Jestem lekarzem pediatrą od 18-tu lat, specjalistą pediatrii od lat 13-tu , specjalistą medycyny rodzinnej od lat 11-tu Pracowałam w oddziale noworodkowym,pediatrycznym,szpitalny... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem pediatrą od 18-tu lat, specjalistą pediatrii od lat 13-tu , specjalistą medycyny rodzinnej od lat 11-tu
  Pracowałam w oddziale noworodkowym,pediatrycznym,szpitalnym oddziale ratunkowym-SOR , zawsze pracowalam także w przychodni - POZ . Kilkuletni staż do II stopnia specjalizacji z pediatrii odbywałam w Klinice Pneumonologii i Alergologii Wieku Dzieciecego w Warszawie przy ul.Działdowskiej.
  Zajmuje się dziećmi i ich problemami zdrowotnymi od okresu noworodkowego( wizyta patronażowa , karmienie piersią, trudności w karmieniu , kolki, alergie,przedłuzająca sie zóltaczka,szczepienia ), niemowlęcego( dieta,rozwój,profilaktyka ) , przedszkolakami z ich odwiecznymi przedłużajacymi się i nawracajacymi infekcjami układu oddechowego , przewlekłym kaszlem , bólami brzucha, alergiamii, nastolatki z ich problemami okresu dojrzewania i dorastania...
  Służę swoim dośwadczeniem i dobra radą...
  Prywatnie - jestem matką trójki dzieci...

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Medycyna rodzinna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
68 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Zwykła wizyta

  Wspaniała, cierpliwa i dokładna Pani doktor! Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z wizyty u niej z naszymi dziećmi. Z własnej inicjatywy sprawdziła choremu synkowi gardło, osłuchała, zajrzała do ucha, spytała o ew.alergie, obejrzała skórę dziecka. Uwzględniła wszystkie prośby dot. sposobu badania dziecka (synek ma problemy rozwojowe). W ''nagrodę" za badanie synek dostał balonik...niby nic, ale dobrze zapamiętał wizytę, mimo że wcześniej bardzo bał się lekarzy. Nie ładuje od razu antybiotyku, można jej się też poradzić po za wizytą, co raz zrobiliśmy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  jak najbardziej polecam Panią Dr. Bardzo dokładnie bada dziecko, zleca badania dla potwierdzenia diagnozy. W naszym przypadku diagnozy trafne w 100%. Jeszcze raz gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Zwykła wizyta

  Pani Doktor bardzo rzeczowa. Zaimponowało mi analityczne podejście do wszystkich objawów, otwartość oraz jasna, klarowna informacja dla rodziców. Unika podawania " z marszu" antybiotyków- dzięki czemu już kilkukrotnie mój Syn poradził sobie z infekcją bez nich. Odrazu podkreślam, że jeśli jest to konieczne - Pani Doktor je przepisuje i doskonale dobiera. W mojej ocenie świetna Lekarka -racjonalna, ludzka, trzeźwo myśląca, nie wykonująca swej pracy automatycznie- ale pochylająca się nad każdym przypadkiem. 10/10 :)

 • Lokalizacja: /Przychodnia MALVITA/wizyty domoweUsługa: Zwykła wizyta

  właściwie dołączamy się do opinii powyżej. Pani doktor bardzo nam pomogła niejednokrotnie. często jak nie mogliśmy się do niej zapisać i trafialiśmy do kogoś innego to i tak za dzień czy dwa zapisywałam się do pani Pajkowskiej, bo objawy nie ustępowały. Dopiero po wizycie u niej jestem pewna że diagnoza jest słuszna i za chwilę synek wraca do zdrowia. Bardzo kompetenta, bardzo przyjazna, lubi dzieci, polecamy:)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Trafna diagnoza. Dwie wcześniejsze wizyty u innych lekarzy zakończyły się wzruszeniem ramion i stwierdzeniem ze nie wiedzą co jest córce. Dziękuję i pozdrawiam.

 • E
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Zwykła wizyta

  Dobra diagnoza, długi wywiad, wnikliwe zainteresowanie pacjentem i jego stanem, polecam z czystym sumieniem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byliśmy u Pani doktor pierwszy raz. Przeprowadziła bardzo dokładny wywiad, potem z dużą precyzją przebadała dziecko. Dużym plusem dla Pani doktor było również to, że nie przepisała antybiotyku, tylko próbowała dziecko wyleczyć zwykłymi lekami - udało się. Już następnego dnia była duża poprawa. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz kompetentny. Zalecone leczenie zostało szczegółowo rozpisane. Ponad otrzymałam odpowiedź na każde pytanie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Zwykła sobota

  Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor. Jestem mamą trójki dzieciaków. Dwie moje dziewczynki zachorowały dość poważnie, ale zalecenia Pani Anny okazały się być strzałem w 10 ! Polecam każdemu zrozpaczonemu rodzicowi wizytę w tej placówce.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Wizyta bardzo miła, rzeczowa i konkretna. Diagnoza w 100% trafiona choć nie było łatwo. Zlecone dodatkowe badania które bardzo pomogły w ocenieniu sytuacji. Polecam!