Aktualności

Adresy (2)

Wielopole 18a/5, Kraków
SOMA GROUP


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 3 lat
Gotówka, Przelew na konto
32 735..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Sposób płatności: Przelew na konto

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


Konsultacje odbywają się przez komunikatory takie, jak: Skype, Messenger lub platforma ZnanyLekarz. Po umówionej wizycie pacjent otrzyma ode mnie do 24 godzin na podany podczas rejestracji wizyty adres e--mail wszystkie szczegóły dotyczące konsultacji online, w tym numer konta do dokonania płatności oraz nazwę konta na Skype.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem magistrem dietetyki o specjalności dietetyka kliniczna, szkoleniowcem, jak również autorem setek artykułów specjalistycznych na temat żywienia ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Celiakia
 • Nadciśnienie tętnicze
 • Niedowaga
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla w Krakowie
 • Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia
 • Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk sportowy
 • Psychodietetyk


Filmy


Znajomość języków

Polski, Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)


Wielopole 18a/5, Kraków

150 zł

SOMA GROUP


Konsultacja online


150 zł

Konsultacja online

Pozostałe usługi

Dieta (spersonalizowany plan żywieniowy)


Wielopole 18a/5, Kraków

od 200 zł

SOMA GROUP


Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)


Wielopole 18a/5, Kraków

120 zł

SOMA GROUP


Konsultacja dietetyczna dla par (kolejna wizyta)


Wielopole 18a/5, Kraków

120 zł

SOMA GROUP


Konsultacja dietetyczna dla par (pierwsza wizyta)


Wielopole 18a/5, Kraków

250 zł

SOMA GROUP

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
57 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

To była najlepsza wizyta u dietetyka jaką do tej pory miałam. Pan Mateusz ma ogromną wiedzę i niezmiernie się cieszę, że mieszkając w Gdyni mam okazję uzyskać wsparcia od tego dobrego dietetyka mieszkającego w Krakowie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

godzinna szczegółowa wizyta, bardzo merytoryczne podejście do mojego przypadku, konkretny plan wywiadu, zero chaotyczności i działamy dalej :-)

mgr Mateusz Durbas

Dziękuję bardzo Pani Kasiu za opinię. Życzę Pani dużo zdrowia :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SOMA GROUP konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Bardzo pozytywnie odbieram wizytę u Pana Mateusza, wszystko dokładnie mi wytłumaczył, pełen profesjonalizm.

mgr Mateusz Durbas

Jestem bardzo wdzięczny za opinię. Serdecznie pozdrawiam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: SOMA GROUP konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Bardzo rzetelna i kompleksowa porada dietetyczna. Na szczególna pochwale zasługuje drobiazgowo przeprowadzony wywiad pod katem dostosowania planu żywieniowego pod indywidualne preferencje. Pan Mateusz posiada ogromna wiedzę z zakresu dietetyki klinicznej i sportowej. Jestem zachwycona wiedza, profesjonalizmem i zaangażowaniem. Gorąco polecam wszystkim. Tym co chcą schudnąć, przytyć, utrzymać wagę i sportowcom. Jestem przekonana, ze Pan Mateusz pomoże każdemu.

mgr Mateusz Durbas

Niezmiernie się cieszę, że są Państwo zadowoleni z wizyty. Dokładam wszelkich starań, aby trzymać wysoki poziom merytoryczny i dbać o indywidualne podejście do wszystkich osób, które zgłaszają się do mnie na konsultację. Ślicznie dziękuję za opinię.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: SOMA GROUP konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Pierwsza wizyta upłynęła w bardzo miłej atmosferze. Jestem pod wrażeniem wiedzy oraz profesjonalizmu Pana Mateusza.

mgr Mateusz Durbas

Dziękuję bardzo Pani Paulino za pozytywną informację zwrotną.


T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Podczas pierwszej wizyty pan Mateusz byl punktualny, wysluchal pacjenta, zadawla duzo pytan. Online konsultacja trwala okolo godziny. Tak jak uzgodnilismy po kilku dniach dostalismy przygotowana diete z przepisami i lista zakupow. Dieta zaczeta mamy nadzieje ze pomoze, gdyz zmagam sie z moimim dolegliwosciami z przewodu pokarmowego od ponad dwoch lat.

mgr Mateusz Durbas

Panie Tomaszu, dziękuję za wyrażenie opinii na temat współpracy. Jestem przekonany, że zindywidualizowana dieta i zmiany w stylu życia przyczynią się do znaczącego złagodzenia u Pana uciążliwych objawów ze strony przewodu pokarmowego.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SOMA GROUP konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Pierwsza wizyta bez zastrzeżeń ,wnikliwy wywiad i będziemy działać:) Jestem pełna nadziei że wszystko pójdzie sprawnie :) Polecam

mgr Mateusz Durbas

Pani Agnieszko, dziękuję za podzielenie się opinią. Również ufam, że wprowadzona strategia żywieniowa zagwarantuje odpowiednie korzyści zdrowotne :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: SOMA GROUP konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Pełen profesjonalizm.
Uzyskałam wyczerpującą odpowiedź na wszystkie pytania. Z pewnością zdecyduję się na kolejną wizytę. Polecam!

mgr Mateusz Durbas

Ślicznie dziękuję za informację zwrotną po wizycie. Cieszę się, że jest Pani zadowolona z wizyty.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: SOMA GROUP konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

To już moja czwarta wizyta. Pełen profesjonalizm. Diety bardzo dobrze przygotowane, przede wszystkim bardzo smaczne. Efekt - 20 kg mniej. Polecam.

mgr Mateusz Durbas

Dziękuję za opinię i do zobaczenia podczas kolejnej wizyty.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Wiedza merytoryczna na wysokim poziomie. Do tego indywidualne podejście i pełne zaangażowanie. Pan Mateusz potrafi słuchać i zwraca uwagę na każdy szczegół. Ma wiele ciekawych informacji, które ciężko znaleźć na własną rękę. Oczywiście, że polecam.

mgr Mateusz Durbas

Dziękuję bardzo za podzielenie się opinią i życzę Panu dużo zdrowia.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

132 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Za około 3 miesiące będę miała 19 lat. Kilka dni temu dowiedziałam się, że mam Insulinooporność. Dostałam ogólną rozpiskę od ginekologa co jeść ale nie potrafię sobie wszystkiego poukładać. Potrzebuję pomocy aby, ktoś doradził mi co tak naprawdę mogę jeść i ile. Jestem z Bytomia (Śląsk) i w okolicy szukam porady osoby, która naprawdę zna się na tym problemie.

  Dzień dobry,

  W przypadku insulinooporności oprócz pozytywnych zmian w sposobie odżywiania, ważna jest również modyfikacja dotychczasowego stylu życia. Oznacza to, że trzeba zwrócić baczną uwagę na codzienną aktywność fizyczną, sposoby radzenia sobie z emocjami oraz ilość i jakość snu. W badaniach naukowych zauważono, że styl życia obejmujący aktywność fizyczną, która jest zgodna z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi wysiłku o umiarkowanej intensywności przez co najmniej 30 minut 5 dni w tygodniu, wiąże się z polepszeniem wrażliwości na insulinę oraz poprawą kontroli glikemii. Dobrze jest zatem obok przestrzegania zasad zdrowego odżywiania, znaleźć każdego dnia chociażby 30 minut na aktywność ruchową (np. w formie szybkiego marszu), która niesie za sobą szereg korzyści zdrowotnych. Choć nie wspomniała Pani o tym czy występują problemy z nadmierną masą ciała, to proszę również pamiętać o konieczności redukcji nadmiernego stopnia otłuszczenia ciała, gdy taka sytuacja Panią dotyczy.

  Z wyrazami szacunku,
  Mateusz Durbas
  Dietetyk Kliniczny
  mateuszdurbas.pl

  mgr Mateusz Durbas

 • Planuję kupić suplement diety African mango,czy jest względnie bezpieczny dla zdrowia i ewentualnie jakie ma on skutki uboczne?
  Wiem,że ruch,zdrowe nawyki żywieniowe,konsultacja z dietetykiem...

  Dzień dobry,

  Pomimo szerokiej oferty suplementów diety wspierających proces redukcji tkanki tłuszczowej, z całą pewnością brakuje wystarczającej ilości rzetelnych dowodów naukowych, aby móc je zalecać jako skuteczne narzędzie do utraty i kontroli masy ciała u osób z nadwagą i osób otyłych. Warto zwrócić uwagę, że w dwóch przeprowadzonych randomizowanych, kontrolowanych badaniach klinicznych niektórzy pacjenci przyjmujący suplement zawierający afrykańskie mango zgłosili działania niepożądane w postaci bólu głowy, trudności z zasypianiem oraz wzdęć brzucha. Jak się bowiem okazuje, odpowiednia strategia żywieniowa bazująca na deficycie energetycznym i zwiększonej podaży błonnika pokarmowego, regularnie podejmowany wysiłek fizyczny (co najmniej 150 minut tygodniowo) oraz samokontrola i inne techniki behawioralne stanowią wciąż kluczowe elementy kompleksowego, skutecznego podejścia do procesu odchudzania, jak i utrzymania satysfakcjonującej, należnej masy ciała, które znajduje swoje poparcie w wielu dowodach naukowych.

  Z wyrazami szacunku,
  Mateusz Durbas
  Dietetyk Kliniczny i Sportowy
  mateuszdurbas.pl

  mgr Mateusz Durbas

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem magistrem dietetyki o specjalności dietetyka kliniczna, szkoleniowcem, jak również autorem setek artykułów specjalistycznych na temat żywienia ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Celiakia
 • Nadciśnienie tętnicze
 • Niedowaga
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla w Krakowie
 • Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia
 • Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk sportowy
 • Psychodietetyk

Staże

 • Poradnia żywieniowa 4SLIM Radosław Bernat we Wrocławiu
 • Poradnia Dietetyczna NUTRICREATIVE w Krakowie
 • Fundacja na Rzecz Programu Wczesnego Rozpoznawania Chorób Nowotworowych u Kobiet GODULA-HOPEFilmy


Znajomość języków

Polski, Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • Stypendium Rektora dla najlepszych studentów dietetyki (Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla)

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (54)

Artykuły (3)

Powiązane wyszukiwania