Adres

ul. Przybyłkiewicza 13, Gumniska, Tarnów
Fizjoterapia Mateusz Warzecha (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 7 lat
Gotówka, Przelew na konto
14 634.....

Pierwsza wizyta (konsultacja + badanie + fizjoterapia) - 90 min (120 zł)

Kolejna wizyta (fizjoterapia, terapia manualna) - 60 min (80 zł)

Akupunktura/suche igłowanie - 60 min (80 zł) + 3 więcej

Wizyta wydłużona (fizjoterapia, terapia manualna) - 90 min (120 zł)

Masaż relaksacyjny - 50 min (60 zł)

Konsultacja (bez terapii) - 45 min (60 zł)

Moje doświadczenie

O mnie

PRZECZYTAJ PRZED REZERWACJĄ TERMINU -> Pierwsza wizyta (konsultacja + badanie + fizjoterapia) Na pierwszej wizycie chciałbym porozmawiać z Tobą o...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • bóle kręgosłupa
 • rwa kulszowa
 • dyskopatia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie (Tarnów, 2015)
 • Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie (Kraków, 2017)
 • Akademia Osteopatii w Krakowie - Osteopatia (w trakcie)

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
W
Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz Warzecha Pierwsza wizyta (konsultacja + badanie + fizjoterapia) - 90 min

Świetny specjalista. Wizyta to jedno a późniejsza pomoc w indywidualnej pracy to drugie. Poza tym wizyta w bardzo miłej atmosferze. Gorąco polecam !

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

R
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz Warzecha

Szczerze polecam Pana Mateusza! Szczegółowy wywiad, miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Mój problem dotyczył barku oraz biodra. Już po pierwszej wizycie poczułem się dużo lepiej i sprawniej. Dodatkowo odzyskałem siłę w ręce. Niestety nie mieszkam w Tarnowie ale na pewno wrócę jak będę w okolicy. Polecam!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

J
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz Warzecha Osteopatia

Do Pana Mateusza trafiłam na terapię jamy brzusznej. Mój problem dotyczył uczucia ciężkości na brzuchu i dzwinych napięć. Czasem dochodził do tego lekki ból napięciowy w lewym dolnym boku. Szukając informacji na ten temat dowiedziałam się, że może mi pomóc wizyta u sprawdzonego osteopaty i terapia trzewna. Nie pozostało mi nic innego jak spróbować takiego rozwiązania i znaleźć odpowiedniego terapeutę. O Panu Mateuszu dowiedziałam się właśnie z tej strony i umówiłam wizytę. Wszystkie komentarze pokrywają się z rzeczywistością, ponieważ Pan Mateusz to bardzo sympatyczny i wyrozumiały rehabilitant. Na wizycie bez pośpiechu omówiliśmy moją dolegliwość i przystąpiliśmy do terapii. Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i zadowolona, ponieważ odczułam dużą ulgę oraz lekkość brzucha. Śmiało mogę polecić wszystkim tym, którzy mają podobne dolegliwości. Pozdrawiam

mgr Mateusz Warzecha

Pani Joanno bardzo dziękuję za opisanie swojego problemu i podzielenie się opinią. To świetna wiadomość, że jest Pani kolejną osobą, która wie co to terapia wisceralna oraz jak osteopatia może pomóc w tej dolegliwości. Bardzo często ludzie lekceważą swoje problemy z jamą brzuszną i nie mają pojęcia co mogą zrobić z taką dysfunkcją. Śmiem twierdzić, że właśnie taka terapia jest w stanie pomóc najbardziej na problemy jamy brzusznej, ponieważ medycyna lekarska oprócz badania USG i leków nie ma za wiele możliwości terapii. Przy okazji polecam Pani zapoznanie się z książką pt. "Zdrowie zaczyna się w brzuchu", która bardzo dobrze obrazuje wpływ naszych narządów na funkcjonowanie całego ciała. Pozdrawiam serdecznie!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A

Po pierwszej wizycie jestem bardzo optymistycznie nastawiony. Pan Mateusz niezwykle profesjonalnie zajął się moim problemem bólu i napięcia w głowie. Dodatkowo wizyty są przyjemne i profesjonalne. Terapeuta poświęca tyle czasu ile potrzeba danej osobie, a wychodząc z gabinetu mam wrażenie, że to była dobrze przepracowana wizyta. Do Pana Mateusza chodzi już pół mojej rodziny i czasem umawiamy wizyty grupowo :))

mgr Mateusz Warzecha

Bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinią. Podczas każdej wizyty staram się poświęcić dla pacjenta tyle czasu ile on tego wymaga. Bardzo ważne dla mnie jest to, aby każdy po wyjściu z gabinetu miał pełną świadomość swojej dysfunkcji oraz znał wszystkie możliwe sposoby, aby ją rozwiązać. Odnośnie wizyt grupowych to chyba muszę wprowadzić kartę rodzinną :) Pozdrawiam!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz Warzecha osteopatia

Trafiłem do Pana Mateusza z bòlem promienującym od barku do ręki. Wcześniejsze wizyty u lekarzy kończyły się tabletkami p/bòlowymi i zapalnymi. Mój problem trwał od 4 miesięcy i za namową znajomych umowiłem się na pierwszą wizytę. Nigdy wcześniej nie miałem styczności z taką rehabilitacją i to był błąd. Pan Mateusz bardzo rzetelnie przeprowadził ze mną wywiad, badanie i dostosował odpowiednią terapię. Kolejnym plusem jest to, że podczas wizyty bardzo dokładnie tłumaczy co i dlaczego robi. Po wyjściu z gabinetu miałem pełną świadomość i wiedzę na temat mojej dolegliwości. Od mojej współpracy z Mateuszem minął już miesiąc, a ja zdążyłem zapomnieć, że miałem taki problem. Zdecydowanie i szczerze polecam! W przyszłości wolę od razu umówić się na wizytę do Pana Mateusza niż zażywać masę tabletek z różną skutecznością. Dziękuję!

mgr Mateusz Warzecha

Panie Mariuszu bardzo dziękuję za podzielenie się opinią. Jest mi bardzo miło, że nasza wspólna praca przyniosła pozytywny rezultat oraz efekt długotrwały. Tak jak Pan wspomniał zażywanie dużej ilość tabletek p/bólowych nie jest dobrym rozwiązaniem i lepiej pracować z istniejącą dolegliwością niż ją maskować. Pozdrawiam!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

S
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz Warzecha dolegliwości bólowe kręgosłupa w odcinku piersiowym

Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Objaśnianie etap po etapie wykonywanych czynności. Wizyta przebiega bez pośpiechu.

mgr Mateusz Warzecha

Bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinią. Świadomość pacjenta oraz jasność przebiegu wizyty to dla mnie kluczowe elementy współpracy. Pozdrawiam!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz Warzecha mobilizacja blizny po cc

Moim celem wizyty u Mateusza, była mobilizacja blizny po cc oraz praca nad rozstępem mięśni prostych brzucha. Prawie 2h wizyta zakończona mega sukcesem. Przede wszystkim w końcu funkcjonuje bez bólu w odcinku lędźwiowym i krzyżowym - dzięki czemu mogę bez żadnych dolegliwości kąpać Maluszka oraz się nad nim pochylić dłuższą chwilę i np. go ubrać bądź przebrać. Ból stawów kolanowych odszedł również w niepamięć. Jestem mega zadowolona, że wybrałam właśnie gabinet Mateusza! I na pewno gdyby coś jeszcze mi na nowo doskwierało wybiorę właśnie tego specjalistę! Serdecznie każdemu polecam :)

mgr Mateusz Warzecha

Bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinią. Świadomość na temat fizjoterapii/osteopatii po cięciu cesarskim wzrosła do tego stopnia, że obecnie zdecydowana większość kobiet wie jak zadbać o swoje zdrowie i optymalny powrót do pełnej sprawności. Najczęściej wizyty skupiają się na opracowaniu blizny, pracy z mięśniami brzucha oraz harmonizacji całej jamy brzusznej i miednicy. Jest mi bardzo miło, że wspólnie osiągnęliśmy tak świetny rezultat u Pani już po pierwszej wizycie. Pozdrawiam!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

P
Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz Warzecha uraz stawu skokowego

Po pierwszej wizycie u pana Mateusza jestem zachwycona. Pełen profesjonalizm , miła atmosfera . Dokładne badanie a następnie seria zabiegów , po ktorej dolegliwości bólowe znacznie zmiejszyły się ! Pan Mateusz ma dużą wiedzę i widać ogromne zaangażowanie , praca to jego pasja ;) serdecznie polecam !

mgr Mateusz Warzecha

Bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinią! Uwzględniła Pani wszystkie elementy wizyty, które są dla mnie bardzo ważne. Cieszę się, że nasza współpraca przebiega w sposób optymalny i razem dążymy do sukcesu terapeutycznego. Pozdrawiam!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz Warzecha Ból kręgosłupa

Do Pana Mateusza trafiłam z bólem kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego. Już po 1 wizycie widać było znaczącą poprawę.
Absolutnie rewelacyjny fizjoterapeuta. Na początku wizyty rzetelny wywiad a następnie dokładne badanie i ustalenie jasnego planu działania.
Profesjonalista w każdym calu. Posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie, które z sukcesem wykorzystuje w swojej pracy.
Ogromnym atutem jest świetna atmosfera panująca w gabinecie. Widać że wykonuje swoją pracę z pasją i robi to co kocha.
Ponadto zawsze kulturalny, sympatyczny z poczuciem humoru i uśmiechem na twarzy oraz pełen chęci do pomocy.
Dziękuję i gorąco polecam! ☺️ Agnieszka Cz

mgr Mateusz Warzecha

Dziękuję za wystawioną opinię i tak miłe słowa ! Wszystkie czynniki, które Pani wymieniła są niezmiernie istotne w trakcie współpracy, bo tylko tak może ona przebiegać optymalnie. Życzę Pani dużo zdrowia i serdecznie pozdrawiam !

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz Warzecha terapia przeciwbólowa

Pan Mateusz to świetny specjalista. Pomógł mi bardzo w drętwieniu i promieniowaniu palców u ręki. Do gabinetu trafiłam z polecenia i nie mogłam lepiej wybrać! Podczas trwania wizyty Pan Mateusz wytłumaczył mi, że również moje krótkotrwałe bóle głowy (systematyczne) mogą pochodzić z odcinka szyjnego kręgosłupa, potylicy, a przede wszystkim mogą być powiązane z moim drętwieniem dłoni. Wcześniej przez pół roku zdążyłam już odwiedzić ortopedę i neurologa ale ich leczenie skupiało się tylko na tabletkach p/bólowych, a ja staram się ich mocno unikać. Pan Mateusz bardzo mi pomógł i na dzień dzisiejszy żyję bez moim objawów! Żałuję bardzo, że pół roku temu nie zapytałam znajomych o polecenie dobrego fizjoterapeuty/osteopaty, bo szczerze mówiąc straciłam pół roku życia z bólem. Wszystko bardzo szczerze polecam ! Jeżeli ktoś ma jakiś problem ze swoim ciałem to z całą pewnością nie ma co odkładać tego na potem tylko zapisać się na wizytę :)

mgr Mateusz Warzecha

Bardzo dziękuję za obszerną opinię! Często bóle głowy są spowodowane dysfunkcją tkanek w odcinku szyjnym, obręczy barkowej oraz przejścia czaszkowo-szyjnego. Nierzadko również problem w rejonach, które wymieniłem wiąże się z promieniowaniem i drętwieniem palców ręki. Cieszę się, że udało nam się wypracować świetny efekt ! Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego !

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Usługi i ceny

Pierwsza wizyta (konsultacja + badanie + fizjoterapia) - 90 min

120 zł

ul. Przybyłkiewicza 13, Tarnów

Fizjoterapia Mateusz Warzecha

120 zł

Kolejna wizyta (fizjoterapia, terapia manualna) - 60 min

80 zł

ul. Przybyłkiewicza 13, Tarnów

Fizjoterapia Mateusz Warzecha

80 zł

Akupunktura/suche igłowanie - 60 min

80 zł

ul. Przybyłkiewicza 13, Tarnów

Fizjoterapia Mateusz Warzecha

80 zł

Wizyta wydłużona (fizjoterapia, terapia manualna) - 90 min

120 zł

ul. Przybyłkiewicza 13, Tarnów

Fizjoterapia Mateusz Warzecha

120 zł

Masaż relaksacyjny - 50 min

60 zł

ul. Przybyłkiewicza 13, Tarnów

Fizjoterapia Mateusz Warzecha

60 zł

Konsultacja (bez terapii) - 45 min

60 zł

ul. Przybyłkiewicza 13, Tarnów

Fizjoterapia Mateusz Warzecha

60 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
W
Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz Warzecha Pierwsza wizyta (konsultacja + badanie + fizjoterapia) - 90 min

Świetny specjalista. Wizyta to jedno a późniejsza pomoc w indywidualnej pracy to drugie. Poza tym wizyta w bardzo miłej atmosferze. Gorąco polecam !

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

R
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz Warzecha

Szczerze polecam Pana Mateusza! Szczegółowy wywiad, miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Mój problem dotyczył barku oraz biodra. Już po pierwszej wizycie poczułem się dużo lepiej i sprawniej. Dodatkowo odzyskałem siłę w ręce. Niestety nie mieszkam w Tarnowie ale na pewno wrócę jak będę w okolicy. Polecam!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

J
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz Warzecha Osteopatia

Do Pana Mateusza trafiłam na terapię jamy brzusznej. Mój problem dotyczył uczucia ciężkości na brzuchu i dzwinych napięć. Czasem dochodził do tego lekki ból napięciowy w lewym dolnym boku. Szukając informacji na ten temat dowiedziałam się, że może mi pomóc wizyta u sprawdzonego osteopaty i terapia trzewna. Nie pozostało mi nic innego jak spróbować takiego rozwiązania i znaleźć odpowiedniego terapeutę. O Panu Mateuszu dowiedziałam się właśnie z tej strony i umówiłam wizytę. Wszystkie komentarze pokrywają się z rzeczywistością, ponieważ Pan Mateusz to bardzo sympatyczny i wyrozumiały rehabilitant. Na wizycie bez pośpiechu omówiliśmy moją dolegliwość i przystąpiliśmy do terapii. Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i zadowolona, ponieważ odczułam dużą ulgę oraz lekkość brzucha. Śmiało mogę polecić wszystkim tym, którzy mają podobne dolegliwości. Pozdrawiam

mgr Mateusz Warzecha

Pani Joanno bardzo dziękuję za opisanie swojego problemu i podzielenie się opinią. To świetna wiadomość, że jest Pani kolejną osobą, która wie co to terapia wisceralna oraz jak osteopatia może pomóc w tej dolegliwości. Bardzo często ludzie lekceważą swoje problemy z jamą brzuszną i nie mają pojęcia co mogą zrobić z taką dysfunkcją. Śmiem twierdzić, że właśnie taka terapia jest w stanie pomóc najbardziej na problemy jamy brzusznej, ponieważ medycyna lekarska oprócz badania USG i leków nie ma za wiele możliwości terapii. Przy okazji polecam Pani zapoznanie się z książką pt. "Zdrowie zaczyna się w brzuchu", która bardzo dobrze obrazuje wpływ naszych narządów na funkcjonowanie całego ciała. Pozdrawiam serdecznie!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A

Po pierwszej wizycie jestem bardzo optymistycznie nastawiony. Pan Mateusz niezwykle profesjonalnie zajął się moim problemem bólu i napięcia w głowie. Dodatkowo wizyty są przyjemne i profesjonalne. Terapeuta poświęca tyle czasu ile potrzeba danej osobie, a wychodząc z gabinetu mam wrażenie, że to była dobrze przepracowana wizyta. Do Pana Mateusza chodzi już pół mojej rodziny i czasem umawiamy wizyty grupowo :))

mgr Mateusz Warzecha

Bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinią. Podczas każdej wizyty staram się poświęcić dla pacjenta tyle czasu ile on tego wymaga. Bardzo ważne dla mnie jest to, aby każdy po wyjściu z gabinetu miał pełną świadomość swojej dysfunkcji oraz znał wszystkie możliwe sposoby, aby ją rozwiązać. Odnośnie wizyt grupowych to chyba muszę wprowadzić kartę rodzinną :) Pozdrawiam!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz Warzecha osteopatia

Trafiłem do Pana Mateusza z bòlem promienującym od barku do ręki. Wcześniejsze wizyty u lekarzy kończyły się tabletkami p/bòlowymi i zapalnymi. Mój problem trwał od 4 miesięcy i za namową znajomych umowiłem się na pierwszą wizytę. Nigdy wcześniej nie miałem styczności z taką rehabilitacją i to był błąd. Pan Mateusz bardzo rzetelnie przeprowadził ze mną wywiad, badanie i dostosował odpowiednią terapię. Kolejnym plusem jest to, że podczas wizyty bardzo dokładnie tłumaczy co i dlaczego robi. Po wyjściu z gabinetu miałem pełną świadomość i wiedzę na temat mojej dolegliwości. Od mojej współpracy z Mateuszem minął już miesiąc, a ja zdążyłem zapomnieć, że miałem taki problem. Zdecydowanie i szczerze polecam! W przyszłości wolę od razu umówić się na wizytę do Pana Mateusza niż zażywać masę tabletek z różną skutecznością. Dziękuję!

mgr Mateusz Warzecha

Panie Mariuszu bardzo dziękuję za podzielenie się opinią. Jest mi bardzo miło, że nasza wspólna praca przyniosła pozytywny rezultat oraz efekt długotrwały. Tak jak Pan wspomniał zażywanie dużej ilość tabletek p/bólowych nie jest dobrym rozwiązaniem i lepiej pracować z istniejącą dolegliwością niż ją maskować. Pozdrawiam!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

S
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz Warzecha dolegliwości bólowe kręgosłupa w odcinku piersiowym

Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Objaśnianie etap po etapie wykonywanych czynności. Wizyta przebiega bez pośpiechu.

mgr Mateusz Warzecha

Bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinią. Świadomość pacjenta oraz jasność przebiegu wizyty to dla mnie kluczowe elementy współpracy. Pozdrawiam!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz Warzecha mobilizacja blizny po cc

Moim celem wizyty u Mateusza, była mobilizacja blizny po cc oraz praca nad rozstępem mięśni prostych brzucha. Prawie 2h wizyta zakończona mega sukcesem. Przede wszystkim w końcu funkcjonuje bez bólu w odcinku lędźwiowym i krzyżowym - dzięki czemu mogę bez żadnych dolegliwości kąpać Maluszka oraz się nad nim pochylić dłuższą chwilę i np. go ubrać bądź przebrać. Ból stawów kolanowych odszedł również w niepamięć. Jestem mega zadowolona, że wybrałam właśnie gabinet Mateusza! I na pewno gdyby coś jeszcze mi na nowo doskwierało wybiorę właśnie tego specjalistę! Serdecznie każdemu polecam :)

mgr Mateusz Warzecha

Bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinią. Świadomość na temat fizjoterapii/osteopatii po cięciu cesarskim wzrosła do tego stopnia, że obecnie zdecydowana większość kobiet wie jak zadbać o swoje zdrowie i optymalny powrót do pełnej sprawności. Najczęściej wizyty skupiają się na opracowaniu blizny, pracy z mięśniami brzucha oraz harmonizacji całej jamy brzusznej i miednicy. Jest mi bardzo miło, że wspólnie osiągnęliśmy tak świetny rezultat u Pani już po pierwszej wizycie. Pozdrawiam!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

P
Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz Warzecha uraz stawu skokowego

Po pierwszej wizycie u pana Mateusza jestem zachwycona. Pełen profesjonalizm , miła atmosfera . Dokładne badanie a następnie seria zabiegów , po ktorej dolegliwości bólowe znacznie zmiejszyły się ! Pan Mateusz ma dużą wiedzę i widać ogromne zaangażowanie , praca to jego pasja ;) serdecznie polecam !

mgr Mateusz Warzecha

Bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinią! Uwzględniła Pani wszystkie elementy wizyty, które są dla mnie bardzo ważne. Cieszę się, że nasza współpraca przebiega w sposób optymalny i razem dążymy do sukcesu terapeutycznego. Pozdrawiam!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz Warzecha Ból kręgosłupa

Do Pana Mateusza trafiłam z bólem kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego. Już po 1 wizycie widać było znaczącą poprawę.
Absolutnie rewelacyjny fizjoterapeuta. Na początku wizyty rzetelny wywiad a następnie dokładne badanie i ustalenie jasnego planu działania.
Profesjonalista w każdym calu. Posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie, które z sukcesem wykorzystuje w swojej pracy.
Ogromnym atutem jest świetna atmosfera panująca w gabinecie. Widać że wykonuje swoją pracę z pasją i robi to co kocha.
Ponadto zawsze kulturalny, sympatyczny z poczuciem humoru i uśmiechem na twarzy oraz pełen chęci do pomocy.
Dziękuję i gorąco polecam! ☺️ Agnieszka Cz

mgr Mateusz Warzecha

Dziękuję za wystawioną opinię i tak miłe słowa ! Wszystkie czynniki, które Pani wymieniła są niezmiernie istotne w trakcie współpracy, bo tylko tak może ona przebiegać optymalnie. Życzę Pani dużo zdrowia i serdecznie pozdrawiam !

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Fizjoterapia Mateusz Warzecha terapia przeciwbólowa

Pan Mateusz to świetny specjalista. Pomógł mi bardzo w drętwieniu i promieniowaniu palców u ręki. Do gabinetu trafiłam z polecenia i nie mogłam lepiej wybrać! Podczas trwania wizyty Pan Mateusz wytłumaczył mi, że również moje krótkotrwałe bóle głowy (systematyczne) mogą pochodzić z odcinka szyjnego kręgosłupa, potylicy, a przede wszystkim mogą być powiązane z moim drętwieniem dłoni. Wcześniej przez pół roku zdążyłam już odwiedzić ortopedę i neurologa ale ich leczenie skupiało się tylko na tabletkach p/bólowych, a ja staram się ich mocno unikać. Pan Mateusz bardzo mi pomógł i na dzień dzisiejszy żyję bez moim objawów! Żałuję bardzo, że pół roku temu nie zapytałam znajomych o polecenie dobrego fizjoterapeuty/osteopaty, bo szczerze mówiąc straciłam pół roku życia z bólem. Wszystko bardzo szczerze polecam ! Jeżeli ktoś ma jakiś problem ze swoim ciałem to z całą pewnością nie ma co odkładać tego na potem tylko zapisać się na wizytę :)

mgr Mateusz Warzecha

Bardzo dziękuję za obszerną opinię! Często bóle głowy są spowodowane dysfunkcją tkanek w odcinku szyjnym, obręczy barkowej oraz przejścia czaszkowo-szyjnego. Nierzadko również problem w rejonach, które wymieniłem wiąże się z promieniowaniem i drętwieniem palców ręki. Cieszę się, że udało nam się wypracować świetny efekt ! Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego !

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

PRZECZYTAJ PRZED REZERWACJĄ TERMINU -> Pierwsza wizyta (konsultacja + badanie + fizjoterapia) Na pierwszej wizycie chciałbym porozmawiać z Tobą o...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • bóle kręgosłupa
 • rwa kulszowa
 • dyskopatia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie (Tarnów, 2015)
 • Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie (Kraków, 2017)
 • Akademia Osteopatii w Krakowie - Osteopatia (w trakcie)

Specjalizacje

 • Osteopatia


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

badge-likeCreated with Sketch.

Nagrody i wyróżnienia

 • Dyplom uznania za wyróżnioną pracę dyplomową (Tarnów, 2015)

Profile społecznościowe