Centrum Medyczne LUX MED. - Kraków, ul. Czerwone Maki 87

Centrum Medyczne LUX MED. - Kraków, ul. Czerwone Maki 87

O nas

Centrum Medyczne LUX MED Kraków ul. Czerwone Maki 87 dedykowane jest dla Pacjentów korzystających z wizyt stacjonarnych oraz Porad Telemedycznych.
Języki
 • Polski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (183)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Sylwia Datka Konsultacja neurologiczna

  Wizyta w bardzo miłej atmosferze, pani doktor zainteresowana moją chorobą, wyjaśniła dokładnie co może mi dolegać, skierowała na badania.

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Ewa Kołaczkowska Konsultacja pulmonologiczna

  2.5 miesiąca leczenia przez innych lek, w końcu trafiłem do odpowiedniego lekarza, który zlecił szczegółowe badania, wdrożył leczenie. Niesamowity lekarz.

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Sylwia Datka Konsultacja neurologiczna

  Niesamowita Pani doktor, cierpliwa, empatyczna, zaangażowana z bardzo dużą wiedzą. Jest lekarzem z powołania jakich mało, doradza i faktycznie chce pomóc. Cała wizyta jak i badania przebiegały w super atmosferze. Człowiek wychodzi z gabinetu uśmiechnięty, czuje się wysłuchany i zaopiekowany.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Weronika Włoczyk Inny

  Pani Doktor była bardzo dokładna, jej diagnoza trafna, a zalecone leczenie skuteczne. Dodatkowym plusem jest bardzo przyjazne podejście do pacjenta. Polecam!


  H
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Kondel konsultacja internistyczna

  Pan Doktor przyjmuje również na NFZ.
  Jest mądra, dokładną osoba z analitycznym umysłem. Trafnie diagnozuje, zleca badania i podejmuje dzialania by wyleczyć chorego. Bardzo dobry lekarz jakich ze świeczką szukać.


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Weronika Włoczyk Inny

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, lekarka zaangażowana, dokładnie wyjaśniła na czym będzie polegać leczenia i odpowiedziała na dodatkowe pytania. Samo badanie przeprowadzone dokładnie i bez pośpiechu.


  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Magdalena Twardosz konsultacja internistyczna

  Pani Doktor byla empatyczna i szczegolowa w diagnozie i wyjasnieniach. Wizyta przebiegla w milej atmosferze.


  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Michał Natkaniec Inny

  Pan Doktor szczegółowo wyjaśnia i odpowiada na pytania.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Yuriy Kaduk USG tarczycy

  Byłam dziś na USG tarczycy, lekarz bardzo mało się odzywał. Zapytał czy mam Hashimoto, jednakże poinformowałam, że to nie jest choroba, którą mam. Po badaniu, widząc ilość wydrukowanych karteczek zapytałam czy wszystko jest w porządku. Lekarz odpowiedział, że tak jest przy Hashimoto, na moją odpowiedź, że nie mam Hashimoto zostałam wyśmiana (mimo, że Pan nawet nie widział moich wyników badań). Nie wiedziałam o co chodzi, więc dalej opisywałam moje objawy, a w tym czasie lekarz się śmiał i powiedział, że te dwie różnie nazywające się choroby to jedno i to samo...


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Gorczyca USG jamy brzusznej

  Wspaniały lekarz! Bardzo serdecznie polecam Pana Doktora. Zaczynając od dobrego pierwszego wrażenia, ponieważ Pan Doktor wychodzi do pacjentów i informuje o opóźnieniu, a kończąc na bardzo dokładnym wywiadzie oraz samym badaniu. Nigdy nie miałam tak dokładnie wykonanego usg jamy brzusznej. Jestem pod ogromnym wrażeniem! Bardzo polecam Doktora!!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania