Witajcie!
Jestem psycholożką i psychoterapeutką integracyjną.
Pomagam budować bliskość - ze sobą i z drugim człowiekiem.
Oferuję konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną w nurcie integracyjnym. Pracuję z osobami dorosłymi: stacjonarnie w Warszawie oraz online - również z osobami żyjącymi za granicą.
Wspieram osoby, które zmagają się z:
trudnościami w bliskich relacjach,
stanami obniżonego nastroju i depresją,
przewlekłym napięciem, lękiem, nadmiernym stresem,
życiowymi kryzysami, żałobą, rozstaniem czy nagłą zmianą,
skutkami trudności i traum relacyjnych z okresu dzieciństwa,
trudnościami w relacjach interpersonalnych, tendencjami do wycofywania się czy unikania,
niską samooceną,
trudnościami w regulacji emocji,
tendencjami do perfekcjonizmu,
wypaleniem zawodowym.
WYKSZTAŁCENIE
Studia psychologiczne w Wielkiej Brytanii (University of Essex, Loughboroug University).
4-letnie, całościowego szkolenie z zakresu psychoterapii w nurcie integracyjnym w
Szkole Psychoterapii DIALOG (2022-2026), która posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji indywidualnej oraz grupowej u certyfikowanych superwizorów.
Regularnie uczestniczę w różnego rodzaju szkoleniach, aby stale poszerzać swoją wiedzę i kompetencje.
DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
Doświadczenie zawodowe zdobywałam jako stażystka na oddziale dziennym Kliniki Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Zaburzeń Odżywiania w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w rocznej grupie terapeutycznej dla osób współuzależnionych w Szpitalu Wolskim, jako psycholog szkolny w liceum sportowym oraz pracując indywidualnie z pacjentami w prywatnych ośrodkach w Warszawie. Prowadziłam także grupowe treningi psychoedukacyjne: Trening TUS dla dorosłych z elementami mentalizacji i Trening oparty omentalizację (MBT).
Obecnie oferuję konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną w nurcie integracyjnym, bazując na podejściu psychodynamiczno-systemowym.
Prowadzę także szkolenia, warsztaty i webinary dla firm oraz grup tematycznych.
METODY PRACY
W pracy z drugą osobą, najważniejsza jest dla mnie empatyczna relacja terapeutyczna, oparta na szacunku, zrozumieniu i zaangażowaniu. Zależy mi na zbudowaniu poczucia bezpieczeństwa oraz atmosfery pełnej zaufania, a także indywidualnym podejściu do danej osoby i jej historii.
W swojej pracy bazuję na podejściu psychodynamiczno-systemowym, co umożliwia mi głębsze i szersze rozumienie zgłaszanych trudności oraz objawów. W procesie psychoterapii, wspólnie przyglądamy się temu, jak historia i dotychczasowe doświadczenia pacjenta/pacjentki, ich nieświadomość, wzorce relacyjne oraz wewnętrzne konflikty mogą łączyć się z obecnymi trudnościami, z którymi się zgłaszają. Jako psychoterapeutka, podążam za drugą osobą oraz towarzyszę jej w procesie prowadzącym do potrzebnej zmiany.
Podczas pierwszej konsultacji porozmawiamy o Państwa trudnościach i potrzebach oraz o dalszej formie współpracy. Ze względu na etykę pracy, w razie potrzeby, mogę zarekomendować dalszą pracę w innym nurcie terapeutycznym (np. terapia uzależnień) czy wskazać konieczność współpracy z psychiatrą.
Kolejne 2-3 spotkania mają również charakter konsultacji, podczas których wspólnie omawiamy obszary do pracy i ustalamy cele psychoterapii oraz podpisujemy kontrakt terapeutyczny.
Każda sesja trwa 50 minut, a spotkania odbywają się raz w tygodniu o stałej porze.
Serdecznie zapraszam na pierwszą konsultację!
WAŻNE:
Uczestniczenie w pierwszej sesji jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu, który zostanie wysłany na mail po zapisie.
Odwołanie terminu sesji konsultacyjnej w czasie krótszym niż 24h wiąże się ze 100% odpłatnością za dane spotkanie.
Jeśli zdecydujemy się na proces psychoterapeutyczny, obowiązują zasady odwołań i płatności zawarte w kontrakcie psychoterapeutycznym. Odwołanie sesji psychoterapii niezgodnie z kontraktem wiąże się ze 100% odpłatnością za dane spotkanie.