Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Witolda Orłowskiego Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie

(82 opinie)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Witolda Orłowskiego Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie

Czerniakowska 231

00-416 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  L
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Janik Abdominoplastyka

  O tym, że Pan Doktor jest świetnym specjalistą, wiedziałam od dawna, stąd mój wybór, ale że jest jednocześnie cudotwórcą - to tego nie wiedziałam! U osoby, która nawet jako dziecko nie miała talii, po prostu ją zrobił. Oprócz tego mam piękne i niskie cięcie, co też przerosło moje oczekiwania. Może zabrzmi to nieskromnie, ale dzięki Doktorowi, nigdy nie wyglądałam tak dobrze, a mam 42 lata;) Dziękuję Panie Doktorze:)

  W
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Janik Korekcja całkowita nosa

  Miałam 6 miesięcy temu operację korekcji nosa oraz prostowania przegrody w szpitalu Orłowskiego. Pan Doktor wykonał świetną robotę. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Pan Doktor jest bardzo miłym i empatycznym człowiekiem, a przede wszystkim świetnym lekarzem i profesjonalistą. Od początku bardzo interesuje się pacjentem i zawsze odpowiada na wszystkie pytania. Czułam się bardzo zaopiekowana. Polecam każdemu Pana Doktora!

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Janik Korekcja całkowita nosa

  Doktor wykonywał u mnie plastykę nosa. Jestem bardzo zadowolona, nie było żadnych komplikacji, lekarz pełen empatii i zaangażowania. Oprócz profesjonalizmu to Doktor jest przemiłym człowiekiem. Serdecznie każdemu polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Sikorski Inny

  Pierwszy raz w życiu spotkałam tak opryskliwego, odpychającego i niesympatycznego lekarza. Byłam w poradni w szpitalu im. Orłowskiego. Na pewno to moja ostatnia wizyta u niego

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marta Leńska-Mieciek Inny

  Dobry lekarz. Na wizycie kontakt z pacjentem, szczegółowe badanie i wyjaśnienie problemu. Otrzymałam skierowanie do szpitala i na ważne badania. Polecam.

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Jakub Dobruch Inny

  Pan Profesor jest wspaniałym, pełnym empatii, kultury. ogromnej wiedzy i umiejętności lekarzem. Do pacjenta podchodzi indywidualnie i podaje konkretne informacje. Podejmuje się rzeczy, których inni lekarze nie chcą.
  Po pierwszej wizycie w gabinecie, już następnego dnia, miałam wyznaczony termin operacji.
  Zespół lekarzy, dodam bardzo młodych, w klinice, w której pracuje Pan Profesor, również kieruje się wielką empatią i zaangażowaniem, dzięku czemu mój prawie dwutygodniowy pobyt w szpitalu nie był tak uciążliwy.
  Bardzo dziękuję Panu Profesorowi za przeprowadzenie mojej skomplikowanej operacji a innym gorąco polecam Pana Profesora.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Janik Abdominoplastyka

  Najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam. Konkretny i kompetentny. Świetnie przeprowadzona operacja oraz opieka.Pełne zaangażowanie. Wszystkie zalecenia zarówno przed jak i po operacji zostały mi dokładnie wyjaśnione. Bardzo dziękuję Panu doktorowi i serdecznie polecam. W mojej ocenie nie ma w Polsce lepszego chirurga plastyka.

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Skrzypczyk Inny

  Doktor wykonywał u mnie operacje rekonstrukcji cewki moczowej po nieudanej wcześniejszej operacji korygującej spodziectwo (przeprowadzanej przez innego lekarza). Powiedzieć, że doktor Skrzypczyk jest profesjonalistą w tym co robi to jak nic nie powiedzieć.
  Przez długie lata żyłem w przekonaniu, że mojego problemu nie da się rozwiązać. Do doktora Skrzypczyka trafiłem z polecenia dwóch innych urologów. Zarówno operacja jak i wszystkie wcześniejsze i późniejsze wizyty u Doktora przebiegły sprawnie, w profesjonalnej atmosferze i bez żadnych problemów, a co najważniejsze zakończyły się sukcesem.
  Całkowicie szczerze polecam kontakt z Doktorem Skrzypczykiem w przypadku powikłań po operacjach spodziectwa. Jestem przekonany, że to ścisła czołówka w Polsce w tej dziedzinie. Ja przynajmniej wiele lat szukałem tak dobrego urologa i dopiero Doktor Skrzypczyk był wstanie przywrócić mi wiarę w polską służbę zdrowia po wcześniejszych traumatycznych doświadczeniach.
  Z tego miejsca jeszcze raz bardzo dziękuję!

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Cesarz Inny

  Witam serdecznie ,
  Zdecydowałam się dodać tę opinię i gorąco polecam wszystkim Paniom, które jeszcze się zastanawiają nad wyborem lekarza, gdyż uważam, że trafiłam na anioła :)
  Po raz pierwszy miałam okazję poznać Panią doktor na SOR w Szpitalu Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Witolda Orłowskiego całkiem niedawno 25.09.2022.
  Na wizycie Pani doktor była bardzo uprzejma, miła i sympatyczna, a oprócz wysokich kompetencji Pani doktor posiada wyjątkowy dar nawiązywania kontaktu z pacjentkami. Ponadto wyróżnia ją niespotykana wręcz w dzisiejszych czasach wysoka kultura osobista i to, że z uśmiechem wita Pacjentów. Zadawała bardzo wnikliwe pytania, dzięki czemu mogłam przedstawić pełen obraz mojego stanu zdrowia. Podczas wizyty doktor niezwykle taktowna i delikatna podczas badań ginekologicznych. Od kilku lat borykam się z problemami ginekologicznymi. Byłam u kilku lekarzy, ale Pani doktor jako pierwsza kompleksowo i dokładnie zajęła się moimi problemami. Kompetentna i poważne podchodząca do sprawy. Z gabinetu wyszłam z uczuciem, że w końcu moja dolegliwość została potraktowana poważnie i...po kilku latach chodzenia po różnych lekarzach w końcu trafiłam na lekarza, któremu nie jest obojętny mój stan zdrowia. Jestem pełna optymizmu i głęboko wierzę, że w końcu uda się wyjaśnić "enigmę" mojego organizmu, a Panią doktor serdecznie polecam :)

  W
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Jakub Dobruch Inny

  prof. dr hab. n. med. Jakub Dobruch to wspaniały specjalista, który wspiera swoich pacjentów. Potrafi otoczyć opieką i zaufaniem. swoich podopiecznych. Szybka, rzetelna i celowa diagnoza. Przyjazd do szpitala w środę, w czwartek operacja a w piątek wypis ze szpitala. O dnia operacji obyło się bez leków przeciwbólowych a rany goją się fantastycznie. Polecam z całego serca a Panu Profesorowi serdecznie dziękuje. .

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania