Informacje o placówce

Gabinety

Wojskowy Instytut Medyczny

Szaserów 128

04-141 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
88 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Leszek Delimat Inny

  0 empatii i podejścia do pacjenta, okulista przepisał mi krople po operacji guza mózgu, raz dziennie jedna kropla, a pan Delimat kazał brać po 2-3, 3 razy dziennie, widziałem w opiniach że już u kogoś tak robił. Ciężko było się czegoś dowiedzieć, nic nie mówił, a jak przyszedł z diagnozą to powiedział "ma pan guza mózgu, albo robimy operację, albo najpierw pan oślepnie a niedługo umrze". Tak chyba nie powinno się zwracać do pacjenta w takim stanie, jeszcze 23 letniego. Po wyniku histopatologicznym, wyszedł 4 stopień glejak nic nie powiedział, tylko że to najgorszy i rokowania bardzo kiepskie i się rozłączył. Ani skierowania gdzieś na dalsze leczenie ani nic. Zdecydowanie nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Doniec Inny

  Najlepszy ginekolog na jakiego kiedykolwiek trafiłam, zaangażowany, empatyczny, świetny fachowiec. Miesiąc po operacji u Pana doktora czuję się bardzo dobrze, dolegliwości, które miałam ustąpiły, mój problem zdrowotny został rozwiązany w 100%. Jestem niezwykle wdzięczna Doktorowi, że z troską pochylił się nad moim problemem, dzięki niemu mogę normalnie funkcjonować bez bólu, który towarzyszył mi od lat.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Styk Inny

  Witam, jak najbardziej polecam doktora - miał okazje operować mi plecy (L4-L5 dyskopatia). Operacja przebiegła pomyślnie bez powikłań co jest zasługą jego doświadczenia oraz zaangażowania. Jeszcze raz polecam.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Eliza Piechota Inny

  Pani doktor to wysokiej klasy specjalistka w dziedzinie ginekologii, na wizytę udaje się z pełnym zaufaniem i pewnością, że jestem w najlepszych rękach. Oprócz tego Pani doktor jest osobą, niezwykle sympatyczną, pełną ciepła i oddania dla swoich pacjentek.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Doniec Inny

  Niesamowicie empatyczny, dokładny lekarz. Zrobił coś czego nie dokonali inni podczas kilku operacji. Dzięki doświadczeniu, intuicji, dokładności oraz rzeczywistej chęci pomocy Pan doktor zwrócił mi życie. Oprócz czysto medycznego wsparcia dostałam też od dr. Dońca to czego nie da się zmierzyć - Wsparcie emocjonalne, kiedy już nie widziałam światełka w tunelu. Pan doktor słusznie zaordynował diagnostykę na wielu poziomach. Po operacji wszelkie dolegliwości ustąpiły. Dziękuję, że mogę normalnie żyć Doktorze!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Włodzimierz Chudzik Inny

  Rok temu usłyszałem diagnozę : rak brodawkowaty nerki prawej, typu II z czopem w żyle nerkowej. Zalecono jak najszybszą operację bo rokowania były złe. Operował mnie doktor Włodzimierz Chudzik. Operacja była bardzo ryzykowna ze względu na duży czop w żyle nerkowej i mój podeszły wiek. Rok po operacji nie mam przerzutów i czuję się dobrze. Moje szczęście, że trafiłem w ręce tak znakomitego fachowca. Gdyby nie wiedza i złote ręce Doktora pewnie już bym nie żył.

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Monika Słowińska Inny

  Przez wiele lat miałem grzybicę paznokci nóg (wszystkie palce).
  Pani Doktor zastosowała kurację, która skutecznie wyeliminowała schorzenie.
  Do przeprowadzenia kuracji otrzymałem bardzo szczegółowe wytyczne i je przestrzegałem.

 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Romana Bogusławska-Walecka Inny

  Niezwykle przyjemna i wyspecjalizowana Pani Lekarz.
  Pani Doktor znacznie pomogła mi w wyjaśnieniu moich problemów.
  Polecam Wszystkim.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Przemysław Jan Szałański Inny

  Pragnę serdecznie podziękować Panu Doktorowi za cudowną opiekę przed, podczas oraz po operacji wszczepienia bajpasów.
  dr Szałański okazał mi wiele zainteresowania i troski, profesjonalnie przeprowadził operację na moim sercu 17 czerwca br. Jest wybitnym specjalistą, ale również bardzo ciepłym człowiekiem, który dba przede wszystkim o dobro i potrzeby swoich pacjentów.

  Pozdrawiam bardzo serdecznie i jeszcze raz bardzo dziękuję za podarowanie nowego życia!

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Romana Bogusławska-Walecka Inny

  Najlepszy specjalista u jakiego byłem. Pani doktor potrafi zadbać o pacjenta i znaleźć źródło problemu. Z całego serca mogę polecić.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania