Informacje o placówce

Gabinety

 • Medicomplex

  Konopnickiej 33

  62-050, Mosina, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe
 • Medicomplex

  Dworcowa 3

  62-050, Mosina, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe
 • Medicomplex

  Nektarowa 1

  62-050, Mosina, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Magdalena Rauhut-Klaban

  Alergolog, Lekarz Rodzinny, Internista, dr n. med.

  • A

   Oceniam wizyty pani dr jako lekarza alergologa. Na chwilę obecną jest to jedyny alergolog dziecięcy dostępny w Medicoverze, a chętnie skorzystalibyśmy z opinii innego alergologa. Po 3 wizytach lekarz nie wzbudziła u nas zaufania. Wychodziliśmy z gabinetu, a pytania zostawały. Nie zaszkodziła, ale też nie pomogła. Wykonywaliśmy u dziecka testy skórne, które nic nie wykryły, a kaszel i inne objawy pozostały. Nie było wskazania do wykonania np rozszerzonych testów z krwi lub też pokierowania do innego specjalisty (np. laryngologa czy pulmonologa). Zdajemy sobie sprawę, że czasami ciężko wykryć przyczynę, ale też oczekujemy od lekarza, że pokieruje, podpowie, zaradzi. A tak na prawdę doszliśmy do wszystkiego sami. Gdybyśmy mieli zapłacić za wizytę, to bylibyśmy bardzo rozczarowani. W Medicover wizyty są w ramach abonamentu, więc pól biedy, ale szkoda, że nie ma żadnej innej alternatywy.

  • N

   Rzadko na swojej drodze po lekarzach można trafić na taki wyjątek jak pani Doktor! U Pani Magdaleny byłam z problemami alergicznymi. Jest po prostu przesympatyczną osobą, pełną zaangażowania i chęci do pomocy. Najlepsze w tym wszystkim jest to, iż uzyskałam porady i pomoc w schorzeniach, z którymi w sumie do Pani Doktor nie przyszłam. Jak chodzi o leczenie to oczywiście też nie mam tutaj żadnych zastrzeżeń, również otrzymałam skierowanie na wszelkie badania pod kątem czynnika , który mnie uczula. Z przyjemnością przychodzi się na wizyty do Pani Doktor, gdyż wiem, iż jestem w naprawdę dobrych rękach!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Hanna Czerniejewska-Wolska

  Audiolog, Foniatra, lek.

  • O
   Lokalizacja: ROTH MEDICAUsługa: konsultacja foniatryczna

   Bardzo konkretny, wnikliwy i dokładny lekarz, który gdy zajdzie potrzeba poświęci pacjentowi więcej czasu. Dziękuję Pani Doktor za to, że jako jedna z nielicznych lekarzy nie zostawiła mnie Pani z moim problemem samemu sobie.

  • K
   Lokalizacja: ROTH MEDICAUsługa: szum w uszach , częściowa utrata słuchu

   Bardzo punktualna. Pani doktor posiada ogromną wiedzę, do tego jest niezwykle miła i dociekliwa, fachowe podejście lekarz z powołaniem.
   polecam serdecznie

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Krzysztof Michałek

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: WILDA Specjalistyczne gabinety lekarskie

   Bardzo jestem zadowolona z wizyty u pana doktora,dokładnie wszystko mi wytłumaczył i poświęcił czas.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   To była pierwsza wizyta u tego u lekarza. W kulturalny sposób tłumaczył pewne sprawy ale nie rozwiał wszystkich moich wątpliwości. Odniosłam wrażenie, że mimo ogromnej wiedzy jaką posiada, nie potrafi tak przekonująco, w prosty sposób udzielić odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Zrobił usg, obejrzał wyniki i nie stwierdził niedoczynności tarczycy( a takie było podejrzenie u innego endokrynologa). Nie dowiedziałam się jednak z czego wynikają nieprawidłowości w wynikach labolatoryjnych i obrazie usg. Tego mi zabrakło na tej wizycie.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Waldemar Wojnowski

  Laryngolog, Audiolog, Foniatra, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: PROFEMED PoznańUsługa: konsultacja audiologiczna

   Wizyta lekarska punktualnie rozpoczęta, bez opóźnienia. Przyjazny kontakt lekarza z pacjentem. Satysfakcjonująca informacja zwrotna dla pacjenta.

  • S
   Lokalizacja: PROFEMED Poznań

   Lekarz o otwartym umyśle - nie założył z góry, że jestem za młoda na występowanie jakiejś przypadłości (do czego ma skłonność większość diagnostyków), tylko bez uprzedzeń oparł wnioski bezpośrednio na moich dolegliwościach i przeprowadzonym badaniu. Dzięki Panu Wojnowskiemu wiem, gdzie leży problem i gdzie dalej powinnam szukać pomocy. Dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Agnieszka Kacprzak-Grzyb

  Internista, Dietetyk,

  • G

   Witam ,byłam dziś u pani Grzyb z dzieckiem ,dawno tak dziecko nie zostało porządnie przebadane,wywiad super i wiem ,że diagnoza postawiona jest trafna :)Pozdrawiam,,

  • D

   Witam, nie polecam, nietrafna diagnoza, przypisala leki bez wywiadu, jestem alergiczką ale nawet nie myslała, żeby sie o to spytać. Do tego pani grrzyb przypisuje anyubiotyki na "piekne oczy" miałam straszne zapalenie krtani, kaszel i gorączkę, pani Grzyb przypisala antybiotyl bez osłuchania. Chyba bylo na nią więcej skarg ponieważ nie pracuje już od jakiegoś czasu w przychodni i chyba jest to z koszyścią dla pasjentów.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Teresa Krzyżaniak - Hantke

  Pulmonolog, Internista, lek.

  • K

   Choruje w związku z czym , muszę mieć badania kontrolne w szpitalu . Tam też jestem pod opieką Pani dr Krzyżaniak-Hantke. Jestem pełna podziwu dla niej , ponieważ pomimo natłoku pracy,badań znajduje czas na rozmowę z pacjentem,jest miła , uśmiechnięta i bardzo przyjemna . Sądzę ,że wczuwa się w sytuację pacjenta, wyjaśnia krótko ale konkretnie! Polecam ją jako wspaniałego i kompetentnego lekarza .

  • I

   Leżałem na oddziale, pod opieką Pani Doktor Anioł człowiek i wspaniały specjalista. Wyszedłem podleczony, wiedząc, że moja choroba ma charakter przewlekły. Na duchu podtrzymuje mnie świadomość, że w razie pogorszenia trafię pod opiekę dr Krzyżaniak
   Jerzy

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Bartosz Imre Bilski

  Lekarz Medycyny Pracy,

  • G

   Nie będę oceniać kompetencji tego pana jako lekarza. Wizyta przebiegła sprawnie, szybko, nie była droga w porównaniu z innymi lekarzami tej specjalizacji w Poznaniu. Niestety bardzo oburzyło mnie zachowanie pana doktora jako człowieka. Do dzisiaj nie otrzymałam faktury za wizytę, która miała miejsce 30 września 2014. Tego dnia pan doktor powiedział, że fakture prześle pocztą na adres firmy, że zrobi to szybko, bo akurat planuje dzisiaj (tj. 30.09.) usiąść do faktur. Pomimo 3 moich moich późniejszych telefonów (ostatni 31.10) i dwukrotnego przypominania SMS-owo adresu i NIP-u firmy, faktury do dzisiaj nie zobaczyłam. Za każdym razem pan doktor wyluzowanym tonem oświadczał, że albo wyśle albo już ma dokument gotowy do wysłania. Jak można tak bezczelnie kłamać? Księgowość w firmie, w której pracuję, z oczywistych względów nie może oddać mi wyłożonej na badanie kwoty, bo nie mam faktury. Nie będę już dłużej prosić się o tą fakturę, ale więcej na pewno do tego pana nie pójdę, mimo że mam blisko. Każdemu będę też odradzać.


 • Agnieszka Bartczak-Rutkowska

  Kardiolog, dr n. med.

  • P

   Wspaniały lekarz, potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć, zauważy szczegóły, ogromne zainteresowanie pacjentem. Dodatkowo powiem, że wczoraj byłem na wizycie pół godziny (nie 10-15 jak u większości lekarzy). Wiedza i doświadczenie tej Pani powala na kolana, wielki szacunek i prośba do Pani Agnieszki aby się nigdy nie zmieniła. Życzę dużo zdrowia i zadowolenia z wykonywanej pracy.

  • N

   Świetny lekarz , wczoraj byłem na wizycie Pani Doktor zrobiła mi echo serca zalecił badania dodatkowe, wypytała o wszystkie choroby i czy mam jakieś pytania. Cudowny lekarz :)
   Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor
   Adrian


 • Krzysztof Smuszkiewicz

  Chirurg,

  • A

   Mega świetny lekarz !! Zaden nie chcial się podjąć mojej reki po złożeniu (uraz bokserski) a ten Pan ktoremu bardzo dziękuję ! Zrobił tak że wgl nie mam pytan , wszystko pewnie , bez problemu załatwione dlatego ta 5 to mało jak oceniam pracę tego człowieka przez którego odzyskalem wiare w lekarzy ! ;)) serdecznie polecam konkretnie i fachowo leczy !

  • B

   Lekarz wyjaśnia postępowanie i dolegliwość chorego. Dba o procedury, jednak na korzyść pacjenta. Operacje przeprowadzane sprawnie i szybko, później prawidłowa kontrola pooperacyjna, zdecydowanie pozytywnie. Poza tym bardzo miły, rozmowny, ciekawy człowiek.


 • Wojciech Ratajczak

  Ortopeda, dr n. med.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badanie kręgosłupa

   Świetny specjalista! Uratował mój kręgosłup! Ma bardzo racjonalne podejście do choroby i rozpatruje dolegliwość kompleksowo, bierze pod uwagę różne czynniki odpowiedzialne za problem (waga, tryb życia i pracy, dieta). Gorąco polecam!

  • A

   do Pana doktora chodziłam prywatnie w Mosinie z synkiem na badanie bioderek do 8 miesiąca byłam umówiona na 7 wizyt z czego do skutku doszły tylko 4 bo Pan doktor wiecznie się spóźnia ponad 40 min (to taki standard) a ostatnio przeszedł sam siebie widząc że czekają 2 kobiety z małymi już marudnymi od czekania dziećmi Pan doktor postanowił przyjąć bez kolejki jako pierwszego swojego znajomego... Pana ktory nie byl umowiony a po wizycie odszedl bez placenia ...kpina ... za którą trzebtrzeba było zapłacić 150 zł bo na tyle Pan doktor wycenia u siebie 5 minutowa wizytę pod warunkiem że jest się na tyle wytrwałym by czekac z placzacym dzieckiem na korytarzu aż doktor łaskawie się zjawi i przyjmie według swojej kolejności. Ponadto na ostatnim badaniu nie dostałam zdjęcia usg bioderka bo Pan doktor tłumaczył że na tej maszynie jeszcze nie pracował i nie wie jak zrobić zdjęcie, miałam wrażenie też ze z łaską obejrzał stopy mojego synka gdy o to poprosiłam by wykluczyć plaskostopie. ja go nie polecam ... są inni lekarze lepsi i na dodatek tacy co szanują pacjenta zwłaszcza tego który płaci za wizytę

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu