Umów wizytę 1465 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem pediatrą od 18-tu lat, specjalistą pediatrii od lat 13-tu , specjalistą medycyny rodzinnej od lat 11-tu Pracowałam w oddziale noworodkowym,pediatrycznym,szpitalnym… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem pediatrą od 18-tu lat, specjalistą pediatrii od lat 13-tu , specjalistą medycyny rodzinnej od lat 11-tu
  Pracowałam w oddziale noworodkowym,pediatrycznym,szpitalnym oddziale ratunkowym-SOR , zawsze pracowalam także w przychodni - POZ . Kilkuletni staż do II stopnia specjalizacji z pediatrii odbywałam w Klinice Pneumonologii i Alergologii Wieku Dzieciecego w Warszawie przy ul.Działdowskiej.
  Zajmuje się dziećmi i ich problemami zdrowotnymi od okresu noworodkowego( wizyta patronażowa , karmienie piersią, trudności w karmieniu , kolki, alergie,przedłuzająca sie zóltaczka,szczepienia ), niemowlęcego( dieta,rozwój,profilaktyka ) , przedszkolakami z ich odwiecznymi przedłużajacymi się i nawracajacymi infekcjami układu oddechowego , przewlekłym kaszlem , bólami brzucha, alergiamii, nastolatki z ich problemami okresu dojrzewania i dorastania...
  Służę swoim dośwadczeniem i dobra radą...
  Prywatnie - jestem matką trójki dzieci...

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Medycyna rodzinna

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
87 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pani doktor jest bardzo sympatyczny i dokładna, jedyny minus to jak dla mnie w gabinecie powinno być trochę cieplej szczególnie że przyjmuje kilku tygodniowe dzieciątka

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pani Doktor bardzo miła, życzliwa i przede wszystkim cierpliwa w stosunku do małego pacjenta. Bardzo rzeczowo udziela informacji na temat choroby i jej leczenia. Gorąco polecam

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo dokladna, ma świetne podejście do dzieci, wszystko dokładnie wyjaśni, nie pospiesza, niczego nie bagatelizuje. Z czystym sumieniem polecam.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor przemiła, zadawała konkretne pytania. Zaoferowała kontakt telefoniczny i nieodpłatną konsultację wyników badań - duży plus. Samo zlecenie badań również na plus. Ostateczna diagnoza okazała się niepełna i następnego dnia wymagana była wizyta w szpitalu. Zalecenia zostały napisane odręcznie, mało czytelnie i chaotycznie. Być może nasze dziecko było cięższym przypadkiem, stąd problem. Niemniej polecam, było dużo lepiej niż w POZ.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Super podejście do pacjenta. Bardzo duża wiedza merytoryczna. Zaangażowanie w process leczenia i stosowanie odpowiednich metod.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  To juz kolejna wizyta u Pani doktor i kolejny raz miło rzeczowo i bez pośpiechu a co najwazniejsze bez antybiotyku. Z czystym sumieniem mogę polecic wszystkim niezdecydowanym.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Bardzo polecamy Panią Doktor. Jest bardzo miła i profesjonalna, ma bardzo dobre podejście do dzieci, rzetelna i zawsze dokładnie bada. Wysłucha uwagi i pytania rodziców oraz cierpliwie odpowie i wytłumaczy. Nie pozostawia rodziców bez pełnej informacji o stanie zdrowia dziecka.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Dr b miła, szczegółowa i z dobrym podejściem do dziecka i rodziców. Na plus, że przed podaniem antybiotyku zleca badanie. Na pewno wrócimy do Pani Dr, jeśli będzie taka potrzeba. Polecamy.

 • I
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: silny kaszel u dwójki dzieci

  Trafna diagnoza i bardzo dobrze dobrane leczenie. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim. Wcześniej dzieci miały 2 wizyty u innego lekarza, który zrzucił kaszel na alergię. Pani Doktor Pajkowska po bardzo wnikliwym osłuchaniu stwierdziła zapalenie płuc u młodszego i zapalenie oskrzeli u starszego dziecka. Dzięki dobrze dobranym lekom kaszel zniknął w ciągu tygodnia.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: przedłużający sie kaszel dziecka

  Bardzo symapatyczna Pani Doktor podchodząca indywidualnie do każdego pacjenta. Dokładnie bada i robi rozpoznanie, Była to pierwsza wizyta, ale z pewnością odwiedzimy ponownie jeżeli będzie potrzeba.