lek.

Norbert Adam Kolmaga

verifiedCreated with Sketch.

Neurolog

4 opinie +dodaj

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72

  Przyszłam do Pana Doktora 1 raz z powodu pewnych nieprawidłowości neurologicznych oraz z potrzebą recepty na leki brane przewlekle. Pan doktor przeprowadził szczegółowy wywiad, zarysował potencjalne przyczyny zaburzeń i potencjalne nieprawidłowości, zlecił badania podkreślając, że to początek diagnostyki, żebym na kolejną wizytę przyszła z pełną dokumentacją etc. Był bardzo przyjazny, empatyczny, spokojny i wnikliwy, co nie jest często spotykane - dotychczasowi neurolodzy machali ręką i mówili, że skoro jestem młoda to nic mi nie dolega. Dodatkowo zapytałam o schorzenie członka mojej rodziny i Pan Doktor bez problemu poruszył ze mną ten temat. Na pewno będę kontynuować leczenie u Pana Doktora.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72Usługa: konsultacje neurologiczne

  Wizyta odbyła się zgodnie z terminem. Była to pierwsza wizyta u doktora Kolmagi. Pan doktor bardzo profesjonalnie odniósł się do mnie, cierpliwie wysłuchał o wszystkich moich dolegliwościach i obawach związanych z moim stanem w przyszłości. Rzeczowo wyjaśnił na czym polega moja dolegliwość, wydał zalecenia i wszystko dokładnie wytłumaczył. Był bardzo empatyczny i odniosłam wrażenie, iż oprócz konkretnego leczenia starał się mnie podnieść na duchu. Kolejna wizyta niebawem. Leczenie będę kontynuować u doktora Kolmagi. Polecam!

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72Usługa: konsultacje neurologiczne

  znakomity, empastyczny lekarz, badajacy holistycznie, wiedza, szacunek do pacjenta, indywidualne podejscie, zrozumienie, slucha pacjenta, polecam 10 out of 5. Lekarz uwaznie mnie wysluchal i doskonale trafil w sedno moich probliemow neurologicznych, Pomogl mi dobrac swietny, nieznany mi dotad lek na migrene. Traktuje pacjenta z szacunekiem i slucha jego opiniii, lekow, obaw, dotychczasowych doswiadczen. Jest spokojny i dzieli sie swoim szerokim doswiadczeniem, czulam sie wysluchana, zrozumiana, atmosfera bezpieczenstwa i jednoczesnie kompetentena diagnoza i plan leczenia. na pewno wroce do pana droktora.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79Usługa: kontrola poszpitalna

  Do lekarza trafiłem przypadkiem w czasie wizyty na SOR, po kilku minutach konsultacji neurologicznej Pan Norbert postawił trafna diagnozę i zalecił natychmiastową hospitalizację (należy zwrócić uwagę na to, że moja przypadłość jak się okazało nie należy do częstych i tydzień wcześniej w innym szpitalu zostałem błędnie zdiagnozowany). Dzięki temu już następnego dnia zostałem poddany leczeniu.
  Dlatego po wyjściu ze szpitala na kontrolę wybrałem się prywatnie również do Pana Norberta. Mega profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowe badanie oraz wyjaśnienie jak może przebiegać dalszy powrót o zdrowia i na co zwracać uwagę.
  Jeśli o mnie chodzi polecam w 100%.

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Neurologia