Adresy (5)

Synapsa Poradnia Specjalistyczna


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 240 zł


22 451..... Pokaż numer

1) Po konsultacji zrób przelew na moje konto: 23 **** **** **** **** **** ****
2) Wpisz swoje imię i nazwisko oraz datę konsultacji w opisie przelewu.
3) Potwierdzenie przelewu prześlij na adres: **************************
3) To wszystko. Dziękuję za Twoje zaufanie.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


22 451..... Pokaż numerŚrodki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
22 451..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online


Przyjmuję: dorosłych
Specjalista może wypisać e-receptę

Sposób płatności: Karta płatnicza

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (2004 r.). W 2011 r. uzyskałam tytuł specjalisty neurologa. Od 2005 r. pracuj...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie

Zakres porad

  • Neurologia

Znajomość języków

  • Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Sandomierska 23/ U-3, Warszawa

240 zł

Synapsa Poradnia Specjalistyczna


Waryńskiego 6, Warszawa

250 zł

Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED


Czerniakowska 231, Warszawa

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Witolda Orłowskiego Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w WarszawieKonsultacja online,

240 zł

Synapsa Poradnia Specjalistyczna


Konsultacja online - JP Medica

21 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online - JP Medica konsultacja online

Serdecznie polecam Panią doktor! Pełen profesjonalizm i jednocześnie bardzo miłe nastawienie do pacjenta.

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wspaniała Pani Doktor, dzięki której z pełnym przekonaniem rozpoczęłam celowane leczenie, w pełni dostosowane do moich potrzeb. Wszystko zostało mi
szczegółowo wyjaśnione, a wszelkie moje wątpliwości zostały rozwiane. Pani Doktor posiada ogromną wiedzę, kieruje się dobrem pacjenta i dobiera najlepsze dostępne leczenie, by pomóc mu szybko wrócić na dobre tory. Jestem bardzo wdzięczna losowi, że trafiłam do Pani Doktor, bo mam pełne poczucie, że jestem w najlepszych rękach. Jestem przekonana, że niedługo wszystkie moje dolegliwości miną, ponieważ leczenie zostało dobrane kompleksowo i już widzę poprawę. Dziękuję bardzo serdecznie i pozdrawiam.

Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Synapsa Poradnia Specjalistyczna konsultacja neurologiczna

Kilka lat temu usłyszałem, że mam początki choroby Parkinsona. Byłem pod opieką neurologa, potem następnego specjalisty, aż trafiłem do Pani dr Marty Jethon. Dr Jethon przeprowadziła  szczegółowy wywiad,  następnie bardzo dokładnie mnie zbadała i , co najważniejsze, po wykonaniu pogłębionej diagnostyki, rzetelnie wyjaśniła mi wszystkie aspekty związane z chorobą Parkinsona tj. objawy, fazy choroby oraz plan leczenia. Dr Jethon zasługuje na najwyższe uznanie: za holistyczne podejście, profesjonalizm oraz empatyczny stosunek do pacjenta. Każdemu życzę być pod opieką takiego lekarza, jak Pani dr Marta Jethon.

V
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo rzeczowa i mertyoryczna wizyta z ogromnym zaangażowaniem i empatią Pani Doktor. Dostałam odpowiedzi na wszystkie pytania.

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online - JP Medica konsultacja online

Polecam Panią doktor! Miła i serdeczna. Dziękuję. Przepisane zostały mu leki, których potrzebowałam w nagłej sytuacji.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED konsultacja neurologiczna

Nareszcie lekarz z prawdziwego zdarzenia. Bardzo profesjonalna, zaangażowana, rzetelna, a przede wszystkim empatyczna. Czuję, ze w Jej rękach jestem bezpieczna i zaopiekowana. Zdecydowanie polecam.

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani dr zlekceważyła moje objawy oraz prześmiewczo podeszła do opisanych dolegliwości dotyczących bólu kręgosłupa lędźwiowego, promieniującego do lewej nogi. Na prośbę o skierowanie na rezonans Pani odpowiedziała mi: a po co to Pani? Żeby schować wynik do szuflady? , poza tym słyszałam również : jest Pan młoda , to normalne że boli Panią kręgosłup, dlaczego wcześniej lekarz nie dał Pani skierowania na MR? Na ostrą rwę kulszową Pan zaleciła mi termofor i kupno maty do akupresury. Przepisała mi inne leki, mówiąc ze obecny , który biorę SKUDEXA to steroidowy lek uzależniający, co jest nieprawdą - ten lek jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym.
Skutek: brak skierowania na MR, co opóźniło diagnozę ostrej Ewy kulszowej porażennej lewostronnej wymagającej pilnej operacji w ciągu 48h, żeby nie doszło do paraliżu nogi lewej.
Aktualnie jestem już po operacji- discektomia L5/S1 ze skierowaniem do pilnej rehabilitacji niedowładu lewej dolnej kończyny.
Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Brak życzliwości, profesjonalizmu i empatii.

