dr

Nina Dziarmaga-Piasecka

Neurolog, Terapeuta

14 opinii +dodaj

Umów wizytę 403 odwiedziny w ciągu 30 dni

Lekarz specjalista neurolog z wieloletnim doświadczeniem szpitalnym i ambulatoryjnym. Doświadczenie zawodowe zdobyła w pracy z pacjentami zarówno w oddziałach szpitalnych, jako lekarz… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • F
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: kontrolny - poudarowy

  Do Pani doktor chodzę od roku, zaraz po udarze. Wysoka kultura i empatia. Bardzo kompetentna. Wysłuchuje pacjenta cierpliwie. Świetne rozeznanie w lekach i terapiach. Pomogła mi przejść dość trudny okres. Polecam gorąco. prof. Kubiczek

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: bóle głowy, przerywany sen

  Od bardzo wielu lat leczę się neurologiczne z powodu migren i przerywanego snu, którego następstwem jest budzenie się z uporczywymi bólami głowy. Wcześniej mieszkałam za granicą i po przeprowadzce musiałam znaleźć lekarza neurologa. Do Pani doktór trafiłam na Jesieni 2017, do dnia dzisiejszego miałam ok 7-8 wizyt, a powodem ich było dopasowanie odpowiednich leków, w odpowiednich dawkach. Każda wizyta przybywała w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Pani doktór za każdym razem dokładnie pytała się czy leki zdają egzamin, co się polepszyło, co pogorszyło i zastanowiła się jak jeszcze można mi pomóc. Po ostatniej wizycie 10 dni temu w końcu śpię całą noc, i już nie budzę się z bólem głowy.
  Różne konfiguracje leków miałam stosować w różnych okresach czasu i po ich upływie zawsze meldować się do kontroli, zwykle po 2,3 lub 4 tygodniach, było to bardzo ważne. Ostatnim razem nie było już wolnego terminu na wskazany czas, także pani doktór zgodziła się mnie przyjąć jako dodatkowego pacjenta, nie dopytywałam się, ale były to godziny południowe i chyba jej wolny czas. Tak postępuje prawdziwy lekarz, któremu zależy na dobru pacjenta.
  Oprócz leczenia farmakologicznego, pani doktór zawsze znalazła czas na rozmowę o życiu prywatnym i o tym jak to wpływa na mój stan zdrowia.
  Wspaniały, przemiły, ciepły i empatyczny człowiek i lekarz. Gorąco polecam.

 • P

  Świetna lekarka. Bardzo profesjonalna, z dużą wiedzą, umie leczyć migreny, dobrze dobiera leki i w zrozumiały sposób tłumaczy etiologię choroby. Otwarta, słuchająca pacjenta - naprawdę widać, że osoba pracuje jako lekarz z powołania. Polecam gorąco!

 • G

  Pani dr była mi polecona przez kilka osób jako bardzo dobry specjalista i do tego cudny człowiek i potwierdzam to w 100%. Wcześniej byłam w rękach wielu neurologów aż wreszcie znalazłam "swojego" i nie mam zamiaru zmieniać lekarza. Pani Nina jest osobą cierpliwą, przemiłą i słuchającą pacjenta, a do tego świetnym neurologiem. Mam do niej pełne zaufanie i czuje się bezpiecznie, że w nagłym przypadku mogę się do niej zwrócić o pomoc. Zleca wszystkie najważniejsze badania, notuje dolegliwości pacjenta i stara się znaleźć przyczyny problemów. Bardzi polecam, szkoda, że tak mało takich lekarzy.

 • S

  Byłam tylko na jednej wizycie i z tego względu wystawiam opinię dobra, a nie bardzo dobrą, bo po jednej wizycie trudno dokładnie ocenić. Pani dr zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Miła, sympatyczna, uśmiechnięta. Wysłuchała mnie bez przerywania i spokojnie, zadawała pomocnicze pytania, więc czułam się wysłuchana. Przebadała mnie na tyle na ile pozwalał mój stan (ciąża). Udzieliła mi wyczerpujących wyjaśnień w sposób zrozumiały i jasny na temat mojego problemu i odpowiedziała na wszystkie pytania, a także zleciła kolejną wizytę, gdyby dolegliwości nie ustąpiły. Otrzymałam precyzyjne informacje i wyjaśnienia, więc jeśli będzie potrzeba nie będę szukać żadnego innego lekarza, tylko udam się prosto do pani dr. Polecam.

 • M

  Po wielu przejściach i wizytach w różnych szpitalach i u różnych lekarzy przypadkiem trafiłyśmy z córką do Pani Doktor. Już od progu była bardzo ciepła, spokojna i cierpliwa. Dokładnie wysłuchała odpowiedzi na wszystkie pytania nie ignorując niczego o czym mówiłyśmy. Bardzo troskliwie zajęła sie moją córką, przerywając błędne koło odsyłania od lekarza do lekarza. Oprócz dokładnego wywiadu i badania w gabinecie, nie wahała się zlecić rezonansu głowy i innych dodatkowych badań laboratoryjnych oraz od razu nakazała zgłosić się na wizytę dodatkową z wynikami. Córka dostała także lek który powoli, ale jednak poprawiał jej stan. Jestem bardzo wdzięczna za takie ciepłe przyjęcie i bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Takich lekarzy ze świecą szukać. Dziękuję i naprawdę polecam!

 • L

  Bardzo polecam ta Pania doktor. Spędzilam 4 lata na diagnostyce migren. Ciągle odsylano mnie na EEG, przepisywano mi dorazne leki i historia sie powtarzala, a migreny nadal sie nasilaly. Trafilam przypadkiem do Pani doktor, skierowala mnie bez słowa na dokladne badania, przepisała leki i ... nie mam migren :) Bardzo dobry specjalista, wysłucha, poradzi itd. BARDZO POLECAM

 • M

  Złota kobieta! Niesamowita empatia! Pani doktor pomogła mi z uporczywymi migrenami oraz z diagnostyką przepuklin dysków w odcinku lędźwiowym. Gdy mnie zobaczyła cierpiącą ani przez chwilę nie wahała się i dała skierowania na wszystkie związane z dolegliwościami badania oraz rehabilitację. W pilnej potrzebie, jak zna pacjenta, nie robi problemu by przyjąć go dodatkowo, bez zapisu. Polecam!

 • Miałam dziś przyjemność rozmowy z Panią doktor. Już od progu przywitała mnie niezwykle ciepło. Pani doktor bardzo poważnie potraktowała me zapytania udzielając wyczerpujących odpowiedzi. Czułam zaangażowanie, zainteresowanie oraz profesjonalizm. Dziękuję za to oraz za przemiły uśmiech :) A.

 • K

  Wspaniała kobieta, zawsze cierpliwie wysłucha, doradzi, pełna ciepła i zrozumienia. Nigdy nie było takiej sytuacji aby nie zleciła koniecznych badań bądź nie zaproponowała leczenia czy też konsultacji. Jestem pod jej opieką już kilka lat i nigdy się nie zawiodłam. Bardzo dobry specjalista i wspaniały człowiek.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz specjalista neurolog z wieloletnim doświadczeniem szpitalnym i ambulatoryjnym. Doświadczenie zawodowe zdobyła w pracy z pacjentami zarówno w oddziałach szpitalnych, jako lekarz dyżurujący oraz w licznych poradniach specjalistycznych i centrach medycznych, Pełniła funkcję z-cy ordynatora Oddziału Neuroinfekcji Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Gdańsku oraz konsultanta.
  Ukończyła studia podyplomowe „Medycyna Bólu” na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
  Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych konferencjach, szkoleniach i sympozjach naukowych. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku.
  Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu bólów głowy (migrenowych i napięciowych), zawrotów głowy, bólów kręgosłupa, leczeniu bólu przewlekłego, zab. krążenia mózgowego, zespołów otępiennych, Ch. Parkinsona, neuropatii obwodowych, tężyczki.
  „Zawsze ważny jest dla mnie Pacjent, jako człowiek w ujęciu holistycznym, i jego problemy” dr Nina Dziarmaga-Piasecka.
  Przez swoich Pacjentów została nagrodzona otrzymując certyfikat Zaufania Pacjentów „Laur Pacjenta 2015/2016”.

  Posiada uprawnienia do:
  – wypisywania recept na leki (w tym refundowanych),
  – wystawiania zwolnień ZUS ZLA,
  – wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Specjalizacje

 • Neurologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku
 • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Publikacje

 • Publikacje psychoedukacyjne dla pacjentów

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat Zaufania Pacjentów „Laur Pacjenta 2015/2016”.
 • Laur Pacjenta 2016 - Bezpieczeństwo leczenia – doświadczeni specjaliści: średni wiek doświadczenia klinicznej pracy z pacjentami naszych specjalistów to 15 lat.
 • SuperMedicus 2015 - Mistrzowie w swoim fachu: pełniący prestiżowe funkcje ordynatorów i kierowników najbardziej uznanych klinik psychiatrycznych w Polsce.
 • SuperMedicus 2016 - Nowoczesne leczenie – jesteśmy na bieżąco z trendami światowymi w leczeniu, występujemy na międzynarodowych konferencjach i dzielimy się swoim bogatym doświadczeniem z innych specjalistami. W naszym Zespole są laureaci międzynarodowych nagród.
 • Złota Synapsa 2016 - Pomoc dla pacjentów 7 dni w tygodniu w godz. 8-21.00. Pracujemy zespołowo, co zapewnia płynność opieki dla Ciebie - czyli np. jak twój lekarz prowadzący jest chory, ma urlop każdy lekarz z PsychoMedic.pl zrobi kontynuacje leczenia, wystawi zwolnienie, potrzebne Tobie zaświadczenia. Nie musisz się martwić się o dostępność Twojego lekarza, cały Zespół PsychoMedic.pl jest do Twojej dyspozycji i służy pomocą.
więcej

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • Oddziału Neuroinfekcji Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Gdańsku

Certyfikaty