Umów wizytę 620 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem pediatrą od 18-tu lat, specjalistą pediatrii od lat 13-tu , specjalistą medycyny rodzinnej od lat 11-tu Pracowałam w oddziale noworodkowym,pediatrycznym,szpitalnym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
97 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Bardzo sympatyczna, konkretna Pani doktor zebrała dokładny wywiad , zbadała dziecko, wszystko wyjaśniła.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pani Doktor to opanowana cierpliwa osoba.Urzekło mnie podejscie do małego pacjenta oraz nas-rodziców
  Jestem zadowolona i mimo długiej odległości do pokonania bedę korzystać z wizyt bo wiem ze warto mieć dobrego lekarza a za takiego uznaję Panią Doktor

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Byliśmy u Pani Doktor kilka razy na przestrzeni ostatnich 3 lat i za każdym razem spotkaliśmy się z pełnym profesjonalizmem i życzliwością. Szczerze polecamy.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Świetny lekarz, z prawdziwego zdarzenia. Wszystko tłumaczy, informuje o różnych opcjach i rozwiązaniach, ostrzega również czego można się spodziewać i jak zareagować na daną sytuację.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pani doktor jak zwykle bardzo profesjonalna i dokładna z fantastycznym podejściem do dzieciaków.
  Trafiona diagnoza, bardzo dobrez dobrane leki. dziękujemy

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z prawdziwego zdarzenia, po bardzo dokładnym wywiadzie, trafna diagnoza wraz ze świetnie dobranymi lekami. Poza tym, bardzo miła atmosfera w gabinecie, bez niepotrzebnego "nadęcia", miałam wrażenie że znam Panią Doktor od zawsze!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pani doktor Ania jak zawsze świetnie potrafi pomóc. Doskonała wiedza podparta wieloletnią praktyką oraz super podejście do dzieci.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: /Przychodnia MALVITA/wizyty domoweUsługa: konsultacje pediatryczne (dzieci zdrowe i chore)

  Pani Doktor zawsze wnikliwie i dokładnie bada dzieci i zawsze stawia właściwą diagnozę a co za tym idzie przepisane leki i metody leczenia są zawsze skuteczne. Jest pomocna i dostępna zarówno w przychodni jak i w swoim gabinecie. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Naszą młodszą córkę leczymy u Pani Doktor od urodzenia, już 3 rok.

 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: wizyta kontrolna

  Pani Doktor jest cierpliwa i przyjęła nas pomimo spóźnienia. Dokładnie zbadała naszą córcię, pomimo jej płaczu. Odpowiedziała na wszystkie nasze pytania i wyjaśniła dalszy tok postępowania.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pani Doktor bardzo kompetentna. Pozytywnie nastawiona do dziecka i rodziców. Jest lekarzem naszego dziecka od narodzin i z każdą wizytą upewniamy się, że był to dobry wybór.
  Polecamy panią Doktor.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem pediatrą od 18-tu lat, specjalistą pediatrii od lat 13-tu , specjalistą medycyny rodzinnej od lat 11-tu
  Pracowałam w oddziale noworodkowym,pediatrycznym,szpitalnym oddziale ratunkowym-SOR , zawsze pracowalam także w przychodni - POZ . Kilkuletni staż do II stopnia specjalizacji z pediatrii odbywałam w Klinice Pneumonologii i Alergologii Wieku Dzieciecego w Warszawie przy ul.Działdowskiej.
  Zajmuje się dziećmi i ich problemami zdrowotnymi od okresu noworodkowego( wizyta patronażowa , karmienie piersią, trudności w karmieniu , kolki, alergie,przedłuzająca sie zóltaczka,szczepienia ), niemowlęcego( dieta,rozwój,profilaktyka ) , przedszkolakami z ich odwiecznymi przedłużajacymi się i nawracajacymi infekcjami układu oddechowego , przewlekłym kaszlem , bólami brzucha, alergiamii, nastolatki z ich problemami okresu dojrzewania i dorastania...
  Służę swoim dośwadczeniem i dobra radą...
  Prywatnie - jestem matką trójki dzieci...

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Medycyna rodzinna