lek. Marta Jethon

W dniu 18.08.2021 miałam pierwszy i jedyny w życiu kontakt z pacjentką. Była to rozmowa telefoniczna (tzw. teleporada neurologiczna), do której została przeze mnie sporządzona stosowna dokumentacja medyczna (tzw. karta wizyty ambulatoryjnej).
Problemem zgłaszanym przez pacjentkę był występujący od 4 tygodni, kolejny w życiu epizod, bólu w odcinku lędźwiowym kręgosłupa, promieniującego do lewej kończyny dolnej (tzw. rwa kulszowa lewostronna).
Po chwili rozmowy i krótkim opisaniu zgłaszanych objawów, pacjentka zażądała ode mnie wystawienia skierowania na badanie MR odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Swoje żądanie motywowała dolegliwościami bólowymi oraz drętwieniami lewej kończyny dolnej.
Szeroko i w sposób wyważony omówiłam problem z chorą. Wytłumaczyłam, że wskazania do wykonania badania MR określa lekarz neurolog na wizycie stacjonarnej, ponieważ do pełnej oceny stanu pacjenta konieczne jest wykonanie nie tylko badania podmiotowego (tj. zebrania z pacjentem wywiadu co do zgłaszanych dolegliwości), ale także badania przedmiotowego (czyli osobistego badania neurologicznego). Jak wiadomo, osobiste zbadanie pacjenta nie jest możliwe podczas teleporady. Zgłaszane przez pacjentkę ból i drętwienie nie stanowią wskazania do natychmiastowego wykonania badania rezonansu magnetycznego. Poinformowałam chorą, że w jej przypadku, w celu oceny wskazań do wykonania badania MR, konieczna jest stacjonarna wizyta u neurologa.
W dalszej części rozmowy przekazałam pacjentce informacje o czynnościach, które warto wykonywać, żeby skutecznie pozbyć się bólu i zapobiegać jego nawrotom.
Zaleciłam regularne ćwiczenia mięśni przykręgosłupowych, polecając przy tym odpowiednią literaturę („Cwiczenia usprawniające kręgosłup”), stworzoną przez cenionych specjalistów (współautor dr W. Niesłuchowski) od rehabilitacji, zajmujących się w leczeniem pacjentów z zespołami bólowymi kręgosłupa. Ponadto, zaleciłam nagrzewanie bolącej okolicy przed ćwiczeniami np. termoforem lub poduszką elektryczną, co pod nazwą Fango jest jednym ze sprawdzonych metod fizykoterapii, od dawna stosowanych w zespołach bólowych kręgosłupa, a nie jak pacjentka sugeruje w reklamacji „leczeniem niekonwencjonalnym”.
Podobnie, stosowanie maty z akupresurą czyli tzw. pola igłowego (mata dostępna w stacjonarnych sklepach rehabilitacyjnych oraz on line- tę formę zakupu sugerowałam, z uwagi na trwającą nadal pandemię koronawirusa) jest sprawdzonym i często polecanym nie tylko przez lekarzy, ale także przez fizjoterapeutów, skutecznym sposobem terapii w zespołach bólowych kręgosłupa. Jest ona także stosowana, podobnie jak fango, nie tylko w ambulatoryjnej opiece rehabilitacyjnej, ale także w stacjonarnych klinikach rehabilitacji. Fango i pole igłowe są z powodzeniem stosowane np. w Klinice Rehabilitacji w Krojantach, która od wielu lat specjalizuje się w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa i może pochwalić się bardzo wieloma pozytywnymi opiniami pacjentów, dotyczącymi skuteczności prowadzonej terapii.
Szeroko opisałam także pacjentce dostępne metody leczenia w zespołach bólowych kręgosłupa. Wymieniłam i omówiłam zarówno leczenie farmakologiczne, rehabilitację i leczenie operacyjne.
Pacjentka przyznała, że była konsultowana także przez ortopedę, który zalecił jej przyjmowanie preparatów Skudexa i Mydocalm. Stwierdziła, że była to osobista wizyta w przychodni, jednak doktor nie wydał skierowania na badanie MR bo jakoby powiedział, że lepiej byłoby, żeby skierowanie wystawił inny lekarz – np. neurolog.
Omówiłam z pacjentką zasady działania i wskazania do stosowania obu leków zleconych przez ortopedę.
Podkreśliłam, że Skudexa, to dość często ostatnio stosowany, zwłaszcza przez ortopedów, dwuskładnikowy lek przeciwbólowy, zawierający tramadol i deksketprofen.
Tramadol to bardzo silny opioidowy lek przeciwbólowy, który ma udowodniony potencjał uzależniający. Sama podczas swojej kilkunastoletniej praktyki lekarskiej miałam okazję spotkać pacjentów uzależnionych od tego leku. Ponadto, lek ten dość często powoduje wymioty, nudności i silne zawroty głowy- jak działania niepożądane. W związku z powyższym, staram się unikać jego zalecania i zawsze tłumaczę pacjentom powody tej decyzji.
Natomiast drugi składnik preparatu Skudexa czyli deksketoprofen, to niesterydowy lek przeciwzapalny o budowie chemicznej zbliżonej do popularnego w Polsce Ketonalu (ketoprofenu), który co prawda nie uzależnia, ale wykazuje działanie uszkadzające błonę śluzową żołądka, przez co może w skrajnych przypadkach doprowadzić do krwawienia z górnego odcinka przewodu pokarmowego.
Mydocalm to lek rozluźniający mięśnie.
Przekazując pacjentce informacje o stosowanych przez nią lekach oraz opierając się na stwierdzeniu chorej, że wyżej wymienione leki nie są zbyt skuteczne, zaproponowałam zmianę leczenia farmakologicznego proponując inny, mniej działający na błonę śluzową żołądka, niesterydowy lek przeciwzapalny, według mojej doświadczenia korzystnie oceniany przez pacjentów pod kątem skuteczności, czyli Rantudil (acemetacyna), wraz z osloną błony śluzowej żołądka w postaci inhibitora pompy protonowej o nazwie IPP (pantoprazol), a także mający stosunkowo niewiele interakcji z innymi lekami, lek rozluźniający mięśnie o nazwie methocarbamol (Methocarbamol Espefa).
Poinformowałam chorą, że leczenie farmakologiczne stosuje się tylko „ratunkowo”, tj. w przypadku bardzo silnego bólu, ponieważ jego działanie jest objawowe, tj. nie zmniejsza zaawansowania zmian zwyrodnieniowych i nie leczy przeciążenia mięśni, a tylko uśmierza ból.
Ponadto poinformowałam chorą, że operacja neurochirurgiczna to ostateczność, którą najlepiej odwlec w czasie, jak długo to możliwe, ponieważ nawet jeśli efekt zabiegu będzie korzystny, to nie będzie utrzymywał się w nieskończoność, tylko do około 10 lat. Poza tym operacja, nie zwalnia z konieczności regularnej, codziennej rehabilitacji.
Dlatego, zgodnie z moją wiedzą i doświadczeniem, rehabilitacja- codzienne wykonywanie ćwiczeń wzmacniających mięśnie, jest podstawową i niezaprzeczalnie skuteczną metodą terapii w zespołach bólowych kregosłupa.
Na zakończenie pisemnego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji pragnę podkreślić, że w złożonej reklamacji, a także za pośrednictwem portalu znanylekarz.pl, pacjentka zamieściła wiele nieprawdziwych stwierdzeń dotyczących mojej osoby, co jest dla mnie szczególnie przykre, gdyż uważam, że moją pracę wykonuję z należytą starannością i nie brak mi cierpliwości oraz empatii w stosunku do pacjentów.

Z wyrazami szacunku,
Marta Jethon

K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED konsultacja neurologiczna

Cieszę się, że po kilku latach leczenia u rozmaitych specjalistów neurologów trafiłam na Panią Martę. Pani doktor jest bardzo zaangażowana, przeprowadza dokładny wywiad, zleca odpowiednie badania, interesuje się pacjentem. Pani Marta doradziła mi zmianę leku ze względu na niezadowolającą tolerancję i skutki uboczne poprzedniej stosowanego specyfiku i już widzę efekty oraz odnotowałam znaczną poprawę ogólnego samopoczucia, co jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ cierpię na epilepsję, a na co dzień jestem osobą dość aktywną, zwłaszcza zawodowo. Czuję, że jestem otoczona dobrą, fachową opieką, Pani Doktor jest bardzo życzliwa i empatyczna. Zdecydowanie będę tu wracać i serdecznie polecam skorzystanie z konsultacji właśnie u Pani Marty.

E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online - JP Medica Inny

Pani doktor jest ciepłą cudowną osobą. Wyjaśnia wszystko, odpowiada na zadane pytania. Polecam w 100 %.

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED konsultacja neurologiczna

Pełen profesjonalizm i super podejście do pacjenta. Pani Doktor naprawdę pomaga mi w walce w migrenami i efekty są, i czuję sporą różnicę :)

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (2004 r.). W 2011 r. uzyskałam tytuł specjalisty neurologa. Od 2005 r. pracuj...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie

Zakres porad

  • Neurologia

Znajomość języków

  • Angielski

Powiązane wyszukiwania