lek.

Wojciech Żarowski

Psychiatra

8 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Ordynator Klinicznego Oddziału Psychiatrycznego w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Krakowie przy ulicy Wrocławskiej 1 więcej

Adresy i cenniki

 • Prywatny Specjalistyczny Gabinet Lekarski Wojciech Żarowski

  Turniejowa 39, Podgórze Duchackie
  30-656 Kraków, małopolskie

  Dane kontaktowe

  76
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności: Gotówka

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Byłem pacjentem już u kilku lekarzy, ale Doktor Żarowski to do tej pory najlepszy specjalista do jakiego trafiłem. Bardzo indywidualne i profesjonalne podejście. W końcu ktoś komu zależy na zdrowiu pacjenta, a nie na zarabianiu pieniędzy.

 • bardzo dobry

  Doktor Żarowski jest najlepszym lekarzem na jakiego mogłem trafić. Życzliwy, pełen empatii, z wielką wiedzą. Jest to profesjonalista w każdym calu, nie można się do niczego przyczepić. Jestem bardzo zadowolony i polecam Pana Doktora każdemu kto chce zostać potraktowany z należytą godnością i cieszyć się "od nowa" urokami świata.

 • bardzo dobry

  Doktor Żarowski to świetny lekarz i życzliwy człowiek. Bardzo doświadczony z ogromną wiedzą. Pomógł mi bardzo w ciężkiej sytuacji życiowej. Serdecznie polecam.

 • bardzo dobry

  Uważam że Pan dr Żarowski jest najlepszym specjalistą jaki może być!! Borykam się z depresją i stanami lękowymi od kilkunastu lat, od dwóch jestem pacjentką dr Żarowskiego. Nigdy nie zdarzyło się żeby mnie lub moje problemy zignorował. Zawsze poświęca mi tyle czasu ile potrzebuje. odkąd jestem jego pacjentką zmieniłam pracę, wyszłam za mąż i żyje jak zdrowy człowiek. Zażywam leki chodzę na wizyty a w razie kryzysu nigdy mnie Pan dr nie zostawił samą sobie co przy moich dolegliwościach jest bardzo ważne. Miły, cierpliwy, bardzo często uśmiechnięty. A co najważniejsze "nigdy się nie poddaje" jeśli chodzi o pacjentów! Gorąco POLECAM!!!

 • słaby

  Niestety, nie mam tak dobrego zdania o panu doktorze, jak moi poprzednicy, kt. wypowiedzieli się tutaj. Byłam na kilku prywatnych wizytach. Pierwsze wrażenie było doskonałe: miły, serdeczny człowiek! Póżniej nadeszło rozczarowanie! Kolejne wizyty (koszt jednej to 150zł!!!) ograniczały sie do wypisania recepty i po 10min mogłam juz ruszac do apteki. Pan doktor pytał tylko jak się czuję i po chwilce przerywał moją wypowiedź. Patrząc na zegarek, zapewniał, ze powinno byc lepiej. Kiedy usłyszałam,że tylko chorzy w klinikach psychiatrycznych cierpią NAPRAWDĘ, poczułam sie zlekceważona! Moje lęki i fobię społeczną, która utrudnia mi życie od 20lat i uzależnieninie od benzadiazepin potraktował jak pryszcz! To, ze jestem na zewnątrz spokojna, nie swiadczy o tym co naprawdę dzieje sie w mojej głowie i ze od lat czuję się podle! Psychiatra powinien to wiedzieć! ODRADZAM!!!

 • bardzo dobry

  Dobry fachowiec z olbrzymią wiedzą i sporą praktyką, dzięki czemu szybko i trafnie stawia diagnozę. To też życzliwy lekarz, który stara się pomóc pacjentowi/człowiekowi - co w dzisiejszych czasach jest na wagę złota. W trudnych dla mnie chwilach, miałem przyjemność trafić na Pana Doktora i bardzo mi pomógł. POLECAM !!!

 • bardzo dobry

  Jeden z najlepszych lekarzy, z jakim miałem okazję się spotkać. Miałem wrażenie, że jestem osobą, na której naprawdę mu zależy i chce mi pomóc. Serdecznie polecam.

 • bardzo dobry

  Polecam serdecznie Pana Doktora, bardzo mi pomógł, wyprowadził mnie na prostą i jestem bu za to bardzo wdzięczna. Doskonały specjalista.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Magdalena Solak-Szmuksta

psychiatra,  terapeuta

Umów się