O nas

NZOZ PsychoMedic.pl Sieć Klinik Psychologiczno - Psychiatrycznych. W naszych klinikach w całej Polsce oraz poprzez naszą platformę PsychoMedic.online zaufani specjaliści przez 7 dni w tygodniu towarzyszą Ci w procesie zmiany, wykorzystując nowoczesne metody leczenia trudności psychicznych.
Sprzęt
 • Wypisywanie recept na leki (w tym refundowanych)
 • Wystawianie zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4)
 • Kozetka
 • Waga
 • Stetoskop
 • Wystawianie zaświadczeń lekarskich
Dowiedz się więcej
Języki
 • Polski
 • Angielski
 • Ukraiński
 • Rosyjski
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (1050)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Maria Wilczyńska Konsultacja neurologiczna dzieci

  Bardzo miła, profil obsługa. POLECAM
  Z całego serca

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr Agnieszka Łucja Kamińska diagnoza ADHD dla dorosłych

  Bardzo rzetelna rozmowa z Panią doktor. Wizyta przebiegała w miłej atmosferze, bez oceniania. Na koniec wizyty Pani doktor daje przestrzeń do zadawania dodatkowych pytań i rozwiania wątpliwości. Polecam.

  N
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Jakub Skrzeszewski konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Pan Doktor polecony przez inną osobę z ADHD, cudownie empatyczna rozmowa w bezpiecznym, otwartym otoczeniu.


  N
  Profil zweryfikowany
  mgr Agata Helbing Inny

  Panią Agatę poznałam w najcięższym momencie mojego życia. Dzięki jej empatii, zaangażowaniu i wiedzy mogłam na nowo nauczyć się cieszyć życiem. Praca na sesjach terapeutycznych przygotowała mnie na trudne sytuacje, które spotykałam na swojej drodze. Równocześnie terapia z Panią Agatą pomogła mi zaakceptować i wybaczyć sobie przeszłość. Dzięki temu mogę teraz patrzeć z nadzieją w przyszłość i doceniać samą siebie. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc w odnalezieniu drogi z bycia zlęknioną i głęboko skrzywdzoną do spokojnego przeżywania każdego dnia. Polecam terapię z Panią Agatą z całego serca.


  G
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Milczarczyk konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Miałem problemy z bezsennością, bywały okresy, że nie spałem kilka nocy z rzędu. Było to na tle nerwowym. Pan Piotr zrobił dobry wywiad, zadawał dużo pytań i odpowiednio dobrał leki, które mi pomogły. Teraz czuję się bardzo dobrze - śpię normalnie, już się nie męczę. Widać było, że Pan Piotr jest zaangażowany i zależy mu żeby pomóc pacjentowi. Bardzo Polecam.


  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr Michał Morąg Inny

  Pan doktor jak najbardziej miły i zaangażowany tylko dostałam końską dawkę leków na dwubiegunowke przy depresji, 5 różnych leków do stosowania regularnie, gdzie nie było zupełnie takiej potrzeby - wystarczyłyby dwa - antydepresant + na spanie. Tak też każdy pozostały psychiatra u którego była stwierdził. Skąd taki zestaw? Nie wiem nie zostało mi to wytłumaczone i nawet nie wiedziałam że taki zestaw na inną chorobę dostałam. Dodam że wywiad został przeprowadzony i wizyta była wystarczająco długa a ja jako osoba rozmowna opisałam dokładnie przebieg choroby, stąd też nie rozumiem takiego zestawu leków zwłaszcza że diagnoza wystawiona przez Pana Doktora to była właśnie depresja.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Milczarczyk konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Pan doktor Piotr jest najbardziej godnym polecenia lekarzem jakiego spotkałam na swojej drodze, swoją życzliwością oraz podejściem do pacjenta usuwa z gabinetu lekarskiego jakikolwiek strach. Powiem więcej, człowiek w gabinecie czuje się bezpiecznie bo wie, że nie wyjdzie bez pomocy i jego życie będzie zmieniało się na lepsze


  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Jakub Skrzeszewski konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Znakomity lekarz, doświadczenie bliższe spotkaniu ze znajomym niż wizycie u lekarza, przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu. Polecam każdemu, a w szczególności osobą które mają jakiekolwiek obawy lub wąchają się przed pójściem ze swoimi problemami na pierwszą wizytę.


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Jakub Skrzeszewski konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Jak zawsze pelen profesjonalizm, empatia i zrozumienie!


  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Tomasz Pękala konsultacja psychiatryczna online (pierwsza wizyta)

  Szukałam psychiatry na cito bo bylam w kryzysie psychicznym (objawy PTSD) i znalazlam zupelnie przypadkowo swietnego specjalistę, u ktorego zostane na dluzej. Pan doktor przy pierwszej wizycie poswiecil mi duzo czasu, okazal kompleksowe wsparcie i przedstawil plan dzialania i leczenia w mojej trudnej sytuacji a takze nakierowal na centra pomocy. Co wazne, nie zachecal do gwaltownego zakonczenia laktacji, lecz dobral lek ktory moge brac przy karmieniu niemowlecia. Bardzo dziękuję za pomoc.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Franciszka Marii Lanciego 19 lok. 135, 02-792 Warszawa
TU Zdrowie
Tadeusza Boya-Żeleńskiego 6/3, 00-621 Warszawa
Zygmunta Słomińskiego 17, 00-195 Warszawa
Bolkowska 2C, 01-466 Warszawa

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania