lek.

Nina Dziarmaga-Piasecka

Neurolog

12 opinii +dodaj

Umów wizytę 341 odwiedzin w ciągu 30 dni

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Neurologia

Znajomość języków

 • polski

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P

  Świetna lekarka. Bardzo profesjonalna, z dużą wiedzą, umie leczyć migreny, dobrze dobiera leki i w zrozumiały sposób tłumaczy etiologię choroby. Otwarta, słuchająca pacjenta - naprawdę widać, że osoba pracuje jako lekarz z powołania. Polecam gorąco!

 • G

  Pani dr była mi polecona przez kilka osób jako bardzo dobry specjalista i do tego cudny człowiek i potwierdzam to w 100%. Wcześniej byłam w rękach wielu neurologów aż wreszcie znalazłam "swojego" i nie mam zamiaru zmieniać lekarza. Pani Nina jest osobą cierpliwą, przemiłą i słuchającą pacjenta, a do tego świetnym neurologiem. Mam do niej pełne zaufanie i czuje się bezpiecznie, że w nagłym przypadku mogę się do niej zwrócić o pomoc. Zleca wszystkie najważniejsze badania, notuje dolegliwości pacjenta i stara się znaleźć przyczyny problemów. Bardzi polecam, szkoda, że tak mało takich lekarzy.

 • S

  Byłam tylko na jednej wizycie i z tego względu wystawiam opinię dobra, a nie bardzo dobrą, bo po jednej wizycie trudno dokładnie ocenić. Pani dr zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Miła, sympatyczna, uśmiechnięta. Wysłuchała mnie bez przerywania i spokojnie, zadawała pomocnicze pytania, więc czułam się wysłuchana. Przebadała mnie na tyle na ile pozwalał mój stan (ciąża). Udzieliła mi wyczerpujących wyjaśnień w sposób zrozumiały i jasny na temat mojego problemu i odpowiedziała na wszystkie pytania, a także zleciła kolejną wizytę, gdyby dolegliwości nie ustąpiły. Otrzymałam precyzyjne informacje i wyjaśnienia, więc jeśli będzie potrzeba nie będę szukać żadnego innego lekarza, tylko udam się prosto do pani dr. Polecam.

 • M

  Po wielu przejściach i wizytach w różnych szpitalach i u różnych lekarzy przypadkiem trafiłyśmy z córką do Pani Doktor. Już od progu była bardzo ciepła, spokojna i cierpliwa. Dokładnie wysłuchała odpowiedzi na wszystkie pytania nie ignorując niczego o czym mówiłyśmy. Bardzo troskliwie zajęła sie moją córką, przerywając błędne koło odsyłania od lekarza do lekarza. Oprócz dokładnego wywiadu i badania w gabinecie, nie wahała się zlecić rezonansu głowy i innych dodatkowych badań laboratoryjnych oraz od razu nakazała zgłosić się na wizytę dodatkową z wynikami. Córka dostała także lek który powoli, ale jednak poprawiał jej stan. Jestem bardzo wdzięczna za takie ciepłe przyjęcie i bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Takich lekarzy ze świecą szukać. Dziękuję i naprawdę polecam!

 • L

  Bardzo polecam ta Pania doktor. Spędzilam 4 lata na diagnostyce migren. Ciągle odsylano mnie na EEG, przepisywano mi dorazne leki i historia sie powtarzala, a migreny nadal sie nasilaly. Trafilam przypadkiem do Pani doktor, skierowala mnie bez słowa na dokladne badania, przepisała leki i ... nie mam migren :) Bardzo dobry specjalista, wysłucha, poradzi itd. BARDZO POLECAM

 • M

  Złota kobieta! Niesamowita empatia! Pani doktor pomogła mi z uporczywymi migrenami oraz z diagnostyką przepuklin dysków w odcinku lędźwiowym. Gdy mnie zobaczyła cierpiącą ani przez chwilę nie wahała się i dała skierowania na wszystkie związane z dolegliwościami badania oraz rehabilitację. W pilnej potrzebie, jak zna pacjenta, nie robi problemu by przyjąć go dodatkowo, bez zapisu. Polecam!

 • Miałam dziś przyjemność rozmowy z Panią doktor. Już od progu przywitała mnie niezwykle ciepło. Pani doktor bardzo poważnie potraktowała me zapytania udzielając wyczerpujących odpowiedzi. Czułam zaangażowanie, zainteresowanie oraz profesjonalizm. Dziękuję za to oraz za przemiły uśmiech :) A.

 • K

  Wspaniała kobieta, zawsze cierpliwie wysłucha, doradzi, pełna ciepła i zrozumienia. Nigdy nie było takiej sytuacji aby nie zleciła koniecznych badań bądź nie zaproponowała leczenia czy też konsultacji. Jestem pod jej opieką już kilka lat i nigdy się nie zawiodłam. Bardzo dobry specjalista i wspaniały człowiek.

 • P

  Cudowna, przesympatyczna Pani doktor!!! Dokładnie mnie wysłuchała i zleciła rezonans i EEG, poza tym nie robiła żadnych problemów z wypisaniem mi leków o które poprosiłam:) GORĄCO POLECAM!

 • M

  Spokój i opanowanie, cierpliwość Pani Dok.udziela się pacjentowi. Dziękuję z całego serca.