Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 180 zł

Konsultacja online (pierwsza) dla par • 300 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Sposób płatności: Przelew na konto

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Wielopole 18a/5, Kraków
SOMA GROUP


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 3 lat
Gotówka, Przelew na konto, Blik
32 735..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Mateusz Durbas i jestem dietetykiem klinicznym oraz sportowym. Dietetyką zainteresowałem się już w wieku 16 lat, kiedy to pochłonął mnie s...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla w Krakowie
 • Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia
 • Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum
Zobacz więcej

Zakres porad

 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk sportowy
 • Psychodietetyk


Filmy


Znajomość języków

 • Polski,
 • Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Wielopole 18a/5, Kraków

200 zł

SOMA GROUP180 zł

Konsultacja online

Pozostałe usługi


Wielopole 18a/5, Kraków

od 200 zł

SOMA GROUPWielopole 18a/5, Kraków

od 180 zł

SOMA GROUPWielopole 18a/5, Kraków

180 zł

SOMA GROUPWielopole 18a/5, Kraków

180 zł

SOMA GROUPWielopole 18a/5, Kraków

350 zł

SOMA GROUP300 zł

Konsultacja online

90 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SOMA GROUP Dieta (spersonalizowany plan żywieniowy)

Szczerze polecam Pana Mateusza i współpracę z Nim. Jestem na początku drogi, ale jestem przekonana, że będzie to efektywna współpraca. Pełen profesjonalizm i pełne empatii podejście do pacjenta. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, Pan Mateusz odpowiedział na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Pomimo licznych schorzeń, które wykluczają się wzajemnie, Pan Mateusz zapewniał mnie i uspokoił na wizycie, że poradzimy sobie z leczeniem. Gorąco polecam!

mgr Mateusz Durbas

Cieszę się, że jest Pani zadowolona z przebiegu dotychczasowej współpracy. Trzymam za Panią mocno kciuki :)

I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: SOMA GROUP Inny

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie.
Pomimo tego,że nie potrzbuje pomocy stricte żywieniowej (planu dietetycznego) a odpowiedzi na kilka istotnych pytań na które dostałam szczegółowe odpowiedzi a przedewszystkim zostałam uspokojona ;)
Ogrom wiedzy :) Polecam !

mgr Mateusz Durbas

Dziękuję bardzo za pozytywną informację zwrotną po pierwszej wizycie. Serdecznie pozdrawiam :)

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Bardzo profesjonalna i wyczerpująca konsultacja dotycząca diety dla osób aktywnie uprawiających sport. Pozyskałam sporo ciekawych informacji, które będę stosować na codzień. Szczerze polecam!

mgr Mateusz Durbas

Dziękuję Pani Mario za pochlebną opinię po pierwszej konsultacji online. Serdecznie pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów sportowych!

M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: SOMA GROUP konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Absolutnie polecam, duża fachowość, wiedza, doświadczenie oraz praktyka. Jestem pełen satysfakcji po wizycie.

mgr Mateusz Durbas

Cieszę się, że jest Pan zadowolony po naszym spotkaniu w centrum medycznym. Mam również głęboką nadzieję, że przełoży się to na oczekiwane przez Pana efekty zdrowotne i sylwetkowe. Pozdrawiam serdecznie.

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SOMA GROUP konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Pan Mateusz to świetny specjalista, dokładnie wysłuchał moich dolegliwości i zalecił spersonalizowana dietę.Chetnie odpowiedział na wszystkie moje pytania i udzielił rzeczowych odpowiedzi. Bardzo profesjonalne podejście,Zdecydowanie polecam !

mgr Mateusz Durbas

Dziękuję Pani Aniu za pochlebną opinię na temat naszej współpracy. Trzymam mocno kciuki, aby wprowadzone zmiany w diecie przyniosły pożądaną poprawę stanu zdrowia.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Fantastyczne podejście do pacjenta, konkretne informacje, konkretne zalecenia, przyjazna atmosfera z niecierpliwością czekam na efekty

mgr Mateusz Durbas

Dziękuję bardzo za miłe słowa :) Serdecznie pozdrawiam!

E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Pan Mateusz, poza tym, że jest przemiłym człowiekiem jest też profesjonalistą. Wyjaśnił mi wszystko szczegółowo i dał wskazówki do dalszego postępowania. Wszystko w sympatycznej atmosferze, konkretnie i rzeczowo. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na wizytę u Pana Mateusza. Na pewno w razie potrzeby umówię się ponownie. Polecam serdecznie wszystkim!

mgr Mateusz Durbas

Ślicznie dziękuję za pozytywną informację zwrotną po konsultacji :) Cieszę się, że jest Pani bardzo zadowolona. Życzę Pani mnóstwo zdrowia i dobrej energii :)

J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: SOMA GROUP Inny

Po współpracy przez 3 miesiące i trzymaniu się diety waga spadła o 6 kg. Pan Mateusz prowadzi dokładne rozpoznanie stylu życia i preferencji, pozwala dobrać ilość posiłków i ich rozkład, a gotowa dieta jest łatwa do utrzymania i modyfikacji. Bierze pod uwagę prywatne preferencje (w dzienniczku przed wizytą miałam często lody i dostałam w zaleceniach listę niskokalorycznych lodów, co bardzo pomaga w lecie) i bardzo symaptycznie podchodzi do pacjenta.

mgr Mateusz Durbas

Dziękuję bardzo za informację zwrotną. Gratuluję uzyskanych rezultatów i cieszę się bardzo, że przygotowana dieta jest dla Pani łatwa do przestrzegania w okresie długoterminowym. Życzę Pani dalszych spadków masy ciała, zwłaszcza tkanki tłuszczowej :)

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

100% recommend. Mateusz is amazing. I have stage 5 kidney disease and aking a diet is very complicated. So many places didn't even respond to me but Mateusz was quick and very helpful.

He has provided a very high-quality diet plan for the month that suits my needs and the food is very tasty but more importantly, it fits perfectly into my diet requirements.

Mateusz goes above and beyond with the service and quality of information he provides. Thanks so much

mgr Mateusz Durbas

Thank you very much for your opinion. I'm glad I could help you Markus. Look after yourself!

L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Zdecydowanie polecam konsultacje u Pana Mateusza. Szczegółowo omówione zostały wyniki badań oraz kwestie suplementacji, zarówno pod kątem zdrowotnym, jak i tej sportowej zarówno w okresie treningowym jak i w okresie startowym i w dniu startu. Na pewno wrócę w razie potrzeby jakiejkolwiek porady dietetycznej.

mgr Mateusz Durbas

Cieszę się, że jest Pan zadowolony z moich usług. Dziękuję bardzo za opinię i polecam się na przyszłość :)

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

132 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Za około 3 miesiące będę miała 19 lat. Kilka dni temu dowiedziałam się, że mam Insulinooporność. Dostałam ogólną rozpiskę od ginekologa co jeść ale nie potrafię sobie wszystkiego poukładać. Potrzebuję pomocy aby, ktoś doradził mi co tak naprawdę mogę jeść i ile. Jestem z Bytomia (Śląsk) i w okolicy szukam porady osoby, która naprawdę zna się na tym problemie.

Dzień dobry,

W przypadku insulinooporności oprócz pozytywnych zmian w sposobie odżywiania, ważna jest również modyfikacja dotychczasowego stylu życia. Oznacza to, że trzeba zwrócić baczną uwagę na codzienną aktywność fizyczną, sposoby radzenia sobie z emocjami oraz ilość i jakość snu. W badaniach naukowych zauważono, że styl życia obejmujący aktywność fizyczną, która jest zgodna z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi wysiłku o umiarkowanej intensywności przez co najmniej 30 minut 5 dni w tygodniu, wiąże się z polepszeniem wrażliwości na insulinę oraz poprawą kontroli glikemii. Dobrze jest zatem obok przestrzegania zasad zdrowego odżywiania, znaleźć każdego dnia chociażby 30 minut na aktywność ruchową (np. w formie szybkiego marszu), która niesie za sobą szereg korzyści zdrowotnych. Choć nie wspomniała Pani o tym czy występują problemy z nadmierną masą ciała, to proszę również pamiętać o konieczności redukcji nadmiernego stopnia otłuszczenia ciała, gdy taka sytuacja Panią dotyczy.

Z wyrazami szacunku,
Mateusz Durbas
Dietetyk Kliniczny
mateuszdurbas.pl

mgr Mateusz Durbas

Planuję kupić suplement diety African mango,czy jest względnie bezpieczny dla zdrowia i ewentualnie jakie ma on skutki uboczne?
Wiem,że ruch,zdrowe nawyki żywieniowe,konsultacja z dietetykiem...

Dzień dobry,

Pomimo szerokiej oferty suplementów diety wspierających proces redukcji tkanki tłuszczowej, z całą pewnością brakuje wystarczającej ilości rzetelnych dowodów naukowych, aby móc je zalecać jako skuteczne narzędzie do utraty i kontroli masy ciała u osób z nadwagą i osób otyłych. Warto zwrócić uwagę, że w dwóch przeprowadzonych randomizowanych, kontrolowanych badaniach klinicznych niektórzy pacjenci przyjmujący suplement zawierający afrykańskie mango zgłosili działania niepożądane w postaci bólu głowy, trudności z zasypianiem oraz wzdęć brzucha. Jak się bowiem okazuje, odpowiednia strategia żywieniowa bazująca na deficycie energetycznym i zwiększonej podaży błonnika pokarmowego, regularnie podejmowany wysiłek fizyczny (co najmniej 150 minut tygodniowo) oraz samokontrola i inne techniki behawioralne stanowią wciąż kluczowe elementy kompleksowego, skutecznego podejścia do procesu odchudzania, jak i utrzymania satysfakcjonującej, należnej masy ciała, które znajduje swoje poparcie w wielu dowodach naukowych.

Z wyrazami szacunku,
Mateusz Durbas
Dietetyk Kliniczny i Sportowy
mateuszdurbas.pl

mgr Mateusz Durbas

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Mateusz Durbas i jestem dietetykiem klinicznym oraz sportowym. Dietetyką zainteresowałem się już w wieku 16 lat, kiedy to pochłonął mnie s...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla w Krakowie
 • Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia
 • Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Zakres porad

 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk sportowy
 • Psychodietetyk

Doświadczenie

 • Poradnia żywieniowa 4SLIM Radosław Bernat we Wrocławiu
 • Poradnia Dietetyczna NUTRICREATIVE w Krakowie
 • Fundacja na Rzecz Programu Wczesnego Rozpoznawania Chorób Nowotworowych u Kobiet GODULA-HOPEFilmy


Znajomość języków

 • Polski,
 • Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • Stypendium Rektora dla najlepszych studentów dietetyki (Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla)

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (54)

Artykuły (4)

Powiązane wyszukiwania