mgr

Dominika Radomska -Talar

Psycholog, Psychoterapeuta

3 opinie +dodaj

Magister psychologii, dyplomowany psychoterapeuta psychodynamiczny, psychodietetyk 9- letnie doświadczenie psychoterapeutyczne w pracy z osobami dorosłymi oraz młodzieżą obejmujące: -… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Wrocławskie Centrum PsychoteriapiiUsługa: złe samopoczucie

  Pani Dominika to świetny psychoterapeuta! Dzięki niej moje problemy życiowe, stały się bardziej przystępne i do ogarnięcia. Dzięki spotkaniom terapeutycznym, zrozumiałam z czym mam problem i zaczęłam dostrzegać możliwości pracy nad nim. Polecam ją z całego serca!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Dominika to osoba, która posiada nie tylko ogromną wiedzę, ale i niezwykłą intuicję. Dzięki psychoterapii, zrozumiałam motywy swoich zachowań i odnalazłam wewnętrzny spokój, którego bardzo mi brakowało.

 • M
  Lokalizacja: Wrocławskie Centrum Psychoteriapii

  Pani Dominika to specjalista z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem. Od pierwszego spotkania jej trafne spostrzeżenia pomogły mi wyciągnąć wiele wniosków na temat mojego życia, co znacząco wpłynęło na poprawę mojego samopoczucia. Polecam osobom, które szukają profesjonalnej pomocy!

Pytania pacjentów (16)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Magister psychologii, dyplomowany psychoterapeuta psychodynamiczny, psychodietetyk

  9- letnie doświadczenie psychoterapeutyczne w pracy z osobami dorosłymi oraz młodzieżą obejmujące:

  - konsultację i poradnictwo psychodietetyczne (soofit.pl)
  - poradnictwo psychologiczne
  - psychoterapię
  - psychoedukację
  - interwencję w sytuacjach kryzysowych

  Jestem magistrem psychologii ze specjalnością kliniczną, dyplomowanym psychoterapeutą, socjoterapeutą oraz filologiem z wykształceniem pedagogicznym. Jestem absolwentką SWPSu Uniwersytetu Humanistycznospołecznego, ukończyłam również Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego a także Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Psychodynamicznej.
  Ponadto ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka na SWPSie Uniwersytecie Humanistycznospołecznym we Wrocławiu, pogłębiając wiedzę z zakresu zaburzeń odżywiania z możliwością prowadzenia poradnictwa żywieniowego dla osób z nadwagą i otyłością. Aktualnie prowadzę bloga psychodietetycznego: soofit.pl
  Pracuję w Niepublicznym Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu, gdzie prowadzę terapię indywidualną, poradnictwo psychologiczne oraz daję wsparcie zarówno dorosłym jak i młodzieży. Ponadto na SWPSie Uniwersytecie Humanistycznospołecznym we Wrocławiu prowadzę zajęcia z psychologicznego angielskiego ze studentami.

  Doświadczenie z zakresu diagnozy oraz terapii zdobywałam m.in. w Poradni Zdrowia Psychicznego w Ząbkowicach Śląskich, w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Domu Dziecka -Wielofunkcyjnej Placówce w Górcu, Strzelin, na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu, a także na oddziale Rehabilitacji Zaburzeń Psychosomatycznych w Świeradowie Zdrój.

  Stale rozwijam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w konferencjach, sympozjach i szkoleniach zawodowych. W trosce o wysoką jakość swojej pracy poddaję ją również regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Oznacza to, że praca terapeutyczna jest poddawana systematycznej kontroli pod względem oceny jej skuteczności oraz poprawności zastosowanych metod i interwencji.
  Prowadzę terapię również w języku angielskim.

  Pomagam:

  Swoją pomoc w zakresie poradnictwa psychologicznego, poradnictwa psychodietetycznego bądź terapii krótko - lub długoterminowej kieruję do osób dorosłych i młodzieży z:

  - zaburzeniami odżywiania; anoreksja, bulimia, napadowym objadaniem się, nadwagą i otyłością
  - zaburzeniami nastroju - depresją
  - zaburzeniami nerwicowymi, inaczej nazywanymi zaburzeniami lękowymi
  - zaburzeniami psychosomatycznymi
  - zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi (inaczej; nerwica natręctw)
  - zaburzeniami lękowymi w postaci fobii
  - zaburzeniami stresu pourazowego (PTSD),
  - zaburzenia osobowości

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychodietetyk
 • Psychologia kliniczna

Ukończone szkoły

 • 5 – letnie jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Humanistyczno - Społecznym we Wrocławiu
 • 5 – letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (KCP)
 • 3 – letnie studia licencjackie na kierunku filologia angielska na Uniwersytecie Wrocławskim
 • roczne studia podyplomowe na kierunku psychodietetyka na Uniwersytecie Humanistyczno- Społecznym we Wrocławiu
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Wolontariat na Oddziale Psychiatrycznym Dzieci i Młodzieży im. Gombrowicza we Wrocławiu (2012)
 • Praktyki na oddziale Rehabilitacji Zaburzeń Psychosomatycznych w Świeradowie Zdrój (2007)

Zdjęcia