O nas

Centrum Psychoterapii i Psychodietetyki Rymkiewicz system jest prywatną wysokospecjalistyczną poradnią zdrowia psychicznego. Posiadamy doświadczony oraz wyselekcjonowany zespół wysokiej klasy specjalistów: psychologów, psychoterapeutów, psychodietetyków i dietetyków. Działamy od 2013 roku udzielając wsparcia psychologicznego. Prowadzimy dzieci, młodzież i dorosłych. Posiadamy w ofercie terapię par i terapię rodzin, terapię uzależnień oraz terapię dla dzieci, czy TUS- trening umiejętności społecznych. Jesteśmy pionierami dziedziny Psychodietetyki w Polsce. Specjalizujemy się również w leczeniu zaburzeń odżywiania.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Analizator składu ciała
 • Wzrostomierz
 • Fałdomierz
Języki
 • Polski
 • Angielski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (95)

Ogólna ocena

  S
  Profil zweryfikowany
  mgr Krzysztof Pyc konsultacja psychoterapeutyczna online

  Współprace z Panem Krzysztofem rozpoczęłam jakieś pół roku temu, mimo że mieliśmy cięższe momenty ze względu na mój stan psychiczny i niejednokrotnie chciałam zrezygnować z walki o siebie Pan Krzysztof za każdym razem potrafił ten moment we mnie złapać i przeprowadzić terapię w taki sposób żebym po zakończeniu wyszła zadowolona. Pan Krzysztof potrafi podejść bardzo delikatnie do drażliwych tematów i bardzo dobrze wie kiedy oraz w jaki sposób o nich rozmawiać, można przy nim poczuć pełen komfort i nie czuć się ocenianym za co jestem mega wdzięczna. Serdecznie polecam Pana Krzysztofa i wierzę że jest w stanie pomóc wielu osobom dzięki swojej wiedzy, którą niewątpliwie posiada.

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Krzysztof Pyc konsultacja psychoterapeutyczna online

  serdecznie polecam pana Krzysztofa, rzeczowo objaśnia zasady terapii, utrzymuje kontakt a do tego jest empatyczny. Polecam sesję online

  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Monika Witkowska-Kubas konsultacja online

  Pani Doktor bardzo konkretną pomocna miła.
  Polecam


  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Krzysztof Pyc konsultacja psychoterapeutyczna online

  Nie umówiłam wizyty z nastawieniem ze zmieni ona moje życie, rozwiąże problemy czy nawet pocieszy, bylam gotowa na wyzwania jakie niesie za sobą terapia i na to ze moze byc to trudne doświadczenie. Jednak nie spodziewałam się ze zakończę ją z jeszcze większym lękiem i niepewnością. Brakowało mi empatii zrozumienia od terapeuty, pewne fakty były mi sugerowane bez faktycznego zaintetesowania jak to wygląda z mojej strony, jak ja się z czyms czuje. Być moze jest to kwestia pokoleniowa ale od lekarza bez względu na wiek nie życzyłam sobie moralizatorskiego styly wypowiadania się czy bagatelizowania śmierci bliskiej osoby. Tłumaczyłam sobie ze moze tak powinno być na terapii i chcialam dac drugą szanse ale przez to ze czulam się 100razy gorzej po naszej rozmowie, nie chce umawiać kolejnych i nie polecam tego innym.


  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Anna Gałka-Ruciak Konsultacja psychologiczna

  Pani psycholog pomogła mi z moim problemem, fachowa pomoc w przyjaznej atmosferze

  mgr Anna Gałka-Ruciak

  Panie Kamilu, cieszę się że mogłam pomóc. Pozdrawiam


  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Martyna Wielochowska psychoterapia indywidualna

  Z całego serca polecam Panią Martynę jako doskonałą terapeutkę. Niezwykle empatyczna i zaangażowana, potrafi przeprowadzić pacjenta przez proces zmiany. Dostosowuje narzędzia pracy do poziomu gotowości pacjenta. Pracowałyśmy prawie rok i jestem bardzo wdzięczna za wsparcie. Polecam

  mgr Martyna Wielochowska

  Bardzo dziękuję Pani Kasiu za miłe słowa :)


  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Agnieszka Bogusz konsultacja psychoterapeutyczna online

  Pani Agnieszka jest niezwykle zaangażowana w rozmowy ze swoimi pacjentami i wykazuje się dużą empatią. Trafnie nakierowuje tematy rozmów, zadaje pytania pomagające zrozumieć siebie i dzieli się swoją wiedzą i spostrzeżeniami. Wybrałam Panią Agnieszkę na swojego pierwszego terapeutę i czuję wdzięczność za to, że trafiłam właśnie na nią :) Przy Pani Agnieszce czuję się bezpiecznie co wpływa na chęć dzielenia się z nią swoimi emocjami i przeżyciami. Bardzo polecam i dziękuję za jej obecność :)

  Centrum Psychoterapii i Psychodietetyki Rymkiewicz system

  Jest mi bardzo miło. Dziękuję za podzielenie się tą pozytywną opinią :)


  D
  Profil zweryfikowany
  mgr Agnieszka Bogusz Inny

  Pani Agnieszka charakteryzuje się szeroką wiedzą - ilość teorii, przykładów, nawiązań jest naprawdę imponująca - widać, że jej praca ją pasjonuje! Ma to oczywiście przełożenie na samą terapie - po paru spotkaniach mogę z czystym sumieniem polecić Panią Doktor, jako że widzę pozytywne efekty jej pracy już teraz.

  Centrum Psychoterapii i Psychodietetyki Rymkiewicz system

  Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoimi odczuciami w związku z pracą naszej specjalistki Agnieszki :) Życzymy dalszych sukcesów.


  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Daniel Milewicz Inny

  Bardzo ciepły i empatyczny człowiek. Przyszłam z problemem nadwagi, zostało mi jasno wyjaśnione co powinnam zrobić aby osiągnąć sukces. Lepszej osoby nie znajdziecie. Za konsultacje i jadłospis zapłaciłam 300 zł. Można płacić kartą :) Czuję się zaopiekowana i wysłuchana.

  mgr Daniel Milewicz

  dziękuję


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Martyna Wielochowska konsultacja psychoterapeutyczna

  Dzis bylam pierwszy raz u Pani Martyny i ogolnie pierwszy raz w zyciu na psychoterapi, wrażenia naprawde pozytywne,luźna atmosfera, swobodne przejście z tematu na temat a nastepnie powrót do glownych przyczyn mojej wizyty. Zaangażowanie naprawdę duże,czuc chęć pomocy i zrozumienie. Zapisalam sie na kolejna wizyte za tydzien.

  mgr Martyna Wielochowska

  Dziękuję bardzo.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania