Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21c

Postępu 21C

02-676, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krystyna Małecka

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • E

   Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Potrafi wysłuchać pacjenta i mu pomóc. Tacy lekarze z powołania to już niestety rzadkość.

  • A

   Bardzo ciepła, mądra Pani doktor. Potrafi uspokoić i jest kompetentna.Chyba pierwszy raz byłam zadowolona z wizyty u internisty. Serdecznie polecam


 • Justyna Żyszko

  Okulista, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Została mi udzielona informacja o stanie zdrowia, o czynnikach ryzyka związanego ze schorzeniem, na które muszę zwrócić uwagę w życiu codziennym (dieta, tryb życia, unikanie czynników szkodliwych...), o proponowanej metodzie dalszego leczenia.


 • Aldona Browarek

  Kardiolog, Transplantolog, Internista, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: złe samopoczucie, kołatanie serca, infekcja

   Pani Doktor jest niezastąpionym diagnostą. Dziękuję za pomoc i dobór leków. Ile razy jestem. , zawsze mam poczucie bezpieczeństwa

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski dr n. med. Aldona BrowarekUsługa: skoki ciśnienia

   Do pani doktor Aldony Browarek udałam się jak po ostatnią deskę ratunku, ponieważ przez półtora roku kilkunastu lekarzom nie udało się unormować mojego ciśnienia. "Skakało" od 90/60 do 180/110 w ciągu tego samego dnia. Pani doktor i jej leki sprawiły, że od roku czuję się świetnie. Bardzo dobry lekarz, serdeczny, wspaniały człowiek. Dziękuję!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Bogna Foss-Nieradko

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Klinika37Usługa: leczenie

   Jestem od kilkunastu lat pod opieką Pani Doktor - lekarza z powołania. Jestem zachwycona profesjonalizmem, rozległą wiedzą i podejściem do pacjentów - jest pełna ciepła i oddana chorym. Każda chwila wizyty poświęcona jest pacjentowi, wsłuchaniu się w jego potrzeby i omawianiu proponowanej terapii. Pani Doktor przyczyniła się do zdiagnozowania u mnie poważnych problemów ze zdrowiem (ignorowanych przez innych lekarzy), za co jestem dozgonnie wdzięczna.

  • S

   I've always found her to be very friendly & empathetic, as well as a highly competent, professional & dedicated doctor.
   She has never limited herself to cardiology, but has always taken a holistic approach to my health.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Grażyna Wojtal

  Internista, Hipertensjolog, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: konsultacje hipertensjologiczne

   Jolanta.Jestem stałą pacjętką Pani Doktor.Profesjonalizm, podejście do pacjenta,wysłuchanie wszystkich problemów z jakimi przychodzę jest na najwyższym poziomie.Dzięki Jej opiece moje serce i nadciśnienie tętnicze jest trzymane w ryzach.Dziękuję Pani Doktor i życzę dużo zdrowia.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21c

   Opanowanie i słuchanie to cecha b dobrego lekarza! Bez rozczulania tylko konkretne skierowania i wnikliwa diagnostyka. To właśnie Pani Dr posiada. Takich lekarzy Nam potrzeba , bo zdrowie jest tylko jedno!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Wacław Droszcz

  Pulmonolog, Alergolog, Internista, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: Trudności w oddychaniu

   Oczekiwałam rzeczowej pomocy a nie zwiększania dawki leków, które ostatecznie okazały się nieskuteczne bo niepotrzebne. Diagnoza była błędna. Profesor nawet nie zlecił podstawowych badań żeby potwierdzić lub wykluczyć astmę. Zgubiła go rutyna.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: bardzo silny kaszel

   Profesor skomentował mój stan następująco: "kaszel od 4 dni? do mnie przychodzą pacjenci z kaszlem trwającym 4 miesiące" i od tej pory zajmował się mną niechętnie. Nie słuchał, co mówię, zbadał mnie, jak sam uznał "jak już pani przyszła", ale nie usłyszał żadnych zmian w oskrzelach, uznał mój kaszel za zwykłą infekcję, którą cyt. "organizm sam zwalczy", żeby na koniec przepisać... antybiotyk.
   Dodam, że dzień później inny lekarz (na NFZ) usłyszał wyraźne zmiany osłuchowe, zdiagnozował zapalenie oskrzeli i przepisał leki, które pomogły i obyło się bez antybiotyku.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Jan Lebiedowski

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21c

   Jestem pod ogromnym wrażeniem po konsultacji u Pana Doktora. Bardzo rzeczowa, a zarazem przesympatyczna rozmowa. Pan Doktor w bardzo zrozumiały sposób tłumaczy przyczyny i proces infekcji, do tego stopnia, że mógłby wykładać taką wiedzę na uczelni :) Myślę, że znalazłam swojego lekarza-internistę :)

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21c

   Wspaniały lekarz z powołania. Bardzo polecam!!! Rzadko trafia się na takiego specjalistę i na takiego człowieka. Doktor dokładnie zbadał mnie i mojego synka, chociaż nie miał tego w zakresie obowiązków. Postawił prawidłową diagnozę. Postępowaliśmy zgodnie z zaleceniami i szybko wyzdrowieliśmy.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Zbigniew Tomik

  Kardiolog, Internista,

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Wizyta przebiegła sprawnie, w miłej atmosferze. Badanie było adekwatne, pytania rzeczowe i otrzymałem odpowiednie skierowania na kolejne badania. Polecam.

  • J

   Szczegółowy wywiad, kompleksowe podejście do problemu nadciśnienia, analiza wyników wcześniejszych badań, wskazówki odnośnie diety. Rewelacyjnie rzeczowy, konkretny, po prostu profesjonalny.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Barbara Dziewulska

  Dermatolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21c

   Byłam na wizycie u Pani doktor na początku lipca z podejrzeniem alergii pokarmowej, która powodowała u mnie drobne wysypy na dłoniach, dekolcie i twarzy. Pani Doktor zupełnie zignorowała moje uwagi o tym, że skóra reaguje na zmiany w diecie i przepisała leki na trądzik. Jeden z leków okazał się fotouczulający, o czym Pani Doktor nie poinformowała mnie przepisując lek w środku lata. Mało tego lek ma skłonność do podrażniania skory, o czym również nie zostałam poinformowana. Dopiero po wykupieniu lekarstw podjęłam decyzje, że nie zamierzam ich stosować i ewentualnie poczekam z tak mocną kuracją do jesieni. Efekt ? Zmiany na dłoniach zniknęły samoistnie (przy trzymaniu odpowiedniej diety zgodnej z moimi przypuszczeniami). Pozostaje szukać lekarza który pacjenta będzie słuchał i diagnoze poprze badaniami. A
   Pani Doktor nie polecam.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21c

   Pani Doktor jest specjalistą jakich mało,a do tego ma świetne oko i wiedzę, która pozwala trafnie ocenić stan pacjenta. Zgłosiłam się z piekąca skórą twarzy, kóra paliła żywym ogniem. Do tego mimo, że jest tłusta była przesuszona i łuszcząca się. Dodatkowo miałam suchą i pękająca skóre na rekach.
   Pani Doktor jest bardzo powściągliwa w komentarzach, ale uważnie słucha i przygląda się pacjentowi (ja to tak odebrałam).
   Diagnoza? Trądzik różowaty na twarzy i jakieś podraznienie na dłoniach.
   Zaproponowane leczenie sprawdza się fenomenalnie. Nie dostałam antybiotyków, czego się panicznie bałam. Za to krem, który mam stosować raz dziennie na twarz oraz maść ze sterydem na ręce do stosowanie dwa razy dziennie.
   Moja buzia z dnia na dzień wygląda znacznie lepiej, tak samo dłonie, chociaż z tym będzie ciężko bo mam manie mycia rąk i wiecznie używam mydła, więc muszę dać sobie czas.
   Tak czy inaczej jesli ktoś oczekuje głaskanie po głowie, to nie tu. Pani Doktor jest fachowcem, nie rozczula się, ale zaleca leczenie, które pomaga a ja własnie tego oczekiwałam idac do lekarza niemal w rozpaczy.
   Dodatkowo dostałam próbki kremów. Bez konkretnego wskazania co mam sobie kupić. To tylko na wypróbowanie czy taki typ kosmetyku będzie dla mnie OK. Dzięki tej wskazówce odnalazłam serie, która nie szkodzi mojej twarzy, bo prawda jest taka, że kosmetyk ma tylko nie szkodzić, a od leczenia jest lek i lekarz :).
   Ja polecam i już nie zmienię dermatologa, a Pani Doktor z całego serca dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Monika Paprota

  Pulmonolog, Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: astma

   Zdecydowanie polecam!!!! Pani doktor kompetentna i rzeczowa. Wystarczyła jedna wizyta, żeby rozwiązać problemy, nasilające się od kilku lat (inni lekarze nie wiedzieli jak mnie leczyć).

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: zapalenie pluc

   Wspaniały troskliwy lekarz z olbrzymią wiedzą i energia , która daje pacjentowi optymizm.Przeprowadza dokładny wywiad i informuje pacjenta o diagnozie i możliwościach leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania