Jestem lekarzem pediatrą od 18-tu lat, specjalistą pediatrii od lat 13-tu , specjalistą medycyny rodzinnej od lat 11-tu
Pracowałam w oddziale noworodkowym,pediatrycznym,szpitalnym…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem pediatrą od 18-tu lat, specjalistą pediatrii od lat 13-tu , specjalistą medycyny rodzinnej od lat 11-tu
  Pracowałam w oddziale noworodkowym,pediatrycznym,szpitalnym oddziale ratunkowym-SOR , zawsze pracowalam także w przychodni - POZ . Kilkuletni staż do II stopnia specjalizacji z pediatrii odbywałam w Klinice Pneumonologii i Alergologii Wieku Dzieciecego w Warszawie przy ul.Działdowskiej.
  Zajmuje się dziećmi i ich problemami zdrowotnymi od okresu noworodkowego( wizyta patronażowa , karmienie piersią, trudności w karmieniu , kolki, alergie,przedłuzająca sie zóltaczka,szczepienia ), niemowlęcego( dieta,rozwój,profilaktyka ) , przedszkolakami z ich odwiecznymi przedłużajacymi się i nawracajacymi infekcjami układu oddechowego , przewlekłym kaszlem , bólami brzucha, alergiamii, nastolatki z ich problemami okresu dojrzewania i dorastania...
  Służę swoim dośwadczeniem i dobra radą...
  Prywatnie - jestem matką trójki dzieci...

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Medycyna rodzinna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
73 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E

  Pani Doktor rzetelna, przeprowadza wywiad dopytuje o szczegóły, dokładnie bada dziecko. Jesteśmy właściwie po pierwszej wizycie u Pani Doktor ale z pewnością w razie potrzeby na pewno tam wrócimy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Szczerze polecam zatroskanym rodzicom. Dokładny wywiad i badanie, trafna diagnoza, skuteczne leczenie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzetelna pani doktor, wszystko sprawdziła, udzielila porad z prawdopodobnego przebiegu choroby, uczulila na następstwa, udzieliła wiele cennych porad, dziękuję

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Tylko do Pani Doktor mamy zaufanie. Nikt nie zbada naszych dzieci tak dokładnie, jak ona. Dokładna, sumienna i przesympatyczna!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta w pełni mnie satysfakcjonuje. Pani dr poświęca wystarczająco dużo czasu pacjentowi, nie śpieszy sie, udziela pomocnych informacji,jest kompetentna. Mądry lekarz z doświadczeniem.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Zwykła wizyta

  Wspaniała, cierpliwa i dokładna Pani doktor! Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z wizyty u niej z naszymi dziećmi. Z własnej inicjatywy sprawdziła choremu synkowi gardło, osłuchała, zajrzała do ucha, spytała o ew.alergie, obejrzała skórę dziecka. Uwzględniła wszystkie prośby dot. sposobu badania dziecka (synek ma problemy rozwojowe). W ''nagrodę" za badanie synek dostał balonik...niby nic, ale dobrze zapamiętał wizytę, mimo że wcześniej bardzo bał się lekarzy. Nie ładuje od razu antybiotyku, można jej się też poradzić po za wizytą, co raz zrobiliśmy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  jak najbardziej polecam Panią Dr. Bardzo dokładnie bada dziecko, zleca badania dla potwierdzenia diagnozy. W naszym przypadku diagnozy trafne w 100%. Jeszcze raz gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Zwykła wizyta

  Pani Doktor bardzo rzeczowa. Zaimponowało mi analityczne podejście do wszystkich objawów, otwartość oraz jasna, klarowna informacja dla rodziców. Unika podawania " z marszu" antybiotyków- dzięki czemu już kilkukrotnie mój Syn poradził sobie z infekcją bez nich. Odrazu podkreślam, że jeśli jest to konieczne - Pani Doktor je przepisuje i doskonale dobiera. W mojej ocenie świetna Lekarka -racjonalna, ludzka, trzeźwo myśląca, nie wykonująca swej pracy automatycznie- ale pochylająca się nad każdym przypadkiem. 10/10 :)

 • Lokalizacja: /Przychodnia MALVITA/wizyty domoweUsługa: Zwykła wizyta

  właściwie dołączamy się do opinii powyżej. Pani doktor bardzo nam pomogła niejednokrotnie. często jak nie mogliśmy się do niej zapisać i trafialiśmy do kogoś innego to i tak za dzień czy dwa zapisywałam się do pani Pajkowskiej, bo objawy nie ustępowały. Dopiero po wizycie u niej jestem pewna że diagnoza jest słuszna i za chwilę synek wraca do zdrowia. Bardzo kompetenta, bardzo przyjazna, lubi dzieci, polecamy:)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Trafna diagnoza. Dwie wcześniejsze wizyty u innych lekarzy zakończyły się wzruszeniem ramion i stwierdzeniem ze nie wiedzą co jest córce. Dziękuję i pozdrawiam.