Informacje o placówce

Gabinety

Costa Medicus

ul. Złotoryjska 62

59-220, Legnica, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Daniel Milewicz

  Dietetyk, mgr

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poradnia Psychodietetyczna Rymkiewicz systemUsługa: konsultacja dietetyczna

   Pan Milewicz sprawia wrażenie człowiek kompetentnego. Tryska energią oraz optymizmem. Ogólnie pierwsze wrażenie na ogromny plus. Plan działania ustalony, zaczynamy ????.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia Lekarska Twój LekarzUsługa: poradnictwo dietetyczne

   choć spóźniony pół godziny ale miły pogodny specjalista właśnie czekam na ustalenie diety zobaczę jak będzie na następnych wizytach godny polecenia

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Jarosław Olech

  Ortopeda, lek.

  • J

   Doktor Jarosław Olech przywraca człowiekowi wiarę w legnickich lekarzy. Oprócz ogromnej wiedzy posiada bardzo ważną cechę- jest przede wszystkim Człowiekiem. Nie zmanierowanym Jaśnie Panem Doktorem, do którego trzeba na kolanach i bić poddańczo czołem w podłogę, ale lekarzem z ogromnym sercem. Odnoszę wrażenie, że Doktor naprawdę lubi swoją pracę, a pacjentów traktuje z należytym szacunkiem, powagą i uwagą. Jest fachowcem w każdym calu.


 • Hubert Costa

  Chirurg, lek.

  • A

   Miałam dwa razy "przyjemność" kontaktu z Panem Costa pierwszy raz nie potrafił rozpoznać złamania w nadgarstku u mojej mamy, dopiero po kilku tygodniach bólu i wizycie w Kamiennej Górze okazało się, że było złamanie i nadgarstek źle się zrósł i aby to "naprawić" należałoby ponownie dokonać złamania.
   Drugi raz tydzień temu na oddziale SOR, gdzie jest ponoć ordynatorem a odmówił zbadania pacjentki pomimo kilku próśb, tłumacząc że nie ma wolnego łóżka na SOR. Moją babcie przywiozłam na SOR w bardzo kiepskim stanie, po trzech godzinach czekania na krześle w poczekalni wyglądała coraz gorzej więc poprosiłam aby jakikolwiek lekarz na chwilę wyszedł do poczekalni i przynajmniej na krześle sprawdził czy nic złego się nie dzieje. Zostałam odesłana do Pana Costy, który wyszedł ze mną do poczekalni ale od razu zniknął drugim wyjściem i nie raczył nawet spojrzeć na pacjentkę. Jak po paru minutach ponownie pojawił się na korytarzu i go ponownie o to spytałam, powiedział łamaną polszczyzną, że mam się nie awanturować, bo przecież nie powyrzuca pacjentów przez okno!!! Czy to jest odpowiedź poważnego i szanowanego Lekarza na prośbę o zbadanie pacjenta - zaznaczam, że nie prosiłam o pierwszeństwo w przyjęciu na oddział a jedynie na sprawdzenie czy pacjent przypadkiem nie ma jakiegoś udaru lub wylewu!
   więc stąd moje stwierdzenie że jest to arogancki lekarz, któremu brak empatii i podejścia do Klienta!
   Nie wiedziałam, że na oddziale SOR podczas dyżuru można odmówić zbadania pacjenta!

  • G

   Najgorszy chirurg w Legnicy.Zaszycie chusty w jamie brzusznej i reakcja tego pana na zaistniałą sytuację świadczy o jego niekompetencji,arogancji i braku poszanowania drugiej osoby.