dr n. med.

Małgorzata Chodakowska-Żebrowska

Neurolog

15 opinii +dodaj

Umów wizytę 17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr MAłgorzata Chodakowska-Żebrowska jest specjalistą II stopnia w neurologii. Doświadczenie zawodowe zdobywa pracując w Oddziale Alzheimerowskim Kliniki Neurologii Centralnego Szpitala… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr MAłgorzata Chodakowska-Żebrowska jest specjalistą II stopnia w neurologii.
  Doświadczenie zawodowe zdobywa pracując w Oddziale Alzheimerowskim Kliniki Neurologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA , a wcześniej oddziale Neurologii Szpitala Czerniakowskiego w Warszawie.

  Autorka licznych publikacji z zakresu chorób neurologicznych. Członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Europejskiego i Polskiego oddziału Towarzystwa Alzheimerowskiego.

Specjalizacje

 • Neurologia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Instytut Konsultacyjno-Terapeutyczny INVERSAUsługa: problemy z pamięcią, obniżeniem nastroju, zagubieniem

  Profesjonalna porada, cierpliwość i życzliwość pani doktor godna podziwu. Skupienie na pacjencie i wsparcie dla rodziny.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Instytut Konsultacyjno-Terapeutyczny INVERSAUsługa: badanie neurologiczne

  Wizyta przebiegła sympatycznie, otrzymałam dalsze zalecenia i skierowania. Natomiast zaplanowany 20 minutowy czas na tak ważne sprawy, z jakimi się przychodzi jest niewystarczający ( dokładny wywiad, badanie, zalecenia). Nie ma czasu na jakieś pytania, rozmowę. Pani recepcjonistka, która wchodzi w czasie wizyty i poucza lekarza, że należy kończyć zachowuje się moim zdaniem co najmniej nietaktownie. Pacjentka

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Instytut Konsultacyjno-Terapeutyczny INVERSAUsługa: badanie neurologiczne

  Pani Doktor posiada bardzo szeroką wiedzę nie tylko z neurologii ale też z innych dziedzin medycyny co pozwala na kojarzenie poszczególnych dolegliwości i stawianie diagnozy. Jest niesamowicie opanowaną i rzeczową osobą. Do tego bardzo dobrze zarządza czasem, pacjent wychodzi z gabinetu z wiedzą i planem działania a jednocześnie nie ma opóźnień dla kolejnych pacjentów. Żałuję, że nie trafiłam do Pani Doktor dużo wcześniej co uchroniłoby mnie przed szeregiem bardzo obciążających i kosztownych procedur. Określam Panią Doktor jako „zaufanie i kompetencja”

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Instytut Konsultacyjno-Terapeutyczny INVERSAUsługa: badanie neurologiczne

  Byłam z mężem juz kolejny raz u Pani Doktor M.Chodakowskiej-Zebrowskiej. T wspaniała lekarka, kompetentna, profesjonalna, ciepła, wrazliwa, o dużej kulturze osobistej. Szczegółowo wszystko wyjasnia i tłumaczy. Ma swietny kontakt z pacjentem. Szczerze polecam.
  Hanna M.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Instytut Konsultacyjno-Terapeutyczny INVERSAUsługa: badanie neurologiczne

  Bardzo rzeczowy, profesjonalny z dużą wiedzą lekarz. Ciepła, miła, cierpliwa osoba, dokładnie wytłumaczyła mi wszystko, odpowiedziała wyczerpująco na wszystkie moje pytania. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor.

 • M
  Lokalizacja: Instytut Konsultacyjno-Terapeutyczny INVERSAUsługa: choroba Alzheimera u mamy

  Bardzo merytoryczna, potrafiąca "ludzkim" językiem wyjaśnić problemy związane z chorobą, z poczuciem humoru. Pełen profesjonalizm. Z pewnością będę kontynuowała leczenie mamy u Pani Doktor Chodakowskiej.

 • M

  Pani doktor jak zwykle bardzo rzeczowa. Wysłuchała i odpowiadała na wszystkie pytania / wątpliwości. Bardzo polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pani doktor poświęciła mi dużo czasu i z uwagą wysłuchała, jakie mnie dręczą problemy. Udzieliła istotnych wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki oraz leczenia.

 • J
  Lokalizacja: Macromedica Centrum Medyczne

  Jestem zawsze bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor, cierpliwie mnie wsłuchała, wyjaśniła moje wątpliwości Jestem jej pacjentką od wielu lat i zawsze wiem, że otrzymam profesjonalną pomoc . Bardzo polecam.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam Panią Doktor ze względu na kompetencje i doświadczenie. Pani Doktor podeszła do mojej mamy w bardzo spokojny i rzetelny sposób. Przeprowadziła szczegółowy wywiad i zleciła dodatkowe badania. Wizyta trwała 20 min. Polecam w 100 %