Jestem lekarzem pediatrą od 18-tu lat, specjalistą pediatrii od lat 13-tu , specjalistą medycyny rodzinnej od lat 11-tu Pracowałam w oddziale noworodkowym,pediatrycznym,szpitalny... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem pediatrą od 18-tu lat, specjalistą pediatrii od lat 13-tu , specjalistą medycyny rodzinnej od lat 11-tu
  Pracowałam w oddziale noworodkowym,pediatrycznym,szpitalnym oddziale ratunkowym-SOR , zawsze pracowalam także w przychodni - POZ . Kilkuletni staż do II stopnia specjalizacji z pediatrii odbywałam w Klinice Pneumonologii i Alergologii Wieku Dzieciecego w Warszawie przy ul.Działdowskiej.
  Zajmuje się dziećmi i ich problemami zdrowotnymi od okresu noworodkowego( wizyta patronażowa , karmienie piersią, trudności w karmieniu , kolki, alergie,przedłuzająca sie zóltaczka,szczepienia ), niemowlęcego( dieta,rozwój,profilaktyka ) , przedszkolakami z ich odwiecznymi przedłużajacymi się i nawracajacymi infekcjami układu oddechowego , przewlekłym kaszlem , bólami brzucha, alergiamii, nastolatki z ich problemami okresu dojrzewania i dorastania...
  Służę swoim dośwadczeniem i dobra radą...
  Prywatnie - jestem matką trójki dzieci...

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Medycyna rodzinna

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Zwykła wizyta

  Pani Doktor bardzo rzeczowa. Zaimponowało mi analityczne podejście do wszystkich objawów, otwartość oraz jasna, klarowna informacja dla rodziców. Unika podawania " z marszu" antybiotyków- dzięki czemu już kilkukrotnie mój Syn poradził sobie z infekcją bez nich. Odrazu podkreślam, że jeśli jest to konieczne - Pani Doktor je przepisuje i doskonale dobiera. W mojej ocenie świetna Lekarka -racjonalna, ludzka, trzeźwo myśląca, nie wykonująca swej pracy automatycznie- ale pochylająca się nad każdym przypadkiem. 10/10 :)

 • Lokalizacja: /Przychodnia MALVITA/wizyty domoweUsługa: Zwykła wizyta

  właściwie dołączamy się do opinii powyżej. Pani doktor bardzo nam pomogła niejednokrotnie. często jak nie mogliśmy się do niej zapisać i trafialiśmy do kogoś innego to i tak za dzień czy dwa zapisywałam się do pani Pajkowskiej, bo objawy nie ustępowały. Dopiero po wizycie u niej jestem pewna że diagnoza jest słuszna i za chwilę synek wraca do zdrowia. Bardzo kompetenta, bardzo przyjazna, lubi dzieci, polecamy:)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Trafna diagnoza. Dwie wcześniejsze wizyty u innych lekarzy zakończyły się wzruszeniem ramion i stwierdzeniem ze nie wiedzą co jest córce. Dziękuję i pozdrawiam.

 • E
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Zwykła wizyta

  Dobra diagnoza, długi wywiad, wnikliwe zainteresowanie pacjentem i jego stanem, polecam z czystym sumieniem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byliśmy u Pani doktor pierwszy raz. Przeprowadziła bardzo dokładny wywiad, potem z dużą precyzją przebadała dziecko. Dużym plusem dla Pani doktor było również to, że nie przepisała antybiotyku, tylko próbowała dziecko wyleczyć zwykłymi lekami - udało się. Już następnego dnia była duża poprawa. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz kompetentny. Zalecone leczenie zostało szczegółowo rozpisane. Ponad otrzymałam odpowiedź na każde pytanie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Zwykła sobota

  Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor. Jestem mamą trójki dzieciaków. Dwie moje dziewczynki zachorowały dość poważnie, ale zalecenia Pani Anny okazały się być strzałem w 10 ! Polecam każdemu zrozpaczonemu rodzicowi wizytę w tej placówce.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Wizyta bardzo miła, rzeczowa i konkretna. Diagnoza w 100% trafiona choć nie było łatwo. Zlecone dodatkowe badania które bardzo pomogły w ocenieniu sytuacji. Polecam!

 • F

  Jak zawsze wizyta na plus. Rzeczowo i konkretnie. Zadbany gabinet przyjazny dla maluchów, zachowana higiena. Diagnoza jak zawsze trafiona, leki dobrze dobrane.

 • Bardzo dobry kontakt z dzieckiem i rodzicami, szczegółowo zbadała małą, bardzo miła i kompetentna. Polecam.