Aktualności

 • mgr Wojciech Nowak
  mgr Wojciech Nowak
  Kiełbaśnicza 24, Wrocław

  Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali to miejsce, gdzie specjaliści od zdrowia psychicznego z pasją łączą swoje siły, by pomagać innym. Zapraszamy Państwa serdecznie do Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali. Oferujemy szeroki zakres usług takich jak: - psychoterapia indywidualna dorosłych i dzieci, - terapia par, - terapia uzależnień, - konsultacje seksuologiczne, - opiekę psychodietetyka; Jesteśmy dla Ciebie, by towarzyszyć Ci w drodze do lepszego zdrowia psychicznego i emocjonalnego. Nasze gabinety stworzone zostały z myślą o Twoim komforcie oraz pełnej dyskrecji i poufności. Znajdziesz nas w dwóch dogodnych lokalizacjach w centrum Wrocławia - na ul. Kiełbaśniczej oraz na Grobli. Dodatkowo świadczymy konsultacje online, dzięki czemu możesz skorzystać z naszych usług bez względu na miejsce, w którym się znajdujesz. Skontaktuj się z nami i daj sobie szansę na lepsze samopoczucie. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

 • Adres


  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  71 738..... Pokaż numer


  NIP

  8992897226

  Adres firmy

  Na Grobli 20 lok. 8, Wrocław

  Moje doświadczenie

  O mnie

  Jestem dwukrotnym absolwentem Wydziału Nauk Pedagogicznych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, gdzie w 2007r. ukończyłem studia licencjackie o ...

  Zobacz pełen opis


  Edukacja

  • Wydział Nauk Pedagogicznych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu - pedagogika rodzinna
  • Wydział Nauk Pedagogicznych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu - resocjalizacja
  • Krakowskim Centrum Psychodynamicznym - psychoterapia psychodynamiczna

  Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Terapia krótkoterminowa
  • Terapia długoterminowa
  Zobacz więcej


  Znajomość języków

  • Polski

  Usługi i ceny

  Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

  Popularne usługi


  Kiełbaśnicza 24, Wrocław

  180 zł

  Mentali - Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego

  Konsultacja trwa 50 minut.

  Pozostałe usługi


  Kiełbaśnicza 24, Wrocław

  180 zł

  Mentali - Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego

  (Konsultacja trwa 50 minut) Konsultacja psychologiczna to najczęściej pierwsze spotkanie z psychoterapeutą, które daje możliwość osobie zainteresowanej podjęciem psychoterapii przedstawienie swoich trudności, które spowodowały decyzję o zgłoszeniu się oraz zapoznanie się ze specjalistą. Podczas konsultacji psychoterapeuta przeprowadza wywiad na podstawie, którego proponuje różne możliwości współpracy (interwencja kryzysowa, warsztaty psychologiczne, wsparcie psychologiczne, poradnictwo psychologiczne, ocena stanu psychicznego, artterapia, terapia systemowa rodzin, poradnictwo dla rodziców, psychoedukacja, psychoterapia, relaksacja). Pierwsze spotkanie nie jest jeszcze psychoterapią. Do podjęcia decyzji o rozpoczęciu psychoterapii potrzebna jest odpowiednia wiedza Klienta, czym charakteryzuje się ta forma pomocy. Czy ma szansę przynieść oczekiwaną zmianę, jak będzie przebiegała i jak długo trwała (choćby w przybliżeniu), a także – czy dany psychoterapeuta wydaje się właściwym człowiekiem do współpracy.  Kiełbaśnicza 24, Wrocław

  180 zł

  Mentali - Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego

  Konsultacja trwa 50 minut. Podczas spotkania psycholog wyjaśni Ci zagadnienie z zakresu psychologii, które chcesz lepiej zrozumieć np. przedstawi Tobie techniki radzenia sobie ze stresem, umiejętność zarządzania emocjami, poznawanie i modyfikowanie myśli, czy rozwijanie zdrowych relacji społecznych.  Kiełbaśnicza 24, Wrocław

  250 zł

  Mentali - Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego

  (spotkanie trwa 60 minut) Podczas pierwszych sesji następuje zgłębienie źródła problemów występujących w związku. Niezwykle ważnym elementem psychoterapii par jest zbudowanie zaufania między Partnerami i terapeutą. Udział w psychoterapii par może być początkiem przełomu w związku. Wiele osób nigdy nie podejmuje pracy nad swoimi relacjami z najbliższymi, tymczasem to niezwykle istotna kwestia, która przynosi korzyści w postaci wartościowszych zmian w różnych obszarach wspólnego życia. Dla wielu par sesje terapeutyczne to najlepsza metoda na to, by odzyskać równowagę psychiczną, wzajemny szacunek i zrozumienie oraz przezwyciężyć kryzys i zyskać zasoby do przezwyciężania trudności w przyszłości.  Kiełbaśnicza 24, Wrocław

  180 zł

  Mentali - Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego

  9 opinii pacjentów

  Ogólna ocena

  Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mentali - Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego konsultacja psychoterapeutyczna

  Bardzo przyjemny człowiek. Wsłuchuje się w potrzeby pacjenta i stara maksymalnie skutecznie pomóc.

  mgr Wojciech Nowak

  Nie tylko słuchanie, ale przede wszystkim słyszenie tego co mówi pacjent jest ważne by go poznać i zrozumieć. Jak powiedział klasyk: "Rozumienie niesie zmianę". Mam więc nadzieję na udany proces leczenia i dziękuję za obdarzenie mnie zaufaniem.

  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mentali - Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego

  Początek terapii, jednak jestem pełna nadziei, ze będzie dobrze. Pan Wojciech jest bezpośredni oraz kompetentny i drobiazgowy. Zachęcam..

  mgr Wojciech Nowak

  Miło mi słyszeć/czytać tak miłe opinie już po jednej kosultacji. Mam nadzieję, że terapia będzie nie tylko drogą do przepracowania problemów, ale i do rozwoju.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Mentali - Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego

  Jestem zadowolona ze współpracy. Każda wizyta była przeprowadzona bardzo profesjonalnie. Dziękuję za poświęcony czas i zaangażowanie. :)

  mgr Wojciech Nowak

  Mnie też było bardzo miło z Panią pracować i cieszę się, że udało mi się pomóc. Życzę Pani Wszystkiego Dobrego.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Mentali - Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego

  Pan Wojciech na pewno jest bardzo kompetentną osobą. Ja niestety nie czułam tego zrozumienia. Nie poczułam się komfortowo na sesjach, byłam skrępowana. Może nurt psychodynamiczny nie jest dla mnie. Czasami czułam, jakby Pan Wojciech sugerował mi, że moje uczucia są zupełnie nieodpowiednie. Czułam dużą niechęć do terapii, czułam lęk przed kolejnymi sesjami, choć bardzo chciałam nad sobą pracować i samoświadomość była do tego dobrym materiałem.

  mgr Wojciech Nowak

  Trudno jest mi się ustosunkować do zarzutu, czy też sugestii, że sugeruję, to, że uczucia/ emocje pacjentów są nieodpowiednie. Nie ma czegoś takiego jak nieodpowiednie uczucia czy emocje i nie przypominam sobie żebym jakiemukolwiek pacjentowi udzielał tego typu komentarzy. Nie znam kontekstu, w którym moje słowa mogły być zinterpretowane w taki właśnie sposób, więc trudno jest mi się do tej opinii kompetentnie odnieść. Zawsze też proszę pacjentów, by od razu sygnalizowali wszelkie niejasności w moich komentarzach, by na bieżąco je wyjaśniać i tym samym uniknąć takich dwuznaczności.

  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mentali - Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego

  Wizyta przebiegła w spokojnej atomosferze, dostałem przestrzeń do przedstawienia swojego problemu i uzyskałem porady co do kolejnych kroków

  mgr Wojciech Nowak

  Cieszę się, że nasza konsultacja zapadła Panu w pamięci jako pozytywne doświadczenie i mam nadzieję, że będziemy mogli kontynuować wspólną pracę.


  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mentali - Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego

  Jestem po pierwszej wizycie i jestem miło zaskoczona. Pan Wojciech jest bardzo miły i próbuje szczegółowo wypytać o dane rzeczy.

  mgr Wojciech Nowak

  Wnikliwy wywiad to podstawa dalszej pracy, dlatego cieszy mnie, że tak pozytywnie go Pani wspomina. Dziękuję za miłe słowa.

  Z
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: W innym miejscu Inny

  Pan Wojtek jest świetnym specjalistą, jest jednocześnie bardzo profesjonalny i sympatyczny. Po ponad roku zakończyłam terapię, na sesjach zawsze czułam się pewnie i komfortowo. Pomoc pana Wojtka miała znaczący wpływ na podniesienie jakości przeżywania przeze mnie mojego życia.
  Polecam serdecznie!

  mgr Wojciech Nowak

  Dziękuję za tak pochlebną opinię.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: W innym miejscu Inny

  Do Pana Wojtka trafiłam z polecenia zaufanego psychiatry. Byłam w terapii blisko 1,5 roku. Muszę powiedzieć, że bardzo trudno było mi „zebrać się” do tego kroku, po pierwsze z racji na charakter moich zaburzeń (stany lękowe i depresyjne) ale przede wszystkim z uwagi na fakt, że po prostu jestem osobą introwertyczną, trudno mi otworzyć się przed bliskimi, co dopiero przed obcą osobą. Miałam duże opory ale byłam już w takim momencie, że po prostu nie widziałam innego wyjścia. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, szkoda ze tak późno się zdecydowałam. Po zakończonej terapii mogę z całą pewnością stwierdzić, że Pan Wojtek to wspaniały profesjonalistka, o dużej wiedzy i doświadczeniu. Z jego pomocą udało mi się przepracować wiele rzeczy, zrozumieć swoje uczucia i zachowania, wyznaczać granice, oswoić lęki, inaczej spojrzeć nas pewne wydawałoby się oczywiste rzeczy - zmienić schematy myślenia. Pan Wojtek celnie zadawanymi pytaniami potrafił „otworzyć” mi oczy na różne kwestie, ”zmusić” mnie niejako do innego spojrzenia na dane sytuacje, sprawić ze moje postrzeganie ludzi i ich zachowań ale tez moich własnych bardzo się zmieniło. To nie tylko kompetentny i merytorycznie przygotowany do swojej pracy profesjonalista ale, co dla mnie było bardzo istotne, osoba obdarzona empatią, ciekawością drugiego człowieka i tego co przeżywa. Warto podkreślić, że Pan Wojtek naprawdę słucha i angażuje się w terapie, pamiętał o rzeczach, o których opowiadałam np. kilka miesięcy wcześniej, potrafił celnie wiele rzeczy wyłowić i w odpowiednim momencie do nich nawiązać czy wrócić. Dzięki temu miałam poczucie szczerego zaangażowania i zainteresowania moimi problemami, terapią. Do dziś zdarza mi się, iż w trudnych sytuacjach wracam do naszych rozmów i wypracowanych w trakcie terapii sposobów radzenia sobie z nimi.

  Poza kompetencjami i profesjonalizmem mogę powiedzieć ze Pan Wojtek to po prostu fajna, mądra życiowo osoba, i co miało akurat dla mnie duże znaczenie, z dużym poczuciem humoru, które nieraz stanowiło po prostu potrzebny balans do trudnych kwestii, które poruszaliśmy w trakcie terapii.

  Mimo ze decyzja o podjęciu terapii była to dla mnie b. trudna, jestem mega zadowolona z niej. Mimo że z pierwszej czy drugiej sesji chciałam uciec a podczas kolejnych spotkań nieraz musiałam „opuszczać” swoją strefę komfortu, konfrontując się z trudnymi dla mnie sytuacjami myślami ale właśnie to wszystko poprowadzone w odpowiedni sposób, przez właściwą osobę było potrzebne abym mogła być dziś w zupełnie innym miejscu niż byłam 2 lata temu. Jeszcze raz szczerze dziękuję Panie Wojtku!

  M
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: W innym miejscu Inny

  Bardzo dobry specjalista , pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Bardzo pomógł mojej córce , pełne zaangażowanie

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

  Moje doświadczenie

  O mnie

  Jestem dwukrotnym absolwentem Wydziału Nauk Pedagogicznych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, gdzie w 2007r. ukończyłem studia licencjackie o ...

  Zobacz pełen opis


  Edukacja

  • Wydział Nauk Pedagogicznych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu - pedagogika rodzinna
  • Wydział Nauk Pedagogicznych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu - resocjalizacja
  • Krakowskim Centrum Psychodynamicznym - psychoterapia psychodynamiczna

  Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Terapia krótkoterminowa
  • Terapia długoterminowa
  Zobacz więcej

  Doświadczenie

  • Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali
  • Psychoterapeuta w PZP SALUS
  • Wolontariusz psychoterapeuta II Oddziału Ogólnopsychiatrycznego Całodobowego Klinicznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
  Zobacz więcej

  Certyfikaty  Znajomość języków

  • Polski

  Nagrody i wyróżnienia

  • II miejsce na konkursie piosenki kolonijnej w Pobierowie w początku lat '90
  • I miejsce na Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie
  • II miejsce na przeglądzie muzyki oratoryjnej i kantatowej w Toruniu

  Profile społecznościowe


  Publikacje i artykuły

  Publikacje (2)

  Najczęściej zadawane pytania