HARMONIA Poradnia Zdrowia Psychicznego Grupa LUX MED / PROFEMED – Warszawa ul. Kopernika 21/2

(144 opinie)

Jesteśmy zespołem doświadczonych lekarzy psychiatrów, psychiatrów dziecięcych oraz psychoterapeutów. Oferujemy specjalistyczną i wszechstronną pomoc w trudnych sytuacjach emocjonalnych oraz zaburzenia... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

HARMONIA Poradnia Zdrowia Psychicznego Grupa LUX MED / PROFEMED – Warszawa ul. Kopernika 21/2

Mikołaja Kopernika 21/2

00-359 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy zespołem doświadczonych lekarzy psychiatrów, psychiatrów dziecięcych oraz psychoterapeutów. Oferujemy specjalistyczną i wszechstronną pomoc w trudnych sytuacjach emocjonalnych oraz zaburzeniach psychicznych.
Jeśli poszukujecie Państwo profesjonalnej pomocy przy wykorzystaniu najnowocześniejszych metod farmakologicznych i terapeutycznych – nasza klinika jest właściwym miejscem.
Całodobowy system rezerwacji umożliwia umówienie wizyty z każdego miejsca i każdego urządzenia mobilnego maksymalnie w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia.
Stając się naszymi Pacjentami możecie Państwo być przekonani, iż otoczymy Was kompleksową opieką naszych specjalistów.

Nasze zasady to:

1. HOLISTYCZNE i INTERDYSCYPLINARNE spojrzenie na zdrowie.
Nasi specjaliści uważają, że w przypadku holistycznych obserwacji można spojrzeć na problemy Pacjentów w szerszej perspektywie i lepiej zrozumieć mechanizmy działania wielu schorzeń – zarówno psychicznych jak i somatycznych. Zdajemy sobie również sprawę, że ciało i psychika człowieka są ze sobą nierozłączne i wzajemnie na siebie oddziałują, mogąc mieć zarówno pozytywny jak i negatywny wpływ. Z tego względu w Klinice staramy się zapewniać opiekę zarówno lekarzy psychiatrów i psychoterapeutów jak i specjalistów innych dziedzin mogących mieć zastosowanie w poprawianiu jakości życia i leczeniu zaburzeń psychicznych.

2. SYSTEMOWE rozumienie funkcjonowania.
​Staramy się widzieć człowieka jako część funkcjonującą w obrębie systemu – rodziny, grupy zawodowej, społeczności lokalnej. Problemy psychiczne jednej osoby mogą bowiem wynikać z relacji panujących w jej rodzinie, dysfunkcyjności miejsca pracy, zjawisk występujących w społeczeństwach. W miarę możliwości staramy się wpływać na system – nasza oferta skierowana jest do całych rodzin, w przypadku pracy z dziećmi i młodzieżą jesteśmy otwarci na oddziaływania w przedszkolu/szkole; podejmujemy się również pomocy wobec osób doświadczających trudności w miejscu pracy. Wierzymy, że na funkcjonowanie organizmu i ewentualne trudności, wpływ mają zarówno czynniki wewnętrzne jak i zewnętrzne, a objawy są często wypadkową predyspozycji i doświadczeń.

3. NOWATORSKIE terapie.
​Jesteśmy otwarci na nowe trendy w psychiatrii i psychoterapii. Nasi specjaliści ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Obok klasycznej, standardowej oferty farmakoterapii i psychoterapii, w Klinice dostępna jest oferta nowych, potwierdzonych naukowo, nurtów diagnostycznych i terapeutycznych.

Nasza oferta

Pomagamy odnaleźć równowagę – inspirowani aktualnymi zjawiskami społecznymi oraz wyzwaniami, z jakimi mierzą się nasi Pacjenci i Klienci, systematycznie rozwijamy usługi z zakresu szeroko pojętego zdrowia psychicznego i rozwoju.
Świadczymy usługi stacjonarne w naszych placówkach na terenie Warszawy i Wrocławia oraz zdalne (online lub telefonicznie) na terenie całego kraju.

W Poradni Zdrowia Psychicznego Harmonia realizujemy:
- Konsultacje lekarzy psychiatrów (dla dorosłych, dzieci i młodzieży);
- Konsultacje psychologów (dla dorosłych, dzieci i młodzieży);
- Psychoterapie indywidualne, rodzinne, dla par oraz grupowe;
- Mediacje;
- Diagnostykę psychologiczną w kierunku ADHD, Autyzmu / Zespołu Aspergera, zaburzeń osobowości oraz transpłciowości;
- Treningi relaksacyjne;
- Warsztaty tematyczne;
- Coaching, mentoring;
- Seminaria, szkolenia oraz warsztaty coachingowe dedykowane dla firm;
- Wsparcie Pacjentów / Klientów w sytuacjach kryzysowych;
- Przygotowanie opinii psychologicznych oraz psychiatrycznych;
- Wystawienie zaświadczeń i zwolnień lekarskich (L4) oraz recept na leki (w tym refundowanych).

Badania

 • Psychiatryczne
 • Psychologiczne
 • Psychoterapeutyczne
 • Seksuologiczne
 • Diagnostyka psychologiczna transpłciowość
 • Diagnostyka w kierunku Autyzmu/Zespołu Aspergera
 • Diagnostyka zaburzeń osobowości
 • Diagnostyka w kierunku ADHD
więcej

Choroby

 • Zaburzenia emocjonalne
 • Depresja
 • Zaburzenia snu
 • Bezsenność
 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia osobowości
 • Zaburzenia odżywiania
 • Bulimia
 • Anoreksja
 • Choroba afektywna dwubiegunowa
 • Nerwica natręctw
 • Zaburzenia pamięci
 • Wypalenie zawodowe
 • Zaburzenia zachowania
 • Psychoza
 • Zaburzenia psychotyczne
 • Schizofrenia
 • Uzależnienia
 • Zaburzenia psychiczne w wieku podeszłym
 • Zespół stresu pourazowego
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Filmy

Różnice między psychologiem, a psychiatrą - Harmonia - Poradnia zdrowia psychicznego
Różne oblicza depresji
Wizyta u lekarza psychiatry
Depresja w czasie epidemii

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Julita Molenda Konsultacja telefoniczna - Psycholog kolejna wizyta

  Bardzo polecam konsultacje psychologiczne z mgr Julitą Molenda . Pani mgr Julita jest bardzo ciepłą i zaangażowaną osobą, z którą rozmawia się jak z kimś bliskim, a przy tym bardzo merytorycznie(gdy tego potrzebuje Pani mgr Julita stara się wszystko mi objaśnić i wytłumaczyć). Po każdej konsultacji nachodzą mnie myśli, które pomagają mi zajrzeć w głąb siebie i łatwiej jest mi zrozumieć siebie oraz inne bliskie mi osoby. Wizyty odbywają się punktualnie . Szczerze polecam


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Tomasz Kowalczyk konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Na razie byłam na 2 wizytach, ale:
  - lekarz przeprowadził wnikliwy wywiad z uwzględnieniem poprzedniej farmakoterapii
  - holistycznie podszedł do zdrowienia, proponując również terapeutów, lektury, zmiany w stylu życia
  - za każdym razem klarownie zaprezentował warianty leczenia - przepisał od razu również inne leki do wykupienia na wypadek gdybym zareagowała źle na opcję nr 1.
  - zwracał uwagę na ceny leków, szukając optymalnych kosztowo rozwiązań

  Cieszę się, że trafiłam na dr. Kowalczyka. Usługi doktora nie są tanie, ale przynajmniej czuję, że lekarz faktycznie interesuje się moim stanem, i właściwie po raz pierwszy (po paru latach próbowania różnych farmakoterapii) przepisane leki były dobrą kombinacją, funkcjonuję na nich dobrze i bez skutków ubocznych.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Daria Kaczmarska konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)

  Bardzo się cieszę, że trafiłam do P. Darii, gdyż pomimo odczuwania stresu przed tego typu wizytą, czułam się bardzo komfortowo i zawsze po naszych spotkaniach czułam się „lżej”. P. Daria okazuje duże zainteresowanie i empatię. Ma bardzo indywidualne podejście i dopasowane do mego aktualnego samopoczucia. Zawsze czułam się wysłuchana i otrzymywałam pomocne wskazówki do wprowadzenia zmian. Polecam w 100%!!


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Szymon Niemiec konsultacja psychologiczna

  Niesamowicie empatyczny i przyjazny specjalista, który od momentu wejścia do gabinetu zdecydowanie pomaga w pozbyciu się niepotrzebnych obaw i stresu, spowodowanego pierwszą wizytą. Pan Szymon wzbudził we mnie zaufanie i sprawił, że poczułam się wysłuchana, a moje problemy nie zostały zbagatelizowane.
  Polecam wszystkim!

  mgr Szymon Niemiec

  Dziękuję Pani Weroniko


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Skrzypek konsultacja psychiatryczna

  Pani doktor to lekarz z powołania. Spokojna i kompetentna, a prz tym bardzo empatyczne. Traktuje pacjenta jak rozumna istotę. Po prostu mi faktycznie pomogła.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Olga Łoza konsultacja psychiatryczna

  U p. Doktor byłam jak dotychczas trzykrotnie i za każdym razem czułam, że wizyta ma sens i odnosi oczekiwany przeze mnie skutek. Nie mam żadnych zastrzeżeń do współpracy z p. Olgą. Wszystko oceniam pozytywnie: zarówno wysoką kulturę osobistą p. Doktor, duży poziom empatii i zaangażowania, umiejętność poprowadzenia rozmowy w sposób odpowiadający rozmówcy, otwartość na potrzeby pacjenta, wprowadzanie atmosfery sprzyjającej otwarciu się nawet na bardzo intymne kwestie, jak i wdrożone leczenie i jego pozytywne efekty. Z pewnością jeszcze skorzystam z konsultacji z p. Doktor, gdyż jako lekarz, zwłaszcza zajmujący się tak delikatną kwestią jak zdrowie psychiczne, spełnia wszystkie moje oczekiwania.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Olga Łoza konsultacja psychiatryczna

  Ogólnie, nie polecam. Brak otwarcia na komunikaty pacjenta, myślenie zerojedynkowe, brak możliwości dokończenia wypowiedzi, bo pani doktor juz przerywa, bo wie lepiej, co pacjent ma na myśli. Lekceważący stosunek do pacjenta, traktowanie z góry, brak empatii, chęci posłuchania co pacjent ma do powiedzenia i jakie ma potrzeby. Skuteczność leczenia żadna, tylko pogorszenie przy czym lekarka lekceważyła skutki uboczne leczenia, które zaleciła. Inny lekarz, gdy dowiedział się, co przepisała, złapał się za głowę. Szkoda czasu, nie dość, że leczenia pogarsza sprawę, to nieprofesjonalne podejście lekarki pogarsza również samopoczucie. Bardzo nieprofesjonalny lekarz, niesympatyczny, brak empatii tak ważnej u specjalistów zdrowia psych., brak szacunku do pacjenta i traktowanie z góry. Żałuję, że oficjalna skarga z mojej strony nie została złożona od razu, ale jeszcze nic straconego. Nie tego człowiek się spodziewa w prywatnej Placówce.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Konrad Jurczakowski konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Bardzo empatyczny lekarz. Pan Doktor wszytko wnikliwie wyjaśnia i przed wszystkim wspiera pacjenta


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Agnieszka Charyton konsultacja psychologiczna

  Najlepszy psycholog na jakiego można trafić. Pani magister bardzo pomogła mi z zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi.

  mgr Agnieszka Charyton

  Bardzo dziękuję za opinię. Moja pomoc nie byłaby skuteczna, gdyby nie Pani zaangażowanie, wytrwałość, duża samoświadomość i odpowiedzialne podejście do procesu zdrowienia. Pracowała Pani z odwagą w gabinecie oraz podejmowała działania między sesjami. Ta Pani praca była kluczowa dla wypracowania skutecznych sposobów radzenia sobie z głosem OCD.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Szymon Niemiec konsultacja psychologiczna

  Pan Szymon jest bardzo profesjonalny, a na konsultacjach czułem się bardzo dobrze.
  Pan Szymon wszystkie rzeczy związane z tranzycie bardzo dobrze objaśnił. Bardzo polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania