lek.

Paweł Czerniawski

Neurolog

6 opinii +dodaj

Umów wizytę
103 odwiedziny w ciągu 30 dni

Pracuje w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie jako neurolog Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Ukończył Wojskową Akademię Medyczną. Doświadczenie zawodowe zdobył w Klinice Neurologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum Medyczne

  Polecam, ze względu na profesjonalne podejście do pacjenta. Pan Doktor przeprowadził szczegółowy wywiad. Widać że zależy mu na postawieniu trafnej diagnozy. Przeprowadził podstawowe badania, polecił wykonanie dodatkowych badań których nie miałam wykonywanych wcześniej. Zdecydowanie polecam !

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dobrze oceniam wizyte u Pana doktora. Byl punktualny, uprzejmy, sluchal mnie i proponowal rozwiazania. Moge rozwazyc kolejne wizyty w przyszlosci jesli zajdzie taka potrzeba.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: zwykła neurologiczna

  To moja trzecia wizyta u pana Doktora. Nie mam uwag. Realizujemy plan leczenia ustalony dwa miesiące temu. Konkretny, rzeczowy i dokładny. Polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: zwykła neurologiczna

  Znakomity lekarz. Pan doktor był konkretny, zadawał wiele pytań przy wywiadzie, dokładnie się dopytywał. Przez całą wizytę był bardzo rzeczowym. Dużo słucha i poświęca odpowiednio dużo czasu. Wyczuwa się ogromne doświadczenie lekarza. Polecam.

 • S
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana

  Lekarz podczas wizyty bardzo nieprofesjonalny. Wizyta trwała ok 10 minut, podczas których konieczne było trzykrotne powtórzenie dlaczego nie mogę przyjmować leków i mieć wykonanych badan z kontrastem - z powodu karmienia piersią. P. dr po wypisaniu skierowania na badanie CT z kontrastem i po kolejnym przypomnieniu, ze nie mogę badania z kontrastem, rzucił swobodny tekst - to zrobi pani sobie, jak będzie mogla. Po czym zreflektował się i dodał kolejne skierowanie, tym razem bez kontrastu. Właściwie to mogę zrobić co mi pasuje - usłyszałam na wychodne. Ponadto podstawowe badanie neurologiczne tez zrobione "odniechcenia", moje pytania zbywane niczym. Nie polecam i nie uważam, ze pozna godzina wizyty tłumaczy cokolwiek, np. zmęczenie lekarza i brak zainteresowania pacjentem.

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  To moja trzecia wizyta u p. doktora. Mogę polecić p. doktora jako osobę bardzo konkretną, dokładnie wykonującą badanie i wywiad. Widać też, że posiada duże doświadczenie. Po kilku miesiącach leczenia odczuwam widoczną i trwałą poprawę. Zdecydowanie mogę polecić.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracuje w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie jako neurolog Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Ukończył Wojskową Akademię Medyczną.
  Doświadczenie zawodowe zdobył w Klinice Neurologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.
  Specjalizuje się w diagnostyce oraz leczeniu bólów głowy o różnej etiologii, zespołów bólowych kręgosłupa, chorób zwyrodnieniowymi ośrodkowego układu nerwowego, chorób układu pozapiramidowego oraz innych schorzeń z zakresu neurologii.

  www.facebook.com/sonofemcm/

Specjalizacje

 • Neurologia