lek.

Marek Kukla

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

61 opinii +dodaj

Umów wizytę
1 702 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem specjalistą, psychiatrą. Ukończyłem Śląską Akademię Medyczną w Katowicach, doświadczenie zawodowe zdobywałem w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego, na oddziałach… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
61 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Mimo utrzymującego się ucisku w gardle przez 3 tygodnie (Globus) po wykonaniu przez dr Kuklę analizy przypadku czyli zadaniu standardowych pytań, przekierowano mnie na psychoterapię. Po wizycie zaczęłam się w domu bardzo źle czuć, płakałam, odczuwałam stan emocjonalny fizycznie, więc nie jestem w stanie uwierzyć, że wypuszczono mnie z gabinetu bez pomocy farmakologicznej. Dopiero pół tabletki hydroksyzyny, którą dostałam od siostry spowodowało rozluźnienie i to, że zasnęłam

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Bardzo dobry lekarz i przyzwoity człowiek. Byłem na dwóch spotkaniach u doktora Marka Kukli i z obu wyszedłem bardzo zadowolony. Pan doktor jest, dobrym słuchaczem, rozumie problemy z jakim sie do niego przychodzi, ma niezwykły dar empatii i chęć do pomocy. Dzięki niemu udało mi się znowu stanąć na nogi i uwierzyć w siebie.

 • K
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: nerwica lekowa

  Zawsze wychodzę od Pana Doktora z gabinetu z pozytywną energią. Zawsze profesjonalny, sympatyczny, uśmiechnięty. Polecam wszystkim!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Bardzo zaangażowany, konkretny i sympatyczny lekarz. Niestrudzenie poszukuje najlepszej terapii, nie poprzestaje na lekach, które nie dają dobrych efektów. Na wszystkich wizytach byłam starannie wysłuchana i dopytana o szczegóły pozwalające dobrać odpowiednie środki. Dostałam także bardzo dokładne wyjaśnienia co do spodziewanych efektów terapii. Przy tym atmosfera wizyt jest bardzo przyjazna i profesjonalna. Nie mam żadnych zastrzeżeń i bardzo polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami poniżej. Od siebie mogę dodać tylko tyle, że podejście p. Marka jest bardzo profesjonalne, przy jednoczesnym zachowaniu ludzkiej twarzy, tak potrzebnej w przypadku dolegliwości psychicznych.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

  Naprawdę polecam tego lekarza. Z chorobą (depresją) zmagam się od ponad 6 lat, leczyłam się już u kilku psychiatrów. Zmieniałam ich ze względu na np. długi czas oczekiwania na wizyty, odczucie pobieżnego zainteresowania się moją chorobą i przepisywania leków bez dokładnego wywiadu, czy nieadekwatne i niedelikatne zachowanie wobec mnie.
  Na razie nie zamierzam szukać nowego psychiatry, bo podoba mi się sposób leczenia pacjentów przez doktora Kuklę, czuję się "zadbana". Dzięki temu mam więcej nadziei na wyzdrowienie.
  Na wizytę można się wygodnie umówić przez ten portal, zwykle nie trzeba czekać dłużej niż tydzień. Jedynym minusem jest czas oczekiwania na samą wizytę już w przychodni, godzina wizyty zwykle się opóźnia. Sama niedawno byłam na wizycie u doktora dłużej o ok. 10 minut, bo rozmawialiśmy o właściwym doborze leków. Tak że staram się być wyrozumiała w kwestii opóźnień i czytać w tym czasie czasopisma dostępne w DCP.
  Dużym plusem jest też cena wizyty. Nie tak łatwo jest znaleźć dobrego psychiatrę we Wrocławiu, u którego wizyta nie przekracza 120 zł.

 • K

  Moje leczenie z udziałem Pana Doktora trwa 8 miesięcy. Przez ten czas dał się poznać jako osoba zaangażowana w samopoczucie i losy pacjenta. Będąc pod jego opieką czułam się bezpiecznie, wiedziałam, że zmierzamy w dobrym kierunku. Doktor nieustannie reagował na mój stan zdrowia, modyfikując plan leczenia zgodnie z obserwacjami i założonym celem. Czułam, że byłam traktowana indywidualnie. Cały proces leczenia i pierwsza wizyta to był moim pierwszy kontakt z lekarzem psychiatrą, dlatego mam radę dla każdego, kto trafił na tę stronę w poszukiwaniu pomocy. Tak, to ten właściwy lekarz. Idź, rozwiąż swój problem i zostaw daleko za sobą wszystkie stereotypy o psychiatrii, którymi nasiąknąłeś przez lata. Wyobraź sobie, że to wizyta zupełnie podobna do tej u lekarza internisty. Czuć tylko większą empatię i zrozumienie, ale bez patosu i ckliwości. Skoro dbamy o nasze sylwestki, włosy, paznokcie, wątrobę, skórę, trzustkę, nerki i żołądek to dlaczego mielibyśmy ominąć centrum sterowania tego wszystkiego? No właśnie, trudno znaleźć argumenty. Polecam Doktora Marka Kuklę i bardzo dziękuję mu za naszą wspólną pracę i jego wiedzę, cierpliwość, zaangażowanie i otwartość, tzn. takie ludzkie, zdrowe podejście, za ten złoty środek, który pomaga człowiekowi złapać grunt w trudnej chwili.

 • W

  Bardzo dobry specjalista, wszystkiego wysłuchał dokładnie doradził co mam robić w moim przypadku, polecam doktora bardzo sympatyczny i miły człowiek dobre podejście do pacjenta.

 • Q
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest profesjonalistą w każdym calu. Człowiek bardzo miły, wyrozumiały, cierpliwy. Rozmowa zawsze przebiega w miłej atmosferze. Potrafi wysłuchać i odnieść się do każdej kwestii, zawsze stara się uzasadnić podejmowane próby leczenia farmakologicznego. Bardzo polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem specjalistą, psychiatrą. Ukończyłem Śląską Akademię Medyczną w Katowicach, doświadczenie zawodowe zdobywałem w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego, na oddziałach stacjonarnych męskich i żeńskich, oddziale leczenia nerwic, oddziale dziennym, oddziale detoksykacyjnym dla osób uzależnionych od alkoholu i narkotyków, poradni zdrowia psychicznego oraz stażach zewnętrznych. Ponadto ukończyłem studia podyplomowe na kierunkach "Dietetyka i planowanie żywienia" oraz "Psychodietetyka". Zajmuję się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych osób dorosłych. Pomagam osobom cierpiącym z powodu m.in zaburzeń nastroju (depresja, zaburzenie afektywne dwubiegunowe), zaburzeń lękowych (tzw. nerwic), schizofrenii, zaburzeń odżywiania, zaburzeń pamięci, snu, uzależnień, zaburzeń psychicznych osób w podeszłym wieku. Poza leczeniem ww. schorzeń jako psychodietetyk zajmuje się leczeniem otyłości, korzystając z wiedzy medycznej, dietetycznej i psychodietetycznej podchodzę do tego problemu kompleksowo.

  Pacjentów przyjmuje w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu przy ul. Dyrekcyjnej 37/47 (www.dcp.wroclaw.pl).

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Śląski Uniwersytet Medyczny, wydział lekarski w Katowicach, 2009

Publikacje

 • -

Nagrody i wyróżnienia

 • -

badge-likeCreated with Sketch. Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski
 • polski

Staże

 • Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego, Oddział stacjonarny, Oddział leczenia nerwic, Oddział Dzienny, Oddział detoksykacyjny dla osób uzależnionych od alkoholu i narkotyków oraz staże zewnętrzne

Certyfikaty

 • Marek Kukla, psychiatra w mieście Wrocław - Certyfikaty
 • Marek Kukla, psychiatra - Certyfikaty