lek.

Magdalena Twardosz

verifiedCreated with Sketch.

Internista, Lekarz rodzinny, Pediatra

10 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
245 odwiedzin w ciągu 30 dni

Najkrótszą drogą do człowieka jest uśmiech. Oprócz pokonywania takiej codziennej drogi w gabinecie, kiedy tylko kogę, wybieram się w podróż, bo poznawanie świata to moja pasja. Moją… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7HUsługa: bóle brzucha, przyspieszone bicie serca, szumy w uszach

  Pani Twardosz jest najlepszym internistą, u jakiegokolwiek byłam.

  Przyszłam w sumie z pięcioma problemami. Jedne mniej, drugie bardziej dokuczliwe. Pani doktor wysłuchała mnie ze wszystkim, mimo że rozumiem, że wizyty mają swój ograniczony czas, ale niczego nie pominęła z tego powodu.

  Dostałam instrukcje co zrobimy, że pokolei przejdziemy przez te problemy. Zleciła mi podstawowe badania.

  Do rzeczy, które nie były oczywiste dostałam skierowanie na konsultacje specjalistyczne lub na konkretne badania. Niektóre rzeczy już zostały przejęte przez innych specjalistów, bo badania wykazały nieprawidłowości. Tam gdzie dalej nie ma pewności pani doktor dalej szuka przyczyn (bóle brzucha) i kieruje na kolejne badania, które mają największa szansę coś wykazać, by skierować mnie do odpowiedniej osoby lub przypisać odpowiednie leki.

  Poza tym pani jest bardzo miła, uprzejma i pomocna.
  Nie ma lekarza, którego bym bardziej polecała :)

 • J

  Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem, zdecydowanie z powołania. Wysłuchała mnie uważnie, przeprowadziła wywiad, wynikała badania i zleciał badania laboratoryjne. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor.

 • A

  Wspaniały, zainteresowany pacjentem lekarz! Przy tym życzliwa i sympatyczna osoba. Zadaje dokladładne pytania i wsłuchuje się w odpowiedzi pacjenta. Polecam jak lekarza pierwszego kontaktu.

 • B

  Ja też byłam u Pani Doktor dwa razy i więcej bym już nie poszła. Za pierwszym razem wszystko było OK, ale przy kolejnej wizycie to już był szok. Przedstawiłam Pani Doktor wyniki badań gdzie nie wszystko w nich było w porządku, więc miałam nadzieję, że dostanę skierowanie na kolejne badania które by wskazały przyczynę choroby, a tu nic, jednym słowem zostałam zbyta i potraktowana jako kolejny numerek z kolejki. Nawet Pani Doktor nie zasugerowała kolejnych badań ani przejściowych lekarstw. Pielęgniarka w zabiegowym bardziej mi pomogła.

 • Byłem u Pani Magdaleny 28.11.14. Ma bardzo profesjonalnie podejście do pacjenta. Od razu zdializowała chorobę, skierowała mnie do szpitala, i dalej się mną tutaj zajmują.(odpowiedni specjalista) Konkretnie pytania zadaje, niczego nie bagatelizuje!, co u niektórych lekarzy pozostawia wiele do życzenia.
  Dziękuje Pani Magdaleno!!!

 • G

  Wspaniały lekarz , miła , cierpliwa , konkretna , ze wspaniałym podejściem do pacjenta . Byłem u Pani Doktor wielokrotnie i zawsze zachowywała się tak samo , jak opisałem wyżej. Życzę Pani Doktor wszystkiego najlepszego

 • E

  Moim zdaniem jest to bardzo dobra lekarka: cierpliwa, dokładnie bada dziecko, odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości rodziców, wszystko tłumaczy. Zdecydowanie polecam.

 • E

  Mi także Pani doktor przypadła do gustu: rozwiewa wszelkie watpliwośc, wyczerująco odpowiada na pytania, dokładnie bada dziecko, tłumaczy wszystko rodzicom. Polecam.

 • P

  Konkretna, dobra lekarka, z życzliwościa podchodząca do pacjenta. Odpowiada na różne pytania i stara się pomóc.

 • A

  Spokojna, dobra lekarka. Dokładnie bada pacjenta. Nie lekceważy objawów. Odpowiada na pytania i dokładnie wyjaśnia wątpliwości. Jak mało który lekarz potrafi dobrać leki na różne dolegliwości nieginekologiczne w ciąży.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Najkrótszą drogą do człowieka jest uśmiech. Oprócz pokonywania takiej codziennej drogi w gabinecie, kiedy tylko kogę, wybieram się w podróż, bo poznawanie świata to moja pasja. Moją pasją jest również leczenie,. Lekarz to zawód, ale także powołanie, w którym się spełniam. Od wielu lat z zaangażowaniem kwalifikuję do szczepień z zakresu medycyny podróży, zarówno dorosłych jak i dzieci. Moim wyzwaniem jest odpowiadanie i profesjonalne przygotowanie pacjenta do wyjazdu. Stawiam na profilaktykę i przede wszystkim bezpieczne poznawanie świata. Interesuję się medycyną tropikalną, jak również medycyną ekstremalną.

  Podróżowanie i poznawanie świata interesowały mnie już na studiach, ponieważ oprócz chęci pomagania ludziom w wielu problemach chorobowych, zawsze pragnęłam, by korzystali z życia w każdym aspekcie i każdym wieku. Jako szczęśliwa mama dwójki dzieci kwalifikuję do szczepień wyjazdowych także dzieci powyżej 5 roku życia.
  Wieloletnie doświadczenie w pracy zawodowej, pozwala mi holistycznie spojrzeć na moich pacjentów w każdym wieku, którzy od lat podróżują, zaczynają podróżować albo... dopiero zaczynają marzyć o podróżowaniu.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Pediatria

Edukacja

 • Akademia Medyczna im. K. Marcinowskiego w Poznaniu
 • Studia podyplomowe z zakresu medycyny ekstremalnej i medycyny podróż w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego.