Umów wizytę 104 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem pediatrą od 16-tu lat, specjalistą pediatrii od lat 11-tu , specjalistą medycyny rodzinnej od lat 9-ciu. Pracowałam w oddziale noworodkowym,pediatrycznym,szpitaln... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet lekarski

  Osowiecka 124
  05-825 Odrano-Wola , mazowieckie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Zwykła wizyta od 80 zł
  Zwykła wizyta
 • /Przychodnia MALVITA/wizyty domowe

  Grodzisk Mazowiecki i okolice
  05-825 Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

  Usługi

  Zwykła wizyta od 80 zł
 • Malvita

  Traugutta 30
  05-825 Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

  Dane kontaktowe

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem pediatrą od 16-tu lat, specjalistą pediatrii od lat 11-tu , specjalistą medycyny rodzinnej od lat 9-ciu.
  Pracowałam w oddziale noworodkowym,pediatrycznym,szpitalnym oddziale ratunkowym-SOR , zawsze pracowalam także w przychodni - POZ . Kilkuletni staż do II stopnia specjalizacji z pediatrii odbywałam w Klinice Pneumonologii i Alergologii Wieku Dzieciecego w Warszawie przy ul.Działdowskiej.
  Zajmuje się dziećmi i ich problemami zdrowotnymi od okresu noworodkowego( wizyta patronażowa , karmienie piersią, trudności w karmieniu , kolki, alergie,przedłuzająca sie zóltaczka,szczepienia ), niemowlęcego( dieta,rozwój,profilaktyka ) , przedszkolakami z ich odwiecznymi przedłużajacymi się i nawracajacymi infekcjami układu oddechowego , przewlekłym kaszlem , bólami brzucha, alergiamii, nastolatki z ich problemami okresu dojrzewania i dorastania...
  Służę swoim dośwadczeniem i dobra radą...
  Prywatnie - jestem matką trójki dzieci...

Specjalizacje

 • Pediatria

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Polecam Panią Doktor, osoba kompetentna, z bogatym doświadczeniem , ciepła, miła,bardzo dobry kontakt z dziećmi. Polecam.

 • bardzo dobry

  Polecam Panią doktor z czystym sumieniem, osoba rzetelna, miła, z dobrym podejściem do dzieci, idziela wyczerpujacych odpowiedzi. Polecam.

 • bardzo dobry

  Polecam - byłam z dziećmi wieolkrotnie. Fachowe i dokładne podejście do pacjenta. Nawet namłodsi wychodzą uśmiechnięci, Pani doktor ma podejście do maluchów.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo uważna, wszystkie dotychczasowe jej diagnozy były trafne. Nie stosuje na siłę antybiotyków, ale też nie unika ich, gdy są konieczne.

 • bardzo dobry

  Bardzo miła Pani Doktor. Wnikliwie bada dziecko, nie robi nic na siłę. Stara się wyleczyć dziecko bez antybiotyku. W gabinecie panuje przyjazna atmosfera. Gabinet przyjemny, czyściutki. Pomysł z umawianiem wizyt online - super sprawa. Pani Doktor przyjmuje w weekendy i późnym wieczorem. Chodziłam z dzieckiem do różnych lekarzach, aż w końcu przypadkiem dziecko rozchorowało mi się w weekend i trafiłam na Panią Doktor. Polecam

 • bardzo dobry

  Bardzo miła osoba, synek nie chciał wyjść z gabinetu. Słucha pacjenta, daje wyczerpujące informacje na zadawane pytania. Szybko umówiłem się na wizytę online nawet o późnej porze. Polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam Panią doktor. Dokladnie bada i bardzo stara się pomoc małemu pacjentowi. ma odpowiednie podejście do pacjenta i rodzica.

 • bardzo dobry

  Byliśmy u Pani doktor z naszym 6-tyg synkiem. Pani doktor trafnie postawiła diagnozę (synek miał zapalenie oskrzeli) i przepisała takie leki, że udało nam się uniknąć szpitala.Polecamy

 • bardzo dobry

  Bardzo miła pani doktor, z genialnym podejściem do małych dzieci. Uważnie słucha, odpowiada na wszystkie pytania, służy radą i cierpliwie tłumaczy procedurę leczenia.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry, bo dostępny w weekendy, miły i czysty gabinet. Bardzo trafna diagnoza, mimo moich obaw i stresu, syn dzięki leczeniu bez anntybiotyku już zdrowy