Angelika Korcz

Dietetyk

Adresy i kontakt

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

  • Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, kierunku Dietetyka. W trakcie studiów nabyłam nie tylko wiedzę wyspecjalizowaną w dziedzinie racjonalnego odżywania człowieka, ale również niezbędne doświadczenie, przygotowujące do zastosowania odpowiedniego postępowania dietetycznego u pacjentów z jednostkami chorobowymi.

    Odbyłam szereg praktyk na oddziałach szpitalnych, poradniach wielospecjalistycznych, domach opieki oraz przedszkolach, które pozwoliły mi poznać od podstaw zasady opracowywania jadłospisów dla różnych grup ludności.

    Ukończyłam również wiele dodatkowych kursów, między innymi dietetyki sportowej, psychodietetyki, edukatora w cukrzycy czy zdrowego odżywiania kobiet w ciąży i dzieci. Powyższe szkolenia pozwoliły mi poszerzyć wiedzę zdobytą podczas pięcioletniej edukacji.

    Obecnie jestem uczestniczką Studium Podyplomowego Przygotowania Pedagogicznego w Zakresie Dydaktyki Medycznej na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, które rozwija u mnie warsztat umiejętności pedagogicznych, niezbędnych nie tylko w obszarze edukacji żywieniowej.

    Mój gabinet dietetyczny mieści się w Puszczykowie, jednak z usług mobilnego dietetyka możesz skorzystać na terenie Puszczykowa, Mosiny, Lubonia, Rogalinka, Komornik oraz najbliższych okolic.

Specjalizacje

  • Dietetyk kliniczny

Usługi

Gabinet Dietetyczny

Gajowa 2, 62-040 Puszczykowo, wielkopolskie

Pierwsza wizyta 50 zł
Wizyta kontrolna 40 zł
Tygodniowy jadłospis od 80 zł
Dwutygodniowy jadłospis od 150 zł

Gabinet dietetyczny

Skrzynka 14, 62-050 Mosina, wielkopolskie

Pierwsza wizyta 50 zł
Tygodniowy jadłospis od 80 zł
Dwutygodniowy jadłospis od 150 zł

Pytania od pacjentów

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
Angelika Korcz
Angelika Korcz
Dietetyk
Mosina
Dzień dobry,
W celu rozpisania diety zapraszam do gabinetu dietetycznego, gdzie będziemy dokładnie mogły omówić wszystkie szczegóły.
Pozdrawiam,
Angelika Korcz.

Brak opinii

Angelika Korcz nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Dodaj własną