lek.

Anna Pajkowska

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra, Lekarz rodzinny

108 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
458 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem pediatrą od 18-tu lat, specjalistą pediatrii od lat 13-tu , specjalistą medycyny rodzinnej od lat 11-tu Pracowałam w oddziale noworodkowym,pediatrycznym,szpitalnym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
108 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Kontrola

  Pani doktor miła , wszystko wyjaśni i odpowiednio zajmie się dzieckiem :) Jak zawsze prawidłowa diagnoza :)

 • M
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pierwsza wizyta u Pani doktor a już mogę napisać że wrócę z pewnością jeśli będzie taka potrzeba. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Moja córeczka, która z reguły boi się obcych ludzi, była baaardzo zadowolona :) super podejście do małego pacjenta ( dla mnie bardzo ważne). Pani doktor przeprowadziła dokładny wywiad, tłumaczyła wszystko bardzo dokładnie, dała jasne wskazówki dalszego postępowania, odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Rzeczowa, konkretna i przesympatyczna :)
  Polecam z czystym sumieniem. Oby nasze dzieci zawsze trafiały na takich specjalistów :)))

 • P
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Zwykła wizyta

  Pani Pajkowska to bardzo profesjonalny lekarz. Godziny przyjęć są ustalane tak, że nigdy nie napotykam kolejki. Diagnoza jest zawsze rzeczowa. Ważne jest też, że przy diagnozie choroby bierze pod uwagę wszystko tj. przebyte choroby, operacje, choroby przewlekłe. Zazwyczaj jest tak, że po dokładnym zdiagnozowaniu, co mi jest zapisuje odpowiedni leki i wracam do zdrowia góra dwa dni. Najlepszą zaś rekomendacją chyba będzie fakt, że dzięki jej radom pozbyłem się wielu niezdrowych nawyków (m.in. żywieniowych) i choruję wyjątkowo rzadko, więc i do niej zbyt często nie muszę chodzić :)

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Wspaniały pediatra z dużym doświadczeniem. Zawsze trafna diagnoza. Korzystamy z usług pani doktor od 5 lat i nadal będziemy. Polecam wszystkim rodzicom.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: ocena stanu zdrowia

  Bardzo rzetelna i konkretna Pani doktor,trafne diagnozy,bardzo dobre podejście do dziecka,polecam z czystym sumieniem!!!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  WITAM, nasza córka jest pacjentką Pani Doktor od roku, po raz pierwszy pojawiliśmy się z wizytą , gdy córka miała 2,5 roku i zaczęła chodzić do żłobka. Pani Doktor zawsze udzielała nam wyczerpujących wyjaśnień, badania dziecka przebiegały w przyjaznej atmosferze . W razie potrzeby wizyta trwała dłużej niż zwykle. Pani Doktor była zawsze dostępna pod telefonem, za co jestem jej ogromnie wdzięczna. Przejmuje się losem małych pacjentów. W podbramkowej sytuacji jechaliśmy do pani Doktor w nocy po receptę, odebrała telefon w godzinach późno wieczornych, jesteśmy razem z mężem pod ogromnym wrażeniem życzliwości Pani Doktor, jej dostępności oraz doświadczenia i wiedzy medycznej. Pomimo odległości przyjeżdżamy zawsze do niej. Pozdrawiamy z Brwinowa :)

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pierwsza wizyta u Pani Doktor. A synek pierwszy raz wyszedł z gabinetu zadowolony super podejście do dziecka, dokładność, skrupulatny wywiad. Na pewno wrócimy do P. Doktor.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Byliśmy na pierwszej wizycie u Pani Doktor. Pani doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad, dokładnie zbadała dziecko. Podejście do dzieci i rodziców też fajne. Jesteśmy zadowoleni i pozostaniemy wierni Pani Doktor.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Jesteśmy pacjentami Pani doktor od 4 lat, leczy trójkę naszych dzieci, z pełnym zaufaniem przyjeżdżamy na wizyty , zawsze cierpliwa , świetne podejście do dzieci oraz trafna diagnoza , dziękujemy !;)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor przeprowadziła dokładny wywiad. Dała konkretne i jasne wskazówki dalszego postępowania. Wszystko wytłumaczyła, odpowiedziała na pytania. Wizyta trwała wystarczająco długo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem pediatrą od 18-tu lat, specjalistą pediatrii od lat 13-tu , specjalistą medycyny rodzinnej od lat 11-tu
  Pracowałam w oddziale noworodkowym,pediatrycznym,szpitalnym oddziale ratunkowym-SOR , zawsze pracowalam także w przychodni - POZ . Kilkuletni staż do II stopnia specjalizacji z pediatrii odbywałam w Klinice Pneumonologii i Alergologii Wieku Dzieciecego w Warszawie przy ul.Działdowskiej.
  Zajmuje się dziećmi i ich problemami zdrowotnymi od okresu noworodkowego( wizyta patronażowa , karmienie piersią, trudności w karmieniu , kolki, alergie,przedłuzająca sie zóltaczka,szczepienia ), niemowlęcego( dieta,rozwój,profilaktyka ) , przedszkolakami z ich odwiecznymi przedłużajacymi się i nawracajacymi infekcjami układu oddechowego , przewlekłym kaszlem , bólami brzucha, alergiamii, nastolatki z ich problemami okresu dojrzewania i dorastania...
  Służę swoim dośwadczeniem i dobra radą...
  Prywatnie - jestem matką trójki dzieci...

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Medycyna rodzinna