Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

mgr Fizjoterapii: absolwent studiów magisterskich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na Oddziale Fizjoterapii Specjalista Medycyny Osteopatycznej: Dyplomowany Osteopata: absolw... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • mgr Fizjoterapii: absolwent studiów magisterskich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na Oddziale Fizjoterapii
  Specjalista Medycyny Osteopatycznej: Dyplomowany Osteopata: absolwent European School of Osteopathy UK, Maidstone
  Międzynarodowy terapeuta NTC European Neuromuscular Therapy.
  Terapeuta Fascial Distortion Model FDM wg EFDMA
  Dyplomowany Terapeuta Manualny Medycyny Manualnej w Modelu Holistycznym. Certyfikowany Terapeuta Kinesiology Tapingu i metod terapeutycznych stosowanych w Ginekologii i Położnictwie.
  Wykładowca Akademicki w Podkowiańskiej Wyższej Szkole Medycznej z zakresu Terapii Manualnej i Medycyny Osteopatycznej.
  www.medifire.pl Strona kliniki
  www.rehabilitacja-bialoleka.pl Blog

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny: mgr Fizjoterapii
 • European School of Osteopathy UK Maidstone: International Diploma in Osteopathy
 • National Training Centre, Academic Partner of University od Chester, Ireland

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • M
  Lokalizacja: Medifire Medycyna Osteopatia Fizjoterapia Rehabilitacja BiałołękaUsługa: Indywidualna sesja terapeutyczna DO. Paweł Karczewski

  Polecam szczerze, poniewaz bylem w wielu roznych miejscach a tylko u Pana Pawla zostalem celnie i sprawnie zdiagnozowany zaklasyfikowany do odpowiedniej Fizjoterapii. Wiekszosc Fizjoterapeutow, u ktorych bylem otacza sie sprzetem nie majac sensownego kompleksowego planu fizjoterapeutycznego dla pacjentow. Polecam.
  Marcin

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medifire Medycyna Osteopatia Fizjoterapia Rehabilitacja BiałołękaUsługa: Pierwsza wizyta - konsultacja DO. Paweł Karczewski

  Jestem po pierwszej wizycie u Pana doktora i już mam przekonanie, że trafiłam w dobre ręce. Pan doktor cierpliwie słucha i dokładnie tłumaczy, co się dzieje; nie żałuje czasu, jest wg mnie osobą bardzo kompetentną ze świetnym podejściem do pacjenta. Dzięki niemu wierzę, że pozbędę się bólu biodra, który towarzyszy mi już od kilku tygodni i nie jest to wiara bezpodstawna, bo już po pierwszej wizycie czuję sporą poprawę. Grażyna

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam tego lekarza bo w mojej ocenie jest świetnym specjalistą i potrafi skutecznie pomóc pacjentowi ciepiącemu na bóle pleców.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wnikliwość, rzetelność, dokładność, profesjonalizm, uczciwość , wysoka kultura osobista – to chyba główne cechy, które kojarzą mi się z osobą pana doktora.
  Efektem kilku wizyt są znacznie rzadsze dolegliwości bólowe i dużo mniejsze natężenie bólu, znaczące zwiększenie zakresu ruchu stawu biodrowego i większa świadomość własnego ciała. Teraz jeszcze sporo pracy przede mną, ale zostałam wyposażona w zestaw ćwiczeń i wiarę, że będzie dobrze. Polecam z czystym sumieniem.
  Urszula

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam! Kolejna już wizyta, ale tym razem z odcinkiem szyjnym przyniosła zdecydowaną ulgę w bólu. Pełen profesjonalizm i nieustanny kontakt z pacjentem (informował na bieżąco co robi i jakie odczucie może temu towarzyszyć). Brak teraz tak "ludzkich" specjalistów.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem po pierwszej wizycie u Pana doktora i już mam przekonanie, że trafiłam w dobre ręce. Pan doktor cierpliwie słucha i dokładnie tłumaczy, co się dzieje; nie żałuje czasu, jest wg mnie osobą bardzo kompetentną ze świetnym podejściem do pacjenta. Dzięki niemu wierzę, że pozbędę się bólu biodra, który towarzyszy mi już od kilku miesięcy i nie jest to wiara bezpodstawna, bo już po pierwszej wizycie czuję sporą poprawę.
  Urszula

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Paweł przeprowadził wywiad, badanie po czym konkretnie i rzeczowo wytłumaczył z jakiego powodu mam bóle i niedowład stopy.
  Na spokojnie wyjaśnił na czym polega problem oraz jakie badania i konsultacje będą potrzebne w moim przypadku.
  Uspokoił przed wizytą u neurochirurga, który potwierdził diagnozę Pana doktora.
  Polecam Agnieszka

 • M

  Polecam z czystym sumieniem tego lekarza. Wspaniały specjalista . Podziękowania również dla Pana Michała , który po raz kolejny sprawił że mogę normalnie funkcjonować .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalny, masaż powala na łopatki. Ciężko opisać, trzeba przeżyć. Gorąco polecam :) :) :)

 • A

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Paweł poświęca pacjentowi dużo czasu, zbiera wszystkie dane na temat zdrowia pacjenta (nie tylko te dotyczące bezpośrednio miejsca bólu). Po przebadaniu dostajemy dokładny plan co dalej. Bardzo profesjonalny, a w dodatku sympatyczny i cierpliwy lekarz. Serdecznie polecam.