Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21c

ul. Postępu 21C, Mokotów

02-676, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 022...

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Andrzej Gudarowski

  Chirurg, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: badanie chirurgiczne

   Przyszłam do doktora z tłuszczykiem na karku. Niby nic poważnego, problem był jednak w tym, ze tluszczak znajdował się dokładnie w tym samym miejscu co tatuaż na plecach. Pan doktor nie dość ze przeprowadził szybką konsultacje i szybki zabieg to jeszcze chyba coś zaczerpnął z medycyny estetycznej bo tak pięknie rozciął i zszył ze nawet nie muszę poprawiać tatuażu! Perfekcyjnie rozciął wzdłuż lini gdzie tatuaż się znajdował i pięknie pozszywał w miejscach gdzie mam łączenia na tatuażu :-)) bardzo polecam Pana doktora bo zadbał nie tylko o to żeby sprawnie pozbyć się tłuszczaka, ale dodatkowo zadbał o mój tatuaż :-D

  • O
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21c

   Pan Andrzej jest bardzo dobrym specjalistą. Uważnie słucha pacjenta, ma dużo empatii oraz jego ogólna aparycja sprawia iż w jego gabinecie można poczuć się bezpiecznie, po prostu w dobrych rękach. Doktor przeprowadził u mnie drobny zabieg chirurgiczny. Niemalże bezboleśnie oraz bardzo sprawnie, następnie zostałam dokładnie poinstruowana jak dbać o ranę po zabiegu. Dzięki temu po szwach nie pozostał żaden ślad ani blizna.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Grażyna Wojtal

  Internista, Hipertensjolog, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: konsultacje hipertensjologiczne

   Jolanta.Jestem stałą pacjętką Pani Doktor.Profesjonalizm, podejście do pacjenta,wysłuchanie wszystkich problemów z jakimi przychodzę jest na najwyższym poziomie.Dzięki Jej opiece moje serce i nadciśnienie tętnicze jest trzymane w ryzach.Dziękuję Pani Doktor i życzę dużo zdrowia.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21c

   Opanowanie i słuchanie to cecha b dobrego lekarza! Bez rozczulania tylko konkretne skierowania i wnikliwa diagnostyka. To właśnie Pani Dr posiada. Takich lekarzy Nam potrzeba , bo zdrowie jest tylko jedno!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Wacław Droszcz

  Pulmonolog, Alergolog, Internista, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: Trudności w oddychaniu

   Oczekiwałam rzeczowej pomocy a nie zwiększania dawki leków, które ostatecznie okazały się nieskuteczne bo niepotrzebne. Diagnoza była błędna. Profesor nawet nie zlecił podstawowych badań żeby potwierdzić lub wykluczyć astmę. Zgubiła go rutyna.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: bardzo silny kaszel

   Profesor skomentował mój stan następująco: "kaszel od 4 dni? do mnie przychodzą pacjenci z kaszlem trwającym 4 miesiące" i od tej pory zajmował się mną niechętnie. Nie słuchał, co mówię, zbadał mnie, jak sam uznał "jak już pani przyszła", ale nie usłyszał żadnych zmian w oskrzelach, uznał mój kaszel za zwykłą infekcję, którą cyt. "organizm sam zwalczy", żeby na koniec przepisać... antybiotyk.
   Dodam, że dzień później inny lekarz (na NFZ) usłyszał wyraźne zmiany osłuchowe, zdiagnozował zapalenie oskrzeli i przepisał leki, które pomogły i obyło się bez antybiotyku.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Jan Lebiedowski

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21c

   Jestem pod ogromnym wrażeniem po konsultacji u Pana Doktora. Bardzo rzeczowa, a zarazem przesympatyczna rozmowa. Pan Doktor w bardzo zrozumiały sposób tłumaczy przyczyny i proces infekcji, do tego stopnia, że mógłby wykładać taką wiedzę na uczelni :) Myślę, że znalazłam swojego lekarza-internistę :)

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21c

   Wspaniały lekarz z powołania. Bardzo polecam!!! Rzadko trafia się na takiego specjalistę i na takiego człowieka. Doktor dokładnie zbadał mnie i mojego synka, chociaż nie miał tego w zakresie obowiązków. Postawił prawidłową diagnozę. Postępowaliśmy zgodnie z zaleceniami i szybko wyzdrowieliśmy.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Agnieszka Młoźniak-Cieśla

  Internista, Reumatolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21c

   Bardzo dobry i profesjonalny lekarz. Byłam z mamą - starszą osobą której dolegliwości nie zostały przez żadnego lekarza określone jako skutek konkretnej choroby. Pani doktor przeprowadziła wywiad i szczegółowo zbadała pacjenta. Pokierowała na badania i do jakiego lekarza specjalisty należy się zgłosić w celu ewentualnego stwierdzenia podejrzenia choroby. Jednocześnie zapisała lek który może być pomocny. Bóle nocne ustąpiły po przyjmowaniu leku. Pozostaje dalsza diagnostyka innych dolegliwości. Zdecydowanie polecam Panią doktor która chce pomóc pacjentowi i szuka rozwiązań zgodnie z szeroką wiedzą medyczną.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: konsultacja reumatologiczna

   Doktor Młoźniak-Cieśla jest bardzo profesjonalna i potrafi troszczyć się pacjentem. Wizyta była udana, polecam i jeżeli będzie potrzeba, to wracam ponownie .
   Dziękuje

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Halina Gadomska

  Ginekolog, dr n. med.

  • M

   Probowalam u pani doktor prowadzic ciaze. Na pierwszej wizycie odrazu zrobila na mnie wrazenie osoby oschlej i niemilej. Pomyslalam trudno, jesli ma duza wiedze to jakos sie przemecze. Jednak przy kolejnej wizycie zostalam wprowadzona w blad kiedy nalezy zrobic pierwsze usg ciazy. Dodatkowo moje plamienia zostaly zbagatelizowane, a badanie ginekologiczne po raz kolejny wykonane bardzo niedelikatnie. Na prosbe o jeden dzien urlopu z powodu naprawde zlego samopoczucia pani doktor niemal sie obrazila. Na pytanie jakie witaminy powinnam brac, uslyszalam ze byle jakie, a ja potrzebowalam konkretnej porady jako ze to moja pierwsza ciaza... Na szczescie w pore zmienilam lekarza i dostalam odpowiednie leki na podtrzymanie ciazy.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Pani dr bardzo miła pomimo mojego spóźnienia. Badanie przeprowadziła dokładnie, odpowiedziala na każdej pytanie. Polecam. Cała przychodnia na 5+

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Zbigniew Tomik

  Kardiolog, Internista,

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Wizyta przebiegła sprawnie, w miłej atmosferze. Badanie było adekwatne, pytania rzeczowe i otrzymałem odpowiednie skierowania na kolejne badania. Polecam.

  • J

   Szczegółowy wywiad, kompleksowe podejście do problemu nadciśnienia, analiza wyników wcześniejszych badań, wskazówki odnośnie diety. Rewelacyjnie rzeczowy, konkretny, po prostu profesjonalny.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Anna Gacka

  Fizjoterapeuta, mgr

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja po połogu

   Bardzo miła i otwarta osoba, chętnie i szczegółowo odpowiada na wszelkie pytania dotyczące połogu, mobilizacji blizny po cesarskim cięciu, a także powrotu do aktywności fizycznej. Polecam serdecznie!

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21c

   Pani Anna jest bardzo miła, ma profesjonalne podejście do pacjenta, dokładnie zapoznaje się z dokumentacją i udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania. Jestem zadowolona z wizyty

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Dariusz Bisz

  Chirurg, Onkolog, dr n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. 1-go Sierpnia 8

   Nowoczesny lekarz starej daty. Oba stwierdzenia tylko w pozytywnym znaczeniu. Empatyczny, życzliwy, fachowiec, swietnie znający się na swojej pracy. Z poczuciem humoru i dystansem ale koncentrujący się na problemie i rozwiązaniu go.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: Skierowanie

   Lekarz niewyposażony w podstawowe narzędzia do diagnostyki czerniaka. W ciemnym gabinecie gołym okiem ogląda zmianę tłumacząc ze w tej placówce nie ma dermatoskopu. Zamiast konsultacji, pobieżne rzucenie okiem i hasło do wycięcia.

  Zobacz wszystkie opinie (50) o tym lekarzu


 • Małgorzata Czuraj

  Dermatolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Trimed Przychodnia LekarskaUsługa: problemy z cerą

   Pani doktor bardzo miła,kompetentna ,rzeczowo wyjaśniła na czym polega mój problem. Obrazowo przedstawiła terapię .Polecam.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21c

   Pani doktor była pierwszym lekarzem, który zaczął szukać przyczyny moich problemów skórnych. Pięciu poprzednich dermatologów u których byłam przepisywało leki i maści w ciemno. Pani doktor Czuraj przeprowadziła szczegółowy wywiad i skierowała mnie na posiew. Poświęciła mi więcej czasu niż było na to przewidziane. Po raz pierwszy po wizycie u dermatologa mam poczucie, że trafiłam na lekarza który realnie chce mi pomóc a nie wykonuje swój zawód rutynowo. Nie wiem czy leczenie Pani doktor pomoże...nawet jeśli nie, to będę wracać do tego lekarza do skutku, bo wiem że ma jak najlepsze intencje. Szczerze polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu