mgr

Daniel Milewicz

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

12 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Bardzo proszę o przyniesienie najbardziej aktualnych wyników badań. Możliwość wizyt domowych. Jestem osobą dla której druga osoba stanowi najwyższą wartość. Podchodzę do człowieka… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Costa Medicus

  Jestem pod wrażeniem. To moja pierwsza wizyta. Pan Milewicz sprawdził wynki badañ ,wysłuchał mnie bardzo uważnie ,następnie zadawał dużo pytań.
  Wyszłam z gabinetu bardziej podbudowana co do mojej przyszłości.
  Dziękuję Panu!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Costa MedicusUsługa: konsultacja dietetyczna

  Fachowe i profesjonalne podejście do pacjenta. Przeprowadza wywiad od deski do deski. Interesuje się pacjentem, wychodzi na przeciw oczekiwaniom pacjenta. I w dodatku przemiła osoba. Serdecznie polecam!

  Daniel Milewicz2018-02-18

  Bardzo miło mi to czytać, dziękuję

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jest to bardzo miły i kompetentny specjalista, wnikliwie słucha i nie podejmuje pochopnych decyzji.Dawno takiego specjalisty nie spotkałam.

  Daniel Milewicz2018-02-18

  dziękuję

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry specjalista. Kompetentny, odpowiada na wszystkie pytania. Poświęcił mi dużo czasu na wizycie, a dieta dobrana dokładnie do mnie proste i szybkie posiłki. Serdecznie polecam.

  Daniel Milewicz2018-02-18

  bardzo mi miło, dziękuję

 • D
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska Twój LekarzUsługa: nadwaga

  Polecam! Na wizyty kontrolne chodziłem przez niecałe 1,5 roku. W tym czasie zrzuciłem 35kg i co najważniejsze - zmieniłem swoje nawyki żywieniowe i podejście do własnego zdrowia. Oprócz prostych, konkretnych i dopasowanych do mnie jadlospisów dostałem "gratis" potężną dawkę motywacji aby być wytrwałym i systematycznym. Wszystko dzięki temu, że pan Milewicz do swojej pracy podchodzi z pasją i jest odnoszą ym sukcesy sportowcem co przekłada się na jego bezpośredni kontakt z ludźmi. Jedyny mały minus muszę postawić przy jego organizacji pracy, która jest tak zagalopowana że aż czasami trochę chaotyczna. Jeżeli wkrada się jednak jakieś nieporozumienie to jest ono bez problemu od razu wyjaśnianie.

  Daniel Milewicz2018-02-18

  bardzo dziękuje :)

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska Twój LekarzUsługa: dietoterapia

  Bardzo dobry specjalista, profesjonalne podejście do pacjenta. Z racji, że miałam mało czasu doktor był konkretny i rzeczowy. Wszystko jasno przedstawił. Odpowiedział na wszystkie wątpliwości. Jeśli ktoś szuka dobrego specjalisty to uważam, że będzie zadowolony z wizyty u Doktora

  Daniel Milewicz2017-10-09

  bardzo dziękuję

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska Twój LekarzUsługa: konsultacje dietetyczne

  Bardzo miły sympatyczny. Kto chce pozbyć się zbędnych kilogramów polecam. Dieta prosta nie wymaga wielkich nakładów finansowych.

  Daniel Milewicz2017-03-11

  Bardzo dziękuję

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta i bardzo pozytywne odczucia,Pana Daniela cechuje bardzo duża wiedza, to człowiek dla którego zdrowe odzywianie jest pasją,nie ma on gotowej recepy dla wszystkich,bardzo dokładnie przygląda się wynika i ma holistyczne podejście do pacjenta.Cena wizyty nie rujnuje budżetu.

  Daniel Milewicz2017-01-18

  bardzo dziękuję

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz jest bardzo miły i sympatyczny.Córka była bardzo zadowolona,mimo że na początku bardzo się bała.

  Daniel Milewicz2017-01-18

  bardzo dziękuję

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan Milewicz ma super podejście do dzieci i dobrał taka dięte dziecku na którą mnie stać,a samo to że tez dziecko chce chodzić do doktora

  Daniel Milewicz2017-01-18

  bardzo dziękuję

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Bardzo proszę o przyniesienie najbardziej aktualnych wyników badań. Możliwość wizyt domowych.
  Jestem osobą dla której druga osoba stanowi najwyższą wartość. Podchodzę do człowieka holistycznie szukając przyczyny powstawania chorób i problemu. Jestem przeciwnikiem leczenia objawów, które może być podłożem do rozwoju innych jednostek chorobowych. Kolejne doświadczenie zdobywałem i nadal zdobywam na górskich szlakach uczestnicząc w zawodach na minimum 100 km. Jestem ultramaratończykiem praktykującym naturalne odżywianie w czasie biegu. Układam również plany żywieniowe dla biegaczy krótko i długodystansowych. Uwielbiam wyzwania i pracę z pacjentami, którzy otrzymali wyrok chorób nieuleczalnych pokazując, że niemożliwe nie istnieje. Praktykuje w przychodni od 2010 roku mając również pod swoją opieką pacjentów, którym pomogłem zgubić nawet 65 kg. możliwość wizyt domowych pod nr tel .

Specjalizacje

 • Psychodietetyk
 • Dietetyk sportowy

Edukacja

 • Uniwersytet przyrodniczy we Wrocławiu - Dietetyka
 • Uniwersytet przyrodniczy we Wrocławiu - psychodietetyka
 • AWF Poznań

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • prywatna praktyka

Certyfikaty