lek.

Marek Kukla

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

67 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
750 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem specjalistą, psychiatrą. Ukończyłem Śląską Akademię Medyczną w Katowicach, doświadczenie zawodowe zdobywałem w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego, na oddziałach… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
67 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - www.dcp.wroclaw.plUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Niestety Pan Marek mi nie pomógł, nie byłam zadowolona z wizyty. Miałam załamanie nerwowe na tle zawodowym, rozwiązaniem oczywiście były tabletki i heja. Wywiad dość krótki. Tabletek nie wzięłam. Poszłam na badania krwi, bo od dłuższego czasu byłam osłabiona, płaczliwa, po których zostałam skierowana do endokrynologa, rozpoznanie: hashimoto. W międzyczasie zmieniłam pracę i właściwie gdyby nie badania krwi, na które wysłałam się sama nie wiedziałabym o właściwej przyczynie.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - www.dcp.wroclaw.plUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pan Marek Kukla to serdeczny, bardzo otwarty, optymistycznie nastawiony do życia lekarz, co jest mocno irytujące.
  Lekarz co prawda zainteresowany problemem pacjenta, przeprowadza szczegółowy wywiad, wszystko skrupulatnie zapisuje na swoim MacBook'u. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje, stara się wzbudzić zaufanie, uważam, że potrafi odpowiednio dobrać leki. Niemniej jednak żałuję wyboru, ponieważ poczułem, że bagatelizuje część moich problemów z przeszłości, uważając, że przesadzam. Wystawiam jednak opinię neutralną zamiast słabej tylko dlatego, że nie podjąłem próby dalszej rozmowy z lekarzem o sprawie, która mnie od niego odrzuciła.

 • L
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - www.dcp.wroclaw.pl

  Doktor Kukla jest cudownym, ciepłym, profesjonalnym człowiekiem. Podczas całego leczenia zawsze zadawał mi mnóstwo pytań, zawsze był zainteresowany i zawsze dokladnie tłumaczył mi poszczególne etapy leczenia i wprawnie reagował na efekty. Mialam szczęście że trafiłam właśnie do niego. Bardzo dziękuję!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - www.dcp.wroclaw.plUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pan Marek ma indywidualne podejście do pacjenta oraz bardzo profesjonalnie podchodzi do problemu. Jestem zadowolona z wizyt.

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: nerwica

  lekarz bardzo wyrozumialy, opanowany, empatyczny. Uspokoil mnie co do objawow ktore u mnie wystepowaly. Jak na moj stan w owczesnej chwili ( bardzo silne poddenerwowanie i wzburzenie) zachowal sie bardzo profesjonalnie. W moim odczuciu diagnoza i wnioski zostaly postawione prawidlowo.Lekarz pewny siebie w pozytywnym znaczeniu tego slowa, a zarazem kulturalny. Leki pomagaja. Jestem zadowolona i mysle ze wszystko idzie w dobrym kierunku.

 • F
  Lokalizacja: Poradnia Zdrowia Psychicznego Zakład Opieki Zdrowotnej Baranowski, Maksymowicz Spółka Partnerska LekarzyUsługa: Nerwica

  Człowiek bez empatii. Zamiast udzielenia pomocy cały czas narzuca swoją narrację sugerującą np. próby wyłudzania chorobowego, które nomen omen mi przysługiwało w związku ze stanem chorobowym. Nawet nie przeprowadził podstawowych czynności zmierzających do oceny takiego stanu rzeczy. Nie dopuszczał do wyjaśnienie sytuacji a przy próbie prośby o leczenie, pomimo trzymania przed sobą kart choroby (leczę się od ok. 3- 4 lat) - pyta co Panu jest? Lekarz nie zainteresowany pacjentem. Stąd też i moja reakcja określająca jednoznacznie jego postępowanie jako nieodpowiedzialne i poniżające pacjenta. Nie polecam!

  Marek Kukla2018-07-05

  Przypominam, że agresja słowna (krzyk, publiczne naruszanie dobrego imienia, używanie słów obraźliwych, groźby) nie jest dopuszczalna w jakimkolwiek miejscu i w stosunku do kogokolwiek, także lekarza.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - www.dcp.wroclaw.plUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Mimo utrzymującego się ucisku w gardle przez 3 tygodnie (Globus) po wykonaniu przez dr Kuklę analizy przypadku czyli zadaniu standardowych pytań, przekierowano mnie na psychoterapię. Po wizycie zaczęłam się w domu bardzo źle czuć, płakałam, odczuwałam stan emocjonalny fizycznie, więc nie jestem w stanie uwierzyć, że wypuszczono mnie z gabinetu bez pomocy farmakologicznej. Dopiero pół tabletki hydroksyzyny, którą dostałam od siostry spowodowało rozluźnienie i to, że zasnęłam

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - www.dcp.wroclaw.plUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Bardzo dobry lekarz i przyzwoity człowiek. Byłem na dwóch spotkaniach u doktora Marka Kukli i z obu wyszedłem bardzo zadowolony. Pan doktor jest, dobrym słuchaczem, rozumie problemy z jakim sie do niego przychodzi, ma niezwykły dar empatii i chęć do pomocy. Dzięki niemu udało mi się znowu stanąć na nogi i uwierzyć w siebie.

 • K
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - www.dcp.wroclaw.plUsługa: nerwica lekowa

  Zawsze wychodzę od Pana Doktora z gabinetu z pozytywną energią. Zawsze profesjonalny, sympatyczny, uśmiechnięty. Polecam wszystkim!

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - www.dcp.wroclaw.plUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Bardzo zaangażowany, konkretny i sympatyczny lekarz. Niestrudzenie poszukuje najlepszej terapii, nie poprzestaje na lekach, które nie dają dobrych efektów. Na wszystkich wizytach byłam starannie wysłuchana i dopytana o szczegóły pozwalające dobrać odpowiednie środki. Dostałam także bardzo dokładne wyjaśnienia co do spodziewanych efektów terapii. Przy tym atmosfera wizyt jest bardzo przyjazna i profesjonalna. Nie mam żadnych zastrzeżeń i bardzo polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem specjalistą, psychiatrą. Ukończyłem Śląską Akademię Medyczną w Katowicach, doświadczenie zawodowe zdobywałem w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego, na oddziałach stacjonarnych męskich i żeńskich, oddziale leczenia nerwic, oddziale dziennym, oddziale detoksykacyjnym dla osób uzależnionych od alkoholu i narkotyków, poradni zdrowia psychicznego oraz stażach zewnętrznych. Ponadto ukończyłem studia podyplomowe na kierunkach "Dietetyka i planowanie żywienia" oraz "Psychodietetyka". Zajmuję się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych osób dorosłych. Pomagam osobom cierpiącym z powodu m.in zaburzeń nastroju (depresja, zaburzenie afektywne dwubiegunowe), zaburzeń lękowych (tzw. nerwic), schizofrenii, zaburzeń odżywiania, zaburzeń pamięci, snu, uzależnień, zaburzeń psychicznych osób w podeszłym wieku. Poza leczeniem ww. schorzeń jako psychodietetyk zajmuje się leczeniem otyłości, korzystając z wiedzy medycznej, dietetycznej i psychodietetycznej podchodzę do tego problemu kompleksowo.

  Pacjentów przyjmuje w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu przy ul. Dyrekcyjnej 37/47 (www.dcp.wroclaw.pl).

Specjalizacje

 • Psychiatria

Edukacja

 • Śląski Uniwersytet Medyczny, wydział lekarski w Katowicach, 2009

Publikacje

 • -

Nagrody i wyróżnienia

 • -

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski
 • polski

Staże

 • Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego, Oddział stacjonarny, Oddział leczenia nerwic, Oddział Dzienny, Oddział detoksykacyjny dla osób uzależnionych od alkoholu i narkotyków oraz staże zewnętrzne

Certyfikaty

 • Marek Kukla, psychiatra w mieście Wrocław - Certyfikaty
 • Marek Kukla, psychiatra - Certyfikaty

Filmy

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Psychiatra Marek Kukla
Dolnośląskie centrum psychoterapii - psychiatra marek kukla

Najbliższe terminy:

kolejne dni