mgr

Mateusz Warzecha

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

22 opinie +dodaj

PRZECZYTAJ PRZED REZERWACJĄ TERMINU -> Pierwsza wizyta (konsultacja + badanie + fizjoterapia) Na pierwszej wizycie chciałbym porozmawiać z Tobą o Twoim problemie, bólu i dyskomforcie.… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Zaangażowanie
Skuteczność leczenia
Leczenie dolegliwości bólu kręgosłupa

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Fizjoterapia Mateusz Warzecha

  ul. Przybyłkiewicza 13, Gumniska
  33-100 Tarnów, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Przelew na konto
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w wieku od 7 lat

  Usługi

  Pierwsza wizyta (konsultacja + badanie + fizjoterapia) - 90 min 120 zł
  Akupunktura/suche igłowanie - 60 min 80 zł
  Masaż relaksacyjny - 50 min 60 zł
  Kolejna wizyta (fizjoterapia, terapia manualna) - 60 min 80 zł
  Wizyta wydłużona (fizjoterapia, terapia manualna) - 90 min 120 zł
  Konsultacja (bez terapii) - 45 min 60 zł

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz WarzechaUsługa: pierwsza wizyta (konsultacja, badanie, fizjoterapia) - 90 min

  Doskonałe podejście do pacjenta i jego problemu, łatwość komunikowania się, ogromna wiedza, zaangażowanie i entuzjazm. Pełen profezjonalizm! Polecam pana Mateusza i dziękuję.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz WarzechaUsługa: ból kręgosłupa

  Do Pana Mateusza trafiłam z bólem kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego. Już po 1 wizycie widać było znaczącą poprawę. Ból ustępuje.
  Absolutnie rewelacyjny fizjoterapeuta. Na początku wizyty rzetelny wywiad, następnie dokładne badanie i ustalenie jasnego planu działania.
  Profesjonalista w każdym calu. Posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie, które z sukcesem potrafi wykorzystać w swojej pracy. Szczegółowo analizuje dany problem.
  Ogromnym atutem jest świetna atmosfera panująca w gabinecie. Widać, że wykonuje swoją pracę z pasją i robi to co kocha.
  Ponadto zawsze kulturalny, sympatyczny z poczuciem humoru i uśmiechem na twarzy oraz pełen chęci do pomocy.
  Dziękuję i gorąco polecam! ☺️

 • S
  Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz WarzechaUsługa: zespół cieśni nadgarstka

  Najlepszy fizjoterapeuta na świecie!!! Pomógł usunąć ból w przeciwieństwie do lekarza ortopedy. Polecam!

 • M
  Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz WarzechaUsługa: ból pleców

  U Mateusza wylądowałam z powodu kłującego bólu w plecach i nie musiałam długo czekać na efekty jego pracy. Gdy doszliśmy do ładu z plecami, Mateusz bo przeprowadzeniu badania wskazał również inne "słaby punkty" i udzielił wskazówek jak nad nimi pracować. Oprócz tego, że Mateusz jest prawdziwym profesjonalistą, jest też osobą, z którą szybko i przyjemnie mija czas wizyty :) Gorąco polecam!

  Mateusz Warzecha2018-09-12

  Bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinią! W ostatnim czasie coraz częściej mam okazję pracować z osobami u których pojawił się kłujący ból w plecach, najczęściej zlokalizowany w obrębie łopatki. Nasz obecny tryb życia sprawia, że mamy zbyt dużo pozycji siedzących i statycznych. Długotrwałe przebywanie w takich ułożeniach wpływa na ustawienie naszych barków i głowy wysuwając je nieco do przodu. Konsekwencją takiego stanu może być właśnie ból kłujący w plecach oraz dolegliwości klatki piersiowej i przepony. Jest mi bardzo miło, gdy pacjenci z którymi współpracuję sami dopytują co mogą zmienić w swoim ciele oraz na co szczególnie mogą zwrócić uwagę. Najczęściej w takim przypadku umawiamy się na dodatkową wizytę na której niwelujemy istniejące, a jeszcze nie dające objawów problemy tak, aby jak najdłużej utrzymywać ciało z pozytywnym balansie. Dodatkową rzeczą, którą uwzględniam w tym przypadku są ćwiczenia oraz informacja dla osoby nad którymi rejonami ciała ma pracować. Z Panią współpraca przebiegała wręcz idealnie, a ja bardzo się cieszę, że po wyjściu z gabinetu ma Pani świadomość nad czym warto u siebie popracować. Pozdrawiam !

 • P
  Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz WarzechaUsługa: artroskopia kolana

  Do Pana Mateusza trafiłem po artroskopii stawu kolanowego. Artroskopia odbyła się 2 miesiące temu i od tego czasu miałem problem z napięciem uda, stabilnością i zaburzeniem czucia w obrębie kolana. Z informacji, które wyczytałem wynikało, że mój mięsień uda po operacji zanikł i potrzebne mu były ćwiczenia na siłowni w celu odbudowy. Tak też zrobiłem jednak efekt nie był współmierny do czasu spędzonego na ćwiczeniach. Pan Mateusz wytłumaczył mi, że tutaj chodzi o całkiem inny mechanizm, a mój mięsień nie zanikł lecz podczas operacji zostało zaburzone unerwienie tej okolicy co doprowadziło do takiego stanu. Jestem już po trzeciej wizycie i po każdej widzę poprawę. Obecnie nie mam już problemu z zaburzeniem czucia, stabilność jest na bardzo dobrym poziomie, a unerwienie uda ładnie wraca. Dodatkowo dostałem ćwiczenia do domu i powoli wracam do ponownego regularnego sportu. Osobiście jestem bardzo zadowolony i zdecydowanie polecam wszystkim, którzy borykają się z jakimś problemem.

  Mateusz Warzecha2018-09-12

  Bardzo dziękuję za szczegółowy opis Pańskiego problemu oraz pozytywny komentarz. Niestety wciąż w społeczeństwie powtarzana jest informacja, że mięśnie uda po artroskopii zanikają. Nie ma takiej możliwości, że tkanki aktywnej sportowo osoby nagle "zaniknęły". Gdyby tak się działo po każdym nawet drobnym urazie moglibyśmy tego doświadczać. Zawsze w tym konkretnym przypadku zadaję pytanie jak mięśnie osoby bardzo aktywnej mogły z dnia na dzień zaniknąć? Tutaj potrzeba szerszego spojrzenia oraz przeanalizowania wpływu wszystkich naszych układów na dany rejon. Najczęściej terapię po artroskopii należy rozpocząć od pracy na układzie nerwowym, ponieważ artroskop, którym przeprowadzona została operacja przebijając torebkę stawową stawu kolanowego doprowadza do nadmiernej stymulacji układu nerwowego co w konsekwencji skutkuje jego wyciszeniem = "zanik" mięśni uda. U Pana właśnie od tego rozpoczęliśmy naszą pracę i jak widać było warto! Mam nadzieję, że bardzo szybko wróci Pan do swoich codziennych aktywności i za parę miesięcy zapomnij, że staw kolanowy był operowany. Pozdrawiam serdecznie!

 • A
  Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz Warzecha

  Do Pana Mateusza pierwszy raz trafiłam z silnym bólem pleców w wyniku podrażnienia korzenia nerwowego, kilka tygodni później z przeciążeniem stawu łokciowego w wyniku urazu. I lepiej trafić nie mogłam! Już podczas pierwszej wizyty wzbudza zaufanie, ujmuje miłym usposobieniem oraz profesjonalnym podejściem do pacjenta i jego problemu. Szybko i trafnie diagnozuje przyczynę dolegliwości, jest terapeutą o szerokiej wiedzy medycznej i ogromnymi umiejętnościami manualnymi. Polecam!

  Mateusz Warzecha2018-09-12

  Dziękuję za podzielenie się opinią! Taka wypowiedź jest dla mnie super motywacją do tego, aby jeszcze mocniej się rozwijać. Cieszę się również z tego powodu, że osiągnęliśmy wspólnie sukces w dwóch dysfunkcjach, które się pojawiły. Pozdrawiam!

 • N
  Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz WarzechaUsługa: terapia przeciwbólowa

  Polecam Pana Mateusza! Profesjonalne podejście do pacjenta od pierwszej wizyty, staranność, posiadane umiejętności, punktualność i przejrzyste umawianie wizyt jednoznacznie świadczą o wysokiej klasie tego specjalisty.

  Mateusz Warzecha2018-09-04

  Dziękuję za tak miłe słowa! Wszystkie te rzeczy, które Pan podkreślił są dla mnie bardzo ważne, bo tylko w taki sposób proces leczenia może przebiegać optymalnie. Pozdrawiam!

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz WarzechaUsługa: bol kręgosłupa i nóg

  Polecam dobry kontakt z pacjentem fachowa obsługa.Masaż wykonany ze starannością, z moim bólem kręgosłupa to nie tak prosto póki co to po masażu lepiej napewno skorzystam z usługi Pana Mateusza. Polecam.

  Mateusz Warzecha2018-09-04

  Bardzo dziękuję za wystawioną opinię. Niestety bóle kręgosłupa to bardzo częsta dysfunkcja naszych czasów. Cieszę się, że uzyskaliśmy świetny rezultat, a co najważniejsze świadomość, że leczenie tego typu problemu nie musi opierać się na środkach p/bólowych. Pozdrawiam !

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz WarzechaUsługa: Konsultacja (bez terapii) - 45 min

  Jestem po pierwszej wizycie u Pana Mateusza i już wiem, że na tej jednej nie poprzestanę. Rzetelny i konkretny wywiad oraz uświadomienie mi, jakie błędy popełniam podczas ćwiczeń (oczywiście wcześniej nie zdawałam sobie z tego sprawy). Miła i przyjazna atmosfera, dzięki której czułam się swobodnie i komfortowo. Dodatkowo profesjonalne podejście Pana Mateusza do sprawy. Polecam wszystkim, a ja czekam na kolejną wizytę!

  Mateusz Warzecha2018-09-03

  Dziękuję za tak miłą opinię! Jedną z najważniejszych dla mnie rzeczy jest wywiad oraz edukacja pacjenta tak, aby mógł skorzystać z naszej współpracy jak najwięcej. Bardzo się cieszę, że udało nam się osiągnąć taki rezultat. Pozdrawiam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz WarzechaUsługa: pierwsza wizyta (konsultacja, badanie, fizjoterapia) - 90 min

  Wszystkim, którzy borykają się z bólami kręgosłupa, barku( w moim przypadku),kolana itd. szczerze polecam odwiedzić Pana Mateusza. Indywidualne traktowanie każdego pacjenta, wsparte rzetelną wiedza, zaangażowaniem, różnymi formami terapii daje efekty w postaci uwolnienia od bólu i poprawy jakości funkcjonowania. Empatia i kultura osobista Pana Mateusza sprawiają, że atmosfera podczas wizyt jest po ludzku przyjazna i serdeczna. Polecam.

  Mateusz Warzecha2018-08-20

  Bardzo dziękuję za wystawioną opinię. Cieszę się, że nasza współpraca idzie w dobrym kierunku. Pozdrawiam!

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • PRZECZYTAJ PRZED REZERWACJĄ TERMINU

  -> Pierwsza wizyta (konsultacja + badanie + fizjoterapia)
  Na pierwszej wizycie chciałbym porozmawiać z Tobą o Twoim problemie, bólu i dyskomforcie. Moim celem jest bardzo szczegółowe zebranie wywiadu na który składa się m.in.: zebranie historii chorobowej, przeprowadzenie badania funkcjonalnego tkanek, wykonanie testów ortopedycznych, neurologicznych oraz badanie osteopatyczne. Przeprowadzę analizę przedstawionych badań np. RTG, rezonans oraz porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i celu. Moim priorytetem jest jak najlepsze zrozumienie Twojego problemu, bo tylko w ten sposób będę mógł spojrzeć na Twój organizm całościowo i znaleźć przyczynę Twojej dolegliwości. Chciałbym podjąć współpracę z której obie strony będą zadowolone. Zawsze staram się krok po kroku tłumaczyć przebieg całej wizyty oraz wytłumaczyć „skąd i dlaczego”. Podczas naszego spotkania wspólnie ustalimy Twój plan rehabilitacji, a ja przedstawię Ci szczegóły naszej współpracy. Czas trwania wizyty: do 1h 30min


  -> Kolejna wizyta (fizjoterapia, terapia manualna)
  Na początku kolejnej wizyty porozmawiamy o Twoich odczuciach i zmianach, które zaszły po pierwszym spotkaniu. Po krótkiej rozmowie reszta naszego spotkania przeznaczona zostanie na terapię.
 Jest to opcja dla wszystkich osób, które wcześniej korzystały z moich usług lub kontynuują proces rehabilitacji. Czas trwania wizyty: do 60 min

  -> Masaż relaksacyjny
  Wizyta obejmuje techniki masażu, które należy traktować jako relaks i odprężenie. Nie należy łączyć tej wizyty z fizjoterapią/terapią manualną, ponieważ jej przebieg jest inny. Czas trwania wizyty: do 50 min

  -> Konsultacja (bez terapii)
  Wizyta która skupia się na rozmowie, poradach i pokazie ćwiczeń. Jeżeli Twoim celem jest skonsultowanie wyniku badania np. RTG, rezonans lub uprawiasz czynnie sport i chciałbyś zasięgnąć porady na temat regeneracji, rozciągania, mobilizacji lub porozmawiać na temat swojego stanu funkcjonalnego to ta wizyta jest dla Ciebie. Czas trwania do 45 min

  -> Akupunktura/suche igłowanie
  Wizyta, która może stanowić odrębną sesję terapeutyczną ze względu na inny model działania. Jeżeli chcesz po raz pierwszy zapisać się na zabieg igłowania to wskazana jest wcześniej pierwsza wizyta (konsultacja + badanie + fizjoterapia). Czas trwania: do 60 min

  -> Wizyta wydłużona (fizjoterapia, terapia manualna)
  Dla osób, które mają ograniczony czas pobytu lub dojeżdżają z daleka, a chciałby jak najwięcej czasu poświęcić swojemu zdrowiu i funkcjonowaniu. Bardzo dobre rozwiązanie również dla tych, którzy mają świadomość skali swojego bólu/ograniczenia i wiedzą, że wymagają dłuższej terapii manualnej. Czas trwania: 1h 30 min

  JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO WIZYTY?
  -> Na pierwszą wizytę konieczne jest (jeśli takie są) zabranie ze sobą pełnej dokumentacji medycznej tj. badania diagnostyczne (RTG,TK,MRI,USG) oraz wszelkie wypisy ze szpitala i wcześniejszego leczenia. Warto zabrać ze sobą wygodny strój tj. luźne spodenki i koszulkę.
  -> Podczas wizyty terapia jest dobrana indywidualnie dla każdej osoby i składają się na nią wszystkie stosowane przeze mnie techniki m.in.: techniki manualne, osteopatyczne, akupunktura, klawiterapia/pinopresura, suche igłowanie, taping, terapia wisceralna (trzewna), FDM, techniki powięziowe, bańki, manipulacje i mobilizacje stawowe, terapia czaszkowo-krzyżowa i inne.

  O MNIE:
  Jeśli szukasz fizjoterapeuty z pasją to jesteś w dobrym miejscu! Nieustannie podnoszę sobie poprzeczkę, a do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie! Jestem magistrem fizjoterapii oraz studentem studiów podyplomowych w Akademii Osteopatii. Ukończyłem z wyróżnieniem studia licencjackie na PWSZ w Tarnowie oraz studia magisterskie na AWF w Krakowie. To, co mnie wyróżnia, to zamiłowanie do pracy i chęć niesienia pomocy. Uwielbiam pracować z drugim człowiekiem i odnosić z nim wspólny sukces w powrocie do zdrowia.
  Jestem zwolennikiem holistycznego podejścia do pacjenta, a nie takiego, które ogranicza się tylko do miejsca bólowego. W swojej praktyce korzystam z takich metod jak: suche igłowanie, akupunktura, refleksoterapia, pinopresura (klawiterapia), drenaż limfatyczny, taping, masaż kamieniami i bańką, terapia wisceralna, FDM, terapia manualna, praca powięziowa i inne. Współpracuję z klubem sportowym UKS Jedynka Tarnów jako główny fizjoterapeuta zespołu.

Specjalizacje

 • Osteopatia

Edukacja

 • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie (Tarnów, 2015)
 • Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie (Kraków, 2017)
 • Akademia Osteopatii w Krakowie - Osteopatia (w trakcie)

Nagrody i wyróżnienia

 • Dyplom uznania za wyróżnioną pracę dyplomową (Tarnów, 2015)