Informacje o placówce

Gabinety

Costa Medicus

ul. Złotoryjska 62

59-220 , Legnica , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Daniel Milewicz

  Dietetyk, mgr

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poradnia Psychodietetyczna Rymkiewicz systemUsługa: konsultacja dietetyczna

   Mija rok od mojej pierwszej wizyty u p.Daniela. W tym czasie udało mi się zrzucić 26 kg dzięki indywidualnie dobranym dietom. Każda z nich uwzględnia aktualny stan zdrowia,upodobania smakowe ,styl życia i aktywność fizyczną. Konsultacje przebiegają w miłej atmosferze a wszystkie wątpliwości i zapytania są szczegółowo wyjaśniane . Wszystkim tym, którzy chcą powalczyć ze swoją wagą serdecznie polecam wizytę u p. Daniela. Niemniej jednak proszę pamiętać,że p. Daniel udziela nam lekcji właściwego żywienia , a to w jaki sposób je odrobimy ina ile przyswoimy przekazywaną nam wiedzę zależy tylko i wyłącznie od nas

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poradnia Psychodietetyczna Rymkiewicz systemUsługa: konsultacja dietetyczna

   Pan Milewicz to specjalista. Gotowy do pomocy i zaangażowany, skupiony na problemie. Wizyta odbyła się punktualnie. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Jarosław Olech

  Ortopeda, lek.

  • J

   Doktor Jarosław Olech przywraca człowiekowi wiarę w legnickich lekarzy. Oprócz ogromnej wiedzy posiada bardzo ważną cechę- jest przede wszystkim Człowiekiem. Nie zmanierowanym Jaśnie Panem Doktorem, do którego trzeba na kolanach i bić poddańczo czołem w podłogę, ale lekarzem z ogromnym sercem. Odnoszę wrażenie, że Doktor naprawdę lubi swoją pracę, a pacjentów traktuje z należytym szacunkiem, powagą i uwagą. Jest fachowcem w każdym calu.


 • Hubert Costa

  Chirurg, lek.

  • A

   Miałam dwa razy "przyjemność" kontaktu z Panem Costa pierwszy raz nie potrafił rozpoznać złamania w nadgarstku u mojej mamy, dopiero po kilku tygodniach bólu i wizycie w Kamiennej Górze okazało się, że było złamanie i nadgarstek źle się zrósł i aby to "naprawić" należałoby ponownie dokonać złamania.
   Drugi raz tydzień temu na oddziale SOR, gdzie jest ponoć ordynatorem a odmówił zbadania pacjentki pomimo kilku próśb, tłumacząc że nie ma wolnego łóżka na SOR. Moją babcie przywiozłam na SOR w bardzo kiepskim stanie, po trzech godzinach czekania na krześle w poczekalni wyglądała coraz gorzej więc poprosiłam aby jakikolwiek lekarz na chwilę wyszedł do poczekalni i przynajmniej na krześle sprawdził czy nic złego się nie dzieje. Zostałam odesłana do Pana Costy, który wyszedł ze mną do poczekalni ale od razu zniknął drugim wyjściem i nie raczył nawet spojrzeć na pacjentkę. Jak po paru minutach ponownie pojawił się na korytarzu i go ponownie o to spytałam, powiedział łamaną polszczyzną, że mam się nie awanturować, bo przecież nie powyrzuca pacjentów przez okno!!! Czy to jest odpowiedź poważnego i szanowanego Lekarza na prośbę o zbadanie pacjenta - zaznaczam, że nie prosiłam o pierwszeństwo w przyjęciu na oddział a jedynie na sprawdzenie czy pacjent przypadkiem nie ma jakiegoś udaru lub wylewu!
   więc stąd moje stwierdzenie że jest to arogancki lekarz, któremu brak empatii i podejścia do Klienta!
   Nie wiedziałam, że na oddziale SOR podczas dyżuru można odmówić zbadania pacjenta!

  • G

   Najgorszy chirurg w Legnicy.Zaszycie chusty w jamie brzusznej i reakcja tego pana na zaistniałą sytuację świadczy o jego niekompetencji,arogancji i braku poszanowania drugiej osoby.


Powiązane wyszukiwania