Placówka przy ul.Puszkarskiej 7H w Krakowie mieści się naprzeciw Centrum Handlowe Bonarka . Linie autobusowe którymi można dostać się z centrum Krakowa : 179,164,184 , 173,169,174 . więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7H

ul. Puszkarska 7H bud. C, Podgórze Duchackie

30-644, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Placówka przy ul.Puszkarskiej 7H w Krakowie mieści się naprzeciw Centrum Handlowe Bonarka .
Linie autobusowe którymi można dostać się z centrum Krakowa : 179,164,184 , 173,169,174 .

Nasz sprzęt

 • próba wysiłkowa
 • echokardiografia
 • ekg
 • holter
 • spirometria
więcej

Zabiegi

 • rehabilitacja

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Małgorzata Szczepanek

  Gastrolog, dr n. med.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7HUsługa: IBS

   dr Małgorzata Szczepanek jest profesjonalistką w swojej dziedzinie. Ma szeroką wiedzę opartą wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Dokładnie wyjaśnia podstawy biologiczne choroby, nie boi się cytować najnowszych doniesień naukowych, zlecać dodatkowych badań. Jednocześnie jest świadoma, że choroba to przede wszystkim cierpienie i dyskomfort pacjenta, a nie tylko zagadka naukowa do rozwikłania. Pacjentów traktuje jak równych sobie. Jest przy tym empatyczna, życzliwa, kulturalna i otwarta. Gorąco polecam tę lekarkę!

  • T
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7HUsługa: ból w przełyku

   Pani Doktor jest fachowcem najwyższej klasy. Jest to specjalista w najlepszym tego słowa znaczeniu, bardzo zaangażowany w pomoc pacjentowi. Dogłębnie tłumaczy specyfikę problemów oraz kieruje na wymagane badania. Jest to osoba empatyczna i żywo zainteresowana dobrem pacjenta. Szczerze polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Tomasz Gąsior

  Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7HUsługa: ból kolana

   Po wizycie u ortopedy który studia skończył chyba za jajka trafiłem na Pana doktora. Po pierwsze człowiek lekarz z ogromną wiedzą i podejściem. Dotknął w odpowiednie miejsce powykręcał wstępna diagnoza pęknięta łąkotka i plus konflikt udowo-panewkowy. Od razu skierowanie na rezonans i zdjęcia RTG na których wyszło wszystko co Pan doktor powiedziała wcześniej. Serdecznie Polecam.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6Usługa: nieszczęśliwy wypadek

   Pan Doktor Gąsior udzielił mi fachowej pomocy i wykazał się ogromną cierpliwością i zrozumieniem do sytuacji w jakiej się znalazłam. Po nieszczęśliwym wypadku trafiłam do niego bezpośrednio. Mimo końca pracy udzielił mi fachowej pomocy, zlecił rentgen obu kończyn i sam założył gips. Dzięki niemu - operacja nie była konieczna. Jego decyzje były oparte na doświadczeniu i ogromnej intuicji. Przebywam pod jego opieką wciąż, kontroluje postępy i rehabilitację. Pan Doktor to fachowa pomoc z życiowym podejściem do zaistniałych sytuacji.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Agnieszka Baran-Musiał

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-PołozniczyUsługa: Ciąża

   Trafiłam do Pani doktor z przypadku i lepiej nie mogłam zrobić Chodziłam do wielu „wybitnych” lekarzy z racji zagrożeń ciąży i poronień ale to Panią doktor uznaje za wybitną Ma olbrzymie doświadczenie i wiedzę dba o pacjenta jest konkretna i rzeczowa Serdecznie polecam

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor zaraz od przekroczenia progu gabinetu sprawiała wrażenie niezadowolonej. Wywiad przeprowadzony poprawnie, rozmowa kulturalna. Jednak kiedy okazało się, że rejestratorki przychodni popełniły błąd i w zakresie czynności lek. Baran-Musiał nie ma wykonania badania, na którym mi zależało, pani doktor okazała się nieuprzejma, opryskliwa i niestosownie komentująca. Ostentacyjnie podarła i wyrzuciła do kosza kartę oraz wyprosiła z gabinetu, dodając, że szkoda jej czasu, a mój lekarz prowadzący może sobie sam takie badanie wykonać. Nie oceniam kompetencji lek. Baran - Musiał, ponieważ nie zdążyłam przekonać się co do jej umiejętności. Jednak zachowanie i podejście pani doktor do pacjenta uważam za wysoce niestosowne, a wręcz nie do przyjęcia. Jestem zniesmaczona tą wizytą i zachowaniem pani doktor.
   Zdecydowanie nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Katarzyna Janocha

  Dietetyk, mgr

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo polecam!
   Na pierwszej konsultacji Pani Kasia przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad na temat stanu mojego zdrowia, nawyków żywieniowych oraz zleciła badania.
   Opracowana przez Panią Kasie dieta była bardzo smaczna, jadłam pięć posiłków dziennie. W jadłospisie znalazło się wiele produktów, które lubię. Rozkład, rodzaj posiłków byly dostosowane do mojego rytmu dnia. Dzieki diecie w pięć miesięcy schudłam 14 kg i czułam się dużo lepiej.
   Na każdej z wizyt Pani Kasia uważnie mnie słuchała, odpowiadała na wszystkie zadane pytania.

  • U
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: dieta dla dzieci

   Pani Katarzyna podeszła do problemu diety dziecka z autyzmem ze zrozumieniem. Wnikliwie przeprowadziła diagnozę w oparciu o badania ustaliła indywidualną dietę.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Maciej Łagódka

  Fizjoterapeuta, mgr

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wysokospecjalistyczne metody fizjoterapeutyczne - techniki osteopatyczne

   Pan Maciej Łagódka posiada ogromną wiedzę, wizyta jest zawsze na najwyższym poziomie. Pan Łagódka potrafi słuchać pacjentów i korzystać z ich obserwacji. Polecam pana Łagódkę ponieważ jest świetnym specjalistą z indywidualnym podejściem do pacjenta.


 • Justyna Muras

  Fizjoterapeuta, mgr

  • U
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Trafiłam do Justyny z bólem kręgosłupa. Już od pierwszej wizyty wzbudziła u mnie duże zaufanie. Jej profesjonalizm i otwarcie skutkowało tym że sama wizyta przebiegła w bardzo milej atmosferze. Justyna wkłada w swoją pracę nie tylko ogrom fachowej wiedzy ale również pasję i wielkie zaangażowanie, co przynosi ogromne rezultaty. Ból minął, wiec efekty mówią same za siebie!

  • Ł
   Lokalizacja: W innym miejscu

   U Pani Justyny byłem z bólem kolana, którego nabawiłem się na siłowni. Fizjoterapeutka szybko zdiagnozowała przyczynę bólu, wyjaśniła mi skąd się wziął i jak ból w kolanie powiązany jest z innymi moimi przypadłościami. Następnie rozmasowała mięśnie powodujące problem, przedstawiła rozsądny plan terapii i zaleciła ćwiczenia.

   Wszystko przebiegało rzeczowo, sprawnie, w miłej atmosferze i z praktycznymi uwagami. Polecam!


 • Andrzej Kondel

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7HUsługa: konsultacja internistyczna

   Jestem bardzo zadowolony. Pan doktor przyjął mnie idealnie na czas. Sprawnie przebadal i wyjaśnił szczegóły choroby oraz jasno przedstawil zalecenia. Naprawde bardzo polecam tego lekarza.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7HUsługa: konsultacja internistyczna

   Bardzo miły lekarz z ogromną wiedzą medyczną,kultura osobista.Poświęca swój czas pacjentowi.W pełni mogę polecic

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Magdalena Twardosz

  Internista, Lekarz Rodzinny, Pediatra, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED. - Kraków, ul. Czerwone Maki 87Usługa: konsultacja internistyczna (pierwsza wizyta)

   Bardzo miła i fachowa Pani doktor. Podejście i wysłuchanie pacjenta na szóstkę. Godna polecenia, pełen profesjonalizm. Anna

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna (MR) – Kraków, ul. Lubelska 29Usługa: konsultacja internistyczna

   Mily, kompetentny i kulturalny lekarz. Pani doktor odpowiedziala wyczerpujaco na wszystkie moje pytania. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Krzysztof Ideć

  Internista, Lekarz Rodzinny, Kardiolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków ul. Opolska 110

   Mam wysokie ciśnienie, coraz częściej źle się czuję, bo moje aktualne tabletki nie dają pozytywnych efektów. Doktor polecił mi inne i wierzę w niego że mnie wyprowadzi na dobrą drogę.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Lublańska 38Usługa: Choroba wieńcowa

   Na podstawie badań i przedstawionej dokumentacji medycznej mojego stanu zdrowia Lekarz K.Idec stwierdził że nic mi nie dolega i jestem zdrowa. Od 8lat przyjmuję leki na chorobę wieńcową. Opinia lekarzy w szpitalu była jednoznaczna że jestem w stanie przedzawałowym i jesli nie bede przyjmowac lekow mogę umrzeć. Niestety u lekarza K.Idec nie moglam otrzymac zadnej pomocy.

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Emilia Piwowar

  Optometrysta,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: dobór okularów

   Pani Emilia jest profesjonalistką w pełnym tego słowa znaczeniu. Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze, na każde pytanie Pani odpowiadała w bardzo przystępny sposób. Szkła dobrane świetnie, jakość widzenia znacząco wzrosła. Szczerze polecam wizytę.