Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Midmed

Chmieleniec 16/53

30-348 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kazimiera Stalmach-Tyrak uszy

  Świetny specjalista moja córka uniknęła operacji na trzeci migdał. Ja przez lata byłem leczony u różnych laryngologów na ból gardła I chroniczny katar. Pani doktor przyjade pierwszej wizycie zdiagnozowała refluks.

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariusz Kaliciński

  Dr. Kaliciński jest wybitnym specjalistą w operacjach kręgosłupa, lekarz uprzejmy o wysokiej kulturze osobistej. Jestem po operacji kręgosłupa przeprowadzonej przez Doktora Mariusza Kalicińskiego z której jestem ogromnie zadowolony.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Andrzej Gębala KONSULTACJA kardiologiczna (pierwszorazowa) z ekg

  Pan Doctor to prze miły i profesjonalny człowiek, zrobił dokładny wywiad, zbadał i wytłumaczył wszystko. Widać ze zna sie dobrze na rzeczy. Posiada wielka kulturę osobistą przy wejściu i wyjściu Pan doctor uściskał rękę przywitał sie a na koniec życzył powodzenia. Traktuje pacjenta bardzo dobrze.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Janina Bryk

  Jestem bardzo miło zaskoczony, Pani doktor interesuje się pacjentem, wypytuje, tłumaczy, rozmawia, kieruje na szereg badań żeby mieć pełny obraz sytuacji a nie jak w bardzo wielu przypadkach lekarze z miejsca wypisują leki czy nawet antybiotyki po kilku minutach wywiadu i jednym spojrzeniu na pacjenta. Jestem aż pod tak dużym wrażeniem że aż musiałem dodać ocenę co w zasadzie mi sienie zdarza :)

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Steczkowska

  Pani Dr to wspaniały specjalista miła uprzejma wspaniała Pani Dr .Wszystko spokojnie wytłumaczy powie co dalej co robic jak postepowac .Wszystko na najwyższym poziomie bardzo polecam .Jestem miło zaskoczona że są jeszcze tak uprzejmi i dobrzy doktorzy.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany

  Dwie przykre sytuacje (a myślę, że jest ich więcej na co dzień) spowodowały, że postanowiłam napisać niestety kilka niepozytywnych słów na temat tej placówki. Otóż byłam dziś umówiona na wizytę lekarską z małych dzieckiem na godzinę 17 - stawiłam się punktualnie o czasie, a nawet kilka minut wcześniej. Pierwsza niemiła sytuacja, która spotkała mnie na wstępie - pani Doktor, u której zwykle leczę dziecko, ale tym razem postanowiłam zbadać Małą niezależnie od niej u innej specjalistki - skomentowała to odpowiednio bezczelnie głośno do swojej recepcjonistki. Myślę, że takie zachowanie jest niedopuszczalne, zwłaszcza, że leczę dziecko u niej odpłatnie i to jest tylko i wyłącznie moje decyzja, którego lekarza wybieram.
  Po drugie na umówionego lekarza czekałam już ponad 20 minut, a szanowna pani w recepcji czytała książkę i nawet nie wykazała odrobiny dobrej chęci, żeby może się skontaktować z lekarzem i zapytać, co się dzieje. Na moje pytanie, czy doktor może dzwoniła z jakąś informacją, że się spóźni - stwierdziła, że cytuję "są korki". W końcu nie wytrzymałam i zaczęłam ubierać dziecko, bo ile mogę tam siedzieć i czekać? w końcu szanujmy siebie nawzajem. I wtedy Pani w recepcji zaproponowała, że "to może Ona jednak zadzwoni do Pani Doktor" i co się okazało, że NIKT pani doktor nie poinformował, że ma dziś wizytę. Myślę, że nie trzeba komentować. Podobna sytuacja miała miejsce kilka tygodni wcześniej, kiedy w placówce pojawiła się starsza Pani z karteczką, na której widniał termin wizyty - a co się okazało?, że ten specjalista w ogóle nie przyjmuje w ten dzień. Starsza Pani potulnie przyjęła następny termin wizyty i pojechała z powrotem do Huty...Myślę, że Dyrekcja tej palcówki powinna się dobrze zastanowić nad tym jakich lekarzy zatrudnia, a Paniom w recepcji podziękować.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania