dr hab. n. med.

Rafał Rola

verifiedCreated with Sketch.

Neurolog

25 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
33 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Rafał Rola ukończył I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2001 roku. Od 1998 roku współpracuje z Zakładem Fizjologii Człowieka gdzie obronił doktorat z zakresu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: dolegliwości nerwów w okolicy kręgosłupa

  Niezwykle sobie cenię to, że mam możliwość leczenia się u Pana prof dr hab. Rafała Roli. W wywiadzie lekarskim uważnie wysłuchał wszystkich przekazywanych informacji, jeszcze dopytał o inne istotne szczegóły. Wszystko poddał dokładnej analizie. Widać było wnikliwy umysł naukowca, gdyż pacjenta traktuje jako indywidualny, szczególny przypadek chorobowy, a nie stosuje rutynowych standardowych metod leczenia. Dobrze, że w Polsce są jeszcze tacy lekarze.

 • H
  Lokalizacja: Onkolmed. Lecznica OnkologicznaUsługa: konsultacja neurologiczna profesorska

  Jeden z nielicznych lekarzy których spotkałam do tej pory . Bardzo zainteresował się moimi badaniami z którymi przyszłam. Szczegółowo i profesjonalnie .Podczas wizyty trwającej dosyć długo przebadał mnie neurologicznie .Od razu skierował mnie na potrzebne badania które potwierdza moją dolegliwość.
  .Człowiek wielkiej kultury bardzo życzliwy i miły. Bardzo dobrze wspominam wizytę. Polecam Pana Profesora wszystkim.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Onkolmed. Lecznica OnkologicznaUsługa: konsultacja neurologiczna profesorska

  Lekarz dokładnie przejrzal dokumentację i płyty. Cierpliwie mnie wysłuchał. Zbadał. Postawił diagnozę. Jako jedyny zainteresował się dodatkowo wynikami z krwi i nie zbagatelizowal dodatkowych symptomów towarzyszących chorobie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Bardzo polecam Pana Profesora.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Uważam,że tacy powinni być wszyscy lekarze. Kulturalny,ciepły , oddany pacjentowi, zdobył moje zaufanie

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz godny polecenia, mily i bardzo konkretny. Wszystko dokladnie wyjasnil zrozumialym dla zwyklego człowieka jezykiem. Polecam

 • M
  Lokalizacja: FIMEDICA

  Cóż - same superlatywy. Pan Profesor ma ogromną wiedzę, jest miły, kontaktowy i cierpliwy. Przeprowadza wywiad bardzo wnikliwie. Osobiście po raz pierwszy zetknąłem się z tak dokładnie przeprowadzanym badaniem neurologicznym. Jest to również pierwszy lekarz, który zamiast opisu MRI - poprosił mnie o płyty i osobiście przeanalizował. Ponadto - Pan Profesor poświęcił mi swój prywatny czas, bowiem wizyta przeciągnęła się ponad wyznaczony czas. Pan Profesor to wspaniały człowiek i znakomity specjalista. W pełni zasłużone doskonałe opinie wśród pacjentów. Polecam

 • Lokalizacja: FIMEDICA

  Cudowny lekarz. Poświęcił synowi uwagę, zaproponował nowe leczenie kiedy inni lekarze nie dawali nadziei.
  Lekarz znający się na padaczce, z dużymi kompetencjami. Polecam innym pacjentom.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: Wtorek - konsultacje profesorskie

  To nie jest laudacja, to są cechy postawy Pana Profesora Rafała Roli w relacji z pacjentem, a mianowicie profesjonalizm, wrażliwość, cierpliwość, kultura i elegancja. Budzi zaufanie, a to chyba najważniejsze. Dziękuję Panie Profesorze i życzę wszelkiego dobra.
  Janusz Jaworski

 • K

  Dokładnie zbadał moją córke.Udzielił porad/wskazówek...."co dalej robić".
  Starnnie wypełnił niezbędną nam dokumentacje do ZUSu.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: Wtorek - konsultacje profesorskie

  Pan doktor okazał się bardzo dobrym fachowcem. Przeprowadził rzetelny wywiad dotyczący choroby. Cierpliwie odpowiedział na wszystkie pytania dotyczące leczenia.W sposób przystępny wytłumaczył problematyczne zagadnienia.Bardzo dobry neurolog

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Rafał Rola ukończył I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2001 roku. Od 1998 roku współpracuje z Zakładem Fizjologii Człowieka gdzie obronił doktorat z zakresu neurofizjologii molekularnej w 2003 roku. W latach 2001-2013 dr Rafał Rola pracował w Zakładzie Fizjologii Człowieka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na etacie naukowo-dydaktycznym, W 2008 roku Rafał Rola uzyskał specjalizację z neurologii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii.

  W trakcie specjalizacji dr Rafał Rola ukończył kursy szkoleniowe Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej z zakresu elektromiografii (EMG) i elektroencefalografii (EEG). Rafał Rola jest autorem i współautorem ponad 30 oryginalnych publikacji umieszczonych na liście filadelfijskiej. W 2012 roku dr Rafał Rola uzyskał stopień doktora habilitowanego. Przedmiotem zainteresowań naukowych i klinicznych dr hab. Rafała Roli są: neurofizjologia kliniczna, genetycznie uwarunkowane choroby zwyrodnieniowej OUN, choroby nerwowo-mięśniowe, padaczka, neuropatie obwodowe oraz polineuropatie.

  Od dwóch lat kieruje oddziałem diagnostyki i leczenia padaczki lekoopornej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Od 2014 dr hab. n. med. Rafał Rola pełni funkcję Profesora, kierownika kliniki neurologii WIML.

Specjalizacje

 • Neurologia

Znajomość języków

 • polski