mgr

Dorota Wójcik

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk, Psycholog

14 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
362 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem dietetykiem, psychologiem, specjalistą psychodietetyki oraz farmaceutką. Pomagam zdrowo i skutecznie schudnąć, zmienić nawyki żywieniowe i polubić zdrowy styl życia, a wszystko… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Lokalizacja: Pracownia Zdrowego Stylu

  Very Nice doctor. I've lost 10kg after few visit to doctor. And i feel much better now. My wife is happy ;) I am looks now like 25 years old.

 • T
  Lokalizacja: Pracownia Zdrowego Stylu

  W ciągu pięciu miesięcy udało mi się zrzucić 4 kilogramy. Zacząłem również dużo więcej gotować - jak się okazuje jest to całkiem proste i nie pożera dużo czasu. Waga na minus, samopoczucie bardzo na plus. Polecam!

 • L
  Lokalizacja: Pracownia Zdrowego Stylu

  Żona od ponad roku wysyłała mnie do różnej maści specjalistów od szybkiego chudnięcia - 40 lat na karku, małe dzieci, stresująca praca, życie w ciągły pędzie - to wszystko przekłada się na niezdrowy tryb życia. Do Pani Doroty trafiłem jak wskazówka pokazała magiczne 100kg, co przy wzroście 183 nie jest żadnym powodem do chwały. Do Pani magister trafiłem ponad 9 miesięcy temu i rozpocząłem żmudny proces powrotu do formy i zdrowia. Piszę "żmudny" ponieważ tak faktycznie było, mimo wszystko uważam, że warto. Dzisiaj wiem, że bez zrozumienia sedna problemu i powolnego procesu zmieniania nawyków żywieniowych permanentna zmiana nie jest możliwa. Pozdrawiam jedną z lepszych specjalistek, które spotkałem w swoim życiu.

 • M
  Lokalizacja: Pracownia Zdrowego StyluUsługa: nadwaga

  Chciałabym serdecznie polecić Panią Dorotę, dzięki której zmieniam swoje życie na lepsze wprowadzając systematycznie zdrowe zmiany do mojego życia. Trzymając się wskazówek otrzymanych podczas kolejnych spotkań z tygodnia na tydzień zaczęłam dostrzegać jak moja dieta wpływa na moja kondycje, sylwetkę i witalność.
  Pani Dorota, zadaje dużo szczegółowych pytań, żeby jak najlepiej poznać istotę danego problemu, dzięki czemu jest bardzo skuteczna, ma bardzo dobre podejście do pacjenta.
  Dodatkowo, moi najbliżsi zaczęli widzieć jak zmieniam się w osobę młodsza, o wiele szczuplejsza a także bardziej radosna.

 • D
  Lokalizacja: Pracownia Zdrowego Stylu

  Pani Dorota to świetny specjalista. Pomaga mi już od miesiąca. Chodzę na spotkania raz na tydzień. Razem analizujemy mój codzienny jadłospis i wprowadzamy modyfikacje. Dzięki niej idzie mi coraz lepiej i osiągam swoje małe sukcesy w odchudzaniu. Już nie muszę tuż przed spaniem zaglądać do lodówki. Nie czuję takiej potrzeby po zjedzeniu kolacji.

 • K
  Lokalizacja: Pracownia Zdrowego Stylu

  Dzięki terapii udało mi się w znacznej mierze zredukować mięsień "piwny", bez całkowitego zaprzestania spożywania ulubionego, złocistego napoju oraz innych potraw, uważanych ogólnie za niezdrowe (patrz golonka czy kotlet schabowy). Na końcie mam już wizyty u trzech różnych osób, które uważają się za dietetyków, a w istocie "terapia" sprowadza się do przygotowania katorżniczego jadłospisu złożonego z zieleniny i innego jedzenia, którego delikwent zbytnio nie trawi. Efekt jest taki, że trzeba odbijać sobie braki wieczorem czy w nocy, czyli tzw. efekt jo-jo. Tutaj zobaczyłem zupełnie inne podejście, które zaczyna się od głowy, co jest niezwykle ważne, aby efekt końcowy był długotrwały. Mimo, że jestem w terapii już kilka miesięcy to co tydzień dowiaduję się czegoś zupełnie nowego na temat zdrowego odżywiania, potencjalnych chorób, które mogą mnie spotkać lub które mogę ominąć czy po prostu lepszego samopoczucia, aby być lepszym ojcem i mężem. Serdecznie polecam!

 • S

  Polecam, jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią dietetyk. Poprzez kompleksowe podejście do tematu odżywiania, udało nam się zmienić moje nawyki żywieniowe, a w efekcie odchudzić i wypracować wymarzoną sylwetkę.

 • M
  Lokalizacja: Pracownia Zdrowego StyluUsługa: konsultacja

  Wiedza, wiedza i jeszcze raz wiedza. Pani Dorota skrupulatnie odpowiada na każde pytanie w stylu dostępnym nawet dla laika, a człowiek od razu jest spokojny, że trafił na fachowca z prawdziwego zdarzenia. Mimo, iż jest to dopiero moja pierwsza wizyta czuję, że jestem w dobrych rękach. Pozdrawiam

 • M
  Lokalizacja: Pracownia Zdrowego Stylu

  Pani Dorota idealnie dobrała dietę dla mojego niezwykle wrażliwego układu pokarmowego. 15 lat ciągłych problemów zakończyło się w ciągu chwili. Wreszcie mogę normalnie funkcjonować. Gorąco polecam.

 • P
  Lokalizacja: Pracownia Zdrowego StyluUsługa: niedowaga

  Bardzo rzadko wystawiam jakiekolwiek opinie ( a tym bardziej pozytywne)

  Mi akurat Pani Dorota pomogła przy sporej niedowadze. Zwlekałem kilka lat z pomocą z zewnątrz i niepotrzebnie. Tutaj kluczowa okazała się dyscyplina i silna wola, a połączenie dietetyka i psychologa z biegiem czasu okazało się kluczowe.

  Nie będę opisywał szczegółów odnośnie wizyt bo te pomimo mojego ogromnego zadowolenia zawsze są subiektywne. Najważniejsze jest to, że mi pomogła.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem dietetykiem, psychologiem, specjalistą psychodietetyki oraz farmaceutką. Pomagam zdrowo i skutecznie schudnąć, zmienić nawyki żywieniowe i polubić zdrowy styl życia, a wszystko bez krótkotrwałych diet, zakazów i wyrzeczeń. Wiele uwagi poświęcam motywacji, nastawieniu i psychologicznym podstawom odżywiania. Uważam, że możliwa jest zmiana, trwała zmiana odżywiania i odchudzanie z przyjemnością, jeżeli będzie się dokonywać w zgodzie z Tobą, a nie narzuconą dietą.

  Współpracując ze mną:
  - Zamiast gotowego jadłospisu dowiesz się, jak odżywiać swoje ciało i dbać o nie, zamiast katować dietami,
  - Pomogę Ci odbudować pozytywną motywację i pokażę metody, jak ją utrzymać, aby wytrwać,
  - Zwiększysz świadomość żywieniową, dzięki czemu utrzymasz efekty na dłużej,
  - Otrzymasz wsparcie i pomoc psychologiczną na każdym etapie wprowadzania zmian, także w trudnych momentach i kryzysach.

  Moim celem jest, aby osoby, z którymi się spotykam, przestały kojarzyć odchudzanie z przymusem bycia na diecie, aby polubiły zdrowe odżywianie i siebie. Aby zdrowy styl życia był przejawem troski o siebie, a nie przykrym obowiązkiem. Największą satysfakcją są dla mnie sukcesy moich pacjentów oraz kiedy mogę obserwować ich wewnętrzną przemianę.

  Ukończyłam z wyróżnieniem psychologię i psychodietetykę na Uniwersytecie SWPS. Odbyłam staż zawodowy w Instytucie Psychodietetyki. Dyplom potwierdzający posiadanie kwalifikacji w obrębie zawodu dietetyka uzyskałam w Akademii Dietetyki. Tytuł magistra farmacji zdobyłam na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

  Więcej informacji na stronie: https://pracowniazdrowegostylu.pl/

Specjalizacje

 • Psychodietetyk

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS (Wrocław)
 • Uniwersytet Medyczny (Wrocław)

Staże

 • Instystut Psychodietetyki (Wrocław)

Certyfikaty

 • Dorota Wójcik, dietetyk w mieście Wrocław - Certyfikaty
 • Dorota Wójcik, dietetyk - Certyfikaty
 • Dorota Wójcik, Wrocław - Certyfikaty

Zdjęcia