Piotr Lewandowski

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

108 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent Wydziału Technologii Żywności i Żywienia Człowieka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technicznego w Szczecinie. Po studiach odbyłem dwuletnią zagraniczną praktykę w Westmanstown… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Przyjazną atmosferę w gabinecie
Skuteczność leczenia
Diety przy niedoczynności tarczyczy i Hashimoto

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
108 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Dietetyki i AktywnościUsługa: pierwsze spotkanie, konsultacja dietetyczna

  Посетила доктора Пётра Левандовского, осталась визитом довольна, все объяснил, рассказал, продукты питания и метод похудения доступный и легкий. Спасибо .

 • S
  Lokalizacja: Centrum Dietetyki i Aktywności

  Jestem bardzo zadowolona. Dieta bardzo zróżnicowana, produkty ogólnodostępne. Zrzuciłam już 4 kg. Walczę dalej:)

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Dietetyki i AktywnościUsługa: Pierwsze spotkanie, konsultacja dietetyczna

  Miły przesympatyczny posiadający ogromną wiedzę odpowiada na wszystkie zadawane pytania wyszłam bardzo zmotywować i gotowa do dzialania

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Dietetyki i AktywnościUsługa: pierwsze spotkanie, konsultacja dietetyczna

  Po miesiącu stosowania diety ułożonej przez Pana Piotra udało mi się zrzucić 7.5 kg! Pan Piotr profesjonalizm w podejściu do pacjenta.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Dietetyki i AktywnościUsługa: odchudzanie

  Przez 1.5 miesiąca schudłem prawie 6 kilogramów. Atmosfera podczas wizyt jest przyjazna. Jestem bardzo zadowolony. Pan Piotr zwrócił też uwagę na błędy przy treningach i diecie. I walczymy dalej.

 • O
  Lokalizacja: Centrum Dietetyki i AktywnościUsługa: redukcja wagi

  Po miesięcznej diecie odzyskałam energię i radość. Uwierzyłam, że nawet z zaburzeniami hormonalnymi można się naprawdę dobrze czuć i zrzucać zbędne kilogramy. Dieta jest prosta i szybka w przygotowaniu. Posiłki są bardzo smaczne i nie odczuwam po nich głodu. Dziękuję Panu Piotrowi za to że dzięki niemu uwierzyłam, że mogę funkcjonować tak jak funkcjonowałam zanim zachorowałam. Polecam wszystkim - zarówno tym, którzy borykają się z jakimiś dolegliwościami jak i tym, którzy po prostu chcą zrzucić zbędny ciężar i nabrać energii :)

 • A
  Lokalizacja: Centrum Dietetyki i AktywnościUsługa: redukcja

  Polecam polecam polecam! Fachowe podejscie Pana Piotra. Na pierwszej wizycie szczegółowa rozmowa o upodobaniach kulinarnych, edukacja odnośnie zdrowego odżywiania. Dieta dobrana pod konkretne wymagania. Określony cel zostal osiągnięty w określonym czasie. Duże wsparcie i motywacja ze strony Pana Piotra.
  Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Dietetyki i Aktywności

  Jak najbardziej polecam. W pełni profesjonalny wywiad na pierwszej wizycie. Indywidualnie dobrana dieta, która jest bardzo zróżnicowana a co najważniejsze przygotowanie posiłków nie zabiera wiele czasu . Efekty po miesiącu bardzo zadawalające. Pan Piotr bardzo pomocny w poradach o motywowaniu do dalszej walki.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Dietetyki i AktywnościUsługa: konsultacja dietetyczna

  Dieta jest ułożona indywidualne dla mnie, dostosowana do mojego planu dnia i upodobań. Jest zróżnicowana, każdy posiłek jest inny, więc nie ma problemu z tym, że szybko się znudzi jedzenie i robienie takich samych posiłków. Już po pierwszym miesiącu widzę efekty i mam motywację do dalszej pracy. Polecam współpracę z Panem Piotrem.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  kompetentny specjalista z duza wiedza. zebrano szczegolowy wywiad aby podjac dalsze kroki w programie. wszystko jasno wytlumaczone, a do tego pozytywne nastawienie motywuje do dalszego dzialania!

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Technologii Żywności i Żywienia Człowieka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technicznego w Szczecinie. Po studiach odbyłem dwuletnią zagraniczną praktykę w Westmanstown Sport & Conference Center w Dublinie specjalizując się w konsultacjach żywieniowych dla ludzi aktywnych, systematycznie uprawiających sport i wysiłek fizyczny.

  W 2010 r założyłem Centrum Dietetyki i Aktywności w Szczecinie. Misją, która przyświeca mi do dziś jest połączenie indywidualnej diety z aktywnością fizyczną. Pacjent, który przychodzi do gabinetu ze swoim problemem : otyłością , nadwagą , różnymi schorzeniami zdrowotnymi : cukrzycą typu 2 , podwyższonym poziomem cholesterolu, niedoczynnością tarczycy ma pewność , że w Centrum Dietetyki i Aktywności może liczyć na fachową pomoc . Przede wszystkim otrzyma program oparty na indywidualnej diecie i odpowiednio dobranej aktywności fizycznej do jego możliwości.

  W 2015 r swoją praktykę rozszerzyłem o placówkę w pobliskim Stargardzie , zaproszono mnie również do konsultacji dietetycznych w przychodniach Medicover.
  Zapraszam zatem wszystkich Państwa do współpracy , chętnie odpowiem również na Państwa pytania. Do zobaczenia Piotr Lewandowski – dietetyk.