prof. dr hab. n. med.

Krystyna Sidor

verifiedCreated with Sketch.

Neurolog, Neurolog dziecięcy

11 opinii +dodaj

ZOSTAW OPINIE O LEKARZU - POINFORMUJ RECEPCJĘ – BADANIA MORFOLOGIA I OB GRATIS! więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

  Pani Profesor zaimponowała mi niesamowitym podejściem do małej pacjentki i wiedzą. Poświęciła nam sporo czasu, dokładnie zebrała wywiad, skrupulatnie zbadała córkę, a następnie wyjaśniła skąd schorzenia i jak je leczyć. Ponadto mimo wieku, Pani Profesor okazała się bardzo postępową osobą o bardzo aktualnej wiedzy.

 • D

  Pani Profesor jest cudownym człowiekiem. Wizyta przebiegała beztresowo, bardzo dokładnie zbadala syna, wszystko wyjasniala, odpowiadał na nasze pytania, powiedziała jakie badania zrobić. Spojrzała na problem z zupełnie nowego punktu widzenia na który nie zwrócił uwagi żaden inny lekarz. Czułam że jestem w dobrych, profesjonalnych rękach.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani profesor. Bardzo dokładnie zbadała naszego syna i skierowała go do szpitala. Jestem wdzięczna jej za to ponieważ mój syn w odpowiednim czasie został zdiagnozowany i teraz jest w trakcie leczenia.

 • K

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani profesor. Wizyta trwała dość długo,najpierw rozmowa,potem badanie fizykalne córki,bardzo dokładne. Pani profesor rzetelnie przejrzała historię choroby małej. Zadawała dużo pytań nam żeby jak najlepiej zrozumieć cel naszej wizyty,a także dużo tłumaczyła żeby nas uspokoić i oswoić z chorobą córki. Kobieta z anielskim sercem. Cieszę się że trafiliśmy do pani profesor. Dużo zdrowia życzymy. Oliwka i jej mama.

 • G

  Mój lekarz prowadzacy od dziecka. Podczas gdy inni podawali mi leki po których nieomal "skakałem po ścianach" taki byłem nadpobudliwy po nich, a mój wynik EEG był praktycznie nieczytelny-dzięki lekom dobranym przez Panią Profesor mogę normalnie funkcjonować teraz. Co więcej w miejscowości w której mieszkam lekarze mówili mi że padaczka to padaczka od tego się nie umiera. Właściwie mojej mamie tak mówili, to ona mnie zabrała do Pani Profesor i teraz schodzimy już z leków. Po prawie 20 latach leczenia udało się opanować ataki, nie mam już ani małych ani dużych od jakiś 15 lat. Teraz wspólnie Panią Profesor schodzimy powoli z leków.
  dzięki Pani Profesor mogę teraz normalnie żyć.
  poza tym Pani Profesor jest bardzo miła i z sercem podchodzi do pacjenta

  dziękuje :)

 • M

  Dzięki Prof Sidor zaczęłam wierzyć w kompetencje lekarzy. Szkoda, że tak niewielu bierze z Niej przykład. Polecam z całego serca!!!!!

 • E

  Bardzo dobry lekarz i człowiek. panią Profesor poznałam mając 5 latek i dzięki niej mam obecnie 31 i jestem zdrowa. To ona wyleczyła mnie z padaczki kiedy to w innym szpitalu chciano mi podać leki, po których byłabym upośledzona.

 • J

  Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Byliśmy u pani prof. prywatnie w lecznicy Prosen w 6 tygodniu życia synka. Pani profesor przez całą wizytę, bardziej zajęta była rozmową z pielęgniarką, niż nami. Badanie fizykalne trwało około jednej minuty i nie miało nic wspólnego z badaniem neurologicznym. nie raczyła przeczytać epikryzy ze szpitala położniczego i zajrzeć do książeczki zdrowia synka. ponieważ synek przyszedł na świat cc, stwierdziła niedotlenienia okołoporodowe, nie zapytała się dlaczego było cięcie (planowe, w 39 hbd, z powodów okulistycznych - 10 punktów w skali Apgar - nie było mowy o niedotlenieniu!!!) Stwierdziła ze jest obniżenie napięcia mięśniowego ( nic nowego - to był powód wizyty) i powiedziała, ze za chwilę przejdzie to w spastyczność, że dziecko nie nawiązuje kontaktu wzrokowego a powinno i zabroniła szczepić. Na koniec wizyty, która kosztowała 140 zł, powiedziała, abym przyszła za miesiąc to pokaże jak nosić dzieciątko (instruktarz noszenia). Wyszłam z płaczem, ze synek ma mózgowe porażenie dziecięce. Oczywiście zmieniliśmy neurologa. W tej chwili synek ma 10 miesięcy i rozwija się jak najbardziej prawidłowo. raczkuje, staje i przesuwa się przy meblach i uśmiecha się do mamy najpiękniej na świecie. jest normalnym zdrowym dzieckiem.

 • E

  Bardzo dobry fachowiec, ze wspaniałym podejściem do dziecka. Prowadzi pacjentów fachowo, pilnując postępów w leczeniu. Nie leczy ani nie zleca rehabilitacji "na wyrost", ani "na wszelki wypadek". Polecam.

 • Y

  Ktoś by powiedział "lekarz starej daty" a ja mówię : najwyższej próby! Wspaniała diagnostyk z cudownym podejściem do dzieci i ich zagubionych rodziców. Jesteśmy na początku drogi z moim synkiem, ale już wiem, że będzie o wiele łatwiejsza dzięki Pni Profesor. Oby młodzi lekarze jak najdłużej mogli się uczyć fachowości, kultury i serca od Pani Profesor Sidor. Bardzo gorąco polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje