dr n. med.

Magdalena Poradowska-Trzos

Psychiatra, Psychoterapeuta

16 opinii +dodaj

Umów wizytę
246 odwiedzin w ciągu 30 dni

W 2001 roku, z wynikiem bardzo dobrym, ukończyłam studia na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Następnie odbyłam 4 letnie studia doktoranckie.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zespół Gabinetów Psychiatryczno-Psychologicznych "Szansa"Usługa: pierwsza konsultacja

  Pani doktor jest wspaniała osobą! Bardzo ciepło mnie przywitała.Jest poprostu stworzona do tej pracy. Z wielkim spokojem wszystko tłumaczyła i była bardzo miła.Jak najbardziej polecam! To był dobry wybór!

 • K
  Lokalizacja: Zespół Gabinetów Psychiatryczno-Psychologicznych "Szansa"Usługa: depresja

  Wizyty odbyłam dwie i dla mnie były chaotyczne.Pani doktor była sceptyczna do zapisania mi leków,a to ja wiem jak się złe czułam.Nie czułam oparcia w tej pani niestety,ponieważ jak byłam powiedziała,ze leki bardzo mi pomogą by rozpocząć terapie,ale jak drugi i ostatni raz przyszłam to,ze leki nie pomogą....jestem rozczarowana,bo straciłam nadzieje

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zespół Gabinetów Psychiatryczno-Psychologicznych "Szansa"Usługa: pierwsza konsultacja

  Pani doktor jest bardzo uprzejma, wszystko tłumaczy, odpowie na pytania, rozwieje wszelkie wątpliwości. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Zdecydowanie najlepszy wybór.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zespół Gabinetów Psychiatryczno-Psychologicznych "Szansa"Usługa: pierwsza konsultacja

  Wspaniała atmosfera! Pani Magdalena jest w 100% profesjonalna i miła. Można bardzo swobodnie z nią porozmawiać. Serdecznie Polecam!

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła, rzeczowa Pani doktor, z dobrym podejściem do pacjenta. Potrafi wytłumaczyć wszelakie kwestie związane z diagnozą i terapią.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dobre podejście do pacjenta. Bardzo dobre dobranie leków, z uzasadnieniem dlaczego akurat takie. Po wyjściu z gabinetu poczułem nadzieje, że jeszcze jest jakaś szansa, że z tego wyjdę.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest niezmiernie miłą, ciepłą osobą, która bardzo rzetelnie i ze szczegółami wytłumaczyła mi znaczenie diagnozy i dalsze leczenie, odpowiedziała na wszystkie pytania i rozwiała moje wątpliwości.
  Jestem osobą niepełnosprawną, więc dostanie się do gabinetu sprawiło mi odrobinę trudności, ale Pani dr. była bardzo miła, cierpliwa i pomogła mi we wszystkim.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zespół Gabinetów Psychiatryczno-Psychologicznych "Szansa"Usługa: Pierwsza konsultacja

  Bardzo miła ... Empatyczna pani doktor ...słuchała cierpliwie... Czułam sie komfortowo ..napewno wrócę ...

 • J
  Lokalizacja: Zespół Gabinetów Psychiatryczno-Psychologicznych "Szansa"Usługa: konsultacje psychiatryczne

  Bliska mi osoba od 20 lat cierpiaca na liczne zaburzenia lękowe ( bojaca się tłumów, podróży, ludzkich spojrzeń), która nie była w stanie wsiąść do autobusu, nawet z kimś bliskim, nie była w stanie pojechać gdziekolwiek sama - wyzdrowiala. Pozbyla się wszystkich leków i fobii. Jest spokojna, radosna i niezależna. Przy pomocy dr Poradowskiej ta sama osoba kilka miesięcy później zaczęła sama podróżować, wychodzić do ludzi, korzystać z różnych środków komunikacji - nawet z samolotu, metra - podróżować za granicę. Po prostu inny człowiek. To jest niewiarygodne ile może zdziałać dobry specjalista. Zaznacze, że wcześniej ta osoba była "leczona" przez te 20 lat u innego "specjalisty".

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dziękuję Pani doktor za zrozumienie, przyjazną atmosferę rozmowy, uwagę i skupienie oraz za odpowiedni lek, który szybko poprawił mi samopoczucie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 2001 roku, z wynikiem bardzo dobrym, ukończyłam studia na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Następnie odbyłam 4 letnie studia doktoranckie. W 2006 roku obroniłam z wyróżnieniem pracę dotyczącą deficytów oraz możliwości rozwijania sieci wsparcia społecznego u Pacjentów cierpiących na depresję i inne zaburzenia nastroju. Jestem autorką publikacji dotyczących tej problematyki, które ukazały się w takich czasopismach jak Psychiatria Polska, Psychoterapia, Archives of Psychiatry and Psychotherapy. W roku 2010 ukończyłam szkolenie kliniczne i otrzymałam tytuł specjalisty psychiatry (odpowiednik dawnego II stopnia specjalizacji). Jestem uczestnikiem kursu psychoterapii prowadzonego przez Klinikę Psychiatrii Dorosłych w Krakowie.
  W latach 2010-2014 w ramach pracy w Gabinetach Rozwoju koordynowałam program Urzędu Miasta Krakowa dotyczący profilaktyki głębokich zaburzeń psychicznych i pomocy pacjentom w powrocie do zdrowego funkcjonowania psychicznego.
  Od 14 lat w swojej pracy pomagam osobom w momentach kryzysu życiowego oraz cierpiącym na zaburzenia czy choroby psychiczne. Jest to bardzo delikatny, ale i bardzo ważny obszar zdrowia. Podzielenie się swoimi myślami i emocjami z lekarzem psychiatrą zwykle nie jest proste, ale często stanowi pierwszy, niezbędny krok na drodze do uzyskania odpowiedniej pomocy i ulgi w cierpieniu.

Specjalizacje

 • Psychiatria