Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 20 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

mgr Fizjoterapii: absolwent studiów magisterskich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na Oddziale Fizjoterapii
Specjalista Medycyny Osteopatycznej: Dyplomowany Osteopata: absolwent…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • mgr Fizjoterapii: absolwent studiów magisterskich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na Oddziale Fizjoterapii
  Specjalista Medycyny Osteopatycznej: Dyplomowany Osteopata: absolwent European School of Osteopathy UK, Maidstone
  Międzynarodowy terapeuta NTC European Neuromuscular Therapy.
  Terapeuta Fascial Distortion Model FDM wg EFDMA
  Dyplomowany Terapeuta Manualny Medycyny Manualnej w Modelu Holistycznym. Certyfikowany Terapeuta Kinesiology Tapingu i metod terapeutycznych stosowanych w Ginekologii i Położnictwie.
  Wykładowca Akademicki w Podkowiańskiej Wyższej Szkole Medycznej z zakresu Terapii Manualnej i Medycyny Osteopatycznej.
  www.medifire.pl Strona kliniki
  www.rehabilitacja-bialoleka.pl Blog

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny: mgr Fizjoterapii
 • European School of Osteopathy UK Maidstone: International Diploma in Osteopathy
 • National Training Centre, Academic Partner of University od Chester, Ireland

Publikacje

 • Osteopatia w Terapii i profilaktyce zmian zwyrodnieniowych stawów kręgosłupa.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
55 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Medifire Medycyna Osteopatia Fizjoterapia Rehabilitacja BiałołękaUsługa: rwa barkowa

  Naprawdę profesjonalny specjalista. Wywiad i następnie fizjoterapia, która uwolniła mnie od bólu w kregoslupie szyjnym.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medifire Medycyna Osteopatia Fizjoterapia Rehabilitacja BiałołękaUsługa: indywidualna sesja terapeutyczna DO. Paweł Karczewski

  Bardzo polecam! Podczas wizyty p. Paweł wykazał duże zaangażowanie, profesjonalizm i ludzkie podejście. Z każdą wizytą mój stan jest coraz lepszy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medifire Medycyna Osteopatia Fizjoterapia Rehabilitacja Białołęka

  Świetny fizjoterapeuta, profesjonalny, zaangażowany, a terapia daje efekty ! Bardzo polecam i na pewno nie raz wrócę do Dr Pawła

 • Ł
  Lokalizacja: Medifire Medycyna Osteopatia Fizjoterapia Rehabilitacja Białołęka

  Profesjonalne podejście i szacunek do pacjenta i jego dolegliwości to rzeczy które można zauważyć zaraz po wejściu do gabinetu. Niezwykle sympatyczny p. Paweł podchodzi z zaangażowaniem do problemu, daje dużo rad i cierpliwie powtarza to co pacjent powinien robić w domu w celu wspomagania rehabilitacji. Nie namawia też na niepotrzebne zabiegi jak laser czy pole magnetyczne jeśli terapia manualna daje lepsze efekty. Wcześniej głównie spotykałem się z fizjoterapeutami z NFZ więc nie mam porównania do innych prywatnych terapeutów ale uważam że wizyta u p. Pawła jest warta swojej ceny. Mi osobiście pomógł dwa razy. Za p. Pawłem powtarzam jedną radę: nie zwlekać z wizytą w przypadku kontuzji lub dziwnego bólu który pojawił się znikąd. Potem będzie tylko gorzej i drożej.

 • S
  Lokalizacja: Medifire Medycyna Osteopatia Fizjoterapia Rehabilitacja BiałołękaUsługa: Uraz spowodowany wypadkiem komunikacyjnym.

  Za namową mojego lekarza prowadzącego, który opiekował się mną po wypadku komunikacyjnym trafiłam do gabinetu Pana Pawła z założeniem, że będzie to opieka osteopatyczna. Byłam już pod opieką kilku zmieniających się fizjoterapeutów, ale ich zabiegi nie wpływały na poprawę stanu mojego zdrowia.
  Pan Paweł podjął się trudnego zadania z entuzjazmem co już na wstępie poprawiło moje samopoczucie. Terapia trwała prawie 7 miesięcy, a Pan Paweł robił wszystko, żeby poprawić funkcjonalność mojej nogi, kręgosłupa i barku. Dziś cieszę się jazdą na rowerze i innymi formami aktywności fizycznej, które zawdzięczam profesjonalnemu podejściu do zadania, wiedzy, doświadczeniu i niesłabnącemu entuzjazmowi Pana Pawła.
  Dziękuję, że mogłam pomilczeć podczas zabiegów ;) bez uczucia skrępowania. To też terapia...

 • M
  Lokalizacja: Medifire Medycyna Osteopatia Fizjoterapia Rehabilitacja BiałołękaUsługa: Indywidualna sesja terapeutyczna DO. Paweł Karczewski

  Polecam szczerze, poniewaz bylem w wielu roznych miejscach a tylko u Pana Pawla zostalem celnie i sprawnie zdiagnozowany zaklasyfikowany do odpowiedniej Fizjoterapii. Wiekszosc Fizjoterapeutow, u ktorych bylem otacza sie sprzetem nie majac sensownego kompleksowego planu fizjoterapeutycznego dla pacjentow. Polecam.
  Marcin

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medifire Medycyna Osteopatia Fizjoterapia Rehabilitacja BiałołękaUsługa: Pierwsza wizyta - konsultacja DO. Paweł Karczewski

  Jestem po pierwszej wizycie u Pana doktora i już mam przekonanie, że trafiłam w dobre ręce. Pan doktor cierpliwie słucha i dokładnie tłumaczy, co się dzieje; nie żałuje czasu, jest wg mnie osobą bardzo kompetentną ze świetnym podejściem do pacjenta. Dzięki niemu wierzę, że pozbędę się bólu biodra, który towarzyszy mi już od kilku tygodni i nie jest to wiara bezpodstawna, bo już po pierwszej wizycie czuję sporą poprawę. Grażyna

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam tego lekarza bo w mojej ocenie jest świetnym specjalistą i potrafi skutecznie pomóc pacjentowi ciepiącemu na bóle pleców.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wnikliwość, rzetelność, dokładność, profesjonalizm, uczciwość , wysoka kultura osobista – to chyba główne cechy, które kojarzą mi się z osobą pana doktora.
  Efektem kilku wizyt są znacznie rzadsze dolegliwości bólowe i dużo mniejsze natężenie bólu, znaczące zwiększenie zakresu ruchu stawu biodrowego i większa świadomość własnego ciała. Teraz jeszcze sporo pracy przede mną, ale zostałam wyposażona w zestaw ćwiczeń i wiarę, że będzie dobrze. Polecam z czystym sumieniem.
  Urszula

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam! Kolejna już wizyta, ale tym razem z odcinkiem szyjnym przyniosła zdecydowaną ulgę w bólu. Pełen profesjonalizm i nieustanny kontakt z pacjentem (informował na bieżąco co robi i jakie odczucie może temu towarzyszyć). Brak teraz tak "ludzkich" specjalistów.