Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja dietetyczna (opis) • 200 zł

Konsultacja online (opis) • 150 zł

Konsultacja Wideo - Kwalifikacja do psychoterapii • 130 zł +1 więcej

Konsultacja Wideo - Psychologa pierwszorazowa • 130 zł


Przyjmuję: dorosłych
22 273..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Marymoncka 81 m. 2, Bielany, Warszawa
Prywatna Praktyka Psychoterapeutyczna i Psychodietetyczna

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Przelew na konto
22 273..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutką oraz psycholożką i dietetyczką. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz 4 - letnią Szkołę Psychoterapii prz...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia psychosomatyczne
 • Nadwaga
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytel Jagielloński w Krakowie, psychologia
 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, dietetyka

Zakres porad

 • Zdrowie Publiczne
 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

 • Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


200 zł

Konsultacja online

Konsultacja obejmuje wywiad dietetyczny oraz dotyczący stanu zdrowia , analizę nawyków żywieniowy oraz analizę składu ciała.
Po wstępnej konsultacji pacjent otrzymuje zalecenia dietetyczne oraz przykładowy 3-dniowy jadłospis.
Usługa nie obejmuje pełnego (1-lub 2-tygodniowego) plan żywieniowego (jadłospisu).Marymoncka 81 m. 2, Warszawa

130 zł

Prywatna Praktyka Psychoterapeutyczna i Psychodietetyczna150 zł

Konsultacja online

Konsultacja on-line odbywa się za pośrednictwem platformy internetowej oraz telefonicznie (do uzgodnienia). Szczegółowe informacje otrzymają Państwo po zapisie na wizytę. Do wyboru mają Państwo konsultację psychologiczną lub psychodietetyczną i dietetyczną. Przy zapisie na wizytę on-line proszę o podanie informacji z jakiego typu konsultacji chcą Państwo skorzystać.Marymoncka 81 m. 2, Warszawa

150 zł

Prywatna Praktyka Psychoterapeutyczna i PsychodietetycznaMarymoncka 81 m. 2, Warszawa

150 zł

Prywatna Praktyka Psychoterapeutyczna i Psychodietetyczna

Konsultacja psychoterapeutyczna zwykle obejmuje 1-3 spotkań które kończą się wyborem odpowiedniego sposobu postępowania terapeutycznego oraz ustaleniem warunków współpracy tak by była ona z jak największym pożytkiem dla osoby szukającej pomocy.

Pozostałe usługi


Marymoncka 81 m. 2, Warszawa

130 zł

Prywatna Praktyka Psychoterapeutyczna i PsychodietetycznaMarymoncka 81 m. 2, Warszawa

140 zł

Prywatna Praktyka Psychoterapeutyczna i Psychodietetyczna130 zł

Konsultacja online130 zł

Konsultacja onlineMarymoncka 81 m. 2, Warszawa

od 120 zł

Prywatna Praktyka Psychoterapeutyczna i Psychodietetyczna

Cena uzależniona jest od ilości sesji terapeutycznych w tygodniu. Psychoterapia zawsze jest poprzedzona konsultacjami.Marymoncka 81 m. 2, Warszawa

200 zł

Prywatna Praktyka Psychoterapeutyczna i Psychodietetyczna

9 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Psychoterapeutyczna i Psychodietetyczna

Serdecznie polecam współpracę z Panią Gabrielą. Doskonale słucha potrzeb i podchodzi indywidualnie do każdej osoby. Jest bardzo elastyczna w swoim podejścia, co uważam za ogromną zaletę. Plany żywieniowe są dostosowywane do moich preferencji. Każda nawet najmniejsza zachcianka albo sugestia jest przez Panią Gabrielę uwzględniana. Mogę sama mieć wpływ na to, jakiego rodzaju potrawy chcę mieć w diecie, czy ile czasu mogę poświęcać na ich przygotowywanie, itp. Dodatkowo przepisy są nie tylko pyszne, ale pozwalają mi również odkrywać nieznane dotąd połączenia i smaki. Po za tym to bardzo miła i rzeczowa osoba, która potrafi zmotywować w gorszych momentach :-)

U
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Psychoterapeutyczna i Psychodietetyczna

Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić na Panią Gabrielę. Miałam złe doświadczenie z poprzednią terapeutką w terapii grupowej i zaniechałam szukania pomocy na prawie dwa lata. Na pierwszą konsultację szłam z dużą dozą niepewności, ale na szczęście Pani Gabriela okazała się kompetentną terapeutką i po 9 miesiącach terapii mogę powiedzieć, że czuję dużą ulgę i moje życie uległo samym pozytywnym zmianom. Pani Gabriela jest bardzo wspierająca, wykazuje się zawsze dużym zrozumieniem - zarówno w terapii, jak i poza nią, gdy trzeba dostosować terminy czy zmienić plany. Wiem, że mogę jej powiedzieć wszystko i czuję się spokojna, że nigdy nie usłyszę od niej czegoś, co by mnie zabolało czy zaniepokoiło, a jednocześnie dostaję od niej cenne wskazówki dotyczące dalszego funkcjonowania. Jest naprawdę godna zaufania, co powinno być kluczowe w relacji z terapeutą, czuję się bezpiecznie i motywują mnie efekty naszej wspólnej pracy, zauważam coraz więcej czynników, nad którymi mogę pracować. Bardzo polecam!

H
Użytkownik zweryfikowany

Kiedy mieszkałam w Warszawie zgłosiłam się do pani Gabrieli po pomoc psychologiczną, ogromnie się cieszę, że trafiłam do niej bo uzyskałam bardzo mi wtedy potrzebne wsparcie. Polecam te psychoterapeutkę, jasno i wprost mówi co myśli, potrafi wysłuchać, czuć, że jest przekonana do tego co mówi. Daje poczucie bezpieczeństwa. Polecam

D
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Panią Gabrielę.To bardzo miła, kompetentna osoba.Pani Gabriela jest wymagająca co mi bardzo odpowiada, wspiera, gdy trzeba. Docenia i motywuje do dalszej pracy. Nie pozwoli się poddać. Jest lekarzem z którym warto współpracować.Polecam.

B
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Gabrieli trafiłem w połowie Lutego. Była to moja pierwsza wizyta u dietetyka a problem nadwagi towarzyszył mi już dłuższy czas. Z całego programu żywieniowego jestem bardzo zadowolony. Potrawy były bardzo smaczne dobrane do moich preferencji kulinarnych i bardzo proste w przygotowaniu. Cała dieta nie wymagała ode mnie dużych poświeceń i wyrzeczeń, a efekty jakie udawało mi się osiągnąć dodatkowo mnie motywowały . Pani Gabriela podchodzi do każdego bardzo indywidualnie i stara się urozmaicać dietę dlatego „jemy to co lubimy” a kilogramy same spadają mój wynik to 25 kg z czego jestem bardzo zadowolony i wszystkim serdecznie polecam .


M
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pani Gabrieli. Jest to sympatyczna, miła osoba, która zna się na tym co robi. Przepisy, które mi proponuje są idealnie dostosowane do moich potrzeb. Smakują mi oraz są proste i szybkie w wykonaniu. Wszystko jest rozpisane na planie, co w znacznym stopniu ułatwia trzymanie się diety.Waga spada, a samopoczucie jest co raz lepsze. Z ręką na sercu polecam Panią Gabrielę:)

K
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Panią Gabriele! Do SetPoint trafiłam z polecenia. Moim celem było zrzucenie kilkunastu kilogramów. I udało się to! Pani Gabriela wspaniale ustaliła dla mnie dietę: dokładnie te składniki, które lubie, sposób wykonania, który bardzo mi pasuje oraz określony czas, jaki mogę poświęcić na wykonanie potraw. To co najważniejsze- dieta nie została mi narzucona odgórnie, ale sama mogłam proponować pewne potrawy (po przeanalizowaniu oczywiście przez Panią Gabriele), które bardzo chciałam spróbować i były dodawane one do diety. Regularnie omawiałam, co mi się podobało oraz jakie przepisy można urozmaicić. Jestem również bardzo wdzięczna za możliwość kontaktu mailowego czy na skype poza wyznaczonymi datami spotkań. Dostałam również wiele fajnych rad, np. dotyczących podróży, imprez, które bardzo mi się przydały. Serdecznie polecam!

M
Użytkownik zweryfikowany

Panią Słowińską odwiedziłam za namową mojej znajomej, byłam nieufna bo trudno otworzyć się przed obcą osobą i opowiadać o problemach rodzinnych. Ale nie było tak źle, a po każdym spotkaniu rosło moje zaufanie, inaczej spojrzałam na pewne sprawy, teraz żałuję, że decyzji o terapii nie podjęłam wcześniej. Polecam Panią Gabrielę bo przywróciła mi wiarę w to że można cokolwiek zmienić.

M
Użytkownik zweryfikowany

O ile samo schudnięcie nigdy nie było dla mnie problemem, to borykałem się przez wiele lat z efektem jojo. Dzięki Pani Gabrieli nie tylko udało mi się schudnąć ale i nauczyć odżywiać tak by trzymać wagę. Już od pół roku nie waha się ona w ogóle! Dziękuję!

mgr Gabriela Słowińska

Bardzo się cieszę, że mogłam być pomocna, życzę sukcesu w utrzymywaniu wagi
GS

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

40 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Chciałam spytać czy układa Pani diety również dla osób z problemem jelita drazliwego i refleksu przelykowo-zoladkowego?
Pozdrawiam

Dzień dobry, dziękuję za zapytanie. Układam również diety lecznicze w przypadkach chorób układu pokarmowego takich jak refluks czy zesp. Jelita drażliwego.

mgr Gabriela Słowińska

od miesiąca biore leki antydepresyjne (zoloft + ketrel) mniej wiecej od tego czasu pojawiły się zawroty głowy oraz od około tygodnia problemy z oddychaniem pogarszajace sie z kazdym dniem. czy to spowodowane lekami? (mam 20 lat)

Dzień dobry, proszę skonsultować pojawiające się niepokojące objawy z lekarzem prowadzącym, Pozdrawiam.

mgr Gabriela Słowińska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutką oraz psycholożką i dietetyczką. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz 4 - letnią Szkołę Psychoterapii prz...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia psychosomatyczne
 • Nadwaga
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytel Jagielloński w Krakowie, psychologia
 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, dietetyka

Zakres porad

 • Zdrowie Publiczne
 • Psychoterapia

Doświadczenie

 • Telefon Zaufania dla Osób w Kryzysie Emocjonalnym 116123 (Warszawa, 2014)

Zdjęcia


Znajomość języków

 • Angielski

Powiązane wyszukiwania