Informacje o placówce

Gabinety

Medicomplex

Konopnickiej 33

62-050, Mosina, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Medicomplex

Dworcowa 3

62-050, Mosina, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Medicomplex

Nektarowa 1

62-050, Mosina, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Magdalena Rauhut-Klaban

  Alergolog, Lekarz Rodzinny, Internista, dr n. med.

  • A

   Oceniam wizyty pani dr jako lekarza alergologa. Na chwilę obecną jest to jedyny alergolog dziecięcy dostępny w Medicoverze, a chętnie skorzystalibyśmy z opinii innego alergologa. Po 3 wizytach lekarz nie wzbudziła u nas zaufania. Wychodziliśmy z gabinetu, a pytania zostawały. Nie zaszkodziła, ale też nie pomogła. Wykonywaliśmy u dziecka testy skórne, które nic nie wykryły, a kaszel i inne objawy pozostały. Nie było wskazania do wykonania np rozszerzonych testów z krwi lub też pokierowania do innego specjalisty (np. laryngologa czy pulmonologa). Zdajemy sobie sprawę, że czasami ciężko wykryć przyczynę, ale też oczekujemy od lekarza, że pokieruje, podpowie, zaradzi. A tak na prawdę doszliśmy do wszystkiego sami. Gdybyśmy mieli zapłacić za wizytę, to bylibyśmy bardzo rozczarowani. W Medicover wizyty są w ramach abonamentu, więc pól biedy, ale szkoda, że nie ma żadnej innej alternatywy.

  • N

   Rzadko na swojej drodze po lekarzach można trafić na taki wyjątek jak pani Doktor! U Pani Magdaleny byłam z problemami alergicznymi. Jest po prostu przesympatyczną osobą, pełną zaangażowania i chęci do pomocy. Najlepsze w tym wszystkim jest to, iż uzyskałam porady i pomoc w schorzeniach, z którymi w sumie do Pani Doktor nie przyszłam. Jak chodzi o leczenie to oczywiście też nie mam tutaj żadnych zastrzeżeń, również otrzymałam skierowanie na wszelkie badania pod kątem czynnika , który mnie uczula. Z przyjemnością przychodzi się na wizyty do Pani Doktor, gdyż wiem, iż jestem w naprawdę dobrych rękach!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Waldemar Wojnowski

  Laryngolog, Audiolog, Foniatra, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: PROFEMED PoznańUsługa: badanie laryngologiczne

   Bardzo miły, kompetentny Pan Doktor. Po badaniu i konsultacji udzielił mi bardzo konkretnych odpowiedzi, a następnie fachowo pokierował moim dalszym leczeniem.Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED Poznań

   To była moja pierwsza wizyta u Pana doktora. Bałam się badania i diagnozy. Zupełnie niepotrzebnie. To bardzo miły i kompetentny foniatra. Dokładnie wytłumaczył przyczyny moich dolegliwości i szczegółowo wyjaśnił sposób leczenia. Umie rozmawiać z pacjentem. Gorąco polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Krzysztof Michałek

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: WILDA Specjalistyczne gabinety lekarskie

   Pan doktor jest bardzo wyważony w kontakcie z pacjentem i ostrożny w wydawaniu pochopnych opinii - zwłaszcza w zakresie pospiesznej diagnozy. Gabinet wyposażony jest w USG. Rozmowa z nim poszerza horyzonty. Pomógł bardzo w doprecyzowaniu rozpoznania. Dziękuję!

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: WILDA Specjalistyczne gabinety lekarskie

   Była to moja pierwsza wizyta u Pana Doktora! Rzeczowo wyjaśnił wszystkie nurtujące mnie pytania i omówił dalsze etapy leczenia. Wzbudza zaufanie! Na pewno będę kontynuować moje leczenie u dr Michałka!

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Wioleta Monika Kacprzak

  Psychiatra,

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Wioleta KacprzakUsługa: porada psychiatryczna

   Chodzę już ponad rok do Pani Doktor , bardzo polecam . Otrzymałam dobre rady oraz dobre leki. Bardzo profesjonalny specjalista .

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Wioleta KacprzakUsługa: porada

   Kompetentna, życzliwa, pomocna.
   Z gabinetu wychodzi się z uśmiechem, gotowym do działania.
   Właściwa osoba na właściwym miejscu.

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu


 • Teresa Krzyżaniak - Hantke

  Pulmonolog, Internista, lek.

  • K

   Choruje w związku z czym , muszę mieć badania kontrolne w szpitalu . Tam też jestem pod opieką Pani dr Krzyżaniak-Hantke. Jestem pełna podziwu dla niej , ponieważ pomimo natłoku pracy,badań znajduje czas na rozmowę z pacjentem,jest miła , uśmiechnięta i bardzo przyjemna . Sądzę ,że wczuwa się w sytuację pacjenta, wyjaśnia krótko ale konkretnie! Polecam ją jako wspaniałego i kompetentnego lekarza .

  • I

   Leżałem na oddziale, pod opieką Pani Doktor Anioł człowiek i wspaniały specjalista. Wyszedłem podleczony, wiedząc, że moja choroba ma charakter przewlekły. Na duchu podtrzymuje mnie świadomość, że w razie pogorszenia trafię pod opiekę dr Krzyżaniak
   Jerzy

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Bartosz Imre Bilski

  Lekarz Medycyny Pracy,

  • G

   Nie będę oceniać kompetencji tego pana jako lekarza. Wizyta przebiegła sprawnie, szybko, nie była droga w porównaniu z innymi lekarzami tej specjalizacji w Poznaniu. Niestety bardzo oburzyło mnie zachowanie pana doktora jako człowieka. Do dzisiaj nie otrzymałam faktury za wizytę, która miała miejsce 30 września 2014. Tego dnia pan doktor powiedział, że fakture prześle pocztą na adres firmy, że zrobi to szybko, bo akurat planuje dzisiaj (tj. 30.09.) usiąść do faktur. Pomimo 3 moich moich późniejszych telefonów (ostatni 31.10) i dwukrotnego przypominania SMS-owo adresu i NIP-u firmy, faktury do dzisiaj nie zobaczyłam. Za każdym razem pan doktor wyluzowanym tonem oświadczał, że albo wyśle albo już ma dokument gotowy do wysłania. Jak można tak bezczelnie kłamać? Księgowość w firmie, w której pracuję, z oczywistych względów nie może oddać mi wyłożonej na badanie kwoty, bo nie mam faktury. Nie będę już dłużej prosić się o tą fakturę, ale więcej na pewno do tego pana nie pójdę, mimo że mam blisko. Każdemu będę też odradzać.


 • Agnieszka Bartczak-Rutkowska

  Kardiolog, dr n. med.

  • P

   Wspaniały lekarz, potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć, zauważy szczegóły, ogromne zainteresowanie pacjentem. Dodatkowo powiem, że wczoraj byłem na wizycie pół godziny (nie 10-15 jak u większości lekarzy). Wiedza i doświadczenie tej Pani powala na kolana, wielki szacunek i prośba do Pani Agnieszki aby się nigdy nie zmieniła. Życzę dużo zdrowia i zadowolenia z wykonywanej pracy.

  • N

   Świetny lekarz , wczoraj byłem na wizycie Pani Doktor zrobiła mi echo serca zalecił badania dodatkowe, wypytała o wszystkie choroby i czy mam jakieś pytania. Cudowny lekarz :)
   Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor
   Adrian


 • Krzysztof Smuszkiewicz

  Chirurg,

  • A

   Mega świetny lekarz !! Zaden nie chcial się podjąć mojej reki po złożeniu (uraz bokserski) a ten Pan ktoremu bardzo dziękuję ! Zrobił tak że wgl nie mam pytan , wszystko pewnie , bez problemu załatwione dlatego ta 5 to mało jak oceniam pracę tego człowieka przez którego odzyskalem wiare w lekarzy ! ;)) serdecznie polecam konkretnie i fachowo leczy !

  • B

   Lekarz wyjaśnia postępowanie i dolegliwość chorego. Dba o procedury, jednak na korzyść pacjenta. Operacje przeprowadzane sprawnie i szybko, później prawidłowa kontrola pooperacyjna, zdecydowanie pozytywnie. Poza tym bardzo miły, rozmowny, ciekawy człowiek.


 • Katarzyna Grewling-Szmit

  Ginekolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: Ginekologiczno-Położniczy Szpital KlinicznyUsługa: prowadzenie ciąży

   Pod opieką Pani ginekolog na świat przyszła trójka moich dzieciaczków. Ginekolog z powołania, delikatna, empatyczna, tak po ludzku po prostu miła. Zdecydowanie polecam w szczególności młodym dziewczynom, przed którymi pierwsza w życiu wizyta.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ciąża

   Rewelacyjna Pani doktor :) naprawdę... :) :) w ciąży odwiedziłam kilku ginekologów i Pani doktor wzbudziła ogromne zaufanie.Faktem są ogromne kolejki ale warto.Wszystko jest dokładnie omówione , odpowiada na każde pytanie wyczerpująco, delikatnie wykonuje badania , gabinet czysty i bardzo przyjemny wystrój :) dodam że nawet o godz. 23 :00 po całym dniu pracy jest uśmiechnięta i bardzo miła :) Kolejny ogromny plus to to że zawsze kiedy mam kłopot pisze do Pani Doktor sms i nigdy nie spotkałam się z brakiem odpowiedzi :) dodam jeszcze ze dysponuje moim zdaniem bardzo dobrym sprzętem do badań :) :)

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Robert Stanek

  Ginekolog,

  • A
   Lokalizacja: MedicomplexUsługa: Ciąża

   Wspaniały lekarz z powołania! Za każdym razem dokładnie bada, wszystko tłumaczy i mierzy dzieciątko na wszystkie sposoby :) ostatnio nawet pokazał nam buzke, choć nie było to 3d tylko zwykłe usg. Rzetelny, cierpliwy i z dobrym podejściem do pacjentek. Jeśli prowadzić ciąże to tylko u niego!

  • Lokalizacja: Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny UM w Poznaniu - Poradnia Uroginekologiczna

   Jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim bardzo sympatyczny, uśmiechnięty, słucha i odpowiada na pytania. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu