Informacje o placówce

Gabinety

Wojskowy Instytut Medyczny

Szaserów 128, Praga-Południe

04-141, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Renata Elżbieta Rożyńska

  Lekarz Rehabilitacji Medycznej, Pulmonolog, Internista, dr n. med.

  • V
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Profilaktyki i TerapiiUsługa: konsultacja pneumonologiczna (pierwsza wizyta)

   Perfect experience. Doctor is speaking English without any problems. Conversation was very friendly and pleasant. She explained everything to me and gave some tips what should I do to recover faster. I recommend!!!

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Profilaktyki i TerapiiUsługa: konsultacja pneumonologiczna (kolejna wizyta)

   Bardzo profesjonalnie, życzliwie dla pacjenta. Serdecznie polecam, bardzo miła Pani doktor, wszystkie moje pytania zostały dokładnie wyjaśnione.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Alina Goszczyk

  Pediatra, Nefrolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: Zarosniete ciemiączko

   Rewelacyjna pani doktor ze zdroworozsądkowym podejsciem. Bardzo mila, konkretna, udziela kompleksowo informacji i pyta o ważne z pkt medycznego rzeczy. Powiedziała mi nawet dokladnie jak pobrac mocz u niemowlaka do konkretnych badan czego nie dowiedziałam sie od pani pielegniarki. Nie musialam o to nawet pytac. Chodzimy do pani doktor juz jakis czas- mam zdrowotnie problematyczne dziecko. Ma tez super podejscie do malych pacjentow. Polecam

  • A
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Super lekarz! Do Pani Doktor trafiłam przypadkiem z pierwszym synem i od razu wiedziałam, że będzie to "nasz" lekarz. Zawsze miła, wszystko tłumaczy, daje skierowania jeśli coś ją zaniepokoi, delikatna podczas badania i z dobrym podejściem do dzieci. Moje dzieci zna z imienia i pamięta ich historie a jest to wg mnie bardzo ważne. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi.Teraz, z drugim dzieckiem również chodzimy do Pani Doktor i to się nie zmieni. Czasem są długie terminy ale warto się wcześniej zapisać.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Urszula Agnieszka Rud

  Internista,

  • B
   Lokalizacja: Klinika Chorób Wewnętrznych i Reumatologii - Wojskowy Instytut MedycznyUsługa: konsultacja reumatologiczna

   Jestem zafascynowana kulturą, profesjonalizmem i empatią Pani doktor. Wizyta bardzo rzeczowa. Pytania, których nikt mi nie zadał a trafiały w sedno. Miałam wrażenie, że jestem u wróżki. Przemiła osoba o wysokiej kulturze i wprost nie do uwierzenia - empatyczny człowiek! Miałabym ochotę wysłać niektórych lekarzy z Podkarpacia na konsultacje do Pani doktor jak powinny wyglądać rozmowy z pacjentem. Jestem zauroczona. Aż nie mogę uwierzyć, że są jeszcze tacy lekarze. Dziękuję.


 • Renata Złotorowicz-Grochowska

  Ginekolog, Onkolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor to specjalista. Miła, ciepła, zawsze wszystko wytłumaczy. Jestem jej pacjentką od 8 lat. Zdiagnozowała u mnie endometrioze, od razu dostałam skierowanie do szpitala. Poza nią nikt mnie nie słuchał, mówili że taka moja uroda i musi boleć bo w usg nic nie ma... Pani Renata po wywiadzie od razu stwierdziła, że zapewne jest to ww choroba. Polecam.

  • K

   Piszę opinię ku przestrodze dla innych kobiet. Opinie wszędzie bardzo dobre. Rzeczywiście Pani doktor miła i uśmiechnięta, ale nie oceniam cech charakteru, a pracę jako lekarza. Uważam, że nie doświadczyłam opieki lekarskiej jakiej powinnam, ale jestem w stanie to ocenić dopiero teraz. Pani doktor była moim pierwszym i stałym ginekologiem, dlatego też zaufałam i byłam przekonana o zasadności jej działań. Była moim ginekologiem przez 10 lat. Mimo moich wizyt, skarżenia się na stan zdrowia i dolegliwości (wciąż tych samych) uważam, iż nie zlecała odpowiednich badań. Skierowanie na Usg transwaginalne otrzymałam po 8 latach opieki. Było to moje pierwsze tego typu badanie w życiu (wtedy nic niepokojącego nie wykazało). Lekarka wykonała dwukrotnie biopsje endometrium. Obie w warunkach ambulatoryjnych i bez znieczulenia. Pierwszy raz był dla mnie okropnym doświadczeniem. O czym poinformowałam przy drugim razie i zapytałam o możliwości znieczulenia. Pani doktor "straszyła" mnie po raz drugi szpitalem, poinformowała, że może wysłać mnie na oddział i postawiła rozwiązanie w takim świetle, żebym tylko nie wybrała szpitala. Po czym poinformowała o możliwości znieczulenia Lignokainą, ale trzeba byłoby czekać 15 min. Byłam za, jednak Pani doktor widocznie się spieszyło, ponieważ okazało się, że znowu pobranie wykonała bez znieczulenia, tym razem z ewidentną prośbą z mojej strony o znieczulenie.Wtedy wiedziałam już , że ta wizyta jest moją ostatnią. Teraz konkrety i podsumowanie. Przez 10 lat nie udało się Pani doktor, zdiagnozować mi endometriozy (mimo, że sama po kilku latach domyślałam się i nasuwałam tą sugestię Pani doktor). Jednak uważała ona, że mam problemy z grubością endometrium, i tego się trzymała. Nie leczyła mojej choroby, ani nie kierowała na odpowiednią diagnostykę. Cierpiałam i nie znalazłam pomocy u Pani Renaty. Trafiłam do prywatnej opieki medycznej, gdzie zdiagnozowano mi endometriozę, przeszłam operację laparaskopową usunięcia torbieli na jajniku o wielkości pomarańczy i licznych odnalezionych zrostów w jamie brzusznej spowodowanych przez endometriozę . Podpisałam zgodę na usunięcie jajnika i jajowodu, co na 90 % wskazywał mi chirurg przed operacją. Jednak na szczęście do tego nie doszło, co byłoby dużym ciosem, ponieważ jeszcze nie rodziłam. Po tych zdarzeniach stwierdzam, że w mojej ocenie Pani doktor Złotorowicz-Grochowska nie prowadziła odpowiedniej opieki mojej osoby.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Marek Najdecki

  Chirurg, Bariatra, Flebolog, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: PJ MED

   Wspaniały lekarz o wysokiej kulturze osobistej, otwarty na drugiego człowieka, cierpliwie odpowiada na pytania pacjenta, uprzejmy i z poczuciem humoru:)
   Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu laserowego usunięcia żylaków, który Pan Doktor wykonał w maju 2018 r.
   Znakomity chirurg naczyniowy - polecam!

  • Lokalizacja: PJ MEDUsługa: laseroterapia żylaków

   Dwukrotnie miałam usuwane żylaki metodą laserową przez dr.Najdeckiego.W ubieglym roku prywatnie w tym na fundusz.Nie zauważyłam żadnej różnicy w traktowaniu.Pan doktor zawsze
   uprzejmy i kompetentny. Na każde pytanie odpowiada i cierpliwie tłumaczy. Na pewno, że względu na to,że żylaki się niestety odnawiaja, nie była to moja ostatnia wizyta. Po prostu widzę efekty jego pracy i jestem z tego bardzo zadowolona. Dziękuję panie doktorze.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Marek Dudziak

  Internista, Gastrolog, Hepatolog, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MEDUsługa: ból brzucha ostry

   Bardzo konkretny lekarz, wystawił trafną diagnozę, przepisał odpowiednie lekarstwa i 3 dnia było już po ostrym bólu, serdecznie polecam tego lekarza, według mnie bardzo dobry specjalista.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MEDUsługa: problemy gastrologiczne

   Bardzo dobry lekarz. W trakcie wizyty wszytkie badania i ich wyniki były omówione bardzo szczegółowo. Zalecenia przekazane precyzyjnie.


 • Gabriela Delong

  Okulista, lek.

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA TARGOWA

   Profesjonalne podejście do pacjenta ,pani doktor zna się na swojej pracy ,przemiła i fachowa pomoc .

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA TARGOWAUsługa: konsultacja okulistyczna

   Zapisałem się na wizytę dwa miesiące po operacji zaćmy obu oczu, na którą skierowała mnie pani doktor. Zostałem dokładnie przebadany i otrzymałem receptę na okulary. Pani doktor jest osobą kompetentną, a przy tym kontaktową i ciepłą. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Beata Uziębło-Życzkowska

  Kardiolog, Internista,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wizyta profilaktyczna

   Pani Doktor przeprowadziła badanie bardzo sumiennie i szczegółowo. Przy tym jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą. Polecam!


 • Tomasz Zwierowicz

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, Onkolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Podczas wizyty na NFZ Doktor nie wykonał zabiegu chirurgicznego, na który przyszłam ze skierowaniem (wycięcie pozostałości kleszcza z powstałego guza na skórze). Wizyta trwała tylko ok. 5 minut, nie było przeprowadzonego żadnego leczenia chirurgicznego, nie dostałam żadnych leków na receptę.
   Doktor odesłał mnie do dermatologa (nie na cito), co wiązało się z ponownym oczekiwaniem na wizytę NFZ. Z kolei Dermatolog wystawił skierowanie do zabiegu chirurgicznego, ponieważ nie było wskazań do leczenia dermatologicznego, które proponował Pan Doktor. Tym razem poszłam do innego chirurga, który konsekwentnie podjął się wykonania zabiegu (z badaniem histopatologicznym). Wizyta u Pana Doktora to był zmarnowany czas.

  • O
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania diagnostyczne; zabieg chirurgiczny

   Bardzo dobry specjalista. Nie lekceważy żadnych symptomów, zleca szczegółowe badania oraz stara się przekazać jak najwięcej informacji o stanie zdrowia pacjenta w jak najbardziej przystępny sposób. Doktor ma dużo empatii dla swoich pacjentów, udając się do niego można mieć pewność, że jest się pod dobrą opieką, doświadczonego specjalisty.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Agnieszka Bielarska

  Chirurg, Chirurg Plastyczny, lek.

  • P
   Lokalizacja: klinika chirurgii plastycznej, rekontrukcyjnej i leczenia oparzenUsługa: korekcja powiek

   Mam 62 lata i nadal pracuję przy komputerze. Opadające powieki zasłaniały mi część oczu, co było przyczyną bólu gałek ocznych. Polecono mi Panią Doktor Agnieszkę Bielarską. Bardzo obawiałam się operacji. Jednak po pierwszej wizycie u Pani Doktor zdecydowałam się i już po tygodniu od operacji mogę polecić Panią Doktor. Rewelacyjnie, szybko, bezboleśnie, bez żadnych powikłań. Kontakt z Panią Doktor Agnieszką Bielarską jak przystało w 21. wieku: telefoniczny, smsowy, mmsowy. Jednym słowem wszystko to co można przeczytać na temat Pani Doktor przed operacją jest prawdą!!! Przemiła, profesjonalna. Bardzo godna polecenia. Jeszcze wspomnę, że oprócz wskazań zdrowotnych Pani Doktor odjęła mi 20 lat.
   Życzę wytrwałości tak wspaniałej lekarce.
   Ela Dąbkowska

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Zmniejszenia biustu

   Do Pani Doktor trafiłam z problemem z którym zmagałam się od kilkunastu lat, mój problem dużego biustu był przez innych lekarzy traktowany jako wymysł, nikt nie potrafił zrozumieć mojego problemu, kłopotu Jedynym Lekarzem który mnie wysłuchał, pomógł była Pani Doktor.
   Pragnę podziękować Pani Doktor za opiekę, a przede wszystkim odebranie mi balastu w postaci piersi. Dzisiaj jestem 5 dni po operacji mogę patrzeć z podziwem w lustro, pomimo mojego wieku 45 lat mój biust jest piękny. Dziękuję, już dzisiaj wiem, że jak tylko wygoją się rany będę mogła w końcu chodzić na basen, będę mogła założyć kostium kąpielowy, a nie kostium wraz z bluzką. Moje życie dzięki operacji się zmieniło

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania