Informacje o placówce

Gabinety

Europejskie Centrum Medyczne

Al. K.E.N. 96, Ursynów

02-722, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Żytyńska-Daniluk

  Pediatra, lek.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIC HOUSE

   Wizyta odbyła się prawidłowo. Pani Doktor bardzo rzeczowo i profesjonalnie podeszła do naszej sprawy, a dodatkowo jest osobą bardzo komunikatywną, dzięki czemu od wejścia do gabinetu można poczuć się swobodnie i bez stresu opowiedzieć o obawach dotyczących dziecka.

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIC HOUSEUsługa: konsultacja pediatryczna

   Przemiła Pani Doktor, zbadała dziecko naprawdę od A do Z, odpowiedziała na wszystkie nasze pytania bardzo wyczerpująco. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (50) o tym lekarzu


 • Ireneusz Kotela

  Ortopeda, prof. dr hab. n. med.

  • E
   Lokalizacja: MEDIC HOUSEUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Bardzo rzetelny, miły i kompetentny lekarz. Wszystko dokładnie objaśnił, zbadał. Z wizyty jestem bardzo zadowolona. Serdecznie go polecam. Pozdrawiam. E.M.

  • Lokalizacja: MEDIC HOUSEUsługa: konsultacja

   Profesor jest doskonałym chirurgiem w zakresie endoprotez stawu biodrowego, bardzo mi pomógł. Bardzo sympatyczny i rzeczowo podchodzi do problemów pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Andrzej Deptała

  Onkolog, Hematolog, prof. dr hab. n. med.

  • G
   Lokalizacja: MEDIC HOUSEUsługa: konsultacja onkologiczna

   Wizyta miała na celu konsultacje co do otrzymanej diagnozy i dalszego postępowania. Pan Profesor wyjaśnił rzeczowo wszystkie niejasności i wątpliwości. Serdecznie polecam

  • K
   Lokalizacja: MEDIC HOUSEUsługa: profesorskie konsultacje onkologiczne

   Pan Profesor jest bardzo miłym człowiekiem, spokojnie analizuje dostarczoną dokumentację i przystępnym językiem tłumaczy, doradza. Wizyta pozwala zrozumieć na czym polega choroba, jak powinna być leczona, dodaje pacjentowi wiary i otuchy. Zdecydowanie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Paweł Małdyk

  Ortopeda, prof. dr hab. n. med.

  • K
   Lokalizacja: Carolina Medical CenterUsługa: konsultacja reumatologiczna

   Pan profesor stworzył miłą atmosferę w trakcie wizyty, chociaż na nią troszeczkę się spóźniłem. W sposób zrozumiały zostałem zapoznany z kolejnymi etapami leczenia. Na zadane pytanie otrzymałem wyczerpująca informację. Najbliższe czynności związane z organizacją leczenia dostałem w formie pisemnej. Taka postawa godna jest zalecenia dla wszystkich lekarzy.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Carolina Medical CenterUsługa: konsultacja reumatologiczna

   Wizyta odbyła się planowo ,lekarz rzeczowo wyjaśnił problem i jego rozwiązanie .,wskazał schemat działań abym mogła w najbliższym czasie uporać się z czekająca mnie operacja stawu biodrowego .

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Alicja Milczarczyk

  Internista, Diabetolog, dr

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD ClinicUsługa: Inny

   Pełny profesjonalizm. Zawsze chętna do wysłuchania. Ma dużo empatii do pacjenta i dużo optymizmu. Polecam gorąco Panią dr Milczarczyk.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD ClinicUsługa: Zwykła wizyta

   Wspaniała kobieta. Bardzo dobry lekarz, wysłuchała , wytłumaczyła wszystko, odpowiedziała na wszelkie pytania.Polecam bardzo .

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Donat Jaguś

  Ginekolog, lek.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Lux Med - WarszawaUsługa: Inny

   Niestety nie polecam tego lekarza. Byłam na jednym z ważniejszych badań obrazowych w ciąży tj. usg połówkowe. Lekarz nie daje dojść do słowa, gdy zostałam zapytana o problemy, komplikacje i zaczęłam mówić o krwawieniu z którym byłam na izbie przyjęć od razu mnie uciszał i nie dał powiedzieć co miałam do przekazania. Lekarz z IP wyraźnie zaznaczył, żeby przy tym usg uczulić lekarza wykonującego usg na sprawdzenie pozycji łożyska ponieważ krwawienie wynikało z jego przodowania. Łożysko zostało sprawdzone jednak pozycja została ustalona pobieżnie. Dodatkowo lekarz stwierdził coś w serduszku jednak na dwukrotne prośby nie wyjaśnił co to jest, nie odesłał do żadnej literatury. 1,5 tygodnia później byłam na powtórnym usg prywatnie. Okazało się, że łożysko wcale nie jest prawidłowo usadowione i w dalszym ciągu stwarza zagrożenie krwawienia i poronienia. Zmiana w sercu także została zauważona, ale tutaj dostałam naprawdę rzetelną odpowiedź. Tym razem wyszłam z gabinetu spokojna, wiedziałam co robić a czego nie i jak się zachować żeby ograniczyć ryzyko poronienia.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Z czystym sumieniem polecam Doktora! Tak kompetentnego lekarza nie spotkałam. Dzięki niemu urodziłam zdrowa córeczkę, a nie była to łatwa ciąża. Teraz nadal jest moim ginekologiem prowadzącym. Niesamowite poczucie humoru, wiedza i ogromne doświadczenia sprawiają, ze jestem zawsze zadowolona z każdej wizyty!

  Zobacz wszystkie opinie (134) o tym lekarzu


 • Paweł Milewczyk

  Ginekolog, Endokrynolog, Androlog, dr

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD ClinicUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Wizyta pierwszorazowa. Lekarz miły, empatyczny, zainteresowany problemem. Wszystkiego dokładnie wyjaśnia. Na pewno będę wracać na kolejne wizyty.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD ClinicUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Trafiłam do Pana doktora dzięki wielu pozytywnym opiniom. Z perspektywy czasu jednak chcę zweryfikować moją opinię. Lekarz jest miły, tworzy naprawdę przyjazna atmosferę w gabinecie. Moim celem była ciąża, która nie przychodziła. Lekarz stwierdził hiperprolaktynemie, przepisał leki ale mimo braku ciąży nie chciał kierować mnie na dalsze badania tylko zalecal cierpliwie czekać. Dodatkowo przepisał leki na stymulację jajników. W cyklu stymulowanym lekarz stwierdził ze moja macica złe zareagowała na leki i struktura zrobiła się polipowata. Kazał przyjść na kontrole za miesiąc. Zmiany się wchłonęły ale mi dało to do myślenia. Po zmianie lekarza i dalszej diagnostyce okazalo się ze mam zaawansowana endometriozę i problem z jajowodami wiec stymulacja która zaproponował lekarz była zbędna... A niezbędne okazało się wykonanie laparoskopii.

  Zobacz wszystkie opinie (187) o tym lekarzu


 • Iwona Bartecka-Szarek

  Internista, Lekarz Medycyny Pracy,

  • M

   Lekarz z powolania rzetelny ,kompetentny .Profesjonalista.Polecam Panią doktor zarówno jako internistę ,jak i lekarza med Pracy.


 • Jakub Szumański

  Psychiatra,

  • M

   A ja z Panem Jakkubem Szumańskim i Leszkiem Kowalkowskim mam kontakt od 2 i pół roku i jestem zadowolona. Każdy ma prawo do własnej opinii oczywiście. Tyle, że z własnego doświadczenia wiem, że rok na odnalezienie się zagubionej osoby to zdecydowanie za mało. Ludzie przychodzą i odchodzą, bardzo często wracają. Gorąco polecam Jakuba Szumańskiego, za jego trafne spostrzeżenia i za to, że daje ludziom czas na własną pracę ze sobą. Jeśli kogokolwiek miałabym polecać to w pierwszym rzędzie właśnie Jakuba Szumańśkiego.

  • E

   Prowadzi wraz z Panem Kowalkowskim grupe terapeutyczną z ktorej nic nie wynika .Biorą za miesiac kilkaset zł . od osoby wygłaszaja wyuczone formułki i jesli członkowie grupy (pacjenci) sobie wzajemnie nie pomogą to z grupy nie ma zadnej korzyści.W sposób cyniczny wykorzystują cudzą krzywdę biorąc pieniądze od zagubionych ludzi.,którzy w swym nieszczęściu są w stanie dać wszystko.Sa bardzo nielojalni..Uczestniczyłam w tej grupie ponad rok i zmarnowałam pieniądze,czas i zraziłam się do psychoterapeutów.Teraz chodze na inna terapię ,która jest o niebo lepsza i sensowniejsza...i tańsza.


 • Dariusz Wasiak

  Internista, Kardiolog, Chirurg,

  • A

   Wspaniały chirurg i specjalista od spraw trudnych.Operował mnie dwukrotnie i jestem bardzo wdzięczna za jego wykonaną pracę.Niewielu jest takich lekarzy jak on nie bojących się wyzwań ale nie za wszelką cenę,zawsze doradzał najlepsze rozwiązanie w danej sytuacji.Pacjent i jego dobro to jego priorytet.BARDZO DZIEKUJĘ PANIE DOKTORZE ZA WSPANIAŁE WYKONANĄ PANA PRACĘ I ODZYSKANE MOJE ZDROWIE!!!!

  • A

   Wspaniały lekarz godny polecenia . Przeprowadzał mi zbieg operacyjny na wątrobie i z pełną odpowiedzialnością moge powiedzieć że jest człowiekiem który dobro pacjenta stawia na pierwszym miejscu !!!
   DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE ZA DOSKONALĄ OPIEKĘ !!!!


Powiązane wyszukiwania