O nas

NZOZ PsychoMedic.pl Sieć Klinik Psychologiczno - Psychiatrycznych. W naszych klinikach w całej Polsce oraz poprzez naszą platformę PsychoMedic.online zaufani specjaliści przez 7 dni w tygodniu towarzyszą Ci w procesie zmiany, wykorzystując nowoczesne metody leczenia trudności psychicznych.
Sprzęt
 • Wypisywanie recept na leki (w tym refundowanych)
 • Wystawianie zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4)
 • Kozetka
 • Waga
 • Stetoskop
 • Wystawianie zaświadczeń lekarskich
Dowiedz się więcej
Języki
 • Polski
 • Angielski
 • Ukraiński
 • Rosyjski
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (1056)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Agata Helbing Inny


  Z całego serca polecam każdemu Panią Agate jako wybitnego specjalistę, który odmienił moje życie. Dzięki pomocy Pani Agaty odzyskałam wiarę w siebie i nauczyłam się skutecznie komunikować swoje potrzeby. Pani Agata stworzya bezpieczną i przyjazną atmosferę, która pozwoliła mi otworzyć się i szczerze opowiedzieć o swoich problemach.Podczas spotkań uzyskałam pomoc aby zrozumieć źródło moich problemów i wypracować skuteczne strategie radzenia sobie z nimi. Pania Agata jest nie tylko kompetentnym specjalistą, ale również ciepłą i empatyczną osobą, która autentycznie troszczy się o swoich pacjentów. Jest cierpliwa, uważnie słucha i zawsze stara się spojrzeć na problem z mojej perspektywy.Jeśli szukasz psychologa, który pomoże Ci pokonać trudności i odzyskać radość z życia, z całą pewnością polecam Panią Agatę. Jestem przekonana, że nie zawiedziesz się!

  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Karin Bakir-Szara konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Jeśli spoglądają Państwo na negatywne opinie i nadal zastanawiają się czy umówić wizytę to radzę znaleźć innego specjalistę i zaoszczędzić pieniądze. Ta Pani wystawia diagnozy na podstawie 8 minutowych rozmów z pacjentem o testowanych wcześniej lekach.
  Moja wizyta z dr. Bakir-Szara trwała dokładnie 8 minut. Podczas wizyty nie byłyśmy same, po pokoju chodziła osoba trzecia. Doktor nie była zainteresowana ani moim stanem, ani objawami, z którymi się zmagam. Bez wywiadu wypisała silne leki nasenne. Na notatce dla terapeuty widniała diagnoza zaburzeń zachowania w związku z "uzależnieniem i naprzemiennym stosowaniem" leków na sen, których spróbowałam lata temu i które brałam aktualnie.
  Bardzo nie polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Anna Grigo-Skrzypek konsultacja psychiatryczna młodzieży (pierwsza wizyta)

  500 zł wyrzucone w błoto, brak kontaktu z rodzicem, polecenie swoich znajomych do kontynuacji leczenia. Atmosfera sucha i zimna. Nie polecam Pani doktor, nigdy tu nie wrócimy


  H
  Profil zweryfikowany
  mgr Agata Helbing Inny

  Cóż można rzec o tak wspaniałej Psycholog.
  Byłem u kilkunastu specjalistów, wydzwaniałem do Sądu Rodzinnego kontaktowałem się z kuratorami aby uzyskać pomoc. Niestety. Problem dotyczył jak się okazało mnie i moich relacji z nastolatkiem. Z polecenia trafiłem do Pani Profesor Agaty Helbing. To było coś niesamowitego. Wdrożyłem wszystkie porady w życie jakie uzyskałem od Pani Agaty. Po kilku wizytach okazało się że moje dziecko kocha mnie najbardziej na świecie, że jestem najlepszym tatą jakiego można sobie wyobrazić. Tak twierdzi moje dziecko. Mówi że każdy może być ojcem ale nie każdy może być tatą.
  Wg mojego dziecka ja jestem tatą.
  Pani Agatko. Dokonała Pani rzeczy iście wielkiej.
  Dziękuję bardzo. I dla mnie Pani jest Profesorem. Inni specjaliści powinni się od Pani uczyć.
  Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.


  D
  Profil zweryfikowany
  mgr Agata Helbing Inny

  Pani Agata była pierwszą terapeutką z której usług miałam przyjemność korzystać. Przed rozpoczęciem naszej przygody kwestionowałam skuteczność terapii. Mgr Helbing skutecznie rozwiała wszelkie wątpliwości. Nazwanie jej terapeutką jest olbrzymim niedomówieniem. Jest to niesamowita, pełna empatii istota, która, jeśli jej zaufasz, zostanie twoim fanem numer jeden. Przeszłyśmy razem długą drogę, pełną żalu i gniewu ale również oświecenia. Nauczyłam się stawiać granice i kochać siebie. Progres jest zauważalny od pierwszego spotkania. Okazuje się, że wyjście że strefy komfortu wcale nas nie zabije, jeśli jednak boisz się zrobić to sam, Pani Agata będzie obok, po prostu. Jeśli chcesz się wyrwać z trybu przetrwania, poczuć dobrze we własnej skórze, i doceniać każdy oddech, dobrze trafiłeś!
  Polecam z całego serca bo zyskasz nie tylko psychologa a przyjaciela :)


  T
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Tomasz Piersa konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Pelny profesjonalizm. Zrozumienie pacjenta. Zero Wstydu choc problem powazny


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Maria Wilczyńska Konsultacja neurologiczna dzieci

  Bardzo miła, profil obsługa. POLECAM
  Z całego serca


  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr Agnieszka Łucja Kamińska diagnoza ADHD dla dorosłych

  Bardzo rzetelna rozmowa z Panią doktor. Wizyta przebiegała w miłej atmosferze, bez oceniania. Na koniec wizyty Pani doktor daje przestrzeń do zadawania dodatkowych pytań i rozwiania wątpliwości. Polecam.


  N
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Jakub Skrzeszewski konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Pan Doktor polecony przez inną osobę z ADHD, cudownie empatyczna rozmowa w bezpiecznym, otwartym otoczeniu.


  N
  Profil zweryfikowany
  mgr Agata Helbing Inny

  Panią Agatę poznałam w najcięższym momencie mojego życia. Dzięki jej empatii, zaangażowaniu i wiedzy mogłam na nowo nauczyć się cieszyć życiem. Praca na sesjach terapeutycznych przygotowała mnie na trudne sytuacje, które spotykałam na swojej drodze. Równocześnie terapia z Panią Agatą pomogła mi zaakceptować i wybaczyć sobie przeszłość. Dzięki temu mogę teraz patrzeć z nadzieją w przyszłość i doceniać samą siebie. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc w odnalezieniu drogi z bycia zlęknioną i głęboko skrzywdzoną do spokojnego przeżywania każdego dnia. Polecam terapię z Panią Agatą z całego serca.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Franciszka Marii Lanciego 19 lok. 135, 02-792 Warszawa
TU Zdrowie
Tadeusza Boya-Żeleńskiego 6/3, 00-621 Warszawa
Zygmunta Słomińskiego 17, 00-195 Warszawa
Bolkowska 2C, 01-466 Warszawa

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania