mgr

Mateusz Warzecha

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

9 opinii +dodaj

Umów wizytę
307 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jeśli szukasz fizjoterapeuty z pasją to jesteś w dobrym miejscu! Nieustannie podnoszę sobie poprzeczkę, a do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie! Jestem magistrem fizjoterapii… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Zaangażowanie
Skuteczność leczenia
Leczenie dolegliwości bólu kręgosłupa

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz WarzechaUsługa: ból kręgosłupa i cierpnięcie kończyn

  Bardzo profesjonalne oraz indywidualne podejście do pacjenta. Masaż wykonany z najwyższą starannością oraz 100% skutecznością. Serdecznie polecam.

  Mateusz Warzecha2018-06-10

  Bardzo dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz WarzechaUsługa: konsultacja fizjoterapeutyczna

  Na wizytę trafiłem po 3 dniach od skręcenia stawu skokowego, do tego czasu kostka była opuchnieta, bolała przy każdym nacisku i próbie chodzenia. Po godzinie terapii ulga w bólu i rozluźnienie stawu było niesamowite. Mateusz to mistrz w swoim fachu, a do tego osoba niezwykle sympatyczna i komunikatywna. Na wizytę pojechałem z kulami a wyszedłem na własnych nogach. Serdecznie polecam wszystkim.

  Mateusz Warzecha2018-06-10

  Bardzo dziękuję za szczerą opinię. Bardzo się cieszę, że udało nam się wypracować pozytywny efekt. Pozdrawiam!

 • M
  Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz Warzecha

  Trafiłem do gabinetu Pana Mateusza z bólem napięciowym odcinka lędźwiowego i ogólnie całej dolnej części pleców. Moja praca niestety nie oszczędza mojego kręgosłupa, ale gdy tylko jestem w okolicy Tarnowa chętnie umawiam się na wizyty podtrzymujące dobry stan funkcjonalny moich pleców. Wcześniej było tak, że ratowały mnie tylko silniejsze leki p/bólowe, a neurochirurg zalecał operację kręgosłupa do której nie jestem i nie będę przekonany. Pół roku temu umówiłem się regularnie na kilka wizyt, aby jak najbardziej dać ulgę moim plecom i teraz przychodzę regularnie raz/dwa razy w miesiącu na podtrzymanie, a nawet zwiększenie efektu. Tak jak wcześniej wspomniałem codziennie obciążam kręgosłup nadmiernie ale wolę korzystać z fizjoterapii i utrzymywać swój już wysłużony kręgosłup na dobrym poziomie niż poddać się operacji, która nie zapewni mi 100% poprawy, a spowoduje odstawienie aktywności/pracy i wszelkiego rodzaju sportu na okres 5-8 miesięcy. Ja jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam skorzystać z porad Pana Mateusza, a przede wszystkim jego pracy. Jeśli ktoś ma podobny problem lub zmaga się z bólem innego rejonu ciała to warto coś z tym zrobić, a p. Mateusz będzie wiedział jak się za to zabrać.

  Mateusz Warzecha2018-06-10

  Bardzo dziękuję Panie Mariuszu za tak obszerną opinię. Jest mi miło, że mogłem Panu pomóc i mam nadzieję, że zawsze będzie to szło w pozytywnym kierunku. Życzę dobrego dnia !

 • D
  Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz Warzecha

  Serce rośnie kiedy spotykamy właściwego człowieka na właściwym miejscu. Profesjonalista w każdym calu. Nigdy jeszcze (a przeżyłam już sporo) nie udało mi się tyle skorzystać z jednej wizyty! Trafiłam do gabinetu P. Mateusza z drętwieniem kończyn górnych oraz bólem barku i szyi. Mój kręgosłup w odcinku szyjnym jest mocno "zużyty" więc nie obiecywałam sobie za wiele. Imponująca wiedza fizjoterapeuty poparta zręcznością w opanowaniu technik manualnych sprawiły, że opuściłam gabinet w naprawdę świetnej formie. Bardzo żałuję, że byłam w Tarnowie tylko gościnnie i nie mogę korzystać regularnie z wizyt lecz gorliwie polecam innym "'połamańcom". Dziękuję za tak skuteczną interwencję Panie Mateuszu.

  Mateusz Warzecha2018-05-20

  Bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję wspólnie popracować w gabinecie. Pozdrowienia z Tarnowa!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz WarzechaUsługa: napięciowy ból głowy/migrena

  Do Pana Mateusza trafiłam z polecenia znajomej która męczyła się z popularną rwą kulszowa, a Pan Mateusz postawił ją na nogi - dosłownie. Od dłuższego czasu męczyły mnie uporczywe bóle głowy. Przeszłam już paru neurologów i zawsze kończyło się to tak, że wracałam do domu z reklamówką nowych leków, które to podobno miały być lepsze od poprzednich... Po ponad roku takiego stanu postanowiłam skorzystać z rady znajomej i udałam się na wizytę. Nigdy wcześniej nie miałam styczności zobaczyć jak wygląda prawdziwa fizjoterapia (kojarzyłam ją jako klasyczne podejście w NFZ typu laser, ultradźwięki itd) i podejście osteopatyczne do pacjenta ale dziś już wiem! Pierwszy raz w życiu miałam wbijane igły akupunkturowe w szyję + techniki manualne których nigdy nie widziałam ale było warto! Obecnie odbyłam 4 wizyty i z pewnością wrócę w celu profilaktycznym, bo mój charakter pracy nie oszczędza mojego kręgosłupa szyjnego. Dla mnie najważniejsze jest to, że skończyły się te nieznośne bóle napięciowe po całym dniu pracy, a czas w którym leżałam z bezruchu żeby nie sprawiać sobie bólu się skończył i teraz zdecydowanie lepiej mogę go spożytkować. Zastanawiam się tylko dlaczego wcześniej żaden z neurologów nie podsunął mi takiego pomysłu na rozwiązanie mojego problemu ale jak widać człowiek uczy się całe życie na własnych błędach i doświadczeniach. Bardzo dziękuję za pomoc !

  Mateusz Warzecha2018-05-14

  Bardzo dziękuję za zaufanie. Cieszę się, że miałem możliwość współpracować z Panią, a przede wszystkim pomóc. Życzę miłego dnia!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz Warzecha

  Profesjonalista w każdym calu bez dwóch zdań. Pan Mateusz maksymalnie angażuje sie w pomoc pacjentowi, jest otwarty na różne rozwiązania - zawsze znajdzie odpowiedni sposób terapii. W związku z bólem spowodowanym dużym natężeniem treningów biegowych postanowiłem udać się do Pana Mateusza na terapie, co było świetną decyzją, gdyż problemu pozbyłem się zdecydowanie szybciej niż zakładałem. Zdecydowanie polecam!

  Mateusz Warzecha2018-05-14

  Bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Cieszę się, że udało nam się zwalczyć Pański problem. Pozdrawiam!

 • J
  Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz WarzechaUsługa: skręcenie kostki

  Przyszedłem na wizytę ze skróconą kostką po kontuzji na meczu. Po godzinnej wizycie i intensywnej pracy ze strony fizjoterapeuty Mateusza. Mogę śmiało powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Polecam serdecznie każdemu. Profesjonalne podejście, ogromna poprawa po wizycie, duża wiedza fizjoterapeuty i bardzo miła atmosfera.

  Mateusz Warzecha2018-05-14

  Dziękuje za pozytywną opinię i bardzo się cieszę, że mogłem pomóc. Życzę miłego dnia!

 • A
  Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz WarzechaUsługa: chroniczny ból pleców i klatki

  Przeszło dwa lata męczyłam się z bólem pleców, który na początku pojawiał się sporadycznie aby z czasem przerodzić się codzienny, chroniczny ból. Lekarze podejrzewali praktycznie wszystko: Zwyrodnienie kręgosłupa, wątroba, tarczyca, stres, zmęczenie, styl pracy, brak ruchu itd. Byłam wysyłana od specjalisty do specjalisty i każdy miał inną teorię. Były zabiegi, masarze, elektrody, zmiana stanowiska pracy, pływanie, środki przeciw bólowe (w tym Ketonal) a ból zamiast znikać tylko się pogarszał.

  Były dni kiedy nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. Do Mateusza trafiłam z polecenia i nie mogłam trafić lepiej. Już po pierwszej wizycie poczułam różnicę. Mateusz wyjaśnił, że na początku może być gorzej, że nie wszystko da się naprawić od razu, ale jest pewien, że jest w stanie mi pomóc. I dotrzymał słowa :) Poza “naprawieniem” mnie Mateusz nauczył mnie jak samodzielnie sobie pomagać poprzez auto-masarz i rozciąganie.

  Był moment kiedy myślałam że ból będzie mi to warzyszył już do końca życia. Teraz raz na parę miesięcy odwiedzam Mateusza na kontrolne rozpracowanie, kiedy wiem, że znów zaczyna mnie spinać, ale to i tak nic w porównaniu z tym czego doświadczałam kiedyś.

  Każde miasto ma swojego fizjo-magika w Tarnowie jest nim Mateusz.

  Mateusz Warzecha2018-04-10

  Bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Cieszę się, że mogłem pomóc. Pozdrawiam!

 • Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz Warzecha

  Nawracające bóle głowy - może to od zatok, a może to od zębów, a może z przemęczenia. Całe "szczęście", że przez mój tryb pracy (ciągła praca przy komputerze) zaczęła mi siadać ręka i trafiłam na Mateusza. Nie dość, że Mateusz sprawił, że mogłam na nowo pracować bez bólu - czyli w ogóle pracować, bo były momenty kiedy usiedzieć przy komputerze mogłam nie więcej niż pół godziny - to przy okazji pozbyłam się bólu głowy, który był ściśle związany z problemami z ręką. Nie było łatwo, były łzy i zgrzytanie zębami - ale na taki stan sama pracowałam lata... Mateusz, wielkie dzięki. Teraz mogę pracować nieprzerwanie ;o)

  Polecam bardzo i wszystkim komu się da. Życie bez bólu jest możliwe.

  Mateusz Warzecha2018-04-10

  Dziękuję ! Bardzo mi miło, że mogłem pomóc. Pozdrawiam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jeśli szukasz fizjoterapeuty z pasją to jesteś w dobrym miejscu! Nieustannie podnoszę sobie poprzeczkę, a do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie! Jestem magistrem fizjoterapii oraz studentem studiów podyplomowych w Akademii Osteopatii. Ukończyłem z wyróżnieniem studia licencjackie na PWSZ w Tarnowie oraz studia magisterskie na AWF w Krakowie. To, co mnie wyróżnia, to zamiłowanie do pracy i chęć niesienia pomocy. Uwielbiam pracować z drugim człowiekiem i odnosić z nim wspólny sukces w powrocie do zdrowia.

  Jestem zwolennikiem holistycznego podejścia do pacjenta, a nie takiego, które ogranicza się tylko do miejsca bólowego. W swojej praktyce korzystam z takich metod jak: suche igłowanie, akupunktura, refleksoterapia, pinopresura (klawiterapia), drenaż limfatyczny, taping, masaż kamieniami i bańką, terapia wisceralna, FDM, terapia manualna, praca powięziowa i inne. Współpracuję z klubem sportowym UKS Jedynka Tarnów jako główny fizjoterapeuta zespołu.

Specjalizacje

 • Osteopatia

Ukończone szkoły

 • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie (Tarnów, 2015)
 • Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie (Kraków, 2017)
 • Akademia Osteopatii w Krakowie - Osteopatia (w trakcie)

Nagrody i wyróżnienia

 • Dyplom uznania za wyróżnioną pracę dyplomową (Tarnów, 2015)