Umów wizytę 22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

mgr Fizjoterapii: absolwent studiów magisterskich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na Oddziale Fizjoterapii Specjalista Medycyny Osteopatycznej: Dyplomowany Osteopata: absolwent… więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
60 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medifire Medycyna Osteopatia Fizjoterapia Rehabilitacja BiałołękaUsługa: pierwsza wizyta - konsultacja DO. Paweł Karczewski

  Pan Paweł wie gdzie nacisnąć, żeby przestało boleć :) Jeśli macie bóle pleców wynikające z przykurczonych mięśni w obrębie korpusu, polecam terapię u Pana Pawła. Zgłosiłam się z bólem odcinka lędźwiowego, który wynikał ze spięcia mięśniowego w obrębie jamy brzusznej i nie tylko. Po kilku wizytach ból pojawia się raczej sporadycznie i wynika głównie ze zbyt długiego siedzenia i braku rozciągania. Na koniec dodam, ze Pan Paweł to kompetentny specjalista i fajna osoba w jednym :) potrafi dać pacjentowi poczucie komfortu, a nie wszyscy tak mają. Polecam.

 • Lokalizacja: Medifire Medycyna Osteopatia Fizjoterapia Rehabilitacja BiałołękaUsługa: Pierwsza wizyta - konsultacja DO. Paweł Karczewski

  Jestem bardzo zadowolona z każdej z wizyt. Konkretnie rzeczowo i pózniej duzo czasu bez bólu. Dostałam kilka ciekawych opcji radzenia sobie z bólem i dzięki temu od miesiaca, mimo niesprzyjającej pracy - bol nie wraca. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu. Totalnie profesjonalnie, miło i bardzo komfortowo.

 • Lokalizacja: Medifire Medycyna Osteopatia Fizjoterapia Rehabilitacja BiałołękaUsługa: usprawnienie barku

  Profesjonalne podejście do pacjenta.Jest świetnym specjalistą zależy mu na przywruceniu pacjentowi sprawności fizycznej.Stara się w miarę swoich możliwości wybrać jak najskuteczniejsze metody rehabilitacji aby nie wyrządzić szkód pacjentowi.Posiada bardzo dobrą wiedzę o swojej profesji oraz bardzo dobre przygotowanie łączące się z praktyką w wykonywanym zawodzie.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medifire Medycyna Osteopatia Fizjoterapia Rehabilitacja Białołęka

  Cierpię na zwyrodnienie stawu biodrowego, któremu towarzyszy już (niestety) zaawansowana atrofia mięśni i ograniczenie ruchomości stawu. Wkrótce nie obejdzie się bez protezy. Dłuższy marsz skutkuje przykurczami mięśni i sztywnieniem nogi. Poprzednia bardzo bolesna rehabilitacja przynosiła marne skutki. Postanowiłam zmienić fizjoterapeutę zachęcona dobrymi opiniami na temat Pana Pawła. Liczyłam na „jakieś podreperowanie” mojego stanu przed długą (i chyba ostatnią) podróżą. Terapia powięziowa + tkanek miękkich w połączeniu z nowymi ćwiczeniami, które zalecił Pan Paweł przyniosła super rezultaty. Poprawił się komfort życia. Pokonuję dłuższe odcinki bez bólu. Zwiększył mi się zakres ruchu w stawie, a co najważniejsze mięsień czterogłowy nabiera masy i noga jest znacznie silniejsza. Mam nadzieję, że dzięki ćwiczeniom to samo osiągnę z pośladkiem. Co najważniejsze, technika nie jest bolesna. Ćwiczenia też są delikatne. Pan Paweł traktuje ciało pacjenta z wielką łagodnością a do tego jest precyzyjny i skuteczny. Dobrze zna temat dolegliwości związanych ze zwyrodnieniem stawu biodrowego. Panie Pawle! Dziękuję serdecznie!

 • E
  Lokalizacja: Medifire Medycyna Osteopatia Fizjoterapia Rehabilitacja Białołęka

  Do Pana Pawła trafiłam z bólem biodra , którego poprzedni fizjoterapeuci nie potrafili usunąć .Pan Paweł przeprowadził szczegółowy wywiad i postawił diagnozę , którą potwierdziły dodatkowe , zlecone przez niego badania .Uszkodzenie obrąbka stawowego miednicy i stan zapalny były właśnie powodem niustannego potwornego bólu. Laser wysokoenergetyczny i przede wszystkim terapia manualna Pana Pawła sprawiły , że ból prawie ustąpił całkowicie .Z wizyty na wizytę czuję się coraz lepiej .Pan Paweł ma olbrzymią wiedzę medyczną nie tylko z zakresu ortopedii , to profesjonalista .Ma doskonałe podejście do pacjenta , wszystko dokładnie i cierupliwie tłumaczy i motywuje do działania .Jest przy tym niesłychanie ciepłym i przesympatycznym człowiekiem.Polecam leczenie u Pana Pawła każdemu , a w szczególności tym , którzy stracili już nadzieję
  na życie bez bólu.

 • A
  Lokalizacja: Medifire Medycyna Osteopatia Fizjoterapia Rehabilitacja BiałołękaUsługa: rwa barkowa

  Naprawdę profesjonalny specjalista. Wywiad i następnie fizjoterapia, która uwolniła mnie od bólu w kregoslupie szyjnym.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medifire Medycyna Osteopatia Fizjoterapia Rehabilitacja BiałołękaUsługa: indywidualna sesja terapeutyczna DO. Paweł Karczewski

  Bardzo polecam! Podczas wizyty p. Paweł wykazał duże zaangażowanie, profesjonalizm i ludzkie podejście. Z każdą wizytą mój stan jest coraz lepszy.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medifire Medycyna Osteopatia Fizjoterapia Rehabilitacja Białołęka

  Świetny fizjoterapeuta, profesjonalny, zaangażowany, a terapia daje efekty ! Bardzo polecam i na pewno nie raz wrócę do Dr Pawła

 • Ł
  Lokalizacja: Medifire Medycyna Osteopatia Fizjoterapia Rehabilitacja Białołęka

  Profesjonalne podejście i szacunek do pacjenta i jego dolegliwości to rzeczy które można zauważyć zaraz po wejściu do gabinetu. Niezwykle sympatyczny p. Paweł podchodzi z zaangażowaniem do problemu, daje dużo rad i cierpliwie powtarza to co pacjent powinien robić w domu w celu wspomagania rehabilitacji. Nie namawia też na niepotrzebne zabiegi jak laser czy pole magnetyczne jeśli terapia manualna daje lepsze efekty. Wcześniej głównie spotykałem się z fizjoterapeutami z NFZ więc nie mam porównania do innych prywatnych terapeutów ale uważam że wizyta u p. Pawła jest warta swojej ceny. Mi osobiście pomógł dwa razy. Za p. Pawłem powtarzam jedną radę: nie zwlekać z wizytą w przypadku kontuzji lub dziwnego bólu który pojawił się znikąd. Potem będzie tylko gorzej i drożej.

 • S
  Lokalizacja: Medifire Medycyna Osteopatia Fizjoterapia Rehabilitacja BiałołękaUsługa: Uraz spowodowany wypadkiem komunikacyjnym.

  Za namową mojego lekarza prowadzącego, który opiekował się mną po wypadku komunikacyjnym trafiłam do gabinetu Pana Pawła z założeniem, że będzie to opieka osteopatyczna. Byłam już pod opieką kilku zmieniających się fizjoterapeutów, ale ich zabiegi nie wpływały na poprawę stanu mojego zdrowia.
  Pan Paweł podjął się trudnego zadania z entuzjazmem co już na wstępie poprawiło moje samopoczucie. Terapia trwała prawie 7 miesięcy, a Pan Paweł robił wszystko, żeby poprawić funkcjonalność mojej nogi, kręgosłupa i barku. Dziś cieszę się jazdą na rowerze i innymi formami aktywności fizycznej, które zawdzięczam profesjonalnemu podejściu do zadania, wiedzy, doświadczeniu i niesłabnącemu entuzjazmowi Pana Pawła.
  Dziękuję, że mogłam pomilczeć podczas zabiegów ;) bez uczucia skrępowania. To też terapia...

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • mgr Fizjoterapii: absolwent studiów magisterskich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na Oddziale Fizjoterapii
  Specjalista Medycyny Osteopatycznej: Dyplomowany Osteopata: absolwent European School of Osteopathy UK, Maidstone
  Międzynarodowy terapeuta NTC European Neuromuscular Therapy.
  Terapeuta Fascial Distortion Model FDM wg EFDMA
  Dyplomowany Terapeuta Manualny Medycyny Manualnej w Modelu Holistycznym. Certyfikowany Terapeuta Kinesiology Tapingu i metod terapeutycznych stosowanych w Ginekologii i Położnictwie.
  Wykładowca Akademicki w Podkowiańskiej Wyższej Szkole Medycznej z zakresu Terapii Manualnej i Medycyny Osteopatycznej.
  www.medifire.pl Strona kliniki
  www.rehabilitacja-bialoleka.pl Blog

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny: mgr Fizjoterapii
 • European School of Osteopathy UK Maidstone: International Diploma in Osteopathy
 • National Training Centre, Academic Partner of University od Chester, Ireland

Publikacje

 • Osteopatia w Terapii i profilaktyce zmian zwyrodnieniowych stawów kręgosłupa.