Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 150 zł

Konsultacja online (pierwsza) dla par • 250 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Sposób płatności: Przelew na konto

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Wielopole 18a/5, Kraków
SOMA GROUP


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 3 lat
Gotówka, Przelew na konto, Blik
32 735..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Mateusz Durbas i jestem dietetykiem klinicznym oraz sportowym. Dietetyką zainteresowałem się już w wieku 16 lat, kiedy to pochłonął mnie s...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Celiakia
 • Nadciśnienie tętnicze
 • Niedowaga
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla w Krakowie
 • Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia
 • Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk sportowy
 • Psychodietetyk


Filmy


Znajomość języków

Polski, Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Wielopole 18a/5, Kraków

150 zł

SOMA GROUP150 zł

Konsultacja online

Pozostałe usługi


Wielopole 18a/5, Kraków

od 200 zł

SOMA GROUPWielopole 18a/5, Kraków

150 zł

SOMA GROUPWielopole 18a/5, Kraków

300 zł

SOMA GROUP250 zł

Konsultacja online

78 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Jestem bardzo zadowolona z konsultacji. Wizyta bardzo rzeczowa, wnikliwy wywiad, kwestie diety wyjaśnione szczegółowo. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Zdecydowałam się na współpracę z Panem Mateuszem w zakresie diety dla młodego sportowca i nie mogę już doczekać się efektów.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: SOMA GROUP konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Wizyta u pana Mateusza przebiegła bardzo profesjonalnie. Szczegółowy wywiad i wiele cennych wskazówek udzielonych na bieżąco. Dzisiaj otrzymałem pierwszy plan żywieniowy i jestem pod ogromnym wrażeniem. Pan Mateusz uwzględnił wszystkie moje uwagi a dodatkowo przekazał mnóstwo przydatnych materiałów. Świetny specjalista, którego mogę z czystym sumieniem polecić.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SOMA GROUP konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Z czystym sumieniem polecam Pana Mateusza. Ciesze się, że w końcu ktoś ze specjalistów pomógł mi uporać się z chronicznie podwyższonym cholesterolem i przy okazji 2 kg mniej na wadze po miesiącu trzymania diety tak na ok. 75-80%. Bardzo ważne dla mnie jest to, że posiłki w zaproponowanej diecie są ogólnie smaczne i dość proste w przygotowaniu, przez co nie spędzam zbyt dużo czasu w kuchni, bo tego nie lubię.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SOMA GROUP konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Podobały mi się przede wszystkim przekazane konkretne informacje podczas pierwszej konsultacji i jednocześnie to, że miałem poczucie bycia w pełni wysłuchanym. Polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Bardzo cenię sobie współpracę z Panem Mateuszem, to kompetentny i naprawdę rzetelny specjalista. Mam zaufanie do jego wskazówek i cenie sobie jego zaangażowanie.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SOMA GROUP Dieta (spersonalizowany plan żywieniowy)

Bardzo polecam Pana Mateusza. Posiada duża wiedzę i zaangażowanie w pracy z klientem. Plan żywieniowy idealnie dostosowany do potrzeb klienta.

mgr Mateusz Durbas

Dziękuję za opinię.


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: SOMA GROUP Dieta (spersonalizowany plan żywieniowy)

Na wstępie chciałbym podziękować za dotychczasowy rok pracy nad moim wizerunkiem i moimi nawykami żywieniowymi. Niesamowita wiedza z wielu dziedzin sprawia, że Mateuszowi można od razu zaufać i powierzyć troskę o swoje zdrowie. Kiedyś idąc po raz pierwszy nie myślałem, że będę stałym bywalcem, ale naprawdę warto - szczególnie jeśli ma się jakiś cel w życiu, jeżeli chce się coś zmienić czy poprawić, a nie starcza odwagi lub chęci.

Mateusz nigdy nie krytykuje, a jeżeli dany miesiąc, czy dwa wypadły gorzej potrafi zmotywować i uspokoić, a po jakimś czasie efekty naprawdę przychodzą :) My mieliśmy akurat takie momenty, gdzie chudłem, gdzie tyłem, cele zmieniały się z biegiem czasu i zawsze wszystko było bardzo profesjonalnie poprowadzone ze strony Mateusza. Liczę na to, że w nowym roku będzie lepiej niż w poprzednim. I właśnie tego życzę sobie, obecnym, jak i przyszłym podopiecznym tego dietetyka :)

mgr Mateusz Durbas

Dziękuję Bartku za opinię, zaufanie i całą dotychczasową współpracę. Głęboko wierzę, że masz wszelkie możliwości, aby wspiąć się na jeszcze wyższy poziom sportowy. Będziemy nad tym pracować :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Serdecznie polecam Pana Mateusza. Pracujemy razem od dłuższego czasu, praca ta jest realnie owocna. Pan Mateusz fachowo zajmuję się moją osobą i nadzorował proces chudnięcia a teraz utrzymania wagi. Myślę że Pan Mateusz znajdzie rozwiązanie problemu z dietą każdego z klientów. Nasza dieta która zawierała jedzenie hamburgera czy pizzy na obiad pozwoliła mi schudnąć ponad 15 kilo w ciągu pół roku.

mgr Mateusz Durbas

Dziękuję za opinię. Cieszę się z uzyskanych przez Pana rezultatów w wyniku naszej współpracy. Jak dowodzi Pana przypadek, niekoniecznie trzeba całkowicie rezygnować z żywności o wysokim stopniu przetworzenia, aby skutecznie zmniejszyć zawartość procentową tkanki tłuszczowej. Wystarczy podejście 90 - 10 lub nawet 80 - 20.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo pozytywnie oceniam przebieg wizyty. Pan Mateusz wysłuchał mnie uważnie i odpowiedział na pytania, z którymi przyszedłem na wizytę. Dowiedziałem się, jakie zmiany powinienem wprowadzić w mojej diecie i stylu życia oraz które suplementy i leki mogłyby okazać się faktycznie przydatne w mojej chorobie. Obecnie stopniowo wprowadzam zalecenia w życie i mam poczucie, że już po pierwszych dwóch tygodniach jest lepiej. Z czystym sumieniem polecam!

mgr Mateusz Durbas

Dziękuję za opinię i cieszę się, że jest Pan zadowolony z przebiegu wizyty.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SOMA GROUP Dieta (spersonalizowany plan żywieniowy)

Bardzo profesjonalny lekarz,pełen empatii i zaangażowania. Dieta w najdrobniejszych szczegółach dopasowana do pacjenta.Gorąco polecam

mgr Mateusz Durbas

Dziękuję bardzo za opinię. Serdecznie pozdrawiam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

132 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Za około 3 miesiące będę miała 19 lat. Kilka dni temu dowiedziałam się, że mam Insulinooporność. Dostałam ogólną rozpiskę od ginekologa co jeść ale nie potrafię sobie wszystkiego poukładać. Potrzebuję pomocy aby, ktoś doradził mi co tak naprawdę mogę jeść i ile. Jestem z Bytomia (Śląsk) i w okolicy szukam porady osoby, która naprawdę zna się na tym problemie.

Dzień dobry,

W przypadku insulinooporności oprócz pozytywnych zmian w sposobie odżywiania, ważna jest również modyfikacja dotychczasowego stylu życia. Oznacza to, że trzeba zwrócić baczną uwagę na codzienną aktywność fizyczną, sposoby radzenia sobie z emocjami oraz ilość i jakość snu. W badaniach naukowych zauważono, że styl życia obejmujący aktywność fizyczną, która jest zgodna z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi wysiłku o umiarkowanej intensywności przez co najmniej 30 minut 5 dni w tygodniu, wiąże się z polepszeniem wrażliwości na insulinę oraz poprawą kontroli glikemii. Dobrze jest zatem obok przestrzegania zasad zdrowego odżywiania, znaleźć każdego dnia chociażby 30 minut na aktywność ruchową (np. w formie szybkiego marszu), która niesie za sobą szereg korzyści zdrowotnych. Choć nie wspomniała Pani o tym czy występują problemy z nadmierną masą ciała, to proszę również pamiętać o konieczności redukcji nadmiernego stopnia otłuszczenia ciała, gdy taka sytuacja Panią dotyczy.

Z wyrazami szacunku,
Mateusz Durbas
Dietetyk Kliniczny
mateuszdurbas.pl

mgr Mateusz Durbas

Planuję kupić suplement diety African mango,czy jest względnie bezpieczny dla zdrowia i ewentualnie jakie ma on skutki uboczne?
Wiem,że ruch,zdrowe nawyki żywieniowe,konsultacja z dietetykiem...

Dzień dobry,

Pomimo szerokiej oferty suplementów diety wspierających proces redukcji tkanki tłuszczowej, z całą pewnością brakuje wystarczającej ilości rzetelnych dowodów naukowych, aby móc je zalecać jako skuteczne narzędzie do utraty i kontroli masy ciała u osób z nadwagą i osób otyłych. Warto zwrócić uwagę, że w dwóch przeprowadzonych randomizowanych, kontrolowanych badaniach klinicznych niektórzy pacjenci przyjmujący suplement zawierający afrykańskie mango zgłosili działania niepożądane w postaci bólu głowy, trudności z zasypianiem oraz wzdęć brzucha. Jak się bowiem okazuje, odpowiednia strategia żywieniowa bazująca na deficycie energetycznym i zwiększonej podaży błonnika pokarmowego, regularnie podejmowany wysiłek fizyczny (co najmniej 150 minut tygodniowo) oraz samokontrola i inne techniki behawioralne stanowią wciąż kluczowe elementy kompleksowego, skutecznego podejścia do procesu odchudzania, jak i utrzymania satysfakcjonującej, należnej masy ciała, które znajduje swoje poparcie w wielu dowodach naukowych.

Z wyrazami szacunku,
Mateusz Durbas
Dietetyk Kliniczny i Sportowy
mateuszdurbas.pl

mgr Mateusz Durbas

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Mateusz Durbas i jestem dietetykiem klinicznym oraz sportowym. Dietetyką zainteresowałem się już w wieku 16 lat, kiedy to pochłonął mnie s...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Celiakia
 • Nadciśnienie tętnicze
 • Niedowaga
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla w Krakowie
 • Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia
 • Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk sportowy
 • Psychodietetyk

Staże

 • Poradnia żywieniowa 4SLIM Radosław Bernat we Wrocławiu
 • Poradnia Dietetyczna NUTRICREATIVE w Krakowie
 • Fundacja na Rzecz Programu Wczesnego Rozpoznawania Chorób Nowotworowych u Kobiet GODULA-HOPEFilmy


Znajomość języków

Polski, Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • Stypendium Rektora dla najlepszych studentów dietetyki (Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla)

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (54)

Artykuły (4)

Powiązane wyszukiwania