Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (614)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Joanna Goetz konsultacja okulistyczna

  od dziecięcych lat męczę się z bardzo słabym wzrokiem, poprzedni okuliści częstowali mnie tylko strzępkami informacji dotyczącymi mojego rzadkiego przypadku, męczyłam się ze źle dobranymi soczewkami, czułam się źle i bolała mnie głowa. Pani doktor wyłożyła mi wszystko od deski do deski, wyjaśniła rozwojowe przyczyny mojej wady wzroku, dobrała szkła, w których wreszcie odczuwam stały komfort widzenia, a także omówiłyśmy dalsze etapy leczenia i diagnozy - i wszystko rusza w przyszłym tygodniu. czuję taką ulgę! Pani doktor bardzo życzliwa i kontaktowa, ale z pewnością kompetentna na tę chwilę polecam

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Goetz konsultacja okulistyczna

  Pani Doktor bardzo profesjonalna ale wizyta to koszt ponad 250 zl a opoznienie ponad 40 minut. Niestety ale przy prywatnej wizycie to nie akceptowalne

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Zbigniew Gałązka Konsultacja chirurgiczna

  W życiu nie spotkałam tak aroganckiego lekarza. Teksty w stylu "ale pani się zapuściła", "ale sobie wychodowała Pani tego żylaka", "to pani nogi, nie moje", "-musi pani schudnąć, można sobie pojemniki kupić; -ale ja jestem na pojemnikach od 2 lat, mam insulinooporność, trzymam dietę i nie mogę schudnąć; - to kwestia chęci". Zero wsparcia, sama krytyka, niesmaczne komentarze i brak jakiejkolwiek empatii. Jeśli ktoś szuka lekarza, który będzie przyjazny, wszystko wytłumaczy i po ludzku podejdzie do pacjenta, to tego lekarza trzeba omijać szerokim łukiem!!!

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Kilijańczyk konsultacja ginekologiczna

  Nie polecam. Trafiłam do lekarza w 5 tygodniu ciąży z uwagi na plamienie. Pan Doktor stwierdził brak zarodka i poinformował, że ciąża jest nieprawidłowa pomimo jej wczesnego etapu. Nie otrzymałam zadnych odpowiedzi na pytanie co dalej powinnam robić. 3 dni pozniej inny lekarz na badaniu usg potwierdził prawidłowo rozwijającą się ciąże. Najadłam się dużo niepotrzebnego stresu.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aldona Uzarowicz Konsultacja dermatologiczna dzieci

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, Pani doktor bardzo szczegółowo wyjaśniła przebieg leczenia u syna, jestem bardzo zadowolona, Polecam

  X
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Zbigniew Gałązka Konsultacja chirurgiczna

  Przyszedł spóźniony godzinę i nawet nie przeprosił. Zachowywał się bardzo protekcjonalnie i "co to nie on". Wizyta była bardzo krótka.

  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Michał Ławiński Inny

  Bardzo dziękuję Panu Docentowi za szczegółowe wyjaśnienia, zainteresowanie, empatię okazane podczas wizyty. Jestem na początku leczenia, ale pełna zaufania wiem, że jestem w dobrych rękach. Gorąco polecam.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Hanna Czyżewska Inny

  Pani doktor poświęca wystarczająco dużo czasu na dokładne zbadanie piersi i przygotowanie szczegółowego opisu badania. Mam poczucie, że badanie zostało rzetelnie przeprowadzone. Innym lekarzom wystarczą 2-3 minuty na całą wizytę, u dr Czyżewskiej tak nie jest.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Paweł Wareluk USG piersi

  Polecam Pana Wareluka , wiedza plus wysoka kultura osobista. Na pewno będę wracać na badania do tego specjalisty.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Joanna Pazik Konsultacja nefrologiczna

  Pani dr Joanna Pazik jest moim lekarzem prowadzącym od ok. 15 lat.
  Jest to lekarz w pełni profesjonalny, z ogromną wiedzą i doświadczeniem oraz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. W razie pytań wszystko wyjaśni i zastosuję odpowiednią terapię w przypadku choroby.
  Ma ogromną wiedzę i cierpliwość. Nigdy nie zostawi pacjenta bez pomocy. Zawsze mogłam na nią liczyć. Dzięki jej prowadzeniu udało mi się szczęśliwie doczekać przeszczepu nerki, za co jestem jej ogromnie wdzięczna.
  Pani doktor jest wspaniałym lekarzem z wzorowym podejściem do pacjenta.
  Życzyłabym sobie i Państwu, spotykać więcej lekarzy tej klasy na swej drodze. Serdecznie polecam Panią Doktor !!!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania