mgr

Dominika Radomska -Talar

Psycholog, Psychoterapeuta

Magister psychologii, dyplomowany psychoterapeuta psychodynamiczny, psychodietetyk

8- letnie doświadczenie psychoterapeutyczne w pracy z osobami dorosłymi oraz młodzieżą…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Jak mogę sobie pomóc?

  Dzień dobry. Jestem młodym mężczyzną (25l.). Jestem impulsywny ze skłonnością do obrażania się i izolacji zamiast rozmowy i wyjaśnienia problemu. Często wybucham agresją słowną. Powoduje to problemy w relacjach międzyludzkich. Potrzebuję pomocy.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Witam,
  Z tego, co Pan pisze wynika, że ma Pan duży wgląd w swoje zachowanie. Po pierwsze widzi Pan, co robi Pan niewłaściwie. Po drugie wie Pan, czego brakuje Panu do osiągnięcia, tego na czym Panu… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Magister psychologii, dyplomowany psychoterapeuta psychodynamiczny, psychodietetyk

  8- letnie doświadczenie psychoterapeutyczne w pracy z osobami dorosłymi oraz młodzieżą obejmujące:

  - diagnozę
  - poradnictwo psychologiczne
  - psychoedukację
  - interwencję w sytuacjach kryzysowych
  - poradnictwo psychodietetyczne
  - a przede wszystkim psychoterapię długoterminową


  Jestem magistrem psychologii ze specjalnością kliniczną, dyplomowanym psychoterapeutą, socjoterapeutą oraz filologiem z wykształceniem pedagogicznym. Jestem absolwentką SWPSu Uniwersytetu Humanistycznospołecznego, ukończyłam również Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego a także Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Psychodynamicznej.
  Ponadto ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka na SWPSie Uniwersytecie Humanistycznospołecznym we Wrocławiu, pogłębiając wiedzę z zakresu zaburzeń odżywiania z możliwością prowadzenia poradnictwa żywieniowego dla osób z nadwagą i otyłością.
  Pracuję w Niepublicznym Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu, gdzie prowadzę terapię indywidualną, poradnictwo psychologiczne oraz daję wsparcie zarówno dorosłym jak i młodzieży. Ponadto na SWPSie Uniwersytecie Humanistycznospołecznym we Wrocławiu prowadzę zajęcia z psychologicznego angielskiego ze studentami.

  Doświadczenie z zakresu diagnozy oraz terapii zdobywałam m.in. w Poradni Zdrowia Psychicznego w Ząbkowicach Śląskich, w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Domu Dziecka -Wielofunkcyjnej Placówce w Górcu, Strzelin, na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu, a także na oddziale Rehabilitacji Zaburzeń Psychosomatycznych w Świeradowie Zdrój.

  Stale rozwijam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w konferencjach, sympozjach i szkoleniach zawodowych. W trosce o wysoką jakość swojej pracy poddaję ją również regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Oznacza to, że praca terapeutyczna jest poddawana systematycznej kontroli pod względem oceny jej skuteczności oraz poprawności zastosowanych metod i interwencji.
  Prowadzę terapię również w języku angielskim.

  Pomagam:

  Swoją pomoc w zakresie poradnictwa psychologicznego, poradnictwa psychodietetycznego bądź terapii krótko - lub długoterminowej kieruję do osób dorosłych i młodzieży z:

  - zaburzeniami odżywiania; anoreksja, bulimia, napadowym objadaniem się, nadwagą i otyłością
  - zaburzeniami nastroju - depresją
  - zaburzeniami nerwicowymi, inaczej nazywanymi zaburzeniami lękowymi
  - zaburzeniami psychosomatycznymi
  - zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi (inaczej; nerwica natręctw)
  - zaburzeniami lękowymi w postaci fobii
  - zaburzeniami stresu pourazowego (PTSD),
  - zaburzenia osobowości

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychodietetyk
 • Psychologia kliniczna

Ukończone szkoły

 • 5 – letnie jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Humanistyczno - Społecznym we Wrocławiu
 • 5 – letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (KCP)
 • 3 – letnie studia licencjackie na kierunku filologia angielska na Uniwersytecie Wrocławskim
 • roczne studia podyplomowe na kierunku psychodietetyka na Uniwersytecie Humanistyczno- Społecznym we Wrocławiu
więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Dominika to osoba, która posiada nie tylko ogromną wiedzę, ale i niezwykłą intuicję. Dzięki psychoterapii, zrozumiałam motywy swoich zachowań i odnalazłam wewnętrzny spokój, którego bardzo mi brakowało.

 • M
  Lokalizacja: Wrocławskie Centrum Psychoterapii

  Pani Dominika to specjalista z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem. Od pierwszego spotkania jej trafne spostrzeżenia pomogły mi wyciągnąć wiele wniosków na temat mojego życia, co znacząco wpłynęło na poprawę mojego samopoczucia. Polecam osobom, które szukają profesjonalnej pomocy!