej WIM na ul.Szaserów gwarantujący pozytywne wyniki leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Tomasz Zwierowicz

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, Onkolog, dr n. med.

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MULTIMED

   Czas wizyty zdecydowanie za krótki (5 min?), poza tym było spóźnienie ok kwadransa. Wizyta bez badania, informacje ogólnikowe. Ja nie jestem zadowolona, szczególnie, że zapłaciłam 140 zł w sumie za nic. Następnego dnia byłam u innego lekarza, gdzie za mniejsze pieniądze zostałam zbadana, łącznie z usg i otrzymałam wyczerpujące informacje a wizyta trwała ok pół godziny. Nie polecam.

  • Do Doktora Zwierowicza trafiłem ze skierowaniem od lekarza rodzinnego, bo wyszły nieprawidłowości na USG jamy brzusznej. Przede wszystkim zostałem dokładnie zbadany, dostałem skierowania na inne badania obrazowe. Wszystko w miłej atmosferze, ze świetnym podejściem do pacjenta, ale i OGROMNĄ wiedzą. Panie Doktorze - Dziękuję, za uspokojenie, podejście, empatię.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu