Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adresy (7)

Centrum Medyczne Lumedica
Żabikowska 63, 62-030 Luboń
Centrum Medyczne Lumedica logo
Centrum Medyczne Lumedica
3 Maja 65, 62-041 Puszczykowo
Centrum Medyczne Lumedica logo
Centrum Medyczne Lumedica
Marcelińska 69/6, 60-354 Poznań
Centrum Medyczne Lumedica logo
Centrum Medyczne Lumedica
Katowicka 11/9, 61-131 Poznań
Centrum Medyczne Lumedica logo
Centrum Medyczne Lumedica
J. Łukaszewicza 1, 62-060 Stęszew
Centrum Medyczne Lumedica logo
Centrum Medyczne Lumedica
Poziomkowa 12, 62-002 Suchy Las
Centrum Medyczne Lumedica logo
Centrum Medyczne Lumedica
Jutrosińska 10, 60-166 Poznań
Centrum Medyczne Lumedica logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (52)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Joanna Kurmanow Inny

  Operacja twarzy - zabieg wykonany perfekcyjnie. Niebolesny. Blizny niewidoczne. Polecam!

  Z
  Profil zweryfikowany
  lek. Joanna Kurmanow korekcja powiek

  Mam 47 lat. Długo zastanawiałam się zanim podjęłam decyzję o zabiegu plastyki powiek. Jakby nie było każdy zabieg niesie ze sobą mniejsze lub większe ryzyko. Panią dr Joannę Kurmanow pierwszy raz zobaczyłam w telewizji śniadaniowej. Podczas krótkiego wystąpienia urzekła mnie swoim pojmowaniem naturalnego piękna oraz tym, że dobro pacjenta jest dla niej najważnijesze, nawet gdyby miałoby się to wiązać z odmową wykonania operacj. Podczas wizyty wszystko miałam dokładnie wytłumaczone, zlecone wynki badań konieczne przed zabiegiem. Wywiad na temat ogólnego stanu zdrowia był bardzo szczegółowy. W moim przypadku z uwagi na wskazane doleglowości musiałam mieć przed zabiegiem dodatkową konsultację okulistyczną i ginekologiczną, dzieki której przy okazji dowiedziałam się o innej przpadłości zdrowotnej i mogłam w porę zadziałać w tej kwestii. Sam zabieg pszeszedł pomyślnie i bezboleśnie. Blizny pięknie i szybko się goiły. Efekt jest super.
  Dziękuję serdecznie polecam z całego serca.

  Y
  Profil zweryfikowany
  lek. Joanna Kurmanow powiększanie piersi

  Miałam robiony zabieg powiększenie piersi, jestem bardzo zadowolona z efektu, bardzo naturalnie zrobione tak jak chciałamPolecam

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Joanna Kurmanow Inny

  świetny specjalista - Pani doktor świetnie zadbała o odpowiednie wygojenie rany u córki

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Joanna Kurmanow operacja plastyczna piersi

  Jestem wdzięczna losowi, że trafiłam na najlepszego specjalistę, wspaniałego człowieka Panią dr. Joanne Kurmanow, która kilkanaście lat temu pomogła mi zmienić życie. Pełna zaangażowania, profesjonalizmu, kobiecego wyczucia poinformowała mnie w szczegółach co może zrobić by poprawić mój wygląd a co za tym idzie, moje samopoczucie. Operacja piersi. Brzmiało to dla mnie bardzo groźnie gdyż nie należę do osób, dla których jest to rodzaj stylu życia, mody ltp. Okazało się jednak, że przeszłam przy pomocy Pani Doktor to nadzwyczaj dobrze, szybko zapomniałam jak było przed. Kilkanaście lat temu Pani Dr, zaproponowała mi implanty anatomiczne, które w połączeniu z moją sylwetką do dzisiaj wyglądają pięknie, bardzo naturalnie. W okresie tym przeszłam ciążę, kilka razy zmieniała mi się waga ciała a moje piersi cały czas są nieskromnie mówiąc pełne powabu, piękna, niezmienione, wkładka nie jest wyczuwalna. Wybór Dr Kurmanow, to jeden z najlepszych wyborów w moim życiu. Polecam w 100%!

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Joanna Kurmanow Inny

  Świetny chirurg.Usunięty duży tłuszczak.Nie mam po tym zabiegu żadnej blizny.Bezboleśnie,bezproblemowo i perfekcyjnie!Genialnie wykonana praca.Szczerze polecam!

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Joanna Kurmanow Inny

  Byłam u pani doktor na konsultacji z córką. Pani doktor jest osobą bardzo profesjonalną. Ogromna wiedza i zaangażowanie. Bardzo dobrze wyjaśnia zalecenia. Bardzo polecam.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Joanna Kurmanow Inny

  Polecam dr. Joannę Kurmanow. Bardzo ciepła, empatyczna i profesjonalna. W czasie konsultacji dokładnie przedstawiła cały proces. Bardzo zaangażowana i troskliwa w trakcie opieki pooperacyjnej.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Joanna Kurmanow powiększanie piersi

  Niestety mam bardzo negatywne odczucia po konsultacji. Pani doktor podczas wizyty m.in. pokazywała mi zdjęcia Donatelli Versace, aby zniechęcić do zabiegu? (czy jest to profesjonalnie zachowanie, pozostawiam każdemu do własnej interpretacji). Dodatkowo wiedząc, że nie podejmie się mojej operacji, zrobiła mi zdjęcia piersi, co jest samo w sobie zastanawiające. Po konsultacji z innym lekarzem, wiem, że implanty które pokazywała mi Pani doktor nie pasowałyby do mojej budowy, wyglądałyby karykaturalnie (okrągłe, bardzo małe).

  lek. Joanna Kurmanow

  Szanowna Pacjentko,
  Dziękuję za podzielenie się swoją opinią dotyczącą konsultacji. Jako chirurg plastyczny z długoletnim doświadczeniem, moim celem jest przekazanie wiedzy w sposób zrozumiały dla pacjenta. Czasami muszę się posłużyć wizualizacjami ( zwłaszcza w przypadku bardzo młodych pacjentów), aby pomóc zrozumieć pewne koncepcje i rozwiązać błędne myślenie.
  Ważne jest zrozumienie, że ciało ludzkie nie jest plasteliną, a niektóre zmiany nie mogą zostać odwrócone. Nie każdy pacjent wychodzi z wizytą u doświadczonego specjalisty chirurgii plastycznej, mając już ustalony termin operacji. Zalecam odwiedzenie dwóch, lub nawet trzech chirurgów przed podjęciem decyzji o operacji plastycznej, i wybranie tego, który wydaje się być najodpowiedniejszy według pacjenta.
  Jednak chciałabym przypomnieć, że to my, lekarze, operujemy i ponosimy odpowiedzialność za bezpieczeństwo pacjentów i efekty operacji. Wynik operacji zależy od doświadczenia, wiedzy oraz indywidualnych predyspozycji pacjenta, ale nie zawsze zgadza się z wyobrażeniami pacjenta o wyglądzie, ponieważ często są one nierealistyczne.
  Pani odczucia na konsultacji są ważne i należą tylko do Pani.
  Moje zadanie jako specjalisty chirurgii plastycznej to określenie, czy pacjent jest odpowiedni do przeprowadzenia zabiegu oraz dokładne wyjaśnienie, a także często rozwianie marzeń. Powtarzam, że bezpieczeństwo jest najważniejsze, a konsekwencje zabiegów mogą ujawnić się nawet po latach.

  Serdecznie pozdrawiam i zapraszam na konsultacje. Jestem tutaj, aby wyjaśnić, porozmawiać i zweryfikować niektóre marzenia. Nie oznacza to jednak, że trzeba z nich rezygnować. Czasami wystarczy posłuchać porad i cieszyć się pięknym, wymarzonym ciałem przez lata.
  Z poważaniem,
  Specjalista chirurgii plastycznej Joanna Kurmanow

  T
  Profil zweryfikowany
  lek. Joanna Kurmanow korekcja powiek

  Pani dr Kurmanow wykonała u mnie plastykę powiek górnych. Na konsultacji trwającej 40 min, Pani doktor wszystko wyjaśniła, narysowała nawet budowę oka! Cała operacja była bezbolesna - zrobiona w sedacji, spałam, obudziłam się dopiero w czasie zakładania szwów na drugie oko. Siniaki miałam 10 dni. Efekt rewelacyjny! Dzięki operacji ubyło mi ładnych kilka lat plus zdecydowanie lepiej widzę!Jestem bardzo zadowolona! Polecam wszystkim.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania