Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Gabinety

 • Medicomplex

  Konopnickiej 33

  62-050, Mosina, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe
 • Medicomplex

  Dworcowa 3

  62-050, Mosina, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe
 • Medicomplex

  Nektarowa 1

  62-050, Mosina, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Magdalena Rauhut-Klaban

  Alergolog, Lekarz Rodzinny, Internista, dr n. med.

  • A

   Oceniam wizyty pani dr jako lekarza alergologa. Na chwilę obecną jest to jedyny alergolog dziecięcy dostępny w Medicoverze, a chętnie skorzystalibyśmy z opinii innego alergologa. Po 3 wizytach lekarz nie wzbudziła u nas zaufania. Wychodziliśmy z gabinetu, a pytania zostawały. Nie zaszkodziła, ale też nie pomogła. Wykonywaliśmy u dziecka testy skórne, które nic nie wykryły, a kaszel i inne objawy pozostały. Nie było wskazania do wykonania np rozszerzonych testów z krwi lub też pokierowania do innego specjalisty (np. laryngologa czy pulmonologa). Zdajemy sobie sprawę, że czasami ciężko wykryć przyczynę, ale też oczekujemy od lekarza, że pokieruje, podpowie, zaradzi. A tak na prawdę doszliśmy do wszystkiego sami. Gdybyśmy mieli zapłacić za wizytę, to bylibyśmy bardzo rozczarowani. W Medicover wizyty są w ramach abonamentu, więc pól biedy, ale szkoda, że nie ma żadnej innej alternatywy.

  • N

   Rzadko na swojej drodze po lekarzach można trafić na taki wyjątek jak pani Doktor! U Pani Magdaleny byłam z problemami alergicznymi. Jest po prostu przesympatyczną osobą, pełną zaangażowania i chęci do pomocy. Najlepsze w tym wszystkim jest to, iż uzyskałam porady i pomoc w schorzeniach, z którymi w sumie do Pani Doktor nie przyszłam. Jak chodzi o leczenie to oczywiście też nie mam tutaj żadnych zastrzeżeń, również otrzymałam skierowanie na wszelkie badania pod kątem czynnika , który mnie uczula. Z przyjemnością przychodzi się na wizyty do Pani Doktor, gdyż wiem, iż jestem w naprawdę dobrych rękach!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Krzysztof Michałek

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • X
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: WILDA Specjalistyczne gabinety lekarskie

   Moja pierwsza wizyta u pana doktora jestem bardzo zadowolona..Wyjaśnił mi wszystko .Pan doktor bardzo miły i godny polecenia.

  • K
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Poprzez sprawdzenie objawow jednostki chorobowej ( wzrost/zmniejszenie wagi, usg tarczycy, sprawdzenie np. stanu skóry łokci), plus po przeprowadzonym wywiadzie dostosowuje leczenie. Mozna zadać Pytanie o suplementację.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Wioleta Monika Kacprzak

  Psychiatra,

  • J
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - PsychologicznaUsługa: psychoterapia indywidualna

   Pani doktor jak zwykle bardzo profesjonalna. Jestem pacjentka od kilku lat i jak zawsze Pani doktor wspiera mnie dobrym slowem i rada. Wzbudza duze zaufanie. Polecam z czystym sumieniem tego specjalistę.

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - Psychologiczna

   Juz od wejścia panuje bardzo przyjazna atmosfera. Można spokojnie porozmawiać i nie ma presji czasu. Pani doktor potrafi wczuć się w sytuację pacjenta. Na początku rozmowy przeprowadziła szczegółowy wywiad. Na koniec natomiast zaproponowała leczenie uwzględniające potrzeby pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Hanna Czerniejewska-Wolska

  Audiolog, Foniatra, lek.

  • W
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ROTH MEDICA sp. z o.o.Usługa: konsultacja audiologiczna

   Pani doktor jest bardzo miła, ma wspaniałe podejście do dzieci. Na wszystkie pytania odpowiada, tłumaczy. Ogrom wiedzy, pasjonat w swojej specjalizacji. Dobro pacjenta jest dla pani dr najważniejsze.

  • G
   Lokalizacja: ROTH MEDICA sp. z o.o.

   Polecam tego lekarza. Pani baaaardzo miła,delikatna. Pierwsze spośród wielu badanie,które przeszłam.bez większych problemów. Fachowe podejście,dociekliwość. Jeszcze raz polecam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Waldemar Wojnowski

  Laryngolog, Audiolog, Foniatra, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: PROFEMED PoznańUsługa: konsultacje laryngologiczne

   Wysoki poziom kompetencji i bardzo przyjazne podejście do pacjenta. Pan Doktor szczegółowo wszystko mi wyjaśnił, badanie przeprowadził bezstresowo, co w moim przypadku żadnemu laryngologowi dotychczas się nie udało. Przepisane leki już po pierwszym dniu przyniosły poprawę. Z całego serca polecam!

  • J
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED PoznańUsługa: konsultacje laryngologiczne

   Konkretne, profesjonalne podejście. I w reszcie wiem co mi jest. Polecam Pana doktora każdemu, kto wcześniej nie został zdiagnozowany na tyle profesjonalnie, by czuć się bezpiecznie. ☺️

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Agnieszka Kacprzak-Grzyb

  Internista, Dietetyk,

  • G

   Witam ,byłam dziś u pani Grzyb z dzieckiem ,dawno tak dziecko nie zostało porządnie przebadane,wywiad super i wiem ,że diagnoza postawiona jest trafna :)Pozdrawiam,,

  • D

   Witam, nie polecam, nietrafna diagnoza, przypisala leki bez wywiadu, jestem alergiczką ale nawet nie myslała, żeby sie o to spytać. Do tego pani grrzyb przypisuje anyubiotyki na "piekne oczy" miałam straszne zapalenie krtani, kaszel i gorączkę, pani Grzyb przypisala antybiotyl bez osłuchania. Chyba bylo na nią więcej skarg ponieważ nie pracuje już od jakiegoś czasu w przychodni i chyba jest to z koszyścią dla pasjentów.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Teresa Krzyżaniak - Hantke

  Pulmonolog, Internista, lek.

  • K

   Choruje w związku z czym , muszę mieć badania kontrolne w szpitalu . Tam też jestem pod opieką Pani dr Krzyżaniak-Hantke. Jestem pełna podziwu dla niej , ponieważ pomimo natłoku pracy,badań znajduje czas na rozmowę z pacjentem,jest miła , uśmiechnięta i bardzo przyjemna . Sądzę ,że wczuwa się w sytuację pacjenta, wyjaśnia krótko ale konkretnie! Polecam ją jako wspaniałego i kompetentnego lekarza .

  • I

   Leżałem na oddziale, pod opieką Pani Doktor Anioł człowiek i wspaniały specjalista. Wyszedłem podleczony, wiedząc, że moja choroba ma charakter przewlekły. Na duchu podtrzymuje mnie świadomość, że w razie pogorszenia trafię pod opiekę dr Krzyżaniak
   Jerzy

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Zygmunt Giergiel

  Neurolog, lek.

  • J

   znany mi osobiście, konsultowany w daleko posuniętych, ewidentnych i świeżo powstałych zaburzeniach neurologicznych, nie potrafił zaproponować niczego, nawet elementarnej diagnostyki. Tydzień po konsultacji z nim po powrocie do Niemiec hospitalizacja na lokalnym oddziale neurologicznym, ciężka leukocydoza płynu mózgowo-rdzeniowego wykryta po natychniastowo zaordynowanej punkcji, spory guz w rdzeniu kręgowym znaleziony dzień później, helikopterem przewieziony do czołowej kliniki berlińskiej. Zapytany dlaczego nawet elementarnej i ewidentnie gwałtowie potrzebnej punkcji diagnostycznej w pierwszej konsultacji nie zlecił odpowiedział że po punkcjach "może boleć".


 • Bartosz Imre Bilski

  Lekarz Medycyny Pracy,

  • G

   Nie będę oceniać kompetencji tego pana jako lekarza. Wizyta przebiegła sprawnie, szybko, nie była droga w porównaniu z innymi lekarzami tej specjalizacji w Poznaniu. Niestety bardzo oburzyło mnie zachowanie pana doktora jako człowieka. Do dzisiaj nie otrzymałam faktury za wizytę, która miała miejsce 30 września 2014. Tego dnia pan doktor powiedział, że fakture prześle pocztą na adres firmy, że zrobi to szybko, bo akurat planuje dzisiaj (tj. 30.09.) usiąść do faktur. Pomimo 3 moich moich późniejszych telefonów (ostatni 31.10) i dwukrotnego przypominania SMS-owo adresu i NIP-u firmy, faktury do dzisiaj nie zobaczyłam. Za każdym razem pan doktor wyluzowanym tonem oświadczał, że albo wyśle albo już ma dokument gotowy do wysłania. Jak można tak bezczelnie kłamać? Księgowość w firmie, w której pracuję, z oczywistych względów nie może oddać mi wyłożonej na badanie kwoty, bo nie mam faktury. Nie będę już dłużej prosić się o tą fakturę, ale więcej na pewno do tego pana nie pójdę, mimo że mam blisko. Każdemu będę też odradzać.


 • Anna Lubczyńska

  Okulista, dr n. med.

  • J

   Z całego serca nie polecam wizyty u tego lekarza. Byłam u pani doktor 2 miesiące temu, badanie było bardzo szybki i niezbyt dokładne. Mam bardzo dużą wadę wzroku, a przy doborze soczewek nawet nie zostałam zapytana czy przez nie widzę. Kiedy po 3 tygodniach odebrałam nowe okulary, okazało się że fatalnie w nich widzę. Parę dni temu była u Pani doktor. Poinformowałam ją że źle widzę, Pani doktor wcale się tym nie przejęła i stwierdziła że to nie jest jej wina, tylko mojego poprzedniego lekarza, który podobno źle dobrał mi szkła w których widzę lepiej niż w tych nowych zapisanych przez panią doktor,

  • M

   Przyłączam się do poprzedniego komentarza, nie polacam wizyty u tego lekarza. Podczas prywatnej (!!!) wizyty odniosłam wrażenie, ze Pani doktor nie jest kompletnie zainteresowana tym, co mam do powiedzenia, jakby bardzo się gdzieś śpieszyła. Badanie wzroku ograniczyło się do przeczytania trzech cyferek ze środkowego rzędu tablicy raz jednym, raz drugim okiem (tych samych cyfr, więc było to raczej badanie pamięci niż wzroku). Już na wstępie Pani doktor stwierdziła, że skoro przy ostatniej wizycie u okulisty 1.5 roku temu nie dostałam okularów, to ich nie potrzebuję, a na suche oko i pogarszający się wzrok mam więcej pić i mrugać...Nie polacam tego lekarza, strata czasu i pieniędzy!!!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu