Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21c

ul. Postępu 21C

02-676 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 022...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grażyna Wojtal

  Internista, Hipertensjolog, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: konsultacje hipertensjologiczne

   Jolanta.Jestem stałą pacjętką Pani Doktor.Profesjonalizm, podejście do pacjenta,wysłuchanie wszystkich problemów z jakimi przychodzę jest na najwyższym poziomie.Dzięki Jej opiece moje serce i nadciśnienie tętnicze jest trzymane w ryzach.Dziękuję Pani Doktor i życzę dużo zdrowia.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21c

   Opanowanie i słuchanie to cecha b dobrego lekarza! Bez rozczulania tylko konkretne skierowania i wnikliwa diagnostyka. To właśnie Pani Dr posiada. Takich lekarzy Nam potrzeba , bo zdrowie jest tylko jedno!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Wacław Droszcz

  Pulmonolog, Alergolog, Internista, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: Trudności w oddychaniu

   Oczekiwałam rzeczowej pomocy a nie zwiększania dawki leków, które ostatecznie okazały się nieskuteczne bo niepotrzebne. Diagnoza była błędna. Profesor nawet nie zlecił podstawowych badań żeby potwierdzić lub wykluczyć astmę. Zgubiła go rutyna.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: bardzo silny kaszel

   Profesor skomentował mój stan następująco: "kaszel od 4 dni? do mnie przychodzą pacjenci z kaszlem trwającym 4 miesiące" i od tej pory zajmował się mną niechętnie. Nie słuchał, co mówię, zbadał mnie, jak sam uznał "jak już pani przyszła", ale nie usłyszał żadnych zmian w oskrzelach, uznał mój kaszel za zwykłą infekcję, którą cyt. "organizm sam zwalczy", żeby na koniec przepisać... antybiotyk.
   Dodam, że dzień później inny lekarz (na NFZ) usłyszał wyraźne zmiany osłuchowe, zdiagnozował zapalenie oskrzeli i przepisał leki, które pomogły i obyło się bez antybiotyku.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Jan Lebiedowski

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21c

   Jestem pod ogromnym wrażeniem po konsultacji u Pana Doktora. Bardzo rzeczowa, a zarazem przesympatyczna rozmowa. Pan Doktor w bardzo zrozumiały sposób tłumaczy przyczyny i proces infekcji, do tego stopnia, że mógłby wykładać taką wiedzę na uczelni :) Myślę, że znalazłam swojego lekarza-internistę :)

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21c

   Wspaniały lekarz z powołania. Bardzo polecam!!! Rzadko trafia się na takiego specjalistę i na takiego człowieka. Doktor dokładnie zbadał mnie i mojego synka, chociaż nie miał tego w zakresie obowiązków. Postawił prawidłową diagnozę. Postępowaliśmy zgodnie z zaleceniami i szybko wyzdrowieliśmy.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Anna Gacka

  Fizjoterapeuta, mgr

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja po połogu

   Bardzo miła i otwarta osoba, chętnie i szczegółowo odpowiada na wszelkie pytania dotyczące połogu, mobilizacji blizny po cesarskim cięciu, a także powrotu do aktywności fizycznej. Polecam serdecznie!

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21c

   Pani Anna jest bardzo miła, ma profesjonalne podejście do pacjenta, dokładnie zapoznaje się z dokumentacją i udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania. Jestem zadowolona z wizyty

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Małgorzata Czuraj

  Dermatolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Trimed Przychodnia LekarskaUsługa: problemy z cerą

   Pani doktor bardzo miła,kompetentna ,rzeczowo wyjaśniła na czym polega mój problem. Obrazowo przedstawiła terapię .Polecam.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21c

   Pani doktor była pierwszym lekarzem, który zaczął szukać przyczyny moich problemów skórnych. Pięciu poprzednich dermatologów u których byłam przepisywało leki i maści w ciemno. Pani doktor Czuraj przeprowadziła szczegółowy wywiad i skierowała mnie na posiew. Poświęciła mi więcej czasu niż było na to przewidziane. Po raz pierwszy po wizycie u dermatologa mam poczucie, że trafiłam na lekarza który realnie chce mi pomóc a nie wykonuje swój zawód rutynowo. Nie wiem czy leczenie Pani doktor pomoże...nawet jeśli nie, to będę wracać do tego lekarza do skutku, bo wiem że ma jak najlepsze intencje. Szczerze polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Janusz Garlicki

  Ortopeda, Lekarz Sportowy, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Bardzo profesjonalny, godny polecenia
   lekarz. Precyzyjnie postawiona diagnoza oraz klarowne wytłumaczenie dalszego ciągu postępowania.

  • Doktor Garlicki, to pełen ciepła człowiek, który ze spokojem i ogromną wiedzą analizuje problem pacjenta. Mama, uzyskała kompetentną, pełną informację co się dzieje, dlaczego tak się dzieje i jak postępować w przyszłości.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Iwona Bochenek

  Internista, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: konsultacja internistyczna

   Pani Doktor to specjalista z najwyższej półki. Leczenie poprzedziła szczegółowym wywiadem ale prowadziła go w formie lekkiej, dowcipnej rozmowy. Zaleciła wykonanie badań szczegółowych. Następnie wypisała leki i zasugerowała delikatną zmianę stylu życia. Po trzech miesiącach wyniki badań potwierdziły, że leczenie przynosi pozytywne efekty. Polecam Panią Doktor. Jest miła i sympatyczna. Takich lekarzy nam trzeba.Ja ją kocham.
   a.f.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: konsultacja internistyczna

   Wspaniała osoba i pełna empatii Pani doktor! Czułem się potraktowany podmiotowo, nie przedmiotowo. Pewność siebie po stronie lekarza zapewniło mi poczucie bezpieczeństwa i spokój wewnętrzny.

  Zobacz wszystkie opinie (37) o tym lekarzu


 • Joanna Zawadzka

  Fizjoterapeuta, mgr

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Domaniewska 41BUsługa: konsultacja fizjoterapeutyczna

   jestem bardzo zadowolona po pierwszej wizycie u Pani, Pani wiedziala od razu jaki mam problem po wyjasnieniu i rozluznila mi miesnie oraz pokazala nowe cwiczenia, po wizycie czulam ogolne zmeczenie jak po "porzadnej" wizycie u fizjoterapeuty, duzy plus, ze mimo opoznienia wizyta trwala faktycznie 30 minut, a nie okolo 15-20 jak to najczesciej bywa


 • Nelson Ramiro Aponte Navas

  Urolog, lek.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: konsultacja urologiczna

   Do Pana doktora trafiłem po roku nieskutecznego leczenia, źle zdiagnozowanej choroby. Inne lekarze tej specjalizacji (było ich co najmniej 5) diagnozowali przewlekłe niebakteryjne zapalenie prostaty. Roczna antybiotykoterapia wyniszczyła organizm, a stan mojego zdrowia nieustanie się pogarszał. Przy pierwszej wizycie dr Aponte Navas zalecił mi odstawienie antybiotyków i wykonanie badanie urodynamicznego. Inni urolodzy nie widzieli potrzeby jego wykonywania. Okazało się, że problemem jest nie prostata, a dolegliwością na którą cierpię jest niewydolność mięśnia wypieracza. Od 3 lat jestem stałym pacjentem doktora. Dr Aponte Navas odznacza się niebywałym zaangażowaniem w wykonywane obowiązki, zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, planuje przebieg leczenia, które w moim przypadku okazało się skuteczne. Zawsze jest uprzejmy i uśmiechnięty. Na chwilę obecną nie ma lekarstwa w pełni eliminującego dolegliwości związane z moją chorobą, niemniej doktor zlecił mi rehabilitację, która usprawniła pęcherz w stopniu umożliwiającym normalne funkcjonowanie. Choć doktor pracuje od bladego świtu do późnego wieczora, to wizyty należy planować ze sporym wyprzedzeniem, gdyż te schodzą jak "gorące bułeczki". Na marginesie wspomnę, że nie ma bariery językowej - doktor biegle włada językiem polskim. Polecam wszystkim, których dotknął "trudny przypadek".

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Miałam dziś telekonsultacje w ramach LuxMed. Doskwiera mi problem kamicy nerkowej.
   Bardzo miły Pan Doktor. Podchodzi z empatią do problemu pacjenta. W czasie konsultacji Pan Doktor nie spieszył się i udzielił odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Piotr Czesław Zajkowski

  Laryngolog, Radiolog, dr n. med.

  • W
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: Inny

   Pan Doktor jest bardzo ciepłą i przemiłą osobą. Jest też wspaniałym specjalistą, który z poczuciem humoru i spokojem przeprowadził badanie i dokładnie wytłumaczył wszystkie dolegliwości. To była najprzyjemniejsza wizyta i rozmowa z lekarzem, którą kiedykolwiek miałam.
   Bardzo dziękuję, Panie Doktorze, za te wszystkie słowa i rady!! :)

  • V
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. 1-go Sierpnia 8Usługa: Inny

   Świetny lekarz a jeszcze lepszy specjalista. Dobra stara szkoła, wybitny specjalista w swojej dziedzinie. Wizytę miałam z polecenia umówiona do Pana Doktora i nikt tak jak on nawet tych złych informacji nie przekazał w sposób ludzki i po ludzku. Świetny humor, który lubię u ludzi. Gorąco polecam. Wybitny specjalista i autorytet.

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